11

A to nie AS przypadkiem wypuścił plotę o rękawkach Pique? Jak widać niczego się nie nauczyli. Szmatławiec na zawsze pozostanie szmatławcem.

0

No dobrze, ale jest powiedziane, że każdy pilkarz chciałby grać w Realu albo Barcelonie. Więc nie, nie każdy.

0

Myślę, że nie każdy pilkarz chciałby grać dla Realu i Barcy. Chociażby wychowankowie czy osoby głęboko związane z tymi klubami nie przeszliby do obozu wroga.

0

Leo ostatnio tak imponuje, że to jakiś szok. Jeśli chodzi o Jamesa to widać, że w tym meczu bardzo chciał coś udowodnić ale niekoniecznie mu to wychodziło, był bardzo sfrustrowany i ciężko mu się dziwić, za dobry z niego piłkarz na grzanie ławy w Realu. Co nie zmiana faktu, że niektóre jego zachowania były bardzo dziecinne.

1

Mnie także to denerwuje. Leo jest w świetnym dla piłkarza wieku, z każdym meczem nas zaskakuje a wszyscy tylko mówią o tym, gdzie i kiedy zakończy karierę. Jeszcze, całe szczęście, kupa czasu przed nim.

1

Brak Moraty to duże osłabienie dla Realu. Już wiele razy ratował ich w tym sezonie, przynajmniej nie uratuje ich w el Clasico.

2

No ale Leo przecież nie nadaje się na kapitana, trzeba mu zabrać opaskę ;v

16

Ten wolny z USA był mimo wszystko lepszy, wprost idealny. Nie dało się lepiej przymierzyć.

7

Gerard nie nadaje się na prezydenta, bo ma niewyparzony język! A tak na prawdę to facet jest niesamowity - wprost genialny obrońca, oddany Barcy i kochający klub w którego koszulce mógłby zginąć, załatwia nam sponsorów z czym zarząd niekoniecznie dobrze sobie radził, wywołuje ból tyłka, złość i flustrację w Realu a u nas uśmiech do końca dnia jednym tweetem, ma duże poczucie humoru, ciągle się śmieje i ma uśmiech na ustach, świetne podejście do życia, jest przedsiębiorczy, inteligentny, już nie wspominając o urodzie. Każdy klub chciałby mieć takiego Pique ale nikt się do tego nie przyzna, i to właśnie piecze białych najmocniej - nienawidzą go, bo on tak bardzo kocha Barcę, a sami nie mają kogoś takiego. Jakie to szczęście, że trafił się akurat nam. Co za zajebisty człowiek!

2

Bardzo bym chciała Piszczka, to chyba mój ulubiony Polski piłkarz i byłabym przeszczęśliwa, gdyby trafił do Barcy choć to pewnie tylko plotka. Myślę, że by się wpasował i nałapał minut na spokojnie.

32

Ogląda sobie człowiek taki mecz, zarywa nocke, wie, że następnego dnia będzie nieprzytomny, ale w ogóle tego nie żałuje. Leo jest niesamowity. Przekonałam się o tym oglądając go na żywo jak strzela hat-tricka na Camp Nou, przekonuję się o tym podczas każdego meczu Barcy czy też Argentyny. Gdy ma piłkę przy nodze kibice wstają z miejsc w oczekiwaniu na to, co zrobi, bo każde jego dotknięcie jest niebezpieczne, żadne z jego podań nie jest bezcelowe, ma niesamowitą wizję i szósty zmysł. Każdy komentarz o Lio to powtarzanie się, nikt nic odkrywczego o nim nie powie, ponieważ każda pochwała, każdy epitet w nawet najmniejszym stopniu go nie opisuje. Gdyby nie on, ta reprezentacja NIC by nie ugrała, ani w tym meczu, ani w każdym turnieju, w którym brała udział. Zastanawiając jest fakt, że są ludzie, którzy mają czelność porównywać go do jakiegokolwiek innego piłkarza.

1

Konkretnego nazwiska nie podam bo nie mam pojęcia do kogo mi najbliżej, ale pewnie byłabym bramkarzem albo środkowym obrońcą - w takim razie wybieram moich ulubionych na tych pozycjach, czyli Casillasa i Pique :p

53

Suarez na treningu Urugwaju. On już mnie chyba niczym nie zadziwi :D
https://x.com/VidaBlaugrana_/status/798511656624070656

8

Oj nie. Boateng jest u mnie na drugim miejscu, jest świetny, ale przed Pique w życiu bym go nie postawiła. Nawet jeśli dla ciebie jest lepszy, to z tym wciągniem nosem grubo przesadziłeś.

