Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie dziwię się. Jest jednym z najlepszych na boisku, strzela ważne gole, stwarza zagrożenie pod bramką. Jest filarem reprezentacji. Pamiętam jak przed Euro Hiszpania grała mecz towarzyski z jakąś bardzo słabą reprezentacją, wygrywali wysoko, jakoś 5,6:0. Koło 60 minuty Pique zszedł z boiska. Śledziłam relację tekstową z tego meczu - gdy Gerard został zmieniony (chyba przez Bartrę ) po jakimś czasie w tej relacji przeczytałam, że defensywa po zejściu Pique całkowicie się pogubiła, rozpaczliwie się bronią, nie potrafią wyprowadzić piłki, a drużyna przeciwna naciska mimo wysokiego wyniku Hiszpanów. Gerard nie robi nic złego, a mimo to jest prowadzona przeciwko niemu kampania, bo tak, bo to w końcu Pique, twitterowy pajac i idiota który nie szanuje barw narodowych i pokazuje środkowy palec podczas hymnu. Smutne, po prostu smutne. Mógłby grać w reprezentacji jeszcze wiele lat. Dla mnie to jasne, dlaczego rezygnuje.
8
Nie było. Po co miałby wywoływać taką burzę? Mówił ostatnio, że jak siedzi cicho to więcej ludzi zauważa jego dobrą grę, więc raczej nie chciał wzbudzić kontrowersji. Miał tę samą koszulkę co Ramos, która nie ma barw narodowych na rękawach. Po prostu je obciął, są na internecie zdjęcia jego uciętych rękawów zostawionych w szatni. Ale internet już zdarzył go zmieszać z błotem, zwyzywać, wywalić na zbity łeb z kadry. U niektórych ciężko z myśleniem - mówię tu o internetowych hejterach Pique.
0
Niezła burza już się rozpętała z twgo powodu. Pique sieje spustoszenie na boisku i poza nim. On chyba nie potrafi nie być kontrowersyjny. Czujne oko kibica wszystko wypatrzy, nawet pokazywany środkowy palec podczas hymnu Hiszpanii (co zostało zresztą zdementowane ).
6
Naprawdę, nie chcę się o to znowu kłócić, bo ten temat był wałkowany setki razy, ale następnym razem nie wierz we wszystko, co napisze prasa - bo po to ona jest, żeby manipulować Twoją opinią i poglądami, przekonałam się kiedyś o tym na własnej skórze. A fochy to może pokazywać dziecko gdy mama da mu karę na komputer, a nie pracownik przed pracodawcą.
4
To raczej oczywiste, że Cillessen będzie grał w Pucharze Króla i na pewno każda za stron wie to i akceptuje. Zresztą kogo ty robisz z ter Stegena i jakie masz podstawy, żeby wysnuwać wnioski takie jak w twoim komentarzu?
16
Chciałabym się mylić, ale z całym szacunkiem do ter Stegena, z Oblakiem nie ma szans. I nie z powodu nadzwyczajnych umiejętności Jana, a raczej przez genialną formację obronną Atletico.
3
Lubię Neymara i chciałabym, abyś nie miał racji, ale im dłużej widzę jego grę tym bardziej zgadzam się z tym, co napisałeś. Staram się nie wierzyć w to, że w grze Neya nie ma postępów od roku, ale z jego obecności na boisku bardzo mało wynika. Owszem, zaliczy jakieś asysty, rzadziej gole, ale jak na niego to za mało, stanowczo za mało. Chcę Neymara takiego jak w 2015, takiego jak w meczu z Celtikiem - gdzie znał swoje miejsce na boisku i nie grał samolubnie. Teraz częściej się słyszy o nowych włosach Neya, reklamach i jego problemach podatkowych niż o dobrej grze. Juve pewnie zrobiło świetny interes sprzedając Pogbę za tyle kasy i żeby się nie okazało, że najlepszą opcją dla Barcy będzie zaakceptowanie oferty jakiegoś PSG i zgarnięcie 200 mln.
0
Nie chwytaj mnie za słówka. Wiadomo, że nie dosłownie "cały", ale nie wiem po co ta zbędna uwaga.
10
Z mojej perspektywy to Shakira wygrała życie.
46
Neymar musi szanować rywali - powiedział typ który dał Neyowi łokciem w twarz tak, że cały zalał się krwią.
10
Neuer wie co mówi o procesie dojrzewania. W końcu w jego wieku popełniał wiele bardzo podobnych błędów.
1
Szkoda, że Suarez się nie wykartkował.
0
To nie wszystkie pytania, było ich znacznie więcej.
3
A zgadnij kto będzie wybrany do najlepszej 11 roku :D
2
Moim zdaniem nie. Hiszpania grała zdecydowanie lepiej i zasłużyła na zwycięstwo.
1
Jeden błąd. Gra dzisiaj genialnie.
1
Brawo czerwony. Hiszpania gra tak świetnie. Włosi nie zasłużyli na tego gola.
4
Pique gra świetnie. Genialne podanie do Vitolo pod presją!
1
Serce mówi Hiszpania, rozum mówi Włochy.
16
Coś tu nie gra. Higuain 46 bramek? A nie przypadkiem 36?
0
Sergi zarabia mniej niż Alcacer... To się musi zmienić jak najszybciej!
0
Jak uważacie. Dla mnie Pique bez dwóch zdań.
33
Pique bez wątpienia jest najlepszym obrońcą na świecie.
8
Dla mnie to dowód na to, jak takim piłkarzom jak Pique czy Iniesta musi zależeć na tym klubie. Gerard zarabia najmniej z legend, a mimo to nie mówi się ciągle o podwyżkach czy nowych kontraktach dla niego. Nie doją Barcy, kolejny powód do wielkiego szacunku do nich.
21
Dla kogo trafny dla tego trafny. Oglądnęłam ten filmik do połowy. Wyłączyłam w momencie, w którym z zabójczą pewnością siebie zaczął mówić coś w stylu "to nie jest tak, że w Barcelonie gra się tak i tak", "to nie jest, że trener mu mówi - graj ryzykownie" - a skąd on ma wiedzieć, czego od piłkarza oczekuje klub i jakie polecenia daje mu trener? Tym bardziej, że każdy, od Lucho przez Pique i Albę po Xaviego i Puyola mówi zupełnie inaczej niż wszechwiedzący Diss. Zresztą filmik totalnie bez szacunku dla tego piłkarza, może się podobać tylko jego przeciwnikom. Wypowiada się o ter Stegenie prześmiewczo i z pogardą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dostrzegłam to, to dość oczywiste, ale jak dla mnie cena rynkowa piłkarza a jego zarobki to dwie zupełnie inne bajki.
50
Zarobki Pique przy tych Neymara to jakiś nieśmieszny żart.
12
Te zarobki Neymara to jakiś nieśmieszny żart. Ja rozumiem, że jest młody, utalentowany i rozchwytywany, ale dla mnie to porażka, że tak młody piłkarz dostaje znacznie więcej pieniędzy od klubowych legend i ludzi tak zasłużonych Barcy jak Iniesta, Pique czy Busquets a więcej niż on zarabia tylko najlepszy piłkarz, jakiego dane nam było kiedykolwiek zobaczyć. Ney dostaje taką kasę nie za przysłużenie się klubowi tylko dlatego, że PSG chce go kupić.
5
To jeden z tych meczów, po których chciałoby się podejść do piłkarza i uściskać go w podziękowaniu za mecz, za poświęcenie i walkę. Może pierwszą połową nie zasłużył, ale ja dałam Pique 10 za ten mecz. Zaimponował mi.