Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Po odpadnięciu Barcy z LM, wygranej Realu i Sevilli (również uwielbiam Liverpool), porażki Argentyny, ślizgania się Portugalii w każdym etapie, trochę się przyzwyczailam do uczucia zawodu nad piłką w tym roku. Ale jest mi bardzo szkoda pilkarzy, ktorzy przegrywają, a ktorym kibicowałam - naprawdę, uwielbiam Griezmanna, nawet jak strzelał nam gole w LM, widać, że bardzo fajny z niego chłopak, sympatyczny, zabawny, a gra niesamowicie. Nie zasłużył sobie na drugi przegrany finał w ciagu 2 miesięcy. Ostatnie finały były faktycznie bardzo smutne dla nas, nawet ten z Sevillą, mimo, że skończył się dobrze, to przebieg był dramatyczny, cały mecz był koszmarem okraszonym kontuzją najlepszego piłkarza sezonu.
0
Bo paradoksalnie tak było - nie kierowali wszystkich piłek do niego.
0
Ja miałam Hiszpanię, Francję, Chorwację oraz Włochy.
1
Piłka nożna umarła wraz ze śmiercią Cruyffa - zaczęło się od porażki z Realem.
0
Niestety, psim swędem dalej i dalej. Niesamowity fart, to zwycięstwo było im z góry zapisane.
0
Ja też mam niesamowity ból. Jak Portugalia przeszła Chirwacje po najnudniejszym meczu XXI wieku coś czułam, że pociągną dalej. Teraz jak widziałam trenera Ronaldo to mnie krew zalewała. Zwycięstwo Portugalii było przypisane z góry - pomagały im ściany i słupki, Francuzi marnowali, Griezmann jak Messi - we wszystkich meczach ciągnął drużynę, żeby w finale zniknąć.
1
Takkego szczęścia to dawno nie było. Bardzo smutny rok dla piłki nożnej. Gdyby mi ktoś przed turniejem powiedział, że Portugalia wygra Euro..... Nie wierzę w to. Szkoda mi Griezmanna, drugi przegrany finał z rzędu.
1
Ja nie udaję. Naprawdę mi go szkoda. Widać, że bardzo chciał grać. Jednak dalej chcę wygranej Francji.
2
Niby go nie lubię, ale jest mi go naprawdę szkoda. Tak po ludzku. Przykro mi, po prostu. Płakać mi się chce jak na niego patrzę. Jak wygrają to dla niego.
0
Ale ci dobrze :o
0
No właśnie cena dla mnie za niska. Wersja stadionowa kosztuje w oficjalnym sklepie ok. 350 zł, a meczowa bez napisów ok 550, z nazwiskiem zawodnika lub własnym 608. Teraz już jest dostępna wersja z plakietką KMŚ.
0
500 zł? A gdzie taką znalazłeś? Ja chcę sobie kupić oryginalną meczówkę, ale z nazwiskiem zawodnika wychodzi równo 608 zł. To tylko albo aż 100 różnicy, zawsze coś zostaje w kieszeni.
0
Mi się marzy, żeby wygrała Francja, a zwycięskie gole strzelił Antek - ale chyba będę miała takie szczęście do trzech finałów pod rząd jak Messi - trzy finały (Liga Mistrzów, Copa i Euro) i trzy przegrane ;p To będzie bolesne.
1
Chyba zaczęłam pisać akurat jak ty dodałeś komentarz - myślę dokładnie tak samo, może poza tym liderowaniem, bo nie wiem jak jest w rzeczywistości :)
2
Dlaczego ma się posypać fala krytyki? Każdy kibicuje komu chce i myślę wszyscy racjonalnie myślący użytkownicy tej strony to zrozumieją. Jednak ja się nigdy nie zgadzałam się ze stwierdzeniem, że Ronaldo to praca a Messi talent. To co - Leo nie musiał mieć w ogóle samozaparcia i nie musiał ćwiczyć bo wszystko wyssał z mlekiem matki, a Cristiano nie ma talentu i wszystko zawdzięcza kopaniu piłki 24/7? Obydwoje z pewnością włożyli w swoje kariery tyle samo pracy, z czym dla mnie swoje cechy Ronaldo zbyt uwydatnia - każdy pilkarz chce osiągnąć sukces, nie tylko on. Rozmawiałam dzisiaj z moją ciocią, starszą już kobietą, która na futbolu niezbyt się zna, ale ma doświadczenie i wiedzę, jak to starszy człowiek. Mecze ogląda jak gra Polska. Nigdy nie poruszałam z nią tematu piłki, aż do dzisiaj - była oburzona, że Portugalia ślizgała się praktycznie w każdym etapie Euro i nie powinna awansować. Powiedziała, że nie rozumie fenomenu Ronaldo na tym turnieju, wszyscy o nim mówią a on nic nie gra, macha rękami, robi dziwne miny, rzuca się na trawę, pociąga wysoko spodenki - starsza kobieta, której ja w ogóle nie narzuciłam swojego zdania, nie mówiłam, komu kibicuję i czy sama lubię CR7. OK, emocje, chęć zwyciężania, ale on po prostu przesadza, trzeba panować nad emocjami. Cała jego sylwetka i wszystkie cechy są mocno uwydatne, ciągle jest pokazywane jaki to on pracowity nie jest, wrzuca zdjęcia na Instagrama z siłowni z podpisami 'bez bólu nie ma sukcesow', bo w końcu inni piłkarze nje ćwiczą przed meczem. Nie, ja tego nie kupuję. Uff, trochę się rozpisałam, dzięki za przeczytanie ;)
0
A więc od dziś Messi jest synonimem słowa złodziej?
