Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale o czym ty mówisz? Claudio nielubiany? Chyba nie widziałam na tej stronie jeszcze ani jednej osoby, która by źle o Bravo mówiła, właśnie wręcz przeciwnie, zwolennicy Matsa nie stawiają go ponad Chilijczykiem, jeśli już stawiają pomiędzy nimi znak równości wymieniając atuty każdego z nich i podkreślając że Claudio jest pewniejszy i bardziej doświadczony, ale ter Stegen będzie się jeszcze rozwijał. Wiadomo, jak zaliczył nieudane interwencje na CA czy w Barcelonie to pojawiały się negatywne komantarze, ale przecież praktycznie wszyscy podkreślają, że jest fenomenalnym bramkarzem, wielkim profesjonalistą, nie zaliczał wielkich wpadek, przyczynił się do wielu trofeów i bardzo mało kto chce, żeby odchodził, a pisanie, że uda się dzięki niemu dobrze zarobić to nic złego. Gdyby z klubu za pieniądze odszedł Dani Alves czy Mascherano za rozsądne pieniądze i ludzie by pisali, że to dobra kasa za starszych zawodników to nie zaczy, że chcieli ich odejścia. Mówisz, że ludzie tu nie lubią Bravo, ale nikt ze zwolenników ter Stegena nie obraża Claudio, a ze strony osób które wolą Bravo często przewijają się kownatrze w stylu: pyskaty szwab strzelił focha, boi się rywalizacji, walczy w gabinetach a nie na boisku, płacze w mediach i psuje atmosferę.
3
Robinsonada to parada bramkarza który rzuci się poziomo w bok aby odbić nisko lecącą piłkę.
15
Guardiola nie ufa Hartowi i nie chce go na bramce bo słabo gra nogami, w ostatnim meczu posadził go na ławce. Jakby Bravo tam przeszedł byłby pierwszym bramkarzem.
0
Podobno ma być gotowy, ale jeśli faktycznie Bravo odejdzie to nie wiadomo czy Enrique na niego postawi tak szybko po kontuzji, zwłaszcza że Betis na Camp Nou to niezbyt wymagający rywal i Masip powinien sobie poradzić.
47
Ależ z niego się zrobił piłkarz! Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu, nie spala się w ważnych meczach. Na zawsze zapamiętam te krzyki Mirosławskiego: "Sergi Roberto, Sergi Roberto świetne podanie nie ma spalonego... I goooool! 1 do 0 dla Barcelony, ależ to się szybko zaczyna, 11 minuta tej rywalizacji!"
8
Ale ci młodzi gniewni grają, ale się starają!
6
Mecz bez zmarnowanej setki to dla Suareza mecz stracony.
0
Zgadzam się, z niebieskimi getrami jest tego koloru po prostu za dużo.
0
Naciągnął ścięgno, ja czytałam że przerwa będzie trwała 8-10 dni i będzie gotowy na pierwszą kolejkę ligową.
0
Podobno Mats ma pauzować maksymalnie 8-10 dni i zdążyć na pierwszą kolejkę ligową. Nawet jeśli Bravo odejdzie to raczej nie z dnia na dzień i pobroni w tym superpucharze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziś w nocy o 3.
0
A niby miał Barcelonie nie pobierać piłkarzy.... Czytałam na okładce jakiejś angielskiej gazety że podobno Pep kazał zrobić swojemu dyrektorowi sportowemu wszystko co możliwe żeby zakontraktować ter Stegena.
0
No to zostajemy tylko z Masipem, bo ktoś już tu niedawno wrzucał informację ze Mats też do City idzie.
0
Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, ale masz rację, to byłaby katastrofa gdyby Mats odszedł, i to jeszcze odebrany przez Pepa. Przeczytałam jakiś czas temu w jakiejś angielskiej gazecie że Pep podobno kazał zdobić swojemu dyrektorowi sportowemu wszystko co możliwe żeby zakontraktować ter Stegena.
10
Ten pies wabi się Hulk :) Ma jeszcze w domu małego pudla który ma na imię Toby, ale to raczej pies Antonelli.
1
Ale czemu od razu tak niemiło, nic złego o tobie nie napisałam, zresztą nie rozumiem czemu się mnie przyczepiłaś. Dla mnie ludzie, którzy na co dzień kogoś krytykują i śmieją się a potem zachwycają jakimś kontrowersyjnym zachowaniem to hipokryci. Owszem, nikt nic nie musi, ale niech potem osoby na tej stronie się nie dziwią krytyką zawodników Barcelony skoro sami często wieszają na nich psy i nie potrafią zrozumieć prostych rzeczy. Również dziękuję, pozdrawiam i żegnam.
