0

O tak ;)

0

Suarez to na najwyższym poziomie może jeszcze pograć wiele wiele lat, nawet nie myślę o jego zastąpieniu. Widziałabym Dybalę w miejscu Messiego gdy ten ostatecznie cofnie się do pomocy.

1

Ja również. Jak Borussia wygra lub zremisuje to powtórkę zobaczę.

6

Grałby w pierwszym składzie gdyby nie to, że jest kontuzjowany.

0

Nie każdy może być ter Stegenem.

0

Nie oglądam Granady, ale słyszałam, że Samper zostawia takie wyrwy w obronie, że (jak to ktoś określił) nawet defensywa Juventusu miałaby problem.

6

"Wiele ekip stara się kopiować nasz styl" - trochę dziwnie dla mnie to zabrzmiało.

43

Pique jest w wyjątkowo genialnej formie od końca zeszłego sezonu, a na Euro był świetny i trzymał defensywę Hiszpanii. Jego postawa niezwykle cieszy, bardzo miło jest oglądać te perfekcyjne wślizgi, odbiory, wybicia, cudowne przerzuty i długie piłki. Z nim u boku każdy inny stoper jest lepszą wersją siebie. Pique to wielka klasa i najlepszy obrońca!

0

Nie Pique. Musisz zakończyć karierę w Barcelonie, to twój dom, kibice cię kochają i nie wyobrażam sobie ciebie w innej koszulce zwłaszcza w koszulce ligi, gdzie ma piłkę mówią soccer.

2

Mam nadzieję, że tak, bo jeśli Bayern wyjdzie z drugiego miejsca to bardzo możliwe, że go dostaniemy w 1/8. Myślę, że Bayern jest silniejszy od Materacy i ich pokona.

0

Mathieu tak, jak najbardziej mi się podobał, ale kiedy ma obok siebie takiego cracka jak Pique. Gra obok Masche może zakończyć się niedobrze, ale tu bardziej bym się obawiała właśnie o formę Szefuncia.

1

Trochę martwi liczba minut Pique. Za bardzo nie ma go kim zastąpić, bo Umtiti ma kontuzję a para Masche-Methieu to mieszanka wybuchowa. W zeszłym sezonie Gerard miał przeciążenia i żeby to wszystko nie skończyło się kontuzją.

0

A to tylko jedna z takich perełek :D Podobnie mówi o Luce Modriciu. Ja tego wtedy nie komentuję, wolę to przemilczeć, choć parę razy próbowałam bronić tych piłkarzy, bo nawet ich lubię za ich umiejętności, ale to na nic - fan oglądający tylko finały wie lepiej!

2

Pełna zgoda. Mam w rodzinie fana Realu który też uważa, że pozjadał wszystkie rozumy. Jeszcze podczas poprzedniego sezonu byłam u nich w domu i oglądałam powtórkę jakiegoś meczu Barcy, chyba z Levante. Wspomniany kibic białych spytał się mnie dlaczego ja właściwie to oglądam? No to odpowiadam mu, że chcę na spokojnie przeanalizować grę poszczególnych piłkarzy, zobaczyć jakie błędy popełniali itp. bez emocji bo wynik już znam. On do mnie czy ja oglądam KAŻDY mecz Barcelony - odpowiedziałam, że oczywiście tak i zadałam mu to samo pytanie - na to stwierdził, że szkoda mu czasu na oglądanie jak Real gra np. z Elche, że takie mecze są nudne bo zwycięzca jest z reguły z góry wiadomy. Nic więcej nie powiedziałam, ale trochę mnie zasmuciło to, że taki z niego kibic, co ogląda tylko El Clasico i finał LM jak na TVP1 puszczą (bo po co się męczyć ze streamami?), a buzię to pierwszy otwiera gdy chce skomentować formę klubów i poszczególnych piłkarzy. A z tą stratą czasu na oglądanie meczów w ogóle mnie dobiło - jak można uważać za marnowanie czasu oglądanie spotkać ukochanej drużyny - mi jest zwykle za mało Bracy, a jemu nawet się nie chce raz na parę miesięcy Realu zobaczyć. Ale potem się mądrzy i prawi morały, że Kroos jest fatalny, tylko do najbliższego podaje, Ramos cudowny (bo strzela z główki, nie popełnia błędów w defensywie - w sumie skąd on ma wiedzieć czy popełnia czy nie, w końcu nie ogląda meczów), a Bale jest fantastyczny (bo dobrze mu się nim gra w Fife), zostanie w Realu na wieki wieków i będzie legendą. Jak ma znać formę zawodników skoro nie widzi jak grają?

