Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ale mnie denerwują takie komentarze. Przestańcie pieprzyć o tym farcie bo to ani śmieszne nie jest ani nie ma racji bytu. Jakoś na farcie lecą od początku kwietnia kiedy to przegrali 2:0 z Wolfsburgiem o czym już nikt nie pamięta bo to na niczym nie zaważyło. Może i nie porywają i nie zachwycają, ale grają bardzo solidnie. Real zagrał świetny mecz, spotkania na szczycie wygrywa się w środku pola i tak też było dzisiaj mimo, że nie grał Kroos, Benzema, Cesemiro, Pepe i Ramos. Już widzę Barcę wygrywającą na Calderon w połowie rezerwowym składem jak my na chwilę obecną z Malagą u siebie sobie nie radzimy. A ten Ronaldo może i nie zagrał fenomenalnie, może i nie zamknął jap hejterom bo jeden dobry mecz na 10 niczego nie udowadnia, ale strzelił trzy gole Atletico. Atletico które, mimo, że obecnie gra mocno przeciętnie, dalej jest drużyną, która może wygrać z każdym na świecie, a na pustaka i z karnego też trzeba umieć, jakoś nikomu z naszych piłkarzy nie udało się dzisiaj tego rzekomo łatwego gola na pustaka zdobyć. Śmiejemy się z Realu, że napieprzają wrzutki, a my to dzisiaj pobiliśmy chyba rekord dośrodkowań. Śmiejemy się z Ronaldo, podczas gdy Neymar jest jeszcze gorszy, z meczu na mecz bije kolejne rekordy strat i bezsensownych dryblingów. Może i Ronaldo dodał w karnym dużo od siebie, waleczny piłkarz biegłby dalej i próbował zdobyć gola z akcji, ale Ronaldo wykorzystał sytuację i nie można go za to piętnować, ten karny nie jest jakiś kontrowersyjny. Nie rozumiem ujmowania zawodnikom strzelającym 'na pustaka', przy wolnym faktycznie bardzo dużo szczęścia, ale gol to gol. Z tego co widziałam dużo biegał, był aktywny,walczył, miał kluczowe podania, pracował w defensywie i w środku pola. O ile się nie mylę to on wykonał fantastyczne podanie w pierwszej połowie do Isco, po którym ten wyszedł sam na sam ale sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego. Gdyby tak podał Leo wszyscy by się tym zachwycali przez dwa dni. Nie krytykujmy go na każdym kroku bo to nie ma sensu.
0
Zgadzam się. Liga ligą, w końcu pokazuje, który zespół był najbardziej regularny przez cały rok, ale to Liga Mistrzów ma ten smaczek, piękny puchar, hymn i całą otoczkę, nic nie smakuje lepiej. Pokazuje, który zespół był najsilniejszy w najważniejszych momentach. Wszystkie złote piłki, złote buty, pichichi, La Ligi, Puchary Króla oddałabym za uszaty puchar.
0
Owszem, zdobyliśmy trzy trofea, ale tak na prawdę najważniejszy z nich, czyli Ligę prawie oddaliśmy za darmo po fatalnym kwietniu. Puchar Króla smakował wyśmienicie patrząc na przebieg meczu, ale to tylko Puchar Króla, gdyby go wygrał Real wszycy by mówili, że liczy się tylko w parze z Ligą i LM. Mimo wszystko negatywne wydarzenia moim zdaniem przysłoniły te pozytywne - odpadnięcie z LM w której wygrał Real bo bardzo słabej grze, przegrana w Klasyku na Camp Nou, śmierć Cruyffa, dramat Leo w Copa America, wygrana Portugalii na Euro, prawdopodobne wygranie przez Ronaldo Złotej Piłki mimo fantastycznego roku Messiego czyli wielka kradzież w piłkarskim świecie, zła forma na rozpoczęcie sezonu i aż trzy porażki i dwa remisy.
0
W ogóle cały rok jest kiepski dla fana Barcelony. Chcę już 2017 ;v
0
Tylko, że Bartra chciał grać, a nie siedzieć na ławce jak Mathieu.
0
Byłoby szkoda, bo Iniesta to wzór wzorów, ale dla mnie też Pique powinien zostać pierwszym kapitanem.
0
Nie byłabym taka pewna, ale to już każdy ma inne zdanie na ten temat.
34
Pique obrońca, Pique napastnik, Pique kapitan, Pique prezydent, Pique złotousty. To już nie jest talent, to jest dar ;) Dajcie mu w końcu tę opaskę.
0
Oj nie, tego nie powiedziałam :D
5
Prawdę mówiąc Lucho jest dla mnie wielką niewiadomą i samą nie wiem co o nim myśleć. Z jednej strony nie chcę podważać trenera, z którym wygraliśmy tyle trofeów, ale z drugiej strony większa może być w tym zasługa MSN a nie Enrique. Lubię naszego trenera, ale osobiście uważam, że powinniśmy go zmienić po tym sezonie, ponieważ może mu zabraknąć pomysłów i motywacji na czwarty rok w Barcy.
