0

Ja słyszałam, że już było otwarcie.

0

Cieszę się, że do nas przyszedł. Już się nie mogę doczekać jego gry, jestem bardzo ciekawa co zaprezentuje.

0

Ojej, ale po co te nerwy. Nie napisałam tego w niemiłym tonie, nie miałam pretensji do nikogo. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. "Wy ludzie na tym forum" ehhh. .. Niektórzy to nie mają chyba nic lepszego do roboty niż czepianie się innych. I jak coś to 'widziałaś ' a nie 'widziałeś' :)

1

Jak juz to widziałAś. I nie, nie mówię tak bo gra w Realu, zapewniam cię ;) Po prostu jako kobiecie nie podoba mi się takie przesadne umięśnienie, już nie wspominam o takim, jakie mają kulturyści.

1

Mi się osobiście nie podoba, jak mężczyzna jest tak mocno umięśniony jak Ronaldo. To dla mnie zdecydowana przesada, nie wspominając o tym, że jego budowa nie przypomina budowy piłkarza.

4

Naprawdę dopiero teraz? To chyba musisz mało zdjęć oglądać :D Przecież oni się przyjaźnią, i to nie tylko w pracy, ale też poza nią. Chociażby jakiś czas temu widziałam ich zdjęcia jak wyjechali razem ze swoimi rodzinami do Włoch. Na treningach, meczach zawsze trzymają się razem, jeżdżą na nie jednym samochodem, często widuję zdjęcia robione przez fanów którzy przyłapali ich jak razem gdzieś wyszli na miasto. Nie mamy drugich takich kumpli w drużynie, zresztą to widać po ich współpracy na boisku.

0

Podzielam twoje zdanie. Jeśli sprowadzimy Vietto, a sądzę, że tak się stanie, to ze wszystkich przeprowadzonych transferów będę najmniej zadowolona właśnie z tego. Chłopak z pewnością ma talent, ale jest jeszcze nieopierzony. Chciałabym, aby Barca sprowadziła kogoś, kto w swoim obecnym klubie gra pierwsze skrzypce.

7

Messi w blond i w brodzie wygląda dobrze, ale Suareza czy Busquetsa w tym kolorze bym nie chciała zobaczyć :D

1

Ale przecież Rakitić nie groził odejściem. To było zwykle nieporozumienie, więc o czym ty mówisz?

2

Ma rację, oczywiście zdobył to co najważniejsze. Szkoda, że to nie był najlepszy sezon dla Leo.

0

Cały Leo :)

1

Ja bym bardzo chciała, żeby PL wygrał Liverpool, moja ulubiona angielska drużyna z pełnym pasji Kloopem na ławce trenerskiej, ale to raczej niemożliwe.

8

A skąd wiesz, że Messi ma pretensje do Higuaina?

2

Ja widziałam dużo komentarzy typu "będziemy płakać jak Gomes odpali w Realu".

7

A co ich to interesuje? Andre jest teraz piłkarzem Barcelony i oni jedynie chcą się pocieszyć, że nie trafił do nich. Niech się zajmą wyliczaniem ile może kosztować Pogba.

2

Mnie również ze wszystkich transferów Barcy najmniej cieszy Vietto. Liczyłam na kogoś bardziej doświadczonego.

0

Rakitić grozi odejdziem z Barcelony? Coś ten Asik słabo poinformowany.

0

O nie, tak się Stara Damo nie bawimy. Rakitić jest absolutnie kluczowym zawodnikiem. Klub wykazałby się niesamowitą głupotą, gdyby pozwolił mu odejść.

0

Bardzo się cieszę, że moi dwaj ulubieni piłkarze tak się przyjaźnią poza boiskiem. Dzięki temu tak doskonale rozumieją się na boisku, dla mnie ich współpraca jest niesamowita. Ja Suareza jak najbardziej widzę ze ZP, szkoda że tak się nie stanie.

2

Mam nadzieję, że faktycznie chodzi o odejście agenta a nie Rakiticia. Wpis ten jest dla mnie trochę dwuznaczny.

0

Z Twittera Kręcidło : Agent Ivana Rakiticia: "Uważam, że nadszedł czas, aby odejść..." :o

2

Od czytania tego, co wypisują Klatus i el Jarek można porządnie się pochorować. Siedzą na twitterze i czekają na okazję by skrytykować Barcelonę, zasłaniając się argumentem 'sprawdź co to znaczy jedenasta undecima". Czy to są naprawdę dorośli ludzie?

1

Dobrze, mamy inne zdanie, nie chcę się kłócić. Gdy Barca miała wygodną stację w lidze Arda grał dość często. Nic dziwnego, że potem Lucho na niego nie stawiał, skoro gdy dostawał szansę to grał tragicznie, a musieliśmy stoczyć walkę o wygranie ligi. Gra z nim, zwłaszcza w wyjściowej, byłaby zbyt dużym ryzykiem. Z Vidalem była dość dziwna sytuacja i chyba nikt do końca nie wie, o co chodziło. Tak naprawdę nie mieliśmy zmienników. Praktycznie każdy z nich jak wchodził to po to, aby ktoś z podstawowej odpoczął a nie by odmienić losy meczu, gdyż zwyczajnie nie prezentowali takiego poziomu.

0

O przybytku, który będziemy mieć teraz. Barca zapewne kupi napastnika i będziemy mieć naprawdę fantastyczną kadrę i martwi mnie tylko PO. W zeszłym sezonie Arda grał tragicznie, Vidal praktycznie wcale a jak już to niewiele pokazywał i nie wiemy dlaczego przez tak długi czas nie był w ogóle powoływany na mecze. Sergi Roberto akurat grał bardzo często. Teraz przynajmniej nie będzie na stronie bólu głowy o to, że nie ma kogo wpuścić, bo Turan na boisku to osłabienie, a najbardziej wartościowym zmiennikiem był Roberto.

2

Mnie Vietto nie przekonuje. Na pewno jest utalentowany, ale wolałabym kogoś doświadczonego.

1

Przy transferze Digne też narzekałeś, że się nie wyróżnia, że nie mógł się wbić do pierwszego składu PSG. Twój profil kojarzę tylko z krytykowaniem klubu i naszych piłkarzy. Ja też nie jestem przekonana, czy ten transfer będzie udany, ale mam nadzieję, że Barca ma plan. W zeszłym sezonie mieliśmy niesamowicie słabą ławkę, nie było kogo wprowadzać, czasem na niej siedział nawet Douglas. Przynajmniej teraz nie będzie na co narzekać, od przybytku głowa nie boli. Jeszcze tylko albo aż napastnik.

2

Czy ty tu przychodzisz tylko po to, żeby ponarzekać?

1

35mln + 20 zmiennych

4

Piękne, to prawda. Ale i tak znajdzie się jakiś znawca co powie, że Perez tylko cenę podbijał :v

0

Ja tak samo, ucieszyłam się. Ale napastnik MUSI być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?