25

Bardzo się cieszę, że to akurat on stoi na bramce, jest wyjątkowo pewny w swoich interwencjach. Szkoda wpuszczonego gola, ale nie miał szans.

0

On już śpiewał dzisiaj, jakie to interwencje Neuera są pewne przy tych zabawach ter Stegena.

11

Średni to jest on, żeby nie powiedzieć gorzej.

5

Przy każdym kontakcie z piłką krytykuje ter Stegena, aż się to nieznośne robi. Niemiec zalicza dobre wyjście do piłki - Mirosławski stwierdza, że się bawi, ryzykuje, że z silniejszym przeciwnikiem to nie przejdzie. Chyba myśli, że nauczył się czytać w myślach, bo gdy Stegen tylko ma piłkę mówi "Po każdym podanu Ter Sztejgena kibice Barcelony dostają palpitacji serca. Będą musieli dużo wydawać na wizyty u kardiologa". I nie płaczą fanboye Matsa, tylko osoby normalnie myślące, nie żyjące błędami z przeszłości piłkarza, tylko oceniajcie tu i teraz, a w dzisiejszym meczu ter Stegen zagrał bardzo dobrze.

10

Oglądanie meczu z Mirosławskim staje się udręką.

0

Dziś, z Liverpoolem i Sampdorią

7

Mirosławski o jakich błędach ter Stegena ty mówisz? Pokaż mi chociaż jeden w dzisiejszym meczu.

0

Szkoda :(

9

Mirosławski ośmiesza się z każdym słowem.

7

Brawo Mirosławski, teraz się osmieszyłeś jak nikt.

0

No to teraz już ze spokojem można wpuścić Ardę i Paco.

21

Oni chyba krytykują Ter Stegena dla zasady, bo obecnie ich słowa nie mają żadnego uzasadnienia. Żałosne.

1

Po co strzelać? Asystowanie jest znacznie lepsze! :)

0

Żarty żartami, można zrobić to raz, a nie co mecz i co kontakt z piłką.

4

Co ci komentatorzy mają do ter Stegena? Każdy jego kontakt z piłką to oni że to tykająca bomba

0

Suarez wielkie brawa za tę kontrę!

0

Dla mnie możemy zagrać nawet Messim na ŚO i Matsem na szpicy, byle były 3 pkt. Ważne żeby zaskoczyć przeciwnika i Lucho raczej się to udało. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

0

Henderson co wpakował :o Co za gol!

1

Witam :D Cavani jest tragiczny. Chyba nigdy nie widziałam tak wielu zmarnowanych setek co w jego paru ostatnich meczach.

0

Liverpool goool! :D

7

Szkoda, że nie ma Digne. Liczyłam, że zagra jutro zamiast Alby.

0

Ucz się od Pique a kiedyś będziesz najlepszym obrońcą na świecie tak samo jak on. I to prawda, że nazwisko 'Umtiti' jest trochę śmieszne :D

2

Może mamy inne zdania co do tego, jak należy oceniać, ale jak dla mnie nie powinno obniżać się not piłkarzom defensywnym tylko dlatego, że rywal nie był wymagający. W takim razie powinno się to samo zrobić z atakiem, w końcu co to za sztuka dla takich zawodników jak oni nastrzelać ogórkowi? Przegrać możemy z każdą drużyną, od Realu i Bayernu, przez Villarreal aż po Deportivo Alaves czy Getafe, wystarczy słabsza dyspozycja danego dnia i brak koncentracji. Celtic z pewnością był w stanie nam zagrozić, ale tego nie zrobił, co oznacza, że obrona w pełni się spisała. Jeśli Pique czy Umtiti musieliby się wykazać heroicznymi wybiciami w polu karnym czy zawodowym czyszczeniem przeciwnika wychodzącego na dobrą pozycję oznaczałoby to, że coś w pewnym miejscu przestało dobrze funkcjonować i Celtic wypracował sobie akcję. Tak jednak nie było.

0

Aleix umie zrobić trochę szumu z przodu, ale on gra na prawej obronie, nie w ataku. Od obrońcy będę wymagała w pierwszej kolejności skutecznego bronienia, a jak Vidal gra, to po jego stronie jest wielka dziura i ktoś zawsze musi go asekurować. Przeciwnicy mają wielką autostradę.

57

Przeglądając te oceny miałam wrażenie, jakby tylko MSN grało. Cały mecz w wykonaniu drużyny był fenomenalny, jeden z najlepszych od dawna, a tu takie niskie noty. Błędów bardzo mało, na palcach można policzyć te większe, Celtic wypracował sobie chyba tak naprawdę tylko jedną groźną okazję po której został podyktowany karny. Obrona była świetna, bardzo solidna i pewna, na pomoc patrzyłam z wielkim uśmiechem na ustach całe spotkanie. Zawiodłam się na ocenach, moim zdaniem zdecydowanie za surowe. Siedem goli i czyste konto a tu jakieś 6 dla defensywy? Tyle niektórzy po porażkach dostają.

83

Umtiti (w wywiadzie dzisiaj): "Jeśli wygramy Ligę Mistrzów, przefarbuję sobie włosy na blond jak Messi.'' :D @DanielInfo97

0

Roberto nie wygryzie. Sergi jest lepszy, młodszy, jest wychowankiem i 'ulubieńcem' Lucho. Życzę Aleix'owi wszystkiego, co najlepsze, ale dla mnie na chwilę obecną może bić się o to, czy będzie mógł grać w meczach ze słabszymi rywalami podczas odpoczynku S. Roberto.

0

Ktoś się założył ze Ściachem? :') Wiedziałam, że tak się skończy. Ten rok jest nieprawdopodobny dla Realu, w to aż czasami ciężko uwierzyć.

0

Spokojnie, zaraz będzie jakaś wrzuta na Bejla albo Ramosa, ewentualnie karny i skończy się 3-1 :p Oby nie

6

Dla mnie większym sukcesem od ilości goli jest fakt, że cała drużyna zagrała świetnie, nikt nie odstawał od reszty i nie błyszczało tylko tridente a cała drużyna. Delikatną rysą jest dopuszczenie do sytuacji po której został podyktowany rzut karny no i sam faul naszego bramkarza. Jednak wyszło na dobre, Mats miał okazję się wykazać. Jeden z najpiękniejszych, najlepszych i najprzyjemniejszych do oglądania meczów Barcy od dawna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?