2

A co z kontraktem Pique?

0

Uważam, że Barcelona powinna zrobić wszystko, co możliwe, żeby sprowadzić Couthino. To piłkarz, którego nam brakuje. Oczywiście MSN musieliby mu zrobić trochę miejsca w ataku.

0

Nie chcę robić z Leo męczennika, bo gra w tej reprezentacji, ponieważ sam jak na swoje standardy był wczoraj słaby. Nie można oczywiście odmówić mu zaangażowania, ale czasem to nie wystarcza. Mimo wszytko i tak wyróżniał się na tle nijakich kolegów z drużyny biegających bez celu i nie widzących, co z sobą zrobić. Każda piłka przechodziła przez Leo, napędzał kontry, ale koledzy albo nie oddawali mu piłki, albo psuli akcje. Argentyna za Martino nie była fenomenalna, ale wiedziała co gra i po co znajduje się na boisku. Obecnie jest to grupka piłkarzyków, którzy są po prostu bezpłciowi, gwiazdy pokroju Di Marii czy Aguero zachowują się jakby pierwszy raz grały w piłkę, biagają jak dzieci we mgle. Jeśli już Albicelestes są uzależnieni od Messiego, to niech zrobią wszystko, żeby czuł się jak najbardziej komfortowo. Wczoraj to nie Brazylia zneutralizowała Leo, zrobili to Argentyńczycy, a właściwie ich nowy trener, bo za Taty wiedzieli przynajmniej, jak sprawić, by Messi mógł nimi dowodzić.

6

Oczywiście, że Barcy. Zawsze i wszędzie.

5

Brazylia przejechała się po Argentynie. Szkoda mi Leo. Normalnie cieszyło by mnie zwycięstwo i gol Neymara, ale nie czuję do niego nawet połowy sympatii którą żywię do Messiego. Reprezentacja Argentyny z nowym trenerem to dramat, lekko mówiąc. Nie sądziłam, że będą płakać za Tatą.

0

Leo napędza im akcje, każda piłka przechodzi przez niego, a jego koledzy z zespołu to wszystko psują, pudłują, spowalniają akcje. Okaże się zaraz, że Argentyna nawet do baraży się nie zakwalifikuje.

0

Bardzo, bardzo zła wiadomość. Do Klasyku powinniśmy sobie poradzić tym bardziej, że wraca Pique a Masche złapał formę, ale w meczu z Realem by się przydał. Jest wysoki, centymetry przydadzą się przy Bale'u czy Ronaldo.

72

Marzy mi się, żeby Pique i Umtiti w końcu zaczęli razem regularnie grać...

0

Denis jest wychowankiem Celty, nie Barcy.

3

Z tekstu raczej wynika, że nie chodzi o te główne, czerwono-granatowe pasy, tylko te cieniutkie paseczki wewnątrz nich. Co i tak jest absurdalne, w końcu ten wzór jest inspirowany koszulkami w których Barca po raz pierwszy wygrała LM.

47

MI się wydaje, że Nike nie odgapiło wzoru od Adidasa, tylko nawiązało do wzoru koszulek z tego historycznego sezonu. A nawet mi się nie wydaje, jestem pewna:
http://4.bp.blogspot.com/-XyeSrcvILC8/VZ5whFnl05I/AAAAAAAAmAI/8oDwR8CMViI/s1600/FC-Barcelona-16-17-Kit%2B%25283%2529.jpg

Adidas trochę się ośmiesza.

0

Mats i tak nie wygryziesz Neuera, ale nie zawal tej szansy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lubię to może za dużo powiedziane, ale jeśli miałabym wybrać to Modricia - nie dość, że genialny piłkarz, to w dodatku wydaje się w porządku gościem, cichy, spokojny profesjonalista. Moja sympatia do niego się powiększyła gdy niedawno na jednym z meczów eliminacji do mistrzