Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja na pewno! Mam nadzieje, że nic mi nie wypadnie, bo z tego co pamiętam mecz jest koło 13.
4
Prawdę mówiąc ciężko mi przypomnieć sobie kogoś niezwiązanego z Realem czy Man Untd kto by powiedział, że Ronaldo jest lepszy. Przychodzi mi do głowy Lewandowski, który co prawda nie powiedział, że CR jest lepszy tylko bardziej go ceni. Ale Robert też jest fanem Realu od dziecka z tego co wiem.
1
Też zwróciłam uwagę, że ostatnio często użytkownicy są tutaj nazywani dziećmi. Zastanawiam się, o jakim wieku ci ludzie ubliżający innym myślą? Czy pisząc 'dziecko' mają na myśli kogoś w wieku szkoły podstawowej i gimnazjum, czy w wieku licealnym, czyli na dobrą sprawę 17, 18, 19 lat. Czy ktoś taki też może zostać w ich oczach 'dzieckiem'?
0
Generalnie zgadzam się z Twoją wypowiedzią, poza częścią o Griezmannie. Jestem fanką jego talentu i zawsze oglądam jego mecze i naprawdę, ten chłopak jest fenomenalny. Strzelał masę ważnych goli, a to, jak porusza się z piłką jest niesamowite, robi to z taką lekkością, gracją i swobodą, chyba tylko Messiego i Inieste ogląda mi się równie przyjemnie, cała trójka ma dla mnie 'to coś'. Jego sytuacja przypomina mi trochę tą Leo - ciągną swoje drużyny do finałów (Antek Francję i Atletico, Messi Argentynę), strzelają ważne bramki, błyszczą, cały świat o nich mówi, ludzie się nimi zachwycają, dziękują Bogu, że tacy piłkarze istnieją, przez internet przewijają się setki zdjęć, filmików z nimi. Dochodzi do finału, gdzie ci piłkarze zawodzą, nie potrafią zrobić różnicy, nie strzelają karnych. I właśnie gdy przegrywają jest ich najbardziej szkoda, bo człowiek pamięta jak wcześniej fenomenalnie grali i żałuje, że w każdym finale coś się u nich blokuje, zastanawia się dlaczego. Moim zdaniem Griezmann zasłużył na Top3 ZP, gdyby nie on nie byłoby Atleti i Francji, był zdecydowanie najaśniejszym punktem tych drużyn.
1
Nigdy nie chciałam powrotu Alexisa w miejsce Suareza, zastąpienia Luisa Lewandowskim. Nigdy. Konstruktywna krytyka po słabym meczu jest uzasadniona, sprzedawanie piłkarza nie i chyba żaden normalny kibic tego nie robi tym bardziej, że Suarez od dawna trzyma równą, fenomenalną formę. Chyba chodziło ci o styczeń 2015, nie 16.
4
Pique jest osobą bardzo inteligentną, lubi matematykę i posiada ścisły umysł. To nie pierwszy raz gdy mówi się o nim jako o przyszłym prezydencie Barcelony, więc to nie jest raczej tylko żarcik. Jeśli uważasz, że Pique nie jest wykształcony podam Ci cytat z wywiadu, który został przeprowadzony w biurze jego dobrze rozwijającej się firmy. Wywiad został zamieszczony na tej stronie jakiś czas temu.
"Nie miał czas na skończenie studiów, więc skończył kurs z zarządzania firmami i ekonomii w domu, ucząc się od nauczycieli z prestiżowej firmy ESADE. Często organizuje kolacje z ekspertami w dziedzinie polityki, ekonomii, technologii, kultury... Siada i słucha. Przynajmniej przez kilka minut. - Na początku Gerard milczy, ale kiedy zaczynasz myśleć, że się nudzi, zadaje pytanie lub prezentuje pomysł, na który nie wpadłby student studiów magisterskich. Jest bardzo inteligentny - opowiada jeden z częstych gości na tych spotkaniach. (...) Oprócz piłki nożnej i gier wideo Piqué angażuje się również w działalność w firmie produkującej mięso wysokiej jakości (Nutrus), w restauracji (YOURS), w linii obuwia i w produkcję nowego napoju dla sportowców. " Całkiem nieźle jak na piłkarza, bo niektórzy ludzie z jego otoczenia nawet podstawówek nie skończyli. A jeszcze wiele przed nim.
