0

Ja tak samo! Wcześniej oglądałam tylko niektóre mecze BVB, te ważne, ale jestem niesamowicie ciekawa, jak będzie sobie nasz Bartra radził, no i jak kibice przyjmą marnotrawnego Mario i jak on sam będzie grał.

1

Borussia nieźle się wzmacnia. Lubię ich i chciałabym, aby wygrali ligę w tym sezonie, chociaż Bayern króluje w Bundeslidze i ma naprawdę silną kadrę.

0

Bardzo chcę kupić jego biografię, wszyscy ją polecają i podobno jest świetna. Szkoda, że tak późno do nas trafił. Uwielbiam tego piłkarza równie mocno jak tych, którzy są tu całe życie i jak nie wyobrażam sobie odejścia z Camp Nou Messiego, Iniesty czy Pique tak nie widzę Barçy bez Suareza.

0

Niestety twoje prawienie morałów na niewiele się zda, nie zmienię swojego zdania. Czy nie lubię Ronaldo? Tak. Czy gdyby chodziło o innego piłkarza olałabym temat? Pewnie tak. Nie zmienia to faktu, że nie jestem osobą jak niektórzy tutaj, która krytykuje tego zawodnika i wyśmiewa przy każdej okazji, wręcz przeciwnie, potrafię docenić jego klasę sportową. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka.
"Ty i inni podobni Tobie zajmijcie się może sami wpłacaniem pieniędzy na chore dzieci, zwierzęta, cokolwiek" akurat tutaj zwróciłeś się do niewłaściwej osoby, ja regularnie wpłacam pieniądze na cele charytatywne, zwłaszcza na zwierzęta dlatego wiem, że pomaga się dla siebie, dla własnej satysfakcji, nie musi się o tym dowiadywać pół świata, bo jakoś o innych piłkarzach (nie wiem jak z innymi sportowcami i znanymi ludźmi gdyż za bardzo się tym nie interesuję ) się tyle nie mówi bo oddali pieniążki, tylko o Ronaldo. Ja naprawdę to popieram, całym sercem, gdyż jak mówiłam wcześniej sama pomagam i wiem, że sama świadomość, że się to robi jest niesamowita ;)
Nic mnie nie boli, nie jestem zazdrosna, nie musisz analizować moich myśli ani mnie obrażać i pisać, że jestem ograniczona umysłowo tylko dlatego, że mam na jakiś temat inne zdanie niż ty. Nie chcę rozpętać burzy, po prostu komentarz z poprawą wizerunku był moją luźną uwagą. Nie miałam zamiaru wbić szpili Ronaldo bo to Ronaldo. Pozdrawiam

0

Oczywiście że Messi jest wysoko ponad innymi piłkarzami i jestem pierwszą osobą, która będzie to mówiła i ostatnią, która porówna Ronaldo do Leo, ale już utarło się, że ci dwaj rywalizują ze sobą o miano najlepszego w historii.

0

Ależ oczywiście, że te dzieci cieszą się z każdej pomocy. Chodzi o to, że nie podoba mi się otoczka, która powstaje dookoła Ronaldo, jaki to on dobroduszny nie jest. Pomaga się w momencie, gdy czuje się do tego potrzebę, a nie dla rozgłosu. Jestem święcie przekonana, że bardzo wielu piłkarzy pomaga wpłacając różne sumy, mają własne fundacje, ale jakoś się o tym nie słyszy i tak powinno być. A o Ronaldo ciągle - wpłacił premię za wygraną LM i Euro szpitalowi, obciął sobie włosy na wzór blizny dziecka po operacji itd. Dla mnie to typowa gra na poprawę wizerunku, choć oczywiście popieram każdą pomoc.

3

Nie to, że jestem bez serca bo oczywiście popieram pomoc, zwłaszcza chorym dzieciom i chwała Ronaldo za to, że kasę wpłaca, ale pomoc powinna być bezinteresownia, a dla mnie to wszystko to po prostu typowa poprawa wizerunku, zwłaszcza że jego główny rywal jest ostatnio w ogniu krytyki.