0
Mi się jeszcze podoba Chelsea i Liverpool, zwłaszcza Chelsea.
3
Z Espanyolem w styczniu.
2
W sumie Ney gra na tyle słabo, że nie płakałabym, gdyby za tydzień dostał kartkę i nie zagrał z Realem. Myślę, że z Ardy mielibyśmy więcej pożytku.
0
Ja również nie uważam, że zagraliśmy słabo jak na brak Leo, Suareza i Iniesty. Okazje były, zabrakło skuteczności, w dodatku zostaliśmy okradzeni z bramki i karnego, a nawet dwóch.
0
Pique z każdym meczem coraz bardziej mi imponuje. Należała mu się jak psu buda ta nieuznana bramka.
2
Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak wk.rwiona po meczu. To kradzież w biały dzień.
2
Messi musiał zejść z boiska. A Kameni sobie leży bezkarnie jak na plaży
4
Ter Stegen zupełnie nie wie, kiedy wychodzić z bramki.
0
Gerard nie dał sobie siaty założyć :D
0
Przecież spalony był.
0
No czy ja wiem? Jesienią rok temu owszem, był fenomenalny, ale od pocątku roku gra poniżej swojego poziomu, tylko w niektórych meczach i w reprezentacji ma przebłyski. Gdy Leo miał niedawno kontuzję Neymar nie ciągnął drużyny i obawiam się, czy dziś to zrobi.
1
Czarno widzę ten mecz. Nie denerwowałam się przed nim, ale bez Leo to zupełnie co innego. Dobrze, że Pique wraca, bo w obliczu brak Umtitiego i Mathieu nie mielibyśmy obrony zupełnie. Malaga to nie byle jaki przeciwnik i jest w stanie z nami wygrać. Pewnie się zamuruje, dobrze by było strzelić gola jak najszybciej, przydałoby się, żeby Gerard jak najczęściej przy dośrodkowaniach udawał się w pole karne, ze swoim wzrostem może dużo zdziałać. No i niech Neymar przypomni sobie, co to znaczy grać zespołowo w Barcelonie, w dużej mierze w jego rękach leżą dziś 3 punkty.
0
Moja pomyłka :D Miały być trzy, nie wiem czemu napisałam dwie.
0
Teoretycznie tak, są w stanie powalczyć, ale LLiga jest ligą, gdzie tytuł mogą wygrać tylko dwie drużyny i nie oszukujmy się, że jest inaczej. Chociaż jeśli nie Barca, to chętnie bym zobaczyła ekipę z Sevilli wznoszącą puchar.
0
Sevilla nie ma szans w walce o tytuł, ale nie ma co skreślać Atletico. W marcu też niby wszyscy odpadli z walki, kibice się śmiali, gdy Lucho i piłkarze mówili, że liga jeszcze nie jest wygrana a tu z marca zrobił się kwiecień i rzekomo w pełni bezpieczna 12-punktowa przewaga stopniała do jednego punktu w przypadku Realu i zrównania punktami z Atletico. W listopadzie nic się jeszcze nie rozstrzygnie.
10
Iker zawsze będzie miał mój wielki szacunek i sympatię. Mój pierwszy ulubiony piłkarz. To z jego powodu zaczęłam oglądać ten sport.
0
Weganów?
0
Sama jechać nie jechałam, ale gdy po meczu z Manchesterem w Barcelonie wracałam z lotniska w Warszawie do Wrocka to zabraliśmy na Bla Bla młodego chłopaka, który studiuje w Szkocji. Spadliśmy mu z nieba, bo nie miał zupełnie transportu. Powiem tak - dawno nie miałam tak przyjemnej jazdy samochodem, no i choć trochę się koszty podróży zwróciły :) No ale to oczywiście zależy, na kogo się trafi, my akurat bardzo dobrze. Sama byłam do tego trochę sceptycznie nastawiona, ale wszyscy znajomi mieli dobre opinie, więc ja tobie również polecam.
0
Miałam jeszcze z tym poczekać, ale mam dzisiaj wyjątkowo dobry humor, więc pod wpływem chwili weszłam na la Botiga i zamówienie poszło! Już się nie mogę doczekać, aż książka dojdzie.
1
Przede wszystkim musisz pójść do weterynarza. Przez internet ci nie pomożemy. Trzeba przebadać szczeniaka krew, czy ma odpowiednią ilość wapnia i fosforu. Mogą to być także objawy dysplazji, bardzo popularnej u labradorów i dająca pierwsze objawy właśnie w wieku twojego psa.