Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. Zostawili go w klubie i zaufali mu po to, aby go teraz zastąpić w zimowym okienku. Z pewnością klub tak zrobi po tym jednym, głupim meczu.
13
Sama nie wiem, co sądzić o składzie, który wystawił. Z jednej strony od razu wiedziałam, że ryzykowny, że środek pola może nie istnieć. Najbardziej bałam się o Busiego i jak widać słusznie. Sergio jest bez formy juz od presezonu, gdzie nie raz było tak, że po wejściu miał uspokoić grę a działo się wręcz na odwrót, mecz stawał się nerwowy, o ile można tak powiedzieć o meczach towarzyskich. Busi jest mało mobilny i swoje braki nadrabia perfekcyjnym ustawianiem się, ale ostatnio mu to wybitnie nie wychodzi. Przetrzymuje piłki, spowalnia akcje, pokazuje się bramkarzowi na pozycji ale na nią nie wychodzi, notuje głupie straty w środku pola co skutkuje stratą bramek. Przed spotkaniem miałam nadzieję zobaczyć Rakiticia i Iniestę a za Busquetsa Andre Gomesa.
Z drugiej strony druga połowa pokazała, że jak Barca chce, to Barca może. A właściwie to jak Pique chce to Barca może - juz drugi raz nami przewodzi, strzela ważne gole i kolejny raz od wielu miesięcy Gerard błyszczy i jest jednym z najlepszych piłkarzy, o ile nie najlepszy. Smuci to, że generalnie jako kolektyw wyglądamy dobrze, a mecze przegrywamy/remisujemy głównie po błędach indywidualnych. Coś w Barcelonie nie funkcjonuje, gramy w kratkę, a sytuacja z ter Stegenem smuci, po prostu bardzo smuci.
6
Oby nie tak jak Eibar.
63
Kapitan bez opaski!
23
Pique już dawno podbił moje serce, ale teraz ciężko jest mi znaleźć słowa żeby odpisać jak bardzo się cieszę, że on jest. Wszyscy mówimy, że cieszymy się, że żyjemy w epoce Messiego, Ronaldo, Xaviego, Iniesty. Ja również, ale tak samo mocno się cieszę, że mogę oglądać Gerarda. Może nie jest najlepszym obrońcą w historii, ale dla mnie jest Wielki. To, ile on serca zostawia zarówno w reprezentacji, jak i w klubie, który jak widać niesamowicie kocha, jest niezwykłe. Zdobył dziś dublet i po raz kolejny napędzał napędzał drużynę, był wszędzie. W dwa mecze strzelił trzy gole i to nie gole bez znaczenia. Jest niesamowity. To jego po dzisiejszym meczu jest mi najbardziej szkoda, tak samo gdy przegraliśmy w zeszłym sezonie z Valencią na Camp Nou i gdy Hiszpania odpadła na Euro, bo w każdym z tych meczów on starał się najbardziej.
0
Na pewno Mathieu po remisie 2:2 z Villarreal.
1
Nie wiem, czy bardziej mi go szkoda czy jestem na niego wściekła. Jak można tak zniszczyć starania kolegów? Remontada była możliwa, poszlibyśmy za ciosem. Bardziej niż Matsa szkoda jest mi reszty zespołu, Pique, Iniesty, którzy napędzali zespół niesamowicie. Nie jestem chorągiewką i nie będę go teraz hejtowała, ale miałam nadzieję, że będzie uczył się na własnych błędach.
14
Nie mogę uwierzyć, że tak zniszczył starania kolegów z zespołu. Ten, którego zawsze tak bardzo broniłam i w którego wierzyłam... Było tak blisko... nie wierzę w to.
1
Moim przypadku też, przynajmniej drugim.
0
Też tak uważam.
1
Brawo Busi.....
0
Mam nadzieję, że pomoc będzie funkcjonować. Wyjście bez Iniesty i Rakiticia na tak trudnym terenie bardzo ryzykowne.
0
Claudio Bravo broni karnego!