35

Dla mnie Suarez nie jest najemnikiem kupionym za grubą kasę, który gra bo mu płacą. Teraz Suarez to Barcelona, jej część i nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej.

2

Zastanawiam się jak fan Barcelony może pisać takie rzeczy. Jednak sądzę, że nim nie jesteś, patrząc na to, że napisałeś pierwszy komentarz na stronie próbując upokorzyć Messiego. Jeśli jesteś kibicem Realu to jest to dla mnie normalne zachowanie, przyjść tu aby trochę podenerwować fanów Barcy. Jak zwykle na poziomie.

0

Pogba nie miał fantastycznego turnieju, wszyscy oczekiwali od niego znacznie więcej, co nje zmienia faktu, że dalej jest piłkarzem, którego chciałaby chyba każda drużyna na świecie, a kto myśli inaczej moim zdaniem tylko się oszukuje. Myślę, że tak naprawdę większość użytkowników tutaj by go z wielką chęcią przyjęła, tylko Barcy na niego nie stać i wszyscy szukają wymówek w postaci tego, że zagrał słaby turniej i jest gwiazdeczką. Ja osobiście się cieszę, że Pogba nie idzie do Realu, bo to byłoby dla nich ogromne wzmocnienie i zapewniłby równowagę w środku.

3

Zgadzam się. Dlatego Neymar dla swojego dobra powinien zostać w Barcelonie do końca, u boku piłkarzy, którzy są znani z tego, jak grają w piłkę a nie ze zdjęć, jakie wrzucą na Instagrama. I mowa tu nie tylko o Messim, który oczywiście jest największym wzorem, ale też o Inieście, Busquetsie czy jeszcze niedawno Xavim. Tutaj będzie miał szansę na to, aby kiedyś wymieniano go obok tych naprawdę wybitnych piłkarzy.

1

Jak oglądałam mecze Lester w tym sezonie to marzyłam o Mahrezie. Szkoda, że plotki łączące go z Barceloną okazały się nieprawdą bo gdy o nich usłyszałam bardzo się ucieszyłam, jednak uważam, że mimo wszystko potrzebny nam jest bramkostrzelny napastnik, który potrafi wejść i odmienić losy meczu gdy Neymar kopie się po czole a Suarez nie potrafi trafić w piłkę. Mimo, że ja w rozwój Munira wierzę, to na razie jest zapchajdziurą i nie zapewnia odpowiedniej jakości.

5

Króla visca łebków? Może kiedyś nim był, teraz stał się właśnie pseudo obiektywny, nie krytykuje już Realu, wręcz przeciwnie. Chwali Ronaldo, umieszcza go w swoich perfekcyjnych XI, pisze "to nie przypadek, że Real wygrał ostatnio dwie LM". Polubił natomiast coraz częstsze krytykowanie Barcy a zwłaszcza Messiego. Bardziej skłaniam się do drugiej rzeczy którą napisałeś, że pojadał wszystkie rozumy, poczuł się za pewnie w internecie i myśli, że wszyscy, którzy to czytają uważają go za znawcę (i po części może tak być, bo bardzo wiele osób go popiera )

2

Pamiętam aferę jak parę lat temu jacyś ludzie przywiązali psa husky do samochodu i ciągnęli go za sobą. Skończyło się na tym, że zwierzęciu urwało głowę. Ile dostali za takie okrucieństwo? 10 miesięcy.

0

Mi najbardziej podobają się te pierwsze i te szaro-zielone.

0

Ja też nie uważam Neuera za najlepszego bramkarza. Owszem, jest bardzo dobry, solidny, przy nim bramka wydaje się mała i ma świetne warunki fizyczne, ale zawsze mam nadzieję, że gol padnie po jego błędzie, bo za bardzo wyjdzie z bramki. Zrewolucjonizował grę na tej pozycji? Bramkarz to bramkarz i ma się trzymać pola karnego, a nie być dodatkowym obrońcą. Dla mnie najlepszym bramkarzem jest, a właściwie był Iker Casillas, moje zainteresowanie piłką nożną zaczęło się od tego piłkarza. Fenomenalny zawodnik.