31
Lucho dziś powiedział, że nie planuje nic z wyprzedzeniem, a jakiś czas temu że już wie jaki bramkarz wystąpi w SPH :D
2
Nie napisałam, że nie można powiedzieć nic złego o Messim czy jakimkolwiek innym piłkarzu Barcelony, ale co innego konstruktywna krytyka a co innego klapki na oczach i pisanie że zachowuje się jak dziecko i strzelił focha, przecież to śmieszne że ludzie tak mówią. Nikt z nas nie zna Messiego ani Ronaldo i nie wie, który z nich jest lepszym kapitanem, a skakanie przy linii bocznej było dla mnie nie panowaniem nad własnymi emocjami i poważaniem trenera. Dużo osób tutaj uważa, że Iniesta nie nadaje się na kapitana, ale właściwie jakie mamy podstawy, żeby tak mówić, skoro wielu piłkarzy wypowiada się, że jest znakomitym liderem w szatni. Może Leo nie nadaje się na kapitana, pewnie tak jest, ponieważ ma zespół aspargera, ale uważam, że my jako jego fani powinniśmy go bronić, nawet tylko przez internet, który jest pełen zawiści, a nie wieszać psy a potem dziwić się że hala dzieci wyzywają go jeszcze gorzej od nas.
0
Skoro nawet tutaj ludzie go krytykują i piszą o nim bardzo źle, to czego się spodziewać po fanach Realu i ludziach neutralnych?
0
Liverpool tylko Liverpool!
2
Tutaj często jest nie lepiej, dużo widziałam komentarzy że Messi ma mentalność dziecka, że specjalnie narobił szumu wokół siebie, że zmienia zdanie częściej niż kobieta podczas okresu, że powinno mu się odebrać opaskę kapitańską, że powinien się na przykładzie Ronaldo uczyć jak się zachowuje prawdziwy kapitan, że tylko się osmieszył, że strzelił focha i obraził się na cały kraj, a potem "jaśniepan się nawrócił" i zaszczyci swoją obecnością na meczach. Skoro tak piszą kibice Barcelony i fani Messiego to czego się spodziewać po innych, zwłaszcza po kibicach Realu.
4
Ale wy macie klapki na oczach, ale lubicie oceniać nie znając dokładnie sytuacji. Pomijając niesamowity bałagan w argentyńskiej federacji, gdzie żałują nawet na jedzenie dla zawodników, trzy przegrane finały w ciągu dwóch lat i tym samym osobisty dramat piłkarza, to w dodatku dramat człowieka który ma rodzinę, która z pewnością jest dla niego najważniejsza. Nagonka ze strony prasy, niesamowita presja, stres który z pewnością przynosił do domu, gdzie zastawał płaczącą żonę. Warto czasem popatrzeć na tych piłkarzy jako na ludzi, dla których piłka nie jest całym światem, są inne priorytety, oni nie są robocikami które są idealne i mają zadowalać kibiców przed telewizorami.
6
Szkoda że czyta się takie komentarze.
1
Ale to nie jego wina. Ogłosił decyzję, co prawda pod wpływem emocji gdy rany były świeże, ale to nie on to rozdmuchał do granic możliwości. Tak samo było z włosami, przefarbował je i już był na okładkach pras przez parę dni, ludzie doszukiwali się powodów dlaczego tak zrobił, jedni mówili że wygląda dobrze, inni że tragicznie i że już mu wali na mózg , że to zły przykład dla dzieci, Sport i Mundo robiły nam w głowach papkę podając powody, że blond grzywa ma być znakiem na to, iż Leo się odrodził, zostawił wszystkie problemy za sobą itd. A on... tylko zmianił kolor włosów. To nie jego wina, że ze wszystkiego co zrobi media muszą tworzyć historię którą można opisać w książce.
4
On nie narobił szumu, tylko ogłosił decyzję. Szum zrobiła prasa i media które zrobiły z tego telenowe.
3
Też mnie tacy denerwują. Znają faceta tylko z artykułów w internecie i sztucznych wywiadów pod publiczke jego kolegów dla prasy a wiedzą czy nadaje się na kapitana.
30
Haha tak, z pewnością to był powód dla którego wrócił :D
4
Widzę masa tu na fcbarca specjalistów, którzy mówią że Messi nie powinien być kapitanem i nie zasługuje na opaskę. Wy oczywiście wiecie czy nadaje się na kapitana, bo w końcu znacie go osobiście, a nie tylko z artykułów w internecie.
0
O Vietto było na Wiki tam samo, a skończyło się jak się skończyło. To żaden dowód.