Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rotacje na pozycji bramkarza? Ciekawe komu by to dobrze zrobiło? Na pewno nie Barcy i ter Stegenowi.
9
https://zapodaj.net/634ac4324369d.jpg.html
https://zapodaj.net/fc9855fe52aa4.jpg.html
12
Jakie pytanie ;p Ja maślany
2
Ja zawsze chciałam Hummelsa. Moim zdaniem on się urodził żeby grać w Barcelonie. Z ostatnich lat wymarzonym transferem jest Griezmann, szkoda że do nas nie przyjdzie, on uwielbia operować piłką i robi to wyśmienicie, z taką lekkością i swobodą. W Atletico nie ma za dużo okazji do zabawy piłką i moim zdaniem się tam marnuje.
1
Haha oni są cudowni :D Niesamowicie ubarwiają nasz zespół.
0
Człowieku, ty chyba w ogóle nie rozumiesz o co mi chodzi i co ja piszę :') Upierasz się przy swoim, a twoje komantarze są tak chaotyczne, że ciężko z nich cokolwiek wywnioskować. I nie, ze słów Roberta nie wynika, że czekają na decyzję Bravo (to już sobie sam dopowiedziałeś), tylko że nie pozwolą mu opuścić klubu póki nie kupią nowego bramkarza, co jak widać nie jest takie proste, chcą się zabezpieczyć. I owszem, wylot do Manchesteru by Bravo nie przeszkodził w grze w sobotę, ale w przygotowaniu się do meczu już tak, bo jednak okazuje się, że treningi są bardzo ważne i nie można ich opuszczać.
A gdzie cię mam? A tu, że zarzuciłeś mi, że wymyślam sobie pewne rzeczy, a ja ci udowodniłam, że jednak nie, podając cytat z wywiadu o którym najwyraźniej zapomniałeś. Mam ci podać link do tego wywiadu? Bo w następnym komentarzu znowu piszesz, że Robert nic takiego nie powiedział i podałeś link do artykułu, o którym nawet nie wspominałam. Zresztą, dobra, nie mam zamiaru bić się na argumenty, skoro nie rozumiesz nawet, co chcę ci przekazać. Bez odbioru.
11
Ach, weź nawet nie mów co by zrobił, mnie to dalej boli :p
0
Ale się tym przejąłeś, nie ma co się o to kłócić.
-""do czego Barca nie chce dopuścić dopóki nie znajdzie kogoś kto go zastąpi" ?
- Takiej informacji żadna prasa nie podawała, chyba że coś przeoczyłem ale wątpię :))) To są właśnie Twoje wymysły." Moje wymysły, tak? Jak widać jednak ty coś przeoczyłeś, tutaj cytuję wypowiedź Roberta Fernandeza po ostatnim meczu: „Zagra w sobotę z Betisem, a potem zobaczymy. Mówi się wiele rzeczy, ale mogę jedynie powiedzieć, że w sobotę będzie z nami. !!!Jeśli ostatecznie odejdzie, wcześniej będzie musiał przyjść inny bramkarz!!!”. Tu cie mam, nie mówiła tego prasa lecz osoba bezpośrednio związana z Barcą, więc nie wmawiaj mi, że coś sobie wymyślam.
A cytowałeś mi kawałek wypowiedzi z Mundo czy innego Sportu, to żaden dowód.
Achhh, dodam jeszcze, że następnym razem nie "sam" tylko "sama", tu nie sami faceci na stronie.
0
Tylko z tego co mi wiadomo Bravo jest już dogadania z Manchesterem i jego wylot do tego miasta oznacza podpisanie kontraktu i stanie się zawodnikiem Man City, do czego Barca nie chce dopuścić dopóki nie znajdzie kogoś kto go zastąpi. Mes que un club mes que un clubem, ale wbrew pozorom Barcelona to nie organizacja charytatywna, choć czasem tak się może wydawać, a Bravo obowiązuje kontrakt i na treningach musi się stawiać. Równie dobrze ten cały czwartkowy wylot może być wymysłem prasy i nie ma co się tak tym przejmować i się o to kłócić, tak samo o te wszystkie artykuły które pisze Sport czy Mundo. Nie wierz we wszystko co prasa wypluje bo jakby wszystko co pisze było prawdą, Messi od dawna byłby w Chelsea a Pogba od tego sezonu biegał w koszulce Realu. Tym bardziej skąd dziennikarze mają wiedzieć co Barcelona obiecała zawodnikom, co mówiła podczas spotkań z nimi i ich agentami i jakie są plany Claudio Bravo?
0
Jednak myślę, że gdyby Claudio mógł polecieć to by poleciał, a nie gdyby chciał. To klub mu nie pozwolił, ponieważ nie ma jeszcze bramkarza w jego miejsce a sam Bravo ma zagrać w sobotę z Betisem. Jest jeszcze piłkarzem Barcelony i nie może sobie latać gdzie chce, tylko chodzić na treningi bo za dwa dni ma być gotowy do gry.
Zresztą skąd wiesz, co zarząd obiecał jemu a co ter Stegenowi? To wszystko są wymysły i spekulacje prasy, nikt nie wie jaki miał być oficjalny podział gry między bramkarzami.
