82

Ależ ja nie lubę tego Filipe Luisa, straszny z niego pajac. W zeszłym sezonie przy większym pechu mógł zakończyć Leo sezon, a wczoraj skosił Ardę równo z murawą, za co należała się "pomarańczowa" kartka. Dostał w stopę od Suareza, Luis zrobił to niechcący, dostał kartkę, a ten już płacze ma internecie. Mogę się założyć, że wielu piłkarzy po meczach ma podobne i nawet gorsze rany, a jakoś się nie użalają nad sobą.

11

Oby Messi był w pełni zdolny do gry na mecz z Manchesterem.

8

Cieszcie się cieszcie z tego remisu, mieliście sporo szczęścia przy tym golu, wiele czynników złożyło się na waszą korzyść.

0

Nasza gra w obronie nie jest fatalna - Pique jest w bardzł dobrej formie, wczoraj czyścił wszystko aż miło, prawdziwy z niego pan profesor. Przy golu mógł zachować się lepiej, ale sytuacja była dość chaotyczna, sędzia wznowił mecz bez gwizdka podczas gdy jeden z piłkarzy wciąż leżał na boisku. Moment słabości i Atleti to wykorzystało.

0

Mam nadzieję, że przerwa Leo nie będzie wynosiła aż trzech tygodni, że będzie tak jak z kontuzjami Mathieu i ter Stegena - mówiło się o długim okresie dochodzenia do zdrowia, skończyło się na znacznie krótszym czasie.

4

Mecz nie był wygrany, bo przy 1:0 wszystko może się wydarzyć. To prowadzenie, ale jak się nie zamknie meczu, dzieje się tak jak się dzieje. Wątpię, żeby Lucho zdjął Busiego bez większej przyczyny - ktoś tu wstawił informację, że Sergio przyjechał na mecz z gorączką, źle się czuł i sam poprosił w zmianę.

18

Tak naprawdę obie drużyny zagrały dziś w defensywie niemal perfekcyjnie. Był jeden moment słabości obu ekip w obronie, i zarówno Barca jak i Atletico to wykorzystały. Powiem jak Xavi - byliśmy lepsi. Szkoda, że Pique nie udało się strzelić.

15

Najlepsi Sergi Roberto, Rakitić, Iniesta i Pique. Drugie połowy zwykle mamy lepsze, dobić ich i nie stracić gola.

1

Brak Torresa w wyjściowej XI Atleti jest w sumie dla mnie zaskoczeniem. Martwię się o dyspozycję Masche. Oby obyło się bez zbędnych nerwów.

0

Aaa, jakieś pierdoły, że chyba nie oglądałam poprzednich sezonów ter Stegena skoro go bronię, że jest średnim bramkarzem itp. Jeszcze uczepił się mnie jakiś kibic Realu, który chciał mnie przekonać, że Matsowi wiele można zarzucić. Rozkoszne :')

1

Twitter albo facebook z #lazabawa, ewentualnie profil Eleven na fb. Może nawet zaszczyci cię tym, że ci odpisze, jak mi ostatnio ;)

0

Moim zdaniem Griezmann w tym roku był zdecydowanie lepszy niż Neymar, niż Bale też. Messi, Suarez, Griezmann - to moja trójka.

0

Cóż, moim zdaniem tak.

8

Griezmann jest moim zdaniem w TOP5 a nawet top3 piłkarzy świata, zdecydowanie lepszy od Lewego.

1

No tak, wygrał tylko tryplet.

3

Ja najbardziej żałuję, że Griezmann i de Bruyne nie trafią do Barcy. Uwielbiam ich. Moim zdaniem idealnie by się do nas nadawali, bo świetnie operują piłką a Antoine trochę się marnuje w defensywnym Atletico.

5

Albo jak dzisiaj na treningu Suarez z Neyem zostawili zasadzkę na Pique żeby oblać go wodą. Co za dzieciaki :D

2

Myślę, że Umtiti na pewno by zagrał. Masche jest w tak słabej formie, że piłkarze Leganes go objeżdzają, więc nie zdziwię się, jak jutro w podstawie wybiegnie Mathieu.

1

Ale przecież użytkownik Barcainfo podał karne w lidze, a nie CA i LM.

0

Mam nadzieję, że Simeone wystawi koło Griezmanna Gameiro a nie Torresa,choć bardzo w to wątpię. Hiszpan lubi nam strzelać i jest lepszym piłkarzem niż Kevin.

0

Tu już takie oceny są lepiej uzasadnione, bo mecz był słabszy w wykonaniu Barcy, ale po meczu z Celtikiem piłkarze tacy jak Pique czy S.Roberto też dostali po 6 czy 6,5. Po meczu, który był prawie idealny. A, no tak, w końcu to tylko Celtic, słaba drużyna, z takimi to łatwo grać, przecież nie mieli nic do roboty. Ale tridente może dostać 10 z kimkolwiek by nie grali jak strzelą trochę goli. Przy ocenianiu pomocy, a zwłaszcza obrony i bramki bierze się pod uwagę jakość rywala, ale mam wrażenie, że to nie funkcjonuje już w przypadku napastników - czy grają z Getafe czy Realem, zawsze będzie 9 czy 10 jak każdy strzeli bo bramce i zaliczy asystę.

