Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cavani crack :') To nieprawdopodobne ile on w tym meczu setek zmarnował.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
Lucho chyba jest bardzo zadowolony po dzisiejszym meczu, bo mam wrażenie, że w tej konferencji był bardziej wylewny niż zwykle :D
34
Mats jest wielkim bramkarzem, a będzie jeszcze lepszy. Wydaje mi się też bardzo miły i szczery. Popełnił błąd, karny oczywisty, ale może dobrze, że tak się stało - miło mieć świadomość, że ma się w składzie bramkarza, który na 4 rzuty karne wpuścił tylko 1. Przynajmniej miał okazję się popisać, bo przez praktycznie cały mecz był bezrobotny.
1
Ney w ogóle był dzisiaj fenomenalny. Aż się wzdrygam jak pomyślę, że przed meczem obawiałam się, że Arda mógłby zagrać lepiej a zasiądzie na ławce. I to chyba nawet ty zwróciłeś mi uwagę, że Ney powinien grać. Wyszło na twoje i całe szczęście :D
31
Barcelono, dziękuję. To była prawdziwa przyjemność oglądać ten spektakl. Nie tylko ze względu na ilość goli. WSZYCY zagrali fenomenalnie, wisienką na torcie była dla mnie bramka Iniesty, od 21 listopada musieliśmy na nią czekać. Spodziewałam się pewnego zwycięstwa, ale nie tak wspaniałego meczu. Nie było dziś słabego ogniwa. Jestem dumna, wspaniały wieczór.
0
Może Iniesta nie jest jeszcze w pełni sił. Oby tylko nam Rakieta pod koniec sezonu rękawami nie oddychał jak sezon temu.
0
Prawdę mówiąc myślałam, że Iniesta wystąpi, a Gomes będzie zamiast Rakiticia.
1
Powinno być niedługo po zakończeniu
http://www.fullmatchesandshows.com/
0
W sumie Barcelona oficjalnie nie poinformowała o jego kontuzji, mówiły to tylko gazety. Pojawiła się tylko informacja, że nie jest powołany na mecz z Alaves.
3
Pewnie masz rację, ale jednak mam wrażenie, że Leo jest zawodnikiem o takim statusie w drużynie, że generalnie klub zawsze chce mu iść na rękę. Niby nic w tym dziwnego, w końcu to Messi, ale dla mnie trener zawsze będzie ponad piłkarzami i to on przede wszystkim powinien decydować. Oczywiście każdy najlepiej zna swój organizm, ale mam nadzieję, że nie będzie tak, że trener dokonuje zmiany a zawodnik ma o to pretensje. I to się tyczy każdego piłkarza. Oby w tym sezonie każdy zawodnik stracił status nietykalnego i takiego, który nie może być zmieniony chyba, że dozna kontuzji.
9
Wiem, że to Messi, ale nie podoba mi się, że ma aż taką władzę, jeśli to oczywiście prawda. To trener i sztab szkoleniowy powinni decydować, kto gra a kto grzeje lawe. Nie chciałabym, aby w drużynie były święte krówki, które same decydują i nie można im nic z góry narzucić.
0
Na pewno nie jedyny. Suarez też ma formę praktycznie cały czas, nie było jakiegoś dłuższego okresu podczas którego by grał gorzej, maks 3 mecze bez gola, a i tak zdobywał asysty i był kluczowy. Sergi Roberto też nie schodzi poniżej pewnego poziomu.
12
Mam nadzieję, że ter Stegen jutro zagra, ale tylko pod warunkiem, że będzie w 100% gotowy.
0
Widzę madrycka propaganda trwa w najlepsze.
0
Ciekawe czy przez najsilniejszy skład mają na myśli klasyczną OdG czy zawodników, którzy są obecnie w najlepszej formie, czyli Arda za Neymara i Umtiti za Masche.
3
Praca to nie wszystko. Ronaldo bez talentu mógłby co najwyżej w Segunda grać. Talentu ma tyle, co włożonej pracy, jestem przekonana, że Messi także zapieprzał całe życie. Mało tego, nie tylko Messi - Iniesta, Suarez, Pique, Modric, Casillas, Puyol, Buffon i wszyscy inni piłkarze, którzy osiągnęli światowy poziom zarezerwowany dla nielicznych. Różnica jest taka, że ci piłkarze poza talentem i pracą mają w sobie wiele pokory i nie są egoistami, nie mówią o sobie "gdybym był prezydentem klubu XY i miał w nim piłkarza takiego jak ja, przedłużyłbym z nim od razu kontrakt o 10 lat". Chęć osiągnięcia wszystkiego i bycia najlepszym nie usprawiedliwia jego charakteru w żadnym wypadku.
0
Oby Chelsea przegrało! Nie lubię ich :p
0
Niestety forma Claudio spada. Myślę, że już nie zobaczymy tego samego bramkarza co w sezonie 14/15.
2
Zarówno Bravo jak i Hart popełnili w debiutach w swoich nowych klubach wręcz identyczne błędy, po których padły gole. Claudio niestety zagrał bardzo słabo, podejmował złe decyzje, za długo przetrzymywał piłkę i parę razy miał naprawdę dużo szczęścia. Nie wiem, czy takie błędy u tak doświadczonego bramkarza można usprawiedliwiać, ale na jego korzyść z pewnością działa fakt, że był to debiut w innej lidze i na trudnym terenie. Oczywiście, że Pep będzie bronił swojego piłkarza w mediach, dlatego raczej nie był tutaj obiektywny i jego tłumaczenia są lekko mówiąc bardzo nietrafione. Mimo wszystko zawsze bardzo lubiłam Claudio, od początku zdobył moją sympatię dlatego życzę mu jak najlepiej i sądzę, że jeszcze nie raz uratuje punkty Man City. Ciężko mi było na niego patrzeć podczas derbów Manchesteru, zawsze odwracałam wzrok bo był taki przygnębiony.
