0

Chodzi mi o ten rok, wiadomo, Antoine staje się coraz lepszy z wiekiem. Zresztą mówiłam za siebie, ty możesz nie uważać, że znajduje się w Top3. Dla mnie jest razem z Messim i Suarezem.

7

Uwielbiam grę Griezmanna. Dla mnie jest w Top3.

0

Dokładnie tak! Też mam takie zdanie :)

15

Widzę zdanie Ronaldo zależne jest od tego, czy Realowi dobrze idzie czy nie. Teraz gdy wygrali LM mówi, że to klub jego życia i chce tak zakończyć karierę, a jeszcze podczas sezonu 15/16 stwierdził, że w przyszłości może wydarzyć się wszystko i może nawet zagrać w Barcelonie.

1

Nie, przesadziłeś jednak. Suarez już się wyrobił i bardzo rzadko marnuje setki, no chyba że jest nie w formie i faktycznie mu piłka nie siedzi. Nic nie mam do Lewego, ale oglądam Bayern i często na gol Roberta przypadają dwie lub trzy spektakularnie zmarnowane setki. Tu moim zdaniem powiedziałeś na odwrót, Suarez wykorzystuje ajecej okazji niż Lewandowski. Lewy to jest akurat mistrz marnowania "setek".

15

Nie lubię takich artykułów bo bardzo często następuje po nich przerwanie passy. Nie wyobrażam sobie kolejnej straty punktów.

0

A ja mecz na Camp Nou! Ale nam dobrze, już się nie mogę doczekać :)

10

Bardzo lubię Rudego ale mimo wszystko wolałabym, żeby nie grał z Barcą. Byłoby to spore osłabienie dla City.

2

Bardzo bym chciała żeby Suarez dostał nagrodę, zasłużył na nią. Niestety to niemożliwe.

2

Widzę włosy Messiego wracają powoli do starego koloru, oby tak dalej.

25

Kibicuję tylko Barcelonie, ale bardzo lubię Liverpool, oglądam ich mecze i chciałabym, aby ten klub osiągał sukcesy.

3

To smutne jak ta reprezentacja niesamowicie uzależniła się od jednego piłkarza i jednocześnie niezwykłe, ile obecność Leo potrafi zmienić - z drużyny niepotrafiącej wygrać z Peru czy Paragwajem do finalisty Mundialu. Teraz jest jeszcze gorzej niż za Martino, bo wtedy chociaż mecz umieli wygrać. Trener co dużo gada poopowiadał trochę o odciążeniu Messiego z odpowiedzialności, a dalej na Leo będzie spoczywała presja bo przecież wstyd będzie jak się na MŚ nie zakwalifikują.

0

Pewnie tak, ale ja wyraziłam swoje zdanie co do jego wyglądu zewnętrznego.

1

A to, że wyraziłam swoje zdanie i napisałam, że projekt wyjątkowo mi się nie podoba to znaczy od razu, że gnoję wszystko co madryckie dla zasady? Nie wydaje mi się.

11

Moim zdaniem projekt nowego stadionu Realu jest tragiczny. Wygląda jak odkurzacz. Nie umywa się do nowego Camp Nou.

0

Oby tylko Suarezowi nic nie było. ...

0

Suarez!!! 1:2 dla Urugwaju! :)

7

Cristian Rodriguez

16

Słucham? Jakim szumie? Prowokujesz czy co? Przecież wyraźnie powiedział, że chce grać do Mundialu bo zaczął realizować projekt z nowym trenerem i chce go dokończyć, "razem coś zaczęli i razem skończą" a ty tu wyskakujesz z obrażonym chłopcem. Pod tym względem właśnie zachował się profesjonalnie bo nie opuszcza statku przez własne widzimisię. Afera musi być o wiele większą i sięgać głębiej niż mamy tego świadomość. To nie jest decyzja podjęta na gorąco bo obraził się na fanów.

21

Mądrzy po szkodzie. Widamomo, że gra w reprezentacji dla piłkarza jest zaszczytem, ale jaki to zaszczyt, gdy dajesz z siebie wszystko na boisku a i tak na każdym stadionie jesteś wygwizdywany, kibice cię obrażają a media prowadzą kampanię przeciwko tobie? Myślę, że musiały wydarzyć się rzeczy o których nie wiemy, które źle wpłynęły na Pique, a sytuacje jak afera z środkowym palcem czy rękawami tylko to wszystko zaogniły. Mam nadzieję, że Gerard z szacunku do samego siebie nie wróci do reprezentacji, bo nawet teraz mam wrażenie, że ta kampania wspierająca go jest stworzona na siłę i z konieczności a nie szczerych chęci. Nawet w tych oficjalnych przeprosinach AS'a więcej było gadania o tym, że Pique nie szanuje Realu, że obraza tego klubu to jak obrażanie całego narodu bo wszędzie są kibice Realu. Więcej było tam lania wody i szukanie usprawiedliwienień dla własnej głupoty niż szczerych przeprosin. Za późno zabrali się za wspieranie Pique i pokazywania jego prawdziwiej, dobrej strony. Powinni to byli zrobić już dawno. Teraz mleko się rozlało. Szkoda mi Pique, bo ta cała sytuacja na pewno musi być dla niego mocno krzywdząca.

