Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mam nadzieję, że Andre Gomes.
0
W najmniej spodziewanym momencie! :D
0
Masz rację. Miejmy nadzieję, że w końcu umiejętności im zabraknie. Gdy przeciwnik będzie wyraźnie lepszy to nawet fart i wrzutki na Ramosa nic nie pomogą. My musimy wygrać swoje, Real w końcu gdzieś pogubi punkty.
2
Chyba szczęście przyszło wraz z Zidanem. Real nie gra zauważalnie lepiej, ale ma więcej chęci. Cóż, facet trochę wygrał życie, bo po fatalnym Benitezie, w którym piłkarze nie widzieli za grosz autorytetu przyszedł on, legenda klubu, po paru miesiącach wygrał Ligę Mistrzów i jest robiona wokół niego wspaniała otoczka, nazwany jest nowym Pepem a przez Marce nawet nowym Cruyffem. Gra Realu nie jest wyjątkowo lepsza, dalej grają wrzutami i zdobywają gole po spalonych, błędach sędziów i przeciwników, ale mają więcej woli walki. Oby w końcu umiejętności zabrakło.
2
Chyba trzeba cierpliwie poczekać do końca 2016, bo to jest rok farta dla ludzi związanych z Realem :)
1
I zemściła się ta kontra na Celcie...
0
Ramos albo Bale. Główką po wrzutce.
1
Żeby tylko Celta wytrzymała!
2
Ale czy kogoś to dziwi? To już się stało codziennością.
2
Jeszcze na Atletico czekamy! :)
0
Lubisz sie czepiać innych ludzi i robić problemy. Widocznie inaczej rozumiemy słowo ferment. Z pewnością wezmę sobie twoje złote rady do serca :*
1
Czemu Mignolet wyszedł z bramki!?
3
Mi na pewno nie tak mocno jak zdobycie trypletu, ale bardzo bardzo bym chciała, żeby Liverpool wygrał mistrzostwo. Byle nie któryś z Manchesterów czy jakieś Chelsea.
3
Sztucznie czy nie, teraz ludzie na całym świecie kontaktują się ze sobą za pomocą mediów społecznościowych i już nikogo to nie dziwi. To raczej taki rodzaj integracji z fanami, nie sądzę, żeby pożegnał się z Claudio tylko przez Twittera czy Instagrama. Jednak taka wiadomość świadczy o pewnej klasie, bo mało kto tak robi.
11
Zastanawiam się, z jakiego powodu z Bravo robi się tu przez niektórych męczennika? Jak można być tak fanatycznie zapatrzonym w jednego piłkarza? Przecież gdyby Claudio był pewny swoich umiejętności to na pewno by został i walczył o miejsce w składzie z powodzeniem. Zarząd działa dla dobra klubu, wiec jeśli uważali, że stawianie na Bravo jest lepszą opcją powiedzieliby "przepraszamy panie ter Stegen, ale klub jest ważniejszy od jednego piłkarza. Jeśli nie odpowiada panu obecna sytuacja proszę znaleźć klub, który za pana dobrze zapłaci i tam są drzwi. Jest wielu młodych bramkarzy, którzy bardzo chcą przyjść do Barcelony, zastąpienie pana nie będzie problemem". Przecież by nie wywalili Bravo z klubu tylko dlatego, że Niemiec ich 'szantażował', to śmieszne. Bravo dostał nowy kontrakt, dwa razy większą pensję i zapewnienie, że nie będzie musiał się napocić, żeby grać na wszystkich frontach. W Barcelonie nie zdążył nawet usiąść na ławie, którą młody, potrzebujący rozwoju zawodnik grzał dwa lata.
10
Piłkarz, dzięki któremu zaczęłam oglądać piłkę nożną. Fenomenalny zawodnik, przez wiele lat podczas oglądania piłek reprezentacyjnych był moim idolem i bohaterem gdy patrzyłam, jak Hiszpania sięga po mistrzostwo świata i dwukrotnie po mistrzostwo Europy. Nie przeszkadzało mi, że był z Realu, zawsze miał szacunek i przyjacielskie stosunki z piłkarzami Barcelony. Ciężko było mi patrzeć, jak na MŚ2014 wpuszcza bramkę za bramką. Wielki człowiek, szkoda, że skończył w Porto.