3
Mam tak samo. Szanuję Ronaldo jako piłkarza, ale tak jak ty nie potrafię mu kibicować. Czasami próbuję wmówić sobie, że skoro wygra Ligę Mistrzow i/lub Euro to znaczy, że mu się to należy i trzeba to docenić, ale tylko się oszukuję, nie jestem w stanie przyjąć z względnym spokojem wewnętrznym jego sukcesu i niesamowicie denerwuje mnie przypisywanie mu wszystkich sukcesów klubu i reprezentacji, tłumaczenia fanów Realu, że słabo gra bo jest po kontuzji. Nie mam nic do Francji, nawet wprost przeciwnie - jest tam nasz przyszły piłkarz, Umtiti, oraz Griezmann, a jestem olbrzymią fanką tego gracza i jego talentu. Nie rozumiem, jak fan Barcelony może kibicować drużynie Ronaldo i Pepe, bo we Francji grają czarnoskórzy.
1
Poza genialną grą Iniesty, której myślę nie trzeba komentować, chcę zwrócić uwagę na to, jak pewnym punktem czy to w reprezentacji Hiszpanii czy w Barcy jest Pique. Mam nadzieję, że Hiszpanie już opamiętali się z tym gwizdaniem na niego, bo te mecze wyglądały czasami, jakby tylko Gerard'owi się chciało je wygrać. Bardzo się cieszyłam jak wbił gola Czechom, dziękowałam, że akurat on, i jeszcze tak wymownie nie cieszył się po strzeleniu bramki. Naprawdę, Pique w formie to najlepszy obrońca na świecie, nie żadne przereklamowane Ramosy.
13
Widzę, że wyszyscy totalnie źle odbierają tę akcje, tak samo ludzie na Twitterze, teraz strach wejść na jakiś post o Messim, bo fani Realu a raczej przeciwnicy Leo powyłazili z nor i jaskiń i wylewają wiadra pomyj na niego. Przecież nikt nie pochwla przestępstwa, nikt go nie uniewinnia, takie działanie ma na celu pokazanie, że będziemy go wspierać i zawsze pozostaniemy jego fanami.
10
Ahhh, daj spokój z tym gościem, już od jakiegoś czasu w ogóle go nie oglądam ani nie czytam. Poczuł się za pewnie w internetach bo zauważył, że gimbaza lubi, jak trochę pohejtuje i poprzeklina. Mówi o rzeczach, o których ma znikome pojęcie, poucza zarząd jednego z największych klubów świata, wyzywa ludzi, którzy mają na jakiś temat inne zdanie niż on (bo tylko jego jest właściwe, wszyscy inni są kretynami i ignorantami), a jego nowe piosenki i przeróbki wspięły się na najwyższy poziom żałosności, już nawet śmieszne nie są. Myśli że jest alfą i omegą bo dzieci go popierają. Nie wierzę że dorośli, poważni ludzie czytają ten portal, zwłaszcza od czasu 'reformy'.
5
Mam nadzieje, że zostanie zaprezentowany jako mistrz a nie wicemistrz Europy, wszytko jedno czy 12 czy 14.
2
Zgadzam się w 100%
12
Z jednej strony szkoda, bo poświęcił pół roku kariery aby grać w Barcy, ale z drugiej w pewnych sprawach nie ma miejsca na sentymenty. Moim zdaniem nie wyróżnił się w żadnym meczu, często grał bardzo słabo. Nie widzę w nim większej nadziei, jak zostanie będzie zwykłą zapchajdziurą a nam potrzeba na ławce kogoś, kto po wejściu może odmienić losy spotkania, wprowadzi świeżość.
2
Nie wiem dlaczego ludzie tutaj są tak uprzedzeni do Qatar Airways, dla mnie ich napis na koszulce jest w porządku, choć miło by było zobaczyć coś nowego. Moim zdaniem Amazon źle wygląda, choć może to kwestia przyzwyczajenia.
0
Oczywiście, że faworyt, ale za osiągnięcia drużyny a nie własne. Bardzo bym się zdziwiła, gdyby nie zdobył nagrody, ale mu się ona nie należy. Poza meczem z Wolfsburgiem w LM istniał tylko w fazie grupowej gdzie nastrzelał Malmo, co oczywiście też jest osiągnięciem, ale nie na miarę ZP. Na Euro każdy oczekiwał od niego więcej, zagrał tylko 2 dobre mecze.
0
Jednak Neymar cały 2015 miał bardzo dobry, więc mu się należało podium. ZP przyznaje się za cały rok, a do tej pory grał bardzo słabo, pod koniec sezonu zaczął się odrobinę rozkręcać.
4
To prawda. Obiektywnie Ronaldo zdecydowanie zasłużył na wyższe miejsce niż Neymar, co nie zmienia faktu że w top 3 nie powinien się znaleźć.
3
Mam nadzieje, że GR7 wygra ten finał z Ronaldo, naprawdę to fenomenalny piłkarz. Gdyby Niemcy grali w finale z Portugalią, to bym im kibicowała w sumie tylko dlatego, że nie chciałabym wygranej właśnie Portugalii. Teraz bardzo chcę triumfu trójkolorowych i Griezmanna, niesamowicie podoba mi się jego gra, a we wszystkim co robi jest taki.. subtelny.
2
Ja jestem zakochana w talencie Griezmanna już od jakiegoś czasu. Ma taką perfekcję dograń, swobodę dryblingu, łatwość prowadzenia piłki... Wczoraj był wszędzie, ileż on się nabiegał. Jest naprawdę fenomenalny!
0
Też tak miałam, kibicowałam Hiszpanii, Polsce, Chorwacji, Belgii potem Walii - poodpadali . Jednak teoria się nie sprawdziła, bo dziś byłam za Francją a przede wszystkim za Antkiem i wygrali :)))