Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym Navasem się zupełnie nie zgodzę. W zeszłym sezonie był genialny, najlepszy zawodnik Realu. Nie raz nie dwa ratował klub czy to wyciągając okienka czy broniąc karne. Myślę, że gdyby nie on, Real by LM nie wygrał, z ligą też by się dużo szybciej pożegnali, nie przypominam sobie, żeby stracili bramkę z jego powodu, a często bronił niemożliwe piłki. O bramkarzach mówi się mało, pozostają w cieniu, ale Keylor był bohaterem Realu.
0
Przecież przedłużanie kontraktu i dawanie podwyżek, gdy zawodnik zasłużył swoją świetna grą w sezonie to normalna sprawa (przykład - Suarez), wpis na twitterze nie był autorstwa agenta Rakiticia, to fałszywy alarm. Z tymi bramkarzami faktycznie sytuacja jest nieprzyjemna, ale nie wiemy ile w tym prawdy a ile wymysłu prasy, chociaż ostatnio Enrique wypowiedział się o nich bardzo skromnie, jakby szybko chciał zmienić temat.
0
W poniedziałek 8 sierpnia, poza Neymarem i Rafą, którzy są na igrzyskach.
0
Dokładnie.
2
Mnie zraził do siebie swoim fanatycznym podejściem do reprezentacji na Euro, tworzeniem w tym czasie masy żałosnych wręcz materiałów, piosenek m.in. o Pazdanie i Loewie, a także tym, że obraża innych ludzi bo mają inne zdanie na jakiś temat niż on. Wszystko wszystkim, ale szacunek do innych powinien mieć, bo ci których krytykuje mogą być jego widzami.
1
Nie, nie wolę Matsa bo jest medialny, mylisz się. W którym miejscu jest bardziej medialny niż Bravo? Zresztą nie będę się kłóciła i biła na argumenty kimś, kto uważa Niemca za fajtłapowatego i z kimś, kogo kojarzę tylko z komantarzy broniących Ronaldo i smiejacego się że Messi strzelił focha.
6
Jednak Barca ponad wszystko :)
8
Generalnie nie wiem, jak niby zagorzały fan Barcy mógł się zniżyć do takiego poziomu. Kiedyś 'hejtował ' piłkarzy, Barcy też, ale ewidentnie dla żartów i to miało jakiś smaczek. Jakiś czas temu przeczytałam parę artykułów na tym pseudoportalu footroll i bardzo chwalił Real, jego zawodników, mówił, że Real robi się super mocny, to nie przypadek że w trzy sezony zgarneli 2 LM, umieszcza Ronaldo w swojej wymarzonej XI . Za to śmieje się z zarządu Barcelony, przeprowadzanych transferów, ciągle niekorzystnie wypowiada się o Messim, niesamowicie go krytykuje i mówi, że ma coś z psychiką, bo w końcu przefarbował włosy i zrezygnował z kadry, stwierdza, że 'strzelił focha na cały kraj'. Nie wiem, jak bardzo trzeba być ograniczonym, żeby wygłaszać takie brednie. Ja rozumiem, że on na siłę stara się być obiektywny, dopasować się do szerszego grona publiczności, ale to się robi niesmaczne. Definitywnie skończyłam z czytaniem go i oglądaniem jego filmików po zobaczeniu artykułu o Figo na footroll - dawno nic mnie tak nie wkurzyło, nie rozumiem jak fan Barcy na swojej stronie może umieścić tekst kogoś, od którego tak bije nienawiścią do naszego klubu.
0
Dziś gramy w domowych
1
W domowych
1
Fajtłapowaty... no nieźle :')
3
Albo chociażby najświeższy przykład, dwumeczu z Atleti tym roku - na Camp Nou udało się wygrać, jeden gol dość przypadkowy, po instynktownym dostawieniu nogi przez Suareza, drugi po wrzutce, gdzie ten sam zawodnik najwyżej wyskoczył. W rewanżu już się nie udało. Dlatego Barcy ciężej niz Realowi gra się przeciwko drużynom typu Atleti czy Chelsea, my stosujemy atak pozycyjny, dużo klepania. Stałe fragmenty, wrzutki, długie podania, strzały z dystansu Iniesty - tak się rozbija autobusy.
12
Słucham? A jak wg ciebie najlepiej przejść autobus? Klepać piłkę 90 minut i walić głową w mur?
13
Tylko, że autobus najłatwiej przejść wrzutką w pole karne lub po stałych fragmentach. Tak szczelną obronę jak ma np. Atletico ciężko rozłupać atakiem pozycyjnym, dlatego dobry byłby zawodnik radzący sobie w grze głową i typowy na dostawienie nogi.
