Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W sumie nie mam do niego zbyt dużych oczekiwań gdyż za bardzo nie wiem, jak on gra. Największą nadzieję mam na to, że Alba poczuje jego oddech na plecach i będzie się bardziej starał żeby młody go ze składu nie wygryzł. No i niech pozwoli Jordiemu odpocząć w łatwiejszych meczach i godnie go zastąpi.
0
Mi chodziło o wersję meczową ;/
0
No właśnie o tym samym miałam pisać! ;) Zauważyłam już jakiś czas temu, że np. Suarez nigdy nie pokazuje się bez koszulki. Zawodnicy czasami gdy wymieniają się koszulkami po meczu to wracają do szatni z gołą klatą, a on zawsze ma podkoszulek. Tak samo gdy robią zdjęcia w szatni na facebooki i inne instagramy to on zawsze do tych zdjęć zakrywa się ręcznikiem ;D Kiedyś (to było chyba po meczu z Malagą ) jakieś chłopaki wleciały na boisko po meczu i poprosili Messiego i Suareza o koszulki. Leo dał, Suarez nie. Może był wtedy bez podkoszulki? :) Możliwe że ma jakiś tatuaż którego nie chce pokazywać publicznie, albo po prostu się wstydzi czy cuś.
0
Dasz link? U mnie na tej polskiej stronie da się kupić tylko bez napisów, gdy wybierze się numer zawodnika to nie można wybrać rozmiaru, są niedostępne.
38
Mam nadzieję, że przepracuje odpowiednio okres przygotowawczy i będziemy mieli z niego wiele radości w nadchodzącym sezonie. Jest jeszcze szansa, że ten transfer nie okaże się niewypałem.
1
Właśnie zastanawiam się jak to było. W sumie to trochę dla mnie dziwne, bo Ronaldo raczej z tego co widzę zwykle jest otwarty w stosunku do fanów. Jeśli to prawda to tym bardziej miło ze strony Messiego, że go przyjął, ale z drugiej też nie dziwię się Ronaldo, w końcu był na wakacjach z rodziną i chciał na pewno odpocząć od swojej sławy, choć z drugiej strony chłopak się poświęcił. Ale może jest tak jak mówisz, że Mundo to wymyśliło, żeby wbić szpilę.
1
Ten fan ze zdjęcia z Messim podobno popłynął też do jachtu Ronaldo, ale ten go zignorował.
2
Mam nadzieję, że uda mi się kupić jeszcze koszulkę meczową bez sponsora, bo na stronie Nike wciąż są niedostępne z nazwiskami zawodników ;(
5
Najlepsi przyjaciele z klubu znowu razem :) Już się nie mogę doczekać tych genialnych podań Messiego do Suareza i jego wykończeń z pierwszej piłki.
0
Ja jeszcze nie kupiłam, ale czekam niecierpliwością aż pojawią się na nowo koszulki meczowe z nazwiskami zawodników na oficjalnej stronie Nike.
10
Chciałabym tego Gameiro, byłam do niego bardziej przekonana niż do Nolito i uważam, że przyda się bardziej niż nieopierzony Vietto. Potrzebujemy kogoś, kto po wejściu będzie potrafił odmienić losy meczu a nie kogoś kto musi dostawać minuty, aby się rozwijać. Dużo bardziej byłabym zadowolona, gdyby Barca sprowadziła napastnika, który jest głównym egzekutorem w drużynie, w której aktualnie gra.
5
Wiem, nic do ciebie nie mam, zrozumiałam twój komentarz i widzę, że uważasz Messiego za niezaprzeczalnie lepszego. W sumie to był mój ogólny komentarz do dyskusji. Szczerze to coś mnie telepie w środku, jak widzę, że ktoś pisze, że Ronaldo jest bardziej kompletnym piłkarzem od Leo.
Naprawdę jestem osobą obiektywną, a przynajmniej staram się taka być i po prostu umiem docenić piłkarzy Realu i nie raz nie dwa podkreślam ich umiejętności gdy rozmawiam ze znajomymi. Przyjmę do wiadomości, że ktoś uważa Benzeme czy Lewandowskiego za lepszego od Suareza, Navasa od Bravo czy Matsa, Ramosa od Pique (choć tu też mnie telepie bo wprost uwielbiam Gerarda), ale wysiadam, gdy ktoś uważa Ronaldo za lepszego od Leo. To jest dla mnie po prostu całkowite zapatrzenie w zawodnika swojej drużyny tylko dlatego, że w niej gra.
1
Dla mnie gra nogami jest bardzo ważna. Moim zdaniem bramkarz po prostu musi umieć dobrze wyprowadzić piłkę. I wolę bramkarzy 'wymiatających na linii', za to między innymi nie lubię Neuera, że za bardzo wychodzi na przedpole i zbyt pewnie się czuje. Robią na mnie wrażenie bramkarze wykonujący widowiskowe parady i wyciągający piłki z kategorii niemożliwych, takie jak strzały w okienko czy dobitki, dlatego też preferuję Ter Stegena na bramce Barcy.