2

Bardzo miło było przeczytać tak dobre słowa o Umtitim i ter Stegenie, takie pochwały niezwykle cieszą. A część o Neymarze wyjątkowo trafna. Gdy Ney gra tak altruistycznie i zespołowo jak z Celtikiem ostatnio, dobrze wychodzi na tym zarówno on, jak i cały zespół. Niestety dużo częściej możemy oglądać Brazylijczyka samolubnego, próbującego na siłę coś udowodnić. Ciekawe, czy ktoś z jego otoczenia to widzi, próbuje mu to wytłumaczyć i czy coś do niego trafi, bo ostatnimi czasy mamy z Neya więcej szkody niż pożytku.

9

Przecież ter Stegen wygrał z Barcą stojąc na bramce Ligę Mistrzów, 2x Puchar Króla i SPH Europy, więc jego praca trofea już nam dała.

3

O to bym się nie martwiła. Zagrał co prawda trzy mecze gdzie wpuścił jednego gola, ale był przy nim bez szans. Nie ma co wyciągać brudów z przeszłości, każdy wielki bramkarz za młodu (i nie tylko) popełniał głupie błędy, dostawał piłki za kołnierz i sita, nie trafiał w piłkę. To.kwestia doświadczenia. Jego gra nogami jest dla Barcy niezwykle kluczowa, a na linii nie gra gorzej niż podaje, jest bardzo zwinny, giętki, potrafi wyciągać okna. Na początku poprzedniej kampanii był w złej formie, nie da się zaprzeczyć, ale to z nim na bramce drużyna wygrała 2 na 3 puchary z trypletu 14/15 w czym zwłaszcza w LM był bardzo ważnym zawodnikiem i niejedno nam wybronił. Teraz raczej nie można go podważyć i nie rozumiem dlaczego tak wiele osób wciąż to robi Za gola z Romą? Ja wiem, że i tak cię nie przekonam, bo ty jesteś hejter ter Stegena nr 1 na tej stronie, ale popatrz na niego czasem choć trochę pozytywnie.

12

Weźmy jednak pod uwagę fakt, że dużo wpuścił na początku zeszłego sezonu, gdzie obrona nie istniała - 4 z Sevillą, 4 z Athletic i 4 z Celtą. A to już mu ładnie średnią podnosi. Nie wszystkie wpuszczone gole to wina bramkarza :)))

3

Suarez zagrał świetnie w tym meczu, prawdziwy z niego dzik. Zasłużony zawodnik meczu.

1

Kilka spraw do rozwiązania to mamy przede wszystkim my z nimi. Musimy się zemścić za wyeliminowanie z LM. Atleti jest w niezłej formie, ale jak przypilnujemy Griezmanna to będzie dobrze.

7

Można mieć swoje zdanie na temat jakiegoś zawodnika, ale od komentatorów oczekuję, że będą profesjonalni i obiektywni. A niestety krytykowanie piłkarza gdy tylko jest przy piłce, grającego dobre spotkanie i raczenie widzów irytującymi odcinkami na jego temat nie jest ani profesjonalne, ani obiektywne. Jeśli nie lubi danego zawodnika i coś do niego ma, to niech pewne uwagi zachowa dla siebie a nie wyrabia u neutralnych widzów złą opinię na jego temat. Niestety nie zapamiętałam chwili, w której porównuje ter Stegena do Neuera. Chyba zrobił to Ćwiąkała, a Mirosławski powiedział coś w stylu "ale porównaj wyjścia do piłki Neuera a ter Sztejgena, to jest niebo a ziemia". Jeśli uważa, że Mats przyprawia o "palpitacje serca" to niech mówi za siebie a nie czyta kibicom w myślach. Przez ostatnie dwa mecze Barcy w lidze w których grał Niemiec nie słyszałam ani jednego dobrego słowa na jego temat, a raczej ciągłe niepotrzebne docinki, że fani Barcy zatęsknią za Bravo, że będą musieli częściej wybierać się do kardiologa, że Mats to "tykająca bomba" i "portero kamikadze" (haha), że jego zabawy nie przejdą z silniejszym rywalem. Hejt na piłkarza gdy tylko ma piłkę przy nodze to nie jest "mała krytyka".

1

Co powiedział, bo nie oglądam?

2

Dla mnie Ter Stegen jest absolutnie kluczowy dla Barcelony. Cieszę się, że mamy bramkarza, który umie coś więcej niż złapać, rzucić, kopnąć. Palpitacje serca bym miała, gdyby między słupkami stał jakikolwiek inny bramkarz, a nie Mats który lepiej panuje nad piłką niż niejeden zawodnik ze środka pola. Inni bramkarze przy wysokim pressingu wykopywaliby piłkę na drugi koniec boiska i tym samym oddawali ją za darmo. Dzięki ter Stegenowi tak się nie dzieje, on potrafi podać ją na centymetry do piłkarza stojącego tuż przy linii bocznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?