0
Pique tak mi zaimponował w tym meczu, że głowa mała. Poza ręką, którą wielu sędziów by odgwizdało (choć moim zdaniem była naturalnie ułożona, nie zmieniła toru lotu piłki, ręką odbiła się od piłki o nie na odwrot), był fenomenalny. Wybrałabym go zawodnikiem meczu bez gola, a to trafienie nie pozostawiło żadnych wątpliwości. Zmiennicy zagrali świetnie i odmienili spotkanie, ale gdyby nie Pique nie byłoby czego ratować. Zaimponował mi tym faulem na żółtą kartkę, bo paru piłkarzy Borussi mogło wyjść na czystą pozycję, a sam faul, choć na żółtko, był subtelny i jak to powiedział komentator - z wielkim szacunkiem do przeciwnika. A jego przerzuty i długie piłki są fantastyczne. Klasa, spokój, doświadczenie, wyczucie - najpeszy obrońca na świecie.
1
Niekoniecznie, z tego co pamiętam w zeszłym sezonie w niebieskich strojach graliśmy np. z Las Palmas, ale coś w tym jest, faktycznie trzeci komplet jest używany zwykle podczas Ligi Mistrzów czy KMŚ. Na pewno o wiele, wiele częściej będziemy widzieć fioletowe koszulki.
0
A moim zdaniem trzeci zestaw jest świetny! Podczas meczu na żywo były zbyt duże emocje i nie zwróciłam na to uwagi, ale gdy oglądałam powtórkę powiedziałam sobie: kurcze, ale mamy piękne stroje! Dużo lepsze niż fioletowe, mam nadzieję, że będziemy często grać w tych miętowo-morskich.
0
Obyś miał rację. Ja obawiam się, że będzie bardzo ciężko.
0
Uważasz, że łatwiej nam będzie z Man City?
0
Właśnie po strzeleniu gola na 1:1 zrobiło się zauważalnie głośniej, a w pewnym menencie słychać było bardzo głośne BARCA BARCA BAAARCA, co mnie dość zaskoczyło :)
0
Nie powiedziałabym, że są gorsze, na pewno nie. Jak już to na porównywalnym poziomie. Zresztą to nie konkurs na gorszą gazetę. I nie kolego. Koleżanko jak już.
0
Jak to gdzie są te wszystkie osoby? Są na stronie i cieszą się, że się myliły. Muszą posypać głowy popiołem i Turan jest dla nich nauczą, że trzeba do końca wierzyć w zawodnika. Ludzi sprzedających Turka była cała masa, wręcz większość, ale oczywiście teraz wszyscy będą mówić "ja to zawsze w Ardę wierzyłem" - tak, jasne.
8
Pewnie tak, ale niektórzy piłkarze są szczególni i czuję do nich większą sympatię i przywiązanie niż do innych.
10
Nie wyobrażam sobie Barcy bez Pique równie mocno jak bez Messiego czy Iniesty.
14
https://mobile.twitter.com/NeyMarvellous/status/781204086515441664/video/1
24
Widzę Madryckie gazety w formie. Nje dość, że Ney liderem remonty, to w dodatku jedyne, o czym wspomniał AS to o tej kontrowersyjnej ręce Pique, którą można było odgwizdać lub nie. Wiedziałam, że tak będzie.
19
Najpeszy obrońca świata i dzisiaj zawodnik meczu :)
6
https://mobile.twitter.com/NeyMarvellous/status/781204086515441664/video/1
0
Nie będę hejtowała Lucho, bo dał szansę Paco, a on jej nie wykorzystał, tylko 5 razy miał piłkę przy nodze. LE ma mój wielki szacunek za zareagowanie na niekorzystny wynik I świetne zmiany które odmieniły mecz.
1
Pique dzisiaj bezapelacyjnie zawodnik meczu. Co on gra to ja nie mam pytań. Pod koniec meczu ledwo co wysiedziałam z nerwów, ale brawo dla drużyny za zareagowanie na niekorzystny wynik i dla Lucho za swietne zmiany.
27
Oby udało mu się wziąć koszulkę od Neymara :)