0
Zgadzam się chyba ze wszystkim, chociaż może, obiektywnie czy nie, zaryzykuję, że Navas=ter Stegen w momencie, gdy Niemiec przestanie robić juniorskie błędy, a kiedyś będzie lepszy od Keylora.
1
A podasz jakieś źródło wypowiedzi Ronaldo, czy jest ona skopiowana z niezawodnego jak zwykle artykuły El jarka czy innego Klatusa? Mędrzec Xavi zapewne nie powiedział o różnicy między Messim a Ronaldo z własnej woli, tylko został o to zapytany przez dziennikarza. Tak samo Cristiano, ale różnica jest taka, że CR7 mistrzem ciętej riposty nie jest i obraził innego piłkarza mówiąc, że gra w jakimś Katarze i nie wiadomo, czy w ogóle gra w piłkę (ciekawe, gdzie on będzie na emeryturze?) . To dla mnie lekceważenie innego wielkiego sportowca. Xavi raczej nigdy nie słynął z wyszukanych wypowiedzi bo zdarzały mu się takie perełki jak "byliśmy lepsi" czy "murawa nam przeszkadzała", ale nikogo nie obraża, a Ronaldo ma to zwyczaju robić dość często i w tym miejscu można sypać cytatami do wieczora, a stwierdzenie, że Xavi powiedział to, żeby pojawić się na okładkach jest dla mnie niedorzeczne. Jeśli nazywasz naszą stronę i redaktorów parodią, to co powiedzieć o waszej, gdzie na każdym kroku kibicami się manipuluje? A śmieszna jest nie logika "bordowego", tylko hala dziecka przed komputerem, który musi wejść na stronę rywala, żeby bronić swojego idola. Zajmijcie się swoim notatnikiem a nie nas tutaj pouczacie.
3
Ciężko jest odwracać losy meczu gdy rywal się muruje a czas przerażająco szybko ucieka. Nie dla Barcy takie rzeczy i nie można doprowadzać do takich sytuacji. Dla mnie taki skład byłby bardziej trafny na słabe ekipy, które lepiej znamy - Sporting Gijon, Rayo, Getafe czy Eibar. Przy drużynach, które w teorii są słabe ale w praktyce mogą napsuć krwi Barcelonie, Atletico czy Realowi jak właśnie Alaves, Las palmas czy Valencia rozsądniej moim zdaniem byłoby wystawić mocną pierwszą 11, a przy korzystnym wyniku pościągać te wszystkie Suarezy, Iniesty i Rakiticie.
0
Dla mnie to praktycznie nic nie zmienia. Wypowiedź bez szacunku do tak wielkiego i utytułowanego piłkarza jakim jest Xavi, zresztą nie pierwszy raz Ronaldo zdarza się powiedzieć taką perełkę.
1
Nie ma co go za to obwiniać, był odcięty od podań przez otaczających go zawodników Alaves, a koledzy z drużyny też mu nie pomagali. Będzie dobrze, reszta zespołu musi mu zaufać.
6
Z Matsem chyba nie jest tak źle, na filmiku widać, że pracował z piłką i skakał. Może czas rehabilitacji się skróci i nie będzie wynosił aż dwóch tygodni.
8
Jejku, co wy macie z tym Realem? Co ma być to będzie, teraz grają dobrze i wszystko im wychodzi, ale przyjdzie okres, gdzie będą grać słabiej. Może i rozgromią Alaves u siebie, ale przegrają np. na wyjeździe z Malagą czy Atletico gdzie my odniesiemy zwycięstwo. Teraz Real jest na fali spowodowanej końcówką poprzedniego sezonu, ale nic nie trwa wiecznie, przyjdą mecze przegrane i zremisowane, także głupio u siebie, to się zdarza każdej drużynie. Mecz meczowi nierówny, może gdyby Barca grała dzisiaj to by wygrała.
2
Moim zdaniem nie ma co usprawiedliwiać Neymara i mówić, że nie miał z kim grać. Gdy Messi miał kontuzję Ney był liderem i grał fenomenalnie, ale to był krótki epizod. Od bardzo długiego czasu z jego gry nic nie wynika, zdobywa mało goli, jest niekonkretny. Zamiast szukać miejsca i posyłać otwierające podania wdaje się w bezsensowne dryblingi, schodzi do środka i w najlepszym wypadku posyła strzał, który zostaje zablokowany, ale najczęściej jest faulowany albo podaje do tyłu. Bardzo go lubię, dobry z niego chłopak i chcę, żeby dalej grał w Barcy, ale niech wróci do formy z sezonu 14/15 i z początku 15/16, bo teraz naprawdę słabo to wygląda. Ja rozumiem, że można mieć okres paru miesięcy słabszej gry przez problemy osobiste czy z jakiegokolwiek innego powodu, ale to wszystko wygląda, jakby Ney spoczął na laurach.
21
Nie mam nic przeciwko temu, aby obecny sezon skończył się tak samo, jak tamten, w końcu porażka z Alaves o niczym nie decyduje.
0
Zgadzam się. Koło Pique każdy z nich wygląda dobrze, ale bez niego... no cóż. Moim zdaniem zawsze powinien grać ktoś z duetu Pique-Umtiti.