1
Naprawdę jesteś tym zaskoczony? Ja w sumie nie, w końcu Bravo przychodzi jako piłkarz sporo starszy i raczej nie wymieniany wśród kibiców innych klubów jako bramkarz ścisłej światowej czołówki w miejsce kogoś, kto jest w klubie od 10 lat, jest ulubieńcem kibiców i odchodzi z powodu zastąpienia go Bravo. Myślę, że u nas tez byłyby podobne odczucia, kibice Man City nie mają powodów by wielbić Claudio i cieszyć się, że przyszedł w miejsce kogoś tak związanego z klubem.
26
Bardzo miło, nie powiem, że nie. Z 2-0 na 2-2. Brawo Malaga!
0
Ile wtedy było? 7-1 i cztery bramki Ronaldo? W dodatku chyba jedna z wolnego o ile dobrze pamiętam. Raczej nie ma szans żeby jutro Realowi punkty urwali. Nie w Madrycie.
1
W końcu mówi się, że dobrego człowieka poznaje się po tym, jak traktuje zwierzęta. Skoro potrafili w taki sposób zabić bezbronnego psa, mogą równie dobrze skrzywdzić inną osobę.
37
Parę lat temu w Polsce banda chłopaków przywiązała psa husky do zderzaka samochodu i ciągnęła go za sobą, aż zwierzęciu urwało głowę. Ile dostali? 10 miesięcy. Za takie okrucieństwo... Ciekawe po jakim czasie wyszli.
0
Bo ty wiesz najlepiej czy ter Stegen, który przyjaźni się np. z Rakiticiem psuje atmosferę. Psuła atmosferę nieprzyjemna rywalizacja między nim a Bravo, ale chyba tylko u nas na stronie, bo potworzyły się obozy. Naprawdę myślisz, że Niemiec poszedł do gabinetu, powiedział "albo mianujecie mnie pierwszym bramkarzem albo odchodzę"? Klub to nie instytucja charytatywna i nie da się tak zmanipulować. Przecież gdyby faktycznie uważali, że bardziej opłaca się stawiać na Bravo powiedzieliby "Panie ter Stegen, rozumiemy że jest pan młody i chce pan grać jak najwięcej, jednak pan Claudio jest obecnie w lepszej dyspozycji, a my działamy dla dobra klubu. Jeśli nie odpowiada panu obecna sytuacja, proszę znaleźć klub który za pana dobrze zapłaci i tam są drzwi".
Wtedy dla prasy nie powiedział nic złego, tylko tutaj jest to tak rozdmuchiwane. Bravo przecież też kiedyś powiedział, że nie odpowiada mu, ze nie gra w Lidze Mistrzów. To, że Mats powiedział, że jeśli sytuacja się nie zmieni trzeba będzie porozmawiać, nie musiało oznaczać wcale, że chce wywalić Claudio i wskoczyć na jego miejsce, tylko otrzymać od klubu zapewnienie, że nie zatrzymają jego rozwoju. Chłopak siedział 2 lata na ławce, grał od święta więc nic dziwnego że jego gra była nieregularna i chaotyczna. Bravo nawet na ławce nie usiadł, a już odchodzi, bo zaoferowano mu lepszy kontrakt i zapewniono podstawowy skład. Widać nie jest do końca pewny swoich umiejętności, skoro uciekł od tej rywalizacji.
18
Bardzo mało też asystuje. Co prawda strzelił w zeszłym sezonie w Bundeslidze 30 goli, ale miał tylko 4 asysty.
1
Haha no chyba, że tak :)
0
Niee, niestety nie były jeszcze oficjalnie prezentowane. Był artykuł jak prawdopodobnie koszulka będzie wyglądała.
0
Wiem o tym, ale ja tego nie traktuję jako kontynuowanie kariery piłkarskiej, tylko grę dla zarobków.
0
Xavi.
0
Słuchy nie chodzą, tak właśnie jest.
0
Ale jaki ferment? Napisałam 'z tego co wiem', mogę się mylić. Minutę potem kolega niżej napisał, że Iniesta nie został powołany tylko dlatego, że ma kontuzje. Kojarzę, że była podawana taka informacja ale nie pamiętam, czy była oficjalna czy nie. Równie dobrze ten, kto zadał pytanie mógł sobie sprawdzić w googlach. Ferment siejecie wy takim bezsensownym czepianiem się innych ludzi. Już niedługo strach będzie tu cokolwiek napisać. Nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma.
4
Nie, nie z onetu. Ktoś tu po Euro dał informację, wg której Iniesta kończy karierę reprezentacyjną. Z czego się śmiejesz? Przecież mogę się mylić.