1

Nie wiem, czy jest fanem Realu, bo raczej ciężko to poznać. Staram się nie dorabiać sobie teorii na siłę, ale też odnoszę takie wrażenie, jakby był tu tylko dlatego, że Barca go kupiła a on sam chciał się przenieść do większego klubu i czy to jest Bayern, Real czy Barca nie ma dla niego większego znaczenia. Było też wspominane, że jego ojciec jest fanem Barcelony i pewnie on nakłonił go na transfer. Te odpowiedzi na pytania są takie bez emocji, bardzo schematyczne, z tego wywiadu tak na prawdę niczego się nie dowiesz. Mimo wszystko polubiłam Gomesa i podoba mi się jego gra.

27

Widzę Hiszpanie tak jak Argentyńczycy mądrzy po szkodzie. Najpierw sami sprawiają, że piłkarz ma dość gry w reprezentacji i nie sprawia mu ona radości a wręcz męczy, a potem proszą żeby wrócił.

5

Co za legendarne zdjecie! :D

2

Żałosny dziennik. Dobrze, że przepraszają, bo jest za co, ale jakby byli profesjonalni nie rozsiewaliby niepotwierdzonych informacji. Jakby spokojnie poczekali do zakończenia meczu i wyjaśnienia całej sytuacji przez zainteresowanego niedoszłoby do tego pomówienia. To samo tyczy się innych sytuacji. W dodatku niepotrzebne moim zdaniem jest to wtrącanie uwag odnośnie wbijania przez Pique szpil Realowi. Ten klub nie ma z tą aferą nic wspólnego i nie rozumiem, po co to zrobili. Powinni posypać głowy popiołem i po prostu przeprosić, a tak się jeszcze tłumaczą, że jakieś podstawy do oskarżania Gerarda w końcu mieli. Z Leo to była trochę inna sytuacja i podjął ją pod wpływem emocji, Pique jak sam mówił przemyślał swoje słowa już dawno i myślę, że zdania nie zmieni. Hiszpanie teraz go przepraszają, a wcześniej sami się go z tej kadry pozbyli.

2

Piłka nożna to sport, w którym zdarza się wiele urazów, więc na pewno w szatni jest apteczka a w niej nożyczki do obcinania bandaży ;) A koszulki są wyrabiane przed meczem, numery i nazwiska zawodników są wprasowywane na konkretne koszulki a nie robione hurtowo. Po co miałby robić zamieszanie i latać po nowy trykot, skoro wystarczyło otworzyć apteczkę, wziąć nożyczki i ciachnąć?

10

Przesadzasz. Pique zawsze gra w długim rękawie, więc taką koszulkę mu przygotowano. Jak sam mówił, rękawy okazały się trochę za krótkie i przez to niewygodne, więc je skrócił, bo pewnie nie mieli dla niego takiej z krótkim. Nawet jakby grał w długich nie miałby barw Hiszpanii tak samo jak Ramos, więc nie wiem po co te na siłę dorabiane teorie żeby tylko znaleźć w nim wroga.

1

Nie wchodzę na ich stronę, ale chyba muszę to zobaczyć, tego jeszcze nie było. Przecież Pique to u nich wróg nr 1.

5

Zastanawia mnie jak to jest z Umtitim i Rakiticiem. Jeśli chodzi o Samuela to od dzisiaj trenuje na pełnych obrotach i słyszałam, że będzie gotowy rozegrać całe spotkanie z Deportivo. Uraz Ivana wyglądał mi na typową zagrywkę żeby nie jechać na zgrupowanie reprezentacji, ale skoro tak to czemu nie zagrał z Celtą? Zakładając, że ci dwaj panowie będą mogli wystąpić, optymalny skład dla mnie to: Mats, Vidal, Pique, Umtiti, Digne, Rakitic, A.Gomes, Iniesta, Turan, Suarez, Ney. w drugiej połowie Messi za Iniestę i Arda do pomocy, a przy dobrym wyniku Masche za Pique który gra wszystkie mecze w klubie i reprezentacji w pełnych wymiarach czasowych i Alcacer za Suareza. Lucho pewnie zaskoczy i to mnie trochę niepokoi, bo MUSIMY wygrać ten mecz, innej opcji nie ma, a Deportivo nie wolno lekceważyć. Myślę też, że Lucho na tyle skreślił Vidala, że możemy zagrać takim ustawieniem jak z Leganes 3-4-3.

11

A więc twoim zdaniem zasłużył sobie na to, żeby każde jego zachowanie było analizowane i nadinterpretowane? Od środkowego palca podczas hymnu po obcięcie koszulki? Gdyby zrobił to ktokolwiek inny, przeszłoby to bez echa. On nie zrobił NIC złego, a mimo to cały czas jest prowadzona kampania przeciwko niemu. O jakim bigosie ty mówisz?

6

Ta sytuacja z Pique jest absurdalna i cała piłkarska Hiszpania powinna spalić się ze wstydu. Nie dziwię się, że podjął taką decyzję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?