Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie 7?
0
Bardzo lubię Griezmanna, genialny z niego piłkarz, dla mnie zawodnik turnieju. Chciałabym, aby wygrał Euro. Niestety czuje, że Niemcy strzelą i przejdą do finału, jednak mam nadzieje, że się mylę.
0
Prócz przegranej Argentyny z Chile w karnych i wygranej Realu z Atletico w finale LM :d
3
Jak w ogóle fan Barcelony może myśleć o możliwości sprzedania Messiego, mówić, że już więcej się z niego nie wydoi? To nie jest jakiś najemnik kupiony za miliony do klubu jak Ronaldo czy Bale, że jak jego najlepszy czas się skończy to można sprzedać a on sam pójdzie za kasą. Leo jest jedynym w historii piłkarzem, który jest bezcenny, jest definicją i ucieleśnieniem futbolu.
1
Messi, Suarez, Griezmann, kolejnoś obojętna, choć chciałabym Suareza
26
Kompleks? Nie, to nie jest kompleks jak to sobie tłumaczą fani Realu. Wiesz skąd bierze się to całe narzekanie na Ronaldo, naśmiewanie się z niego? Stąd, że ludzie, prasa, dziennikarze, 'eksperci' telewizyjni, kibice, piłkarze, trenerzy i wszyscy inni ludzie na świecie porównują go do Messiego. I choć większość osób, która ma trochę oleju w głowie po pytaniu "Messi or CR7" wybiera Argentyńczyka, to to jest irytujące dla fana Barcelony, gdy ich ulubiony pilkarz gra jak z nut, sam jeden ciągnie reprezentację, kibice wbiegają na boisko i kłaniają się przed nim jak przed Bogiem, zdobywa gole z rzutów wolnych odmierzonych na centymetry... nie trzeba opisywać, wystarczy obejrzeć mecze CA. A taki Ronaldo, który obiektywnie nie jest nawet w TOP5 na świecie za nazwisko, tak, za nazwisko, jest gloryfikowany i stawiany na pierwszych miejscach różnych nagród. Wyszedł mu jakiś mecz? Każdy pilkarz co jakiś czas jest zawodnikiem meczu. Jak 'najlepszy piłkarz 2016" może znikać na całe 90 minut i zbierać chwałę, bo ktoś mu idealnie dośrodkował? Nie zrozum mnie źle, piłkarzem jest genialnym, z pewnością jednym z najlepszych w historii, tego nie można mu odebrać. Ja akurat jestem osobą, która umie docenić klasę jakiegoś zawodnika, nawet jak go nie lubi i pochodzi z Realu. Ale Ronaldo już nie jest drugi najlepszy , jak dostanie ZP to TYLKO za nazwisko, i nie można się z tym kłócić bo taki jest fakt. W 2015 był na drugim miejscu bo zdobył złotego buta, nastrzelał tyle goli, które nic nie dały drużynie.
5
Bardzo dobrze. W pełni zasłużył sobie na taką nagrodę.
0
Może jestem zbyt zaślepiona miłością do tego klubu i jego zawodników, ale po prostu nie wierzę, a raczej nie chce wierzyć w winę Messiego. Jak mówisz, był wtedy bardo młody i na pewno nie były mu w głowie przekręty podatkowe, ale co innego, jeśli chodzi o jego ojca - pewnie chciał, żeby jak najwięcej wpłynęło na konto synka. Zresztą nie mogę pojąć, dlaczego te afery z pieniędzmi i karami więzienia dla piłkarzy są tylko w Barcelonie - Messi, Masche, Neymar, Adriano... Czy na prawdę zawodnicy np. Realu są nieskazitelnie czyści, czy te wszystkie brudy wychodzą w Barcy bo to BARCA.
1
Słyszałam, że klub dostał jakieś nielegalne dotacje od państwa, jest w to zamieszanie więcej klubów, Barcelona, Valencia, Bilbao, Elche, Hercules i chyba jeszcze jakieś inne. Plus Real ma oddać 18 milionów za branie pożyczek na jakichś specjalnych zasadach.
2
Jego występ w CA był na tyle spektakularny i grał tak fenomenalnie że raczej o tych trzech (czy ile tam opuścił ) opuszczonych meczach nikt nie pamięta. Szkoda tylko, że nie zakończyło się to dla niego szczęśliwie, bo to, co Leo wyprawiał na tym turnieju przechodziło ludzkie pojęcie.
0
Jakie mecze Messi opuścił w 2016 przez kontuzje?
0
Było by miło, zwłaszcza w obliczu 4 piłki dla Ronaldo. Lubię Griezmanna, nawet bardzo, dlatego bym się ucieszyła, gdyby został doceniony. Niestety ciężko będzie Francji przejść Niemcy.
2
Messi, Suarez i Griezmann - to finałowa trójka, która naprawdę na to zasłużyła i każdy obiektywny to przyzna. Niestety realia są zupełnie inne i pewnie wygra Ronaldo, który dla mnie na chwilę obecną nie jest nawet w top 5.
0
Chciałabym tego Gameiro.