3
Nie jestem przekonana czy taka opcja by się sprawdziła. Po pierwsze Guardiola chce zrealizować swój projekt sportowy, czego dowodem jest odstawienie na bok Harta, czołowego angielskiego bramkarza który jest piłkarzem City od 10 lat. Pep nie będzie zmieniał bramkarzy jak chusteczek, robił Barcy przysługi, oddawał ogranego piłkarza po roku i szukał następnego. Zresztą Mats to nie wychowanek, który odejdzie na chwilę na wypożyczenie czy sprzedaż z opcją odkupienia i będzie wracał do klubu z wywieszonym językiem bo go kocha. Jest kupionym zawodnikiem któremu obiecywano częstą grę i nie wiadomo, czy będzie chciał powrócić do klubu, który wcześniej na niego nie stawiał i mu nie zaufał.
0
Ja pamiętam jak ktoś tu wstawiał fragment wywiadu z Pachołkiem przed El Calsico w którym mówił, że jak Real wygra Undecime to przeprowadzi z Pique wywiad na Periscope, nawet mam screena. Wciąż czekam!
2
Zgadzam się w pełni, on jest fenomenalny. Nawet jak gra mu nie idzie, piłka się od niego odbija to biega, zakłada pressing, walczy, co jest nieocenione. Dodał pazura do niewyraźnej, nudnej Barcy z sezonu 13/14. Mogę się założyć o co kto chce, że gdyby nie on nie byłoby trypletu, wniósł świeżość, jakość i waleczność. A to, jak się dogaduje z Messim jest wręcz fantastyczne, chyba każdy fan cieszy widząc to, jak ta dwójka się uwielbia. Niech każdy, kto go nie lubi i się z niego śmieje żałuje, że nie gra dla drużyny, której kubicuje, bo jestem pewna, że od razu by zdobył jego serce. Mam wrażenie, że Suarez jest osobą, która wprowadza świetną atmosferę w szatni, zawsze jest uśmiechnięty, żartuje, śmieje się, jest skromny i ambitny. Nie jest typem zawodnika który uważa, że wszystko mu się
z góry należy, tylko dziękuje za każdy mecz, każdą grę w klubie marzeń, jest wdzięczny Barcy za zaufanie i za podarowanie mu szansy na to, aby ludzie nie zapamiętali go jako boiskowego psychola który gryzie innych, lecz jako fantastycznego piłkarza.
6
Trudny przeciwnik i tragiczny sędzia. To będzie ciężki mecz.
1
Wciąż żywię taką malutką malutką nadzieję że z nami zostanie. Wcześniej, gdy pojawiały się tylko spekulacje, że może odejść myślałam - "a, jak chce to niech idzie, nikogo na siłę trzymać nie będziemy." Ale teraz jak o nim myślę to serce mi się kraja, nie chcę, żeby nas opuszczał. Niech zostanie i broni w pucharach, jeśli mu to odpowiada.
0
Ja niekonsekwentna? Zrozumiałeś co napisałam? Guardiola będzie siedział w City z trzy sezony i aby mieć dobre wyniki chce bramkarza, który spełni jego wymagania, czego widać Hart nie robi. Jak mówisz Bravo będzie bronił na dobrym poziomie jeszcze parę sezonów, czyli akurat jak Pep będzie trenerem Man City. Owszem, Araby się zastanawiają na co wydają kasę, ale widać mocno podporządkowują się Guardioli, na co dowodem jest to, że na wylocie z klubu znajduje się piłkarz grający u nich 10 lat. Nie wyobrażam sobie, że przychodzi do Barcy trener który mówi "co z tego że Pique jest wychowankiem i gra tu praktycznie całe życie. Nie pasuje do mojej koncepcji i nie będzie miał miejsca w składzie". A Pep nie chce Harta tylko Bravo - dobrze, więc niech tak będzie. Mogę się założyć, że ani Barcelona ani Enrique nie chcą sprzedaży Claudio, ale widać postanowili dać więcej szans ter Stegenowi, co nie spodobało się Bravo i odchodzi, nie można mieć o to do niego pretensji, ale takie są fakty. Rozwój ter Stegena jest lepszy i bardziej opłacalny dla KLUBU, bo jest większa szansa, że będzie dłużej bronił na wysokim poziomie niż Bravo. Oczywiście, może się okazać że Mats się spali a Claudio będzie wyśmienicie bronił do 40, ale bardziej prawdopodobne jest, że gdy Niemiec otrzyma odpowiednio dużo szans do gry będziemy mieć z niego pożytek jeszcze przez 10 lat, a z Bravo pewnie będzie tak jak z większością bramkarzy, straci refleks i szybkość z biegiem lat, a wzrost też mu nie pomaga.