18

Chciałabym to kiedyś zobaczyć :D

12

Myślę, że gdyby Pique był trzecim kapitanem to nie musielibyśmy się za niego wstydzić co drugi mecz. To nie ten typ co Ramos.

1

Szkoda, że Pique jest dopiero piątym kapitanem. Zasługuje na to, żeby nosić opaskę częściej.

3

Ja jestem za tym pomysłem. Jeśli zawodnicy będą bardzo chcieli zagrać to zagrają, w końcu klub im nie zabroni, a jeśli uważają, że korzystniejsze będzie wcześniejsze wróżenie do Barcelony to tak zrobią. Im więcej dla nich odpoczynku, tym lepiej.

0

,,Portero kamikadze"? Ja już się nie mogę doczekać chwili, w której będzie cytował wypowiedzi fanów Barcy z Twittera i mówił że nie nie, tu nie chodzi o hejtowanie danego zawodnika, ale on jest przecież przeciętny i nie pokazał jeszcze w karierze nic, żeby myśleć inaczej, a każdy jego kontakt z piłką naznaczony jest ryzykiem które w końcu się na nim zemści i klub przez niego przegra.

11

Możliwość czwartej zmiany w przypadku dogrywki.

0

Czy ja wiem czy z ławki? Prasa mówi, że rehabilitacja ma potrwać 3 tygodnie, czyli powinien być gotowy już na mecz z Deportivo, który odbywa się 3,5 tygodnia po odniesieniu kontuzji przez Leo. Jeśli już to tam z ławki wejdzie, bo spotkanie z Man City jest za 4 tygodnie.

0

Widzę trener Argentyny już się boi, że nie poradzi sobie bez Leo. Chociaż z drugiej strony ma trochę racji, Messi mógł zostać zmieniony w meczach z Leganes czy Celtikiem.

0

Messi musi być zdrowy na Man City. Po pierwsze bo to bardzo ciężki mecz będzie, po drugie nie wyobrażam sobie pojechać po raz pierwszy na Camp Nou i go nie zobaczyć.

4

Tak, ale gdyby nie inne świetne interwencje moglibyśmy spokojnie przegrać. Poza tym jednym błędem, Pique wymiatał w tym meczu.

6

Wkurza cię MSN? To jacy napastnicy w takim razie cię zadowolą? Ale tu co poniektórzy są rozpieszczeni i nie potrafią docenić twgo, co mają.

1

Twarze w PES'ie naprawdę podobne, w FIFIE wyglądają okropnie. Dobrze, że nie kupię tej gry. Ter Stegen w ogóle nie podobny do siebie, tak samo Alba i Pique, a jakbym zobaczyła Vidala i Paco i bym nie wiedziała, że to oni, to nie wiem, czy w ogóle bym ich poznała. A Suarez wygląda tak samo jak w 16, czyli tragicznie. Nic się nie zmieniło.

1

A mówił Suarez, że najbardziej ze wszystkich drużyn nie lubi grać przeciwko Atletico i ja mu się nie dziwię. Ekipy broniące się całą XI w polu karnym to prawdziwa zmora dla napastnika takiego jak on, potrzebującego miejsca. Generalnie szanuję ten klub za to, że w większości składa się z przeciętnych grajków z których wyciśnięto wszystko co możliwe i którzy potrafili wygrać ligę i dwa razy dojść do finału LM dzięki zdyscyplinowaniu taktycznemu i współpracy. Mimo wszystko mecze z nimi to prawdziwy horror, obyśmy nie musieli się z nimi spotkać więcej niż raz raz w tym sezonie.

31

Prawdę mówiąc nie chce mi się wierzyć, że to była wiadomość do Luisa Enrique. Bardziej skłaniam się do tej drugiej opcji, myślę, że chciał powiedzieć, żeby media siedziały cicho i się od niego odczepiły, bo on robi swoje i dalej trenuje w najlepszym klubie świata, a im nic do tego i nie znają sytuacji. Co nie zmienia faktu, że jak gra, to prezentuje się naprawdę słabo i z jakiegoś powodu Lucho nie umieszcza go nawet w kadrze meczowej jak w zeszłym sezonie.

5

Denis wieczny talent? Przecież on ma dopiero 22 lata, ma jeszcze szmat czasu, żeby się rozwinąć. Forma u tak młodych piłkarzy jest bardzo nieregularna. Widzę, że wiele osób już go tu skreśla i uważa, że nadaje się tylko do średniaków. Śmieszne trochę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?