1
Bardzo się cieszę z tego powodu. Podoba mi się ten zawodnik, zrobił na mnie pozytywne wrażenie zwłaszcza podczas dwumeczu z Liverpoolem w Lidze Europy, starał się jak nikt inny z Villarrealu. Oby dał nam dużo radości.
0
Łatwo jest nam stać z boku i oceniać nie znając w ogóle sytuacji. My tylko wiemy że Messi przegrał finał i się "załamał". Leo juz nie raz nie dwa pokazał, że ma wielki charakter i naprawdę nie sądzę, żeby odszedł tylko przez przegraną w finale. Po prostu to wszystko się nawarstwiło - krytyka ze strony Argentyny, ból po porażkach, bajzel w AFA i pewnie inne rzeczy, o których nie mamy pojęcia. Bardzo irytują mnie ludzie, którzy mówią "Messi strzelił focha". Wszyscy chcemy, aby ci piłkarze byli idealni, ale niestety się tak nie da. Trzeba wziąć pod uwagę, że każdy z nich jest człowiekiem, którym targają emocje, nawet nieskazitelny kapitan Puyol.
4
Nie to, że nie życzę Bravo pucharów, bo chciałabym, aby każdy pilkarz Barcy podnosił ich jak najwięcej, czy to zdobytych w klubie czy reprezentacji. Jednak to piękne, złote trofeum miało wypisane imię Messiego, wszytko wskazywało na to, że to Leo je podniesie. To miał być dzień, w którym przełamie klątwę finałów. Był w tak niesamowitej formie, że równać się mógł z nim tylko inny Messi w formie. Nie jestem w stanie cieszyć się w żadnym stopniu ze szczęścia Bravo, niestety.
6
Tylko do obserwowania innych użytkowników, głównie po to, aby się dowiedzieć czegoś o Barcy.
2
Mi się to Eleven podoba - nie ma reklam, pokazują wywiady, najlepsze gole, opowiadają o stadionach itp. Co do komentarza to uważam, że jest całkiem dobry, na pewno lepszy niż na Canal+, jedynie Mirosławski mnie wkurza, może dlatego, że wydaje mi się, że jest za Realem i nie mogłam znieść jego głosu gdy ekscytował się jak Barca przegrywała z Realem albo Valencią.
2
W sumie to nawet śmieszą mnie ludzie którzy mówią, że Messi strzelił focha.
0
Hummels nie zagra z Francją, pauzuje za kartki.
0
Pogba co ma piłkę przy nodze to strata, to przynajmniej gola wbił. Już pewnie cena podskoczy.
4
To defensywny pomocnik :)
26
Busquets zdecydowanie
5
Racja, to jest denerwujące, że wszystkie koszulki są na jedno kopyto. W sezonie 15/16 trzeci kaplet też mieliśmy taki sam, tylko inny kolor. Takie drużyny jak Barcelona, czy już nawet ten Manchester powinny mieć stroje jedyne w swoim rodzaju.
1
Dla mnie najlepiej wykonane karne to takie jak np. Suarez te dwa przeciwko Sportingowi Gijon albo Lewandowski przeciwko Szwajcarii - mocne, precyzyjne strzały pod poprzeczkę, nie wiem na jakie wyżyny musiałby wspiąć się bramkarz, żeby je wybronić.
0
A co powiedział, bo nie za bardzo pamiętam? Chodzi o ten tekst, że nikt z Atletico nie mógłby grać w podstawowej 11 Realu?
1
Marce niby nie wierzę, ale to nie jedyne źródło z którego możemy się dowiedzieć o gigantycznej pensji Neymara. Wiem, że Messi wkrótce podpisze nowy kontrakt i będzie zarabiał najwięcej, ale stawianie zarobków Neymara ponad Pique, Iniesty i Busquetsa jest dla mnie absurdalne. Co to za czasy, żeby pilkarz zarabiał kosmiczne pieniądze nie za to, jak gra, ale za to że jest młodą gwiazdką, która ma dziesiątki milionów obserwujących na Instagramie.
54
Jeżeli to prawda z zarobkami Neymara, to jest to moim zdaniem żałosne, że chłopak, który gra w tym klubie tak krótko, będzie zarabiał dużo więcej niż legendy takie właśnie jak Pique, Iniesta czy Messi tyło dlatego, że Barca nie chce, aby odszedł za kasą gdzieś indziej. On powinien zarabiać 3 razy mniej a nie 3 rasy więcej niż piłkarze, którzy są z klubem całe życie i ani myślą go opuszczać. Lubię go, ale w tym momencie bardziej przypomina mi celebryte który musi być zatrzymywany kasą.
0
Ale Błaszczykowski przegrał ćwierćfinał, a i tak zaszedł bardzo daleko (i tak, wiem że miał trudne dzieciństwo), a Messi, na którego barkach leży wielka odpowiedzialność, który nie będzie przez kibiców noszony na rękach za strzelenie bramki Szwajcarii, którego rozlicza się za zdobyte trofea przegrywa 3 finał wielkiej imprezy w ciągu trzech lat. Naprawdę, uwielbiam Błaszczykowskiwgo, widać, że to świetny facet, ale napisanie jakiegoś tekstu na Instagramie jeszcze niczego nie oznacza.