0

@DanVeb Jedyne co mi się rzuciło w oczy, to chyba zamknięcie części ulicy w pobliżu stacji metra Universitat, związane z miasteczkiem namiotowym na środku jezdni na znak protestu.

0

@chudym mi już się zmienił, na karcie OTW, ma już ovr 82

0

@culesjasiules 19. listopada jest premiera, ale jak się kupi grę w wersji cyfrowej teraz, będzie można grać w wersję beta 2 tygodnie przed premierą.

https://store.steampowered.com/app/1100600/Football_Manager_2020/

Do 3. listopada można chyba kupić pre-ordery z wszystkimi bonusami.

1

@Commando "Świat z góry" świetny program.

0

@kowalzmc Może w Euro musisz zapłacić? Jak tak, to musisz mieć Euro na koncie.

0

@TR3YWAY Na plac

0

@barteq Przecież to jest wyjazd tylko na mecz. Jedzie się w nocy z poniedziałku na wtorek, a wraca zaraz po meczu w nocy z wtorku na środę.

0

@SHIBA Pod

1

@Zodiac dodatkowo miałem plany tak wrzucać, że wkładam rękę do koszyka że niby wrzucam, a jednak nie wrzucam, a nawet wyciągam.

8

Uwaga, kumulacja przewinień! Grałem w pirackie gry, które przechodziłem na kodach. Dodam że były to gry PEGI 16+, a tyle wtedy nie miałem.

19

Ja się przyznaję, że nie wrzucałem złotówek, które dawała mi mama, do koszyka na ofiarę, tylko kupowałem za nie czipsy i big milki.

0

@Bruttal ta i jeszcze czekają 10 minut na ten tramwaj, jak tą trasę by przeszli tam i z powrotem.

8

@Bruttal po co tramwaj, jak kanałami da się ta trasę przejść.

10

@Lukaq316 Właśnie o to chodzi że nie widział.

0

@SHIBA Niektóre z tych obrazów chyba Van Gogh malował

0

@Vxb93 mi wczorajszy/dzisiejszy mecz wyglądał na casting na trzeciego pomocnika u boku Sergio i Rakiticia. Bo zagrała obrona i atak, które prawdopodobnie wybiegna na Bilbao

0

@SHIBA myślałem, że to będzie ta strona:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Peter_Crouch

0

@matheo rozumiem że dostałeś bilety i do Niemiec i do Holandii. Jeśli tak, to wydaje mi się że musisz zapłacić za oba albo za nic. Nie da się tylko za jeden dany mecz. Chyba że coś źle zrozumiałem.

0

@codemat nie wiem dokładnie jak ta następna pula będzie wyglądać, ale napewno będzie szło kupić pakiet na wszystkie grupowe mecze danej reprezentacji, ale nie wiem czy na jeden konkretny też będzie się dało.

0

@matheo z tego co wiem, bilety będą imienne. A opcja kupna biletu na mecz określonych reprezentacji będzie dopiero po losowaniu grup, ale to będzie następna pula biletów i chyba następne losowanie.

0

@matheo musisz je opłacić teraz jednocześnie podając dane osobowe ludzi dla których te bilety kupiłeś. Więc nie ma możliwości odsprzedaży.
Kupiłeś bilety przecież na określony mecz, więc jak chcesz przebukować go na inny?
Jeśli kupiłeś bilet na mecz grupowy, masz 66% szans że będzie wtedy grała drużyna z tega kraju w którym jest stadion.

0

@sonek Łódź

1

@KSSniper Spokojnie, mecz na Bernabeu jeszcze przed nami

0

@Jakubeusz zależy na jakie jest paliwo, ale z tego co słyszałem to statek z swego czasu największym silnikiem diesela na świecie spalał w jednym tylko cylindrze szklanke paliwa na jeden cykl.

1

@kulka - Często tu gości wołowina?
- A Pan się dobrze czuje?

0

@SHIBA Turbina gazowa to jest jednak cud techniki

0

@Crack18 polecam x-kom z outletu z allegro. Towary są powystawowe, ale nie posiadają większych wad i ubytków. Ja kupiłem tak swojego po zniżce z 3600 na 3000 zł

0

@Amigo_Blanco no proszę, z tym że to jest mój były wydział, bo w zeszłym roku się broniłem.

0

@Amigo_Blanco no proszę, swojego czasu stała jakaś replika bolidu u mnie na IŚiE.

0

@Copernicus dobrze powiedziane, że "w skali świata" bo co z tego że my w Europie ograniczamy emisję, jak Chiny wywalają tyle zanieczyszczeń z samej energetyki że głowa mała.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?