0

Ja niedawno zaczęłam czytać, na razie jestem na rozdziale w którym Real panuje w Pucharze Europy ;p . Moim zdaniem warto, dużo historii obu klubów, różnych sytuacji przedstawianych obiektywnie, a nie na korzyść któregoś z klubów.

1

Dobrze, że klub wziął się za zarobki Suareza. Był chyba najbardziej decydującym piłkarzem w zeszłym sezonie i zdecydowanie zasłużył na większe zarobki bardziej niż Neymar, który co prawda w rundzie jesiennej grał fenomenalnie, lecz cała reszta sezonu to kopanie się po czole. Niestety częściej przeszkadzał niż pomagał, poza tym jest jeszcze bardzo młody. Suarez przez cały sezon utrzymywał stały poziom i to on moim zdaniem z całej drużyny najbardziej zasłużył na podwyżkę pracowitością i oddaniem.

0

Dobrze z tym nowym kontraktem dla Suareza. Należy mu się, nawet bardziej niż Neymarowi.

6

Yannick Carrasco :)

5

Inne oceny jeszcze mogę zrozumieć, ale 10 dla Ronaldo mnie rozbroiło. Czy go lubimy czy nie, był najsłabszym ogniwem ataku Realu. Gdy Benzema i Bale byli zdrowi, grali po prostu lepiej niż Cristiano. Ocena Pepe też stanowczo przesadzona.

0

Co prawda ja tą dietę stosowałam aby przytyć, ale ja mam specyficzny organizm, u mnie wszystko jest na odwrót - Najpierw oczyscilam swój organizm zazywajac olej z wiesiołka, nalewkę z czarnego orzecha i spirulinę. Potem 5 małych posiłków dziennie, chleb TYLKO na zakwasie, wyeliminować wszelkiego rodzaju dania mączne, panierki, makarony, serki, jogurty słodkie, pierogi, kluski itp. Jak najczęściej jedzenie ryb, sałatek pełnowartościowych, dużo kasz, przede wszystkim kaszy jaglanej, która jest najzdrowsza. Dobrym sposobem żeby schudnąć jest przejście na wegetarianizm (ja jestem od października i przybrałam na masie, a jak mówiłam - u mnie wszystko na odwrót, inna osoba schudnie ). Trzeba odżywiać się z głową, żadnych tłustych mięs, frytek, już nie wspominając o fast foodach. Domowe obiadki z warzywami gotowanymi na parze. No i przede wszystkim dużo ruchu, on jest najważniejszy.

0

Chyba jestem co do niej zdecydowana, dzięki ;)

0

Mam dylemat - obecnie na stronie Nike jest niedostępna koszulka meczowa z nazwiskami zawodników (a firma mi nie odpisuje kiedy będzie dostępna, chyba się na mnie obrazili, bo za dużo pytań zadawałam ;p) i zastanawiam się czy czekać, aż będzie możliwość jej kupna (ale jest ryzyko, że wtedy będzie z logo sponsora) czy kupić wersję stadionową, ale boję się, jak będzie na mnie leżała - jestem dość wysoka, ale bardzo szczupła. Nie chcę wersji damskiej, bo ma nieładny dekolt. Czy osoby posiadające wersję stadionową są mi w stanie powiedzieć, czy koszulka jest bardzo szeroka?

1

Słyszałam o serialu Nocny Recepcjonista. Podobno dobry, słyszałam od znajomych, ale sama nie wiem, bo nie oglądałam.

0

Moim też. Może nie bardzo, ale na pewno ładniejsze niż te Barcelony o tym samym wzorze, które są mdłe i nijakie. Te Interu są świeże.

0

Na logo LLiga nie patrzyłam, ale koszulka meczowa dalej jest dostępna tylko w wersji bez napisów na plecach.

5

Oj tam, gdyby nie porównanie na obrazku to ja bym nawet nie wpadła na to, że to puszka Sprite'a ;D

1

Suarez to na pewno, w końcu coś mu się odkłada po tych hamburgerach z Naymarem :D

8

A mi się nawet podoba. Ładne, świeże kolory :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?