Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
To boli. Boli, że przez 40 minut Barca grała naprawdę fenomenalnie, można bo się tylko zachwycać, City nie istniało i nie wiedziało, co się dzieje. Gdyby nie ten głupi kwiatek po którym padł gol na 1:1 mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej. To podcięło naszym skrzydła. Ale prawda jest też taka, że nie może być tak, że drużyna traci gola i nastaje całkowity chaos, a piłkarze zachowują się jak dzieci we mgle. Zabrakło dzisiaj lidera, kogoś, kto zrobiłby różnicę. Niestety Leo dzisiaj nie poprowadził drużyny choć i tak był jednym z lepszych. Zabrakło Pique.
5
Jest to dość odważna teoria ale niekoniecznie błędna, nie pierwszy raz się z nią spotkałam. Powszechnie mówi się, że jak gra Busi tak gra cała Barca, ale faktycznie może być zupełnie na odwrót. Sergio jest bardzo mało mobilny i w takich meczach jak dzisiejszy widać to aż zbyt dobrze. Jeśli nie dostanie piłki pod nogę to nawet do niej nie podbiegnie i kończy się to stratą tuż pod własnym polem karnym. Nie pamiętam takiego meczu, w którym cała ekipa gra słabo, ale Busi jest kimś, kto się wyróżnia i stara. Im dłużej widzę złą formę Busquetsa przy takiej samej Barcy coraz bardziej wierzę, że dobra gra naszego klubu nie zależy od Sergio, ale na odwrót.
2
Mnie obrona aż tak nie martwi jak pomoc. Z tyłu zabrakło arcyważnego piłkarza jakim jest Pique a także Alby, z kolei Sergi Roberto zagrał swój pierwszy naprawdę słaby mecz od bardzo dawna, z reguły nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jak mówiłam o większy ból głowy przysparza mnie nasza pomoc - zero kreatywności, kluczowych podań, w dodatku ten Busi i długi brak Iniesty, człowieka stworzonego do gry w wielkich meczach. Jak MSN nic nie wykreuje to nici z jakichkolwiek goli.
0
Pique mówił, że chciałby trafić na czwartą drużynę PL a nie na City :)
1
Nie wierzę w to oszczędzanie się. Z Granadą niby też się oszczędzali a dzisiaj miał być ogień....
1
Prawdę mówiąc ja już dawno w te "tryby eko" nie wierzę. To samo się mówiło w kwietniu po el Calsico, że się nie starali, bo liga wygrana a zaraz LM z Atletico. Okazało się zupełnie inaczej. Mecze są wycieńczające, ale bez przesady. To sportowcy i atleci, zdążą się w trzy dni zregenerować.
1
Obawiam się, że nie jest to przejściowe. Busi gra bardzo słabo od presezonu, gdyby to było chwilowe to na pewno złapałby formę choć w niewielkim stopniu.
1
A co mamy się cieszyć jak Barca przegrywa i to jeszcze w taki głupi sposób?
1
Ostatnio Barca niestety dużo tych zimnych kubłów dostaje...
2
Wątpię, żeby go nie lubił bo nie raz nie dwa żartowali ze sobą, ale jak dla mnie Ney ostatnio zachowuje się bardzo dziwnie...
1
Jakby Leo nie miał wystarczająco dużo roboty żeby zapewnić Argentynie awans.....
0
Z której strony? Nie mówię, że Ney jest bucem, ale na jakiej podstawie uważasz, że Suarez jest większym niż on?
0
Suarez bucem? ;o
6
Dlaczego od razu oni go odtrącają? Leo i Luis to dorośli, dojrzali faceci, mają stałe partnerki i obydwoje dwójkę dzieci, są dokładnie w tym samym wieku. Nic dziwnego, że dogadują się ze sobą lepiej niż z Neyem, który jest o 5 lat młodszy, jest imprezowiczem i wydaje się, że nie traktuje wszystkiego poważnie. Na pewno bardzo się lubią, ale Leo jest dla Neymara raczej wzorem, a Luis kolegą do śmieszkowania. A to wykopanie piłki to był żart, widać, że Messi i Suarez wymienili porozumiewawcze spojrzenia przed całym incydentem, Ney się chyba niepotrzebnie trochę zagotował. Wiele filmików w internecie krąży, a to Luis strąci Neyowi czapkę, a to ten drugi "poczęstuje" go wyżutą gumą czy przelezie mu wiedzy nogami, jak taki młodszy, trochę złośliwy braciszek.