6
Obecnie Ronaldo lepszy od Messiego? Wystarczy popatrzeć na to, jak gra Leo - przecież on z formą z CA zjada Cristiano z Euro na śniadanie. To, że ten drugi wygrał turniej niczego nie zmienia. Rozumiem porównywanie Suareza do Benzemy, który jak nie jest kontuzjowany to ma niezłe statystyki, czy Bravo do Navasa, ale Messiego do CR nigdy, dla mnie gra tych dwóch to niebo a ziemia.
1
Przyczyn może być wiele. Zważając na to, że to był jeszcze bardzo młody pies mógł mieć jakąś niezdiagnozowaną chorobę, np. padaczkę, problemy z układem oddechowym. Słyszałam, choć nie wiem ile w tym prawdy, że psy podobnie jak ludzie mogą mieć pletwe krtaniową, która utrudnia oddychanie. Jeśli pies nie był odrobaczany to mógł się zadławić podczas próby zwymiotiwania pasożytów. Mój pies też kiedyś prawie się udusił, bo połknął osę, która ugryzła go w język. To też może być przyczyna.
5
Tacy to się nigdy nie nauczą... Mam nadzieję, że Barca zacznie sezon ligowy goleadą.
10
To jeden z tych meczów których za nic w świecie nie chcę oglądać jeszcze raz.
0
Dla mnie perfekcyjnym sezonem jest oczywiście wygranie przez Barce trypletu. Idealny sezon LLiga byłby przeplatany występami lepszymi i gorszymi, z walką do samego końca, aby były emocje dla kibiców i żeby piłkarze nie tracili koncentracji i formy. W klasyku na Bernabeu pada wynik 0:5, Pique wbija piąta bramkę, ucisza stadion i pokazuje swoją słynną manitę wyciągając rozłożoną dłoń. W CdR pykamy wszystkich na spokojnie, wygrywamy w finale z Villarreal. W LM Real odpada z Atletico w 1/4, my wygrywamy w finale z Bayernem 3:1. Messi zostaje królem asystentów i jest niekwestionowanym liderem w klubie, Suarez zdobywa złotego buta i przerywa hegemonie Messiego i Ronaldo wygrywając Złotą Piłkę. Leo na drugim miejscu, Griezmann na trzecim. Do najlepszej 11.sezonu zostaje wybrany Ter Stegen, Pique, Busquets, Iniesta, Messi, Suarez i Griezmann. Oto mój idealny sezon ze szczegółami.
0
Ja o tym wiem, rozumiem jak to działa. Dlatego uważam te wszystkie nagrody za absurdalne. Taki pilkarz jak Busquets nigdy nie zostanie odpowiednio doceniony, gdyż nie jest w ogóle medialny, a tacy zawodnicy jak Pique czy Suarez nie zostaną wybrani do najlepszych 11 bo nie są dostatecznie 'lubiani" w środku piłkarskim.
1
To byłoby chyba zbyt piękne.
2
Pepe? Kroos? Müller? No bez przesady... Rozumiem, że Pepe wygrał Euro i LM, ale Pique go zjada. Już nie wspomnę o braku Busquetsa.
1
Casillas - Alves, Pique, Puyol, Alba - Xavi, Busquets, Iniesta - MSN
0
Ja również mam nadzieję na wygraną Brazylii i show Neymara który będzie liderem na boisku.
0
Niby jest Verma, ale klub raczej go sprzeda.
0
Bardziej niż na artykuł zwróciłam uwagę na zdjęcie, które pochodzi z przegranego klasyku. Chwila radości po golu Pique i potem smutek po przegranej. To był ciężki wieczór.
0
To prawda, zapomniałam o Bale'u.
0
Tak, miałam to na myśli. Wszyscy widzimy, jak gra Ronaldo, ale jest największą gwiazdą Realu i reprezentacji Portugalii, jak te drużyny coś wygrają to oczywiście dzięki niemu. Niestety nie można mu odjąć tego, że o ile nie wydarzy się coś nieprzewidzianego to, razem z Pepe, CR7 będzie najbardziej utytułowanym piłkarzem 2016, na to będą patrzeć głosujący. Messi będzie na drugim miejscu, walka stoczy się o trzecie miejcie pomiędzy Suarezem, Griezmannem i Neymarem.
0
Ale plebiscyt ZP to teraz konkurs popularności i nagroda od publiczności. Nawet gdy w 2015 Neymar zdobył tryplet i generalnie wymiatał indywidualnie to i tak był za Ronaldo, którego jedynym 'trofeum' był złoty but. Póki Messi i Ronaldo będą grać na wysokim poziomie to oni będą wygrywać ZP.
40
Niby narzeka się na Rudego, że jak wejdzie na boisko to z 2:0 zrobi się 2:2, ale to solidny zmiennik, czuję do niego sympatię, poza tym nie możemy zostać z 3 stoperami.
1
Mam nadzieję, że nie. Ale jeśli już ktoś miałby to zrobić, to sam Messi.