1
6 lat temu to było. .. A ja pamiętam jak wczoraj, jak pojechałam z tatą obejrzeć ten mecz do jego znajomego na wielkim rzutniku na całą ścianę. Tato i kumpel wyciągnęli wszytko co mieli w portfelach i założyli się, kto wygra. Znajomy postawił na Holandię, tato na Hiszpanię. Miałam wtedy 12 lat a Hiszpania była dla mnie najlepszą, najpiękniej grającą drużyną na świecie, nikt nie grał lepiej niż oni. Xavi i Iniesta byli dla mnie najlepszymi piłkarzami, zwłaszcza Andres, którego mój tato uwielbia i uważa za najlepszego na świecie. Nawet jak Iniesta po prostu podaje piłkę do kolegi obok to tato się zachwyca i widzi w tym coś magicznego. Niezwykły to był wieczór, jak zwycięstwo naszej ulubionej reprezentacji zapewnił akurat Andres, co ucieszyło mojego tatę i uratowało jego zakład, a ja mogłam zobaczyć mojego ulubionego piłkarza, osobistego bohatera Ikera Casillasa płaczącego ze szczęścia i wznoszącego puchar świata.
0
Na szczęście Suareza Cavani przypomniał sobie, jak się strzela, a na nieszczęście Messiego jego reprezentacja dalej nie umie grać bez niego.
6
Oby to 93% fanów Barcy nie było zawiedzionych po sezonie.
0
Ciężko, żeby widać było zmiany w grze po meczu czy dwóch, ale fakt jest taki, że ta drużyna nie umie grać bez Messiego. Dziś nie grał Leo, Aguero, Dybala czy Higuain, który mimo wszystko poza finałami potrafi strzelać. Co nie zmienia faktu, że ze słabiaką Wenezuelą Argentyna powinna sobie poradzić, a nie wywalczyć remis.
3
Ja będę pamiętała! :)
0
3 liceum, biol-pol-ang ;)
0
Pique z pewnością zachwyca, nie tylko jeśli chodzi o skuteczność i regularność.
2
Szczury to wyjątkowe zwierzęta. Ja miałam pięć, dwa samce i trzy samiczki. Obecnie został mi jeden ogon, po odejściu jej siostry chciałam ją komuś oddać, ale jestem do niej bardzo przywiązana. Na razie jest ze mną, tym bardziej, że nie widzę pogorszenia się jej zdrowia i psychiki, cały czas jest bardzo żywa i radosna, w dodatku niezwykle mądra, nigdy nic mi nie zniszczyła, nie pogryzła, załatwia się tylko do klatki, chodzi za mną jak pies i przychodzi na zawołanie.
0
Ikera Casillasa, a zaraz po nim Buffona. Ale Casillas jest u mnie zawsze na pierwszym miejscu.
0
Zgadzam się z tobą, niestety tak jest. Szanuję go jako trenera i za to, co zrobił dla Barcelony, ale sprawa z Hartem jest moim zdaniem bardzo nieprzyjemna, jakbym była kibicem City byłabym wściekła. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której przychodzi jakiś nowy trener do Barcy i wywala klubowe legendy bo coś mu w nich nie pasuje. Ale najbardziej zawiodłam się na Pepe jeśli chodzi o 'podbieranie' Barcelonie zawodników. Najpierw Thiago idzie jak piesek do Bayernu. Potem Barcelona chce Nolito i mówi o tym otwarcie - Nolito idzie do City Pepa. Barcelona stara się o Gabriela Jesusa - chłopak idzie do City Pepa. Kto najgłośniej negocjuje z naszymi piłkarzami, jak piszesz z Rakiticiem i Matsem - City Pepa. Bravo odchodzi - jest tyle klubów, ale nie, on odchodzi akurat do City Pepa, ze wszystkich dostępnych drużyn akurat tam, do Guardioli który mówił, że kocha Barcelonę i nie będzie działał na jej niekorzyść. Pewnie jakby Claudio nie dostał od nich obiecującego kontraktu to by został w Barcy. Czytałam jeszcze parę miesięcy temu w angielskich gazetach, że Pep podobno kazał zrobić swojemu dyrektorowi sportowemu wszystko co możliwe, żeby sprowadzić ter Stegena, a jeśli nie jego to Bravo. I udało się.