2
Luis jakie porozumiewawcze spojrzenie wymienił z Leo przed kopnięciem piłki :D
0
A co jest nie tak z Suarezem? Chodzi ci o żółte kartki za dyskutowane z sędzią?
1
Moim zdaniem herb Liverpoolu jest piękny.
2
Czemu miałby zatrzepać Suarezem, skoro Luis nie byk zły za to, że został zmieniony tylko dlatego, że zagrał słabo i zmarnował parę świetnych sytuacji. To była ewidentnie flustracja i złość na samego siebie.
4
Oczywiście, że nadinterpretuję, nie mówię, że nie. Tylko moim zdaniem tytuł okładki źle świadczy o piłkarzu. Ja nie piszę, że Ronaldo strzela tylko ogórkom, a Leo i Suarez nie. Pora tym oni akurat wczoraj nie strzelili ogórkowi a mieli do tego kilka okazji :P
15
Ronaldo akurat jest takim piłkarzem, który potrafi zagrać jeden mecz, gdzie strzeli trzy czy cztery gole, a potem kilka z rzędu, w których nie trafia w piłkę i podaje do przeciwnika. Jest bardzo nieregularny, także na miejscu stolicy byłabym ostrożna z tym wielkim powrotem. Okładka AS'a moim zdaniem nie koniecznie dobrze świadczy o CR7. Ronaldo znowu się uśmiecha, czyli nie cieszył się, jak drużyna wygrywała, jak asystował kolegom którzy zdobywali ważne gole. Nie uśmiechał się, jak Real wygrywał? Nie oglądam ich meczów, ale to bardzo prawdopodobne, że schodził z boiska zły bo Rafinha odjeżdża mu w klasyfikacji strzelców po meczach takich jak z Athletic Bilbao mimo, że Real wygrał.
A z Rafy jestem bardzo dumna, nie sądziłam, że będzie tak ważnym dla Barcy zawodnikiem i strzeli tyle istotnych goli.
3
Tylko, że to gryzienie jest raczej objawem zaburzeń psychicznych niezależnych od niego. Sama znałam chłopaka, który podczas gier zespołowych np. w szkole gryzł innych, szybko wylądował u psychiatry. To nie było celowe działanie u tego chłopaka, po takim indydencie zawsze cierpiał, żałował i było mu bardzo wstyd, ale to było niezależne od niego. Dla mnie ambicja Pistolero a ambicja Ronaldo to dwie różne rzeczy, tu akurat nie ma o czym dyskutować.
3
Pomijając inne fakty, już to widzę jak Suarez jako fan i były piłkarz Liverpoolu przechodzi do United :") Przecież te kluby się nie znoszą.
28
Jakich plotkach o transferze do Anglii? Przecież on się nigdzie nie wybiera, za dobrze mu tu, zaraz podpisze przedłużenie kontraktu poza tym sam się niedawno wypowiadał, że chciałby zakończyć karierę w Barcelonie. Napastnicy mają swoje serie, raz im wchodzi dosłownie wszystko, a raz nie trafiają na pustą. Dziś był akurat taki dzień, że Suarez za bardzo chciał przez co niepotrzebnie kombinował jak w tej sytuacji sam na sam z pierwszej połowy. Bywa. Zresztą tydzień temu strzelił niesamowicie ważną bramkę z Valencią.
98
Nie sądzę, żeby był zły na Lucho za zmianę. To nie w jego stylu, nie jest taki. Zawsze w pierwszej kolejności zależy mu na dobru zespołu a nie na własnych liczbach. Jestem pewna, że był zły na siebie bo co on w tym meczu zmarnował to głowa mała.
10
Ney powinien więcej myśleć o piłce, zbyt łatwo i często daje się prowokować.
4
Nie wiem, co najlepiej działa na dobrą dyspozycję piłkarzy ale mam wrażenie, że nie jest to kilkudniowa przerwa od treningów w środku rozgrywek. Podczas oglądania dzisiejszego meczu miałam wrażenie, że niektórzy byli jeszcze myślami w Disneylandach.
0
To zobacz sobie narzeczoną ter Stegena :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wiem wiem, widziałam te zdjęcia już wcześniej, a na tym poznałam Benjamina po włosach :D
0
A ten drugi chłopiec to następny Suarez. Ciekawe czy zostaną piłkarzami jak ich ojcowie? :)