0

Jestem w ciężkim, ciężkim szoku. Pierwszy raz od dawna widzę na oczy tak obiektywny i niezakłamany ranking. Zgadzam się praktycznie ze wszystkim, do niektórych pozycji można się tylko na siłę przyczepić. Oczywiście cieszy wyróżnienie naszych piłkarzy, zwłaszcza Gerarda, bo on jest zawsze mocno niedoceniany, a stawianie go na pierwszym miejscu wśród obrońców jest moim zdaniem bardzo rozsądne, dla mnie wręcz oczywiste.

25

Wszycy się rozpływają nad wolejem Ronaldo z Łotwą a ja go jeszcze nie widziałam... Muszę to koniecznie nadrobić! Chyba, że pisząc "prasa na całym świecie" AS miał na myśli tylko siebie.

29

Ciekawe co sobie myślał Papież Argentyńczyk podając rękę Mario Götze. Może miał przed oczami gola z 2014? :) Wiadomo, to Papież, ale myślę, że wolałby przywitać aktualnych wicemistrzów świata.

21

Taaa, a jeszcze niedawno mówił, że do Barcelony przepłynąłby morze wpław. Podobno Pogba już na Real czekał, skończyło się jak się skończyło.

0

"Messi odmówił przedłużenia umowy" i jeden głupi artykuł będzie się ciągnął za nami miesiącami jak tasiemiec. Nie wierzę w to i nie uwierzę, póki nie powie tego ktoś związany z klubem a nie madrycki szmatławiec. Nie wydaje mi się, żeby najbardziej kochany i uwielbiany piłkarz na świecie zawiódł miliony fanów i odszedł na piłkarską emeryturę mając 31 lat, podczas gdy w gorszej części Hiszpanii Ronaldo będący obecnie wrakiem samego siebie w tym samym wieku podpisuje umowę na kolejne 5 lat. Oczywiście jest zasiane jakieś ziarno niepewności i obawy, ale o to chyba Marce chodziło, tym bardziej, że el Calsico za pasem i trzeba trochę toksyn wydalić w kierunku Katalonii (nawet jeśli mają to być niepotwierdzone brudy sprzed paru miesięcy) żeby im tam za dobrze nie było.

8

Chyba bym musiała na głowę upaść żeby wierzyć tym madryckim szmatławcom. Ufam Leo i jestem dobrej myśli. Barcelona dała mu wszytko, on dał Barcelonie wszystko. Kariera Leo w Barcy się zakończy, ale na pewno nie teraz, zostało mu wiele wiele lat gry na najwyższym poziomie, a z każdym meczem nas czymś zaskakuje i pokazuje, że potrafi być jeszcze lepszy.

2

A ja nie rozumiem umniejszania mu. Oczywiście ponad Leo nie można go stawiać, tak jak nikogo innego, ale miałabym dylemat gdybym miała zdecydować kogo dać na drugim miejscu - jego czy Suareza, chociaż tu pewnie przeważyłaby sympatia do Luisito i względy kibicowskie, jednak Griezmanna także uwielbiam, to mój ulubiony piłkarz spoza Barcy.

0

W wojnę? W którym niby miejscu? Nawet fani Barcy mu coś zarzucają i wyczytują głupoty między wersami?

0

Gerard Romero już wczoraj napisał, że to fałszywy alarm i że z Sergim wszystko ok.

17

Ciekawe jak by zareagowały i co by zrobiły hiszpańskie media gdyby to co zamieścił Ramos napisał Pique.... W przypadku Gerarda to pewnie byłaby prowokacja, kompleks Realu i niewyparzona gęba Ale jeśli to Ramos to co innego, w końcu to najlepszy obrońca na świecie, profesjonalista, więc jego wypowiedź jest na pewno pełna klasy i szacunku do rywala. Zero prowokacji i uszczypliwości.

0

Czyli jednak jak napisał Regatta52, hejt dla hejtu.

19

Każda okazja jest dobra by sprzedawać i hejtować ter Stegena, jak widać ;)

10

Faktycznie co strzał to bramka, zwłaszcza w 0:59. Skończcie z tym hejtem na niego, bo to jest żałosne. Większości z tych piłek nie mógł wyciągnąć.

46

A Pique mu odpowiedzial: "Wtedy będziemy już wszycy! Niech wygra lepszy!" :)

6

Brałabym Couthino, brałabym za wszelką cenę. Fantastyczny piłkarz, kiedyś może być jednym z najlepszych, brakuje nam piłkarza a takim pokroju.

2

Rakitic, Suarez i ter Stegen też do 2019, a o przedłużeniu kontraktu Pique się nie mówi. Ale w sumie się nie martwię o Gerarda, na pewno z nami jeszcze długo zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?