2
Uważam, że nie powinniśmy jeszcze w tym sezonie sprzedawać Mathieu, bo zostaniemy z trzema stoperami. Jakaś kontuzja, zawieszenie za kartki i może zrobić się nieciekawie. Co do Aleixa - jest bardzo szybki, dobrze gra w ofensywie, ale w obronie ma tylko przebłyski. Wczoraj na prawej flance była wielka dziura, zawodnicy Sevilli biegali sobie tam jak chcieli, w pewnym momencie Sevilla wyszła z kontrą i chyba tylko możemy dziękować, że zawodnik który akurat był przy piłce nie dostrzegł swojego kolegi, który miał wolne pół boiska i byłby sam na sam z bramkarzem.
A co do Claudio Bravo - jak można nazwać 33 letniego piłkarza perspektywicznym? Perspektywiczny to jest Digne, Umtiti, Denis czy właśnie ter Stegen, młode talenty. Pep prawdopodobnie chciał Matsa, ale jak sprowadzenie go się nie udało, zdecydował się na Bravo (z mojego punktu widzenia to trochę dziwne, że chce akurat piłkarzy Barcelony). On nie chce piłkarzy na lata, tylko na tu i teraz. Ma jakiś projekt, który chce zrealizować, za parę lat pewnie opuści Man City, zamknie ten rozdział w swoim życiu i będzie miał gdzieś czy klub będzie miał problem z bramkarzem czy nie. Pewnie jakby miał wybór wziął by Matsa, ale Barca nie chce go puścić i ja się nie dziwię. Uważam, że wszystkim jest z tym ciężko, zarówno klubowi jak i nam, bo chyba nie ma na stronie osoby, która by nie lubiła Claudio, gdyż zwyczajnie nie ma powodów, żeby było inaczej. Żeby było jasne - uwielbiam Claudio, wczoraj jak widziałam go na boisku jak bronił, jak wyciągnął karnego, jak ściskał się z innymi, jak schodził ze stadionu ostatni to płakałam, ale nie róbmy już z niego boga bo obronił tego karnego, który był uderzony po prostu słabo. Oczywiście szacunek wielki za tą interwencję, ale nie ma co przesadzać. Bardzo mało prawdopodobne że jest drugim Buffonem, bo ilu jest takich bramkarzy na świecie? Bravo jest świetny, ale pewnego poziomu już nie przrskoczy. Jest bardzo, bardzo bardzo solidny, ale tylko tyle. Ma genialne mecze, jak El Calsico na Bernabeu, ale większość jest normalna - wyciągnie co ma wyciągnąć, złapie co ma złapać, ale też co ma wpuścić to wpuści. Odchodzi, i chciaż mi jest z tym niesamowicie wręcz ciężko trzeba się z tym pogodzić, nie wieszać psów na Niemcu, bo to nie jest jego wina, tylko patrzeć na niego z nadzieją i nie czekać na błędy tylko po to, aby wbić szpilę jego zwolennikom.
10
Ale mnie kłuje w środku, on naprawdę odchodzi. Jak sobie o nim pomyślę to mam łzy w oczach. Dzisiaj zagrał wielki mecz, zawsze bardzo go lubiłam.
0
Mi się wszyscy nowi zawodnicy podobają, nie potrafię wybrać najlepszego :)
0
Jestem w szoku, Arda z dubletem :D
0
Zgadzam się. Uwielbiam Bravo, jeden z moich ulubionych piłkarzy i powiem szczerze - rozkleiłam się jak obronił tego karnego bo doszło do mnie to, co się dzieje - Claudio odchodzi. Ale jeśli miałabym wybrać między nim a Matsem, to z bólem serca wybieram Niemca.
0
Od kiedy Rayo spadło do drugiej ligi.
1
Jeśli z tym lekarzem klubowym to prawda, to sprawa Pepa zaczyna mnie mocno denerwować. Najpierw odchodzi Thiago, potem Guardiola za wszelką cenę chce sprowadzić ter Stegena, jak z nim nie wyszło to już udało się z Bravo, a teraz lekarz Barcy. Nieładnie, a miał nas nie osłabiać.
0
I ta Calma Calma którą zrobił przed cieszynką w kierunku kibiców Sevilli, którzy dosłownie chwilę przed golem go wyzywali i próbowali wytrącić z równowagi :)
0
Mi też szkoda, i to bardzo. Ale odniosłam się akurat do sytuacji Harta, o Bravo było już tu wiele dyskusji.
0
Dokładnie, zresztą jest zawodnikiem Man City od 10 lat, a tu nagle przychodzi Pep i mówi, że nie ma dla niego miejsca w klubie. Smutne trochę. Jednak mimo słabego Euro to dalej dobry bramkarz i myślę, że jakiś klub z chęcią go przyjmie.
0
Szkoda mi trochę tego Harta.
1
Jakbym była piłkarzem takiej klasy jak oni to pewnie na początku bym się sławą cieszyła, ale potem pewnie dawała autografy i zdjęcia od święta, szacunek dla Matsa że się zatrzymał.
0
Oj widać widać że Sergi Roberto jest twoim ulubieńcem, zdecydowanie. I bardzo dobrze, bo dzięki temu mógł się tak bardzo rozwinąć i teraz możemy się cieszyć jego grą.
0
Jeśli naprawdę były tu osoby, które życzył Bravo kontuzji to to tylko o nich świadczy, nie należy wtedy jakichkolwiek ich komentarzy brać na poważnie.