4
Ja zdecydowanie nie chcę rezygnacji z dogrywki ponieważ uważam, że rzuty karne są niesprawiedliwe, a dogrywka może jednak zweryfikować która drużyna jest lepiej przygotowana mentalnie, fizycznie. Czwarta zmiana to moim zdaniem powinna być oczywistość w przypadku dogrywki.
0
Wydaje mi się, że ten wywiad jest niepełny. Widziałam na Twitterze fragmenty wypowiedzi, których tutaj nie ma, m.in jak mówił o ter Stegenie czy nauce katalońskiego.
22
Wydaje się miłym gościem i życzę mu jak najlepiej, ale ter Stegena to on raczej ze składu nie wygryzie. Mats jest za dobry.
0
Na mobilnej nie ma wyszukiwarki.
1
Skąd ten pomysł? Zresztą Veratti wypowiadał się jakiś czas temu, że nie odejdzie z PSG bo chce wygrać z nimi LM.
0
Messi i tak będzie pierwszy w kolejności, ale mam nadzieję, że zaraz po nim będzie przede wszystkim Suarez i Rakitić, Neymar za dużo cuduje i nie powinien podchodzić do 11. Pewnie całe trio będzie się zmieniało, ale te najważniejsze będzie wykonywał Leo.
0
Ale na wypożyczeniu, prawda?
16
Nawet w to nie wchodzę, bo nie chcę sobie zdrowia psuć, ale powiem jedno - jest grupa piłkarzy, których trzeba szanować i podziwiać bezwarunkowo, nieważne, jakiemu klubowi się kibicuje. Jednymi z takich zawodników są Casillas i Iniesta. A skoro el Jarek ich w jakikolwiek sposób podważa oznacza to, że jest zwykłym ignorantem, nie należy go traktować jako poważnego człowieka i liczyć się z jego zdaniem. Jeżeli w zły sposób traktuje tak wielką legendę swojego ukochanego Realu jaką jest Iker należy mu tylko współczuć głupoty.
6
Naprawdę ciężko? Ja bym ani przez ułamek sekundy się nie zawahała.
8
Pewnie dalej go boli ta piękna bramka na Bernabeu.
0
Jeśli Umtiti ma taką ocenę, to Pique podniosłabym o przynajmniej jedeną do góry. Samuel popełnił trochę błędów, parę razy został objechany i patrząc na jego grę wcale nie czułam takiej pewności jak w pozostałych meczach, całe szczęście Pique jest w dobrej dyspozycji i go zabezpieczał.
22
To chyba najlepsza opcja dla niego, żeby się rozwijał. To w końcu nasz wychowanek i bez sensu byłoby trzymanie go na siłę na ławce. Oby w Valencii złapał dużo minut i wrócił do nas za rok.
0
Myślę, że cała OdG jest nie do ruszenia, może z wyjątkiem Masche.
0
A moim zdaniem nie będzie nudno, nawet jeśli chodzi o Barcę. Może mecz z Celtikiem będzie najmniej ciekawy tym bardziej, że już z nimi graliśmy w tym roku, ale z Gladbach nie mieliśmy jeszcze oficjalnego meczu, ale ta drużyna gra przyjemną otwartą piłkę i juz się nie mogę doczekać dwumeczu. A obecne City jest inne niż dwa lata temu czy nawet to z półfinału z Realem, który oglądałam jak za karę. Grali nudno i nawet nie udawali, że im się chce. Teraz Guardiola mam wrażenie obudził w nich głód zwycięstw, coś w tej drużynie drgnęło i będą groźniejsi niż ostatnio. Myślę, że bedzie to ciekawy dwumecz tym bardziej, że prawdopodobnie jadę na spotkanie z Man City na Camp Nou więc tym bardziej nie mogę się doczekać.