0
W poprzednim sezonie widziałam każdy mecz (oprócz pierwszej połowy meczu z Eibar na wyjezdzie), a teraz drugi mecz nowego sezonu i już go nie obejrzę na żywo, nie pasuje mi to.
0
Chłopak jest fenomenalny, uwielbiam bramkarzy którzy wyprawiają takie cuda na linii i wyciągają niemożliwe piłki.
0
Zgadzam się w pełni z twoją wypowiedzią.
2
Ależ nikt nie jedzie po Bravo. Myślę, że większość użytkowników bardzo go lubi, bo nie ma powodu, żeby było inaczej - jest świetnym bramkarzem, wielkim profesjonalistą, w dodatku wygląda na naprawdę sympatycznego faceta. Jednak chodzi o to, że Mats jest na podobnym poziomie co Bravo, wiadomo, że w niektórych elementach ustępuje Claudio, ale w niektórych jest też od niego lepszy, jak gra nogami (niewiele, ale jednak) czy wyciągnie piłek z kategorii tych niemożliwych. Chodzi po prostu o to, że trzeba też patrzeć w przyszłość, bo jeśli wypuścimy ter Stegena to bardzo prawdopodobne, że będziemy patrzeć jak w innym klubie stanie się jednym z najlepszych, jego wyciągnięcie będzie się wiązało z wielkimi kosztami, a Bravo, mimo że nadal trzyma świetny poziom, raczej nie jest drugim Buffonem.
3
40 mln.
4
Niestety to nie wypali, bo na pozycji bramkarza bardzo ważna jest regularność i zgranie z blokiem defensywnym. Gra na zmianę tylko pogorszy sprawę, bo żaden bramkarzy nie złapie swojej właściwej formy.
1
Grałam raz w życiu w Dark Soul, u znajomego, starałam się przejść jakiegoś bossa, bo on go nie mógł pokonać. Nigdy tej gry nie kupowałam, ale stwierdziłam, że to chyba najtrudniejsza gra, jaka jest. Chociaż może to było Demons Souls, już nie pamiętam, kojarzę tylko nazwę.
0
Dobre porównanie z tym filmem akcji, rozbawiło mnie :D Też bardzo lubię grę Matsa, to człowiek bez układu nerwowego, dzięki takim jak on lubię pozycję bramkarza.
3
Też bym tak chciała, bo lubię Matsa i to, jak broni, jestem fanką jego talentu i uważam, że wyrośnie nam na jednego najlepszych bramkarzy na świecie, ale jestem rozdarta, bo Bravo jest zbyt dobrym i solidnym bramkarzem, zbytnim profesjonalistą, żeby bronić tylko w CdR, tam to sobie Masip może postać między słupkami.
0
Myślę, że jeśli już, nie powiedziano tego Matsowi wprost, tylko w bardziej służbowym języku, zapewniono, że jest ważny dla klubu który nie chce, by odchodził, a jeśli sam Niemiec tego chce (w co wątpię) to inny klub musi zapłacić jego klauzulę, to chyba normalne, w końcu po to te klauzule są.
0
Spokojnie, źródłem jest Sport, wiec nie wiadomo, ile w tym prawdy. Inna gazeta napisała, że spotkanie było rutynowe i nie rozmawiano o przyszłości Niemca. Prawda pewnie leży gdzieś pośrodku.
0
Jakie nazwisko na plecach? :)
2
Nie warto łykać wszystkiego, co pisze Sport. Zaraz po tym, jak ta gazeta poinformowała o spotkaniu, MD napisało, że spotkanie było rutynowe, nie dotyczyło przyszłości Niemca i nie rozmawiano w ogóle o ofertach z innych klubów, które otrzymano za Matsa. Nie wiadomo, komu wierzyć.
0
Ja też tak sądzę.
0
Owszem, Mats mówił, że jak jego sytuacja się nie zmieni to będzie trzeba porozmawiać z klubem, ale to nie znaczy, że stawia ultimatum. Nie chcę oczerniać Bravo, ale wg tego co mówi prasa ma on podobne podejście - jeśli zmieni się jego rola w zespole, odejdzie.
0
A skąd możesz wiedzieć, że w rozmowie między Ter Stegenem a przedstawicielami Barcy doszło do szantażu? Słyszałam ostatnio, że Enrique chce zacząć sezon bez zmian na bramce, ale niczego nie możemy być pewni. Wątpię, żeby zarząd stawiał zawodnika ponad klub i jeśli Marc będzie miał miejsce w pierwszym składzie to wywalczył je dobrą postawą na treningach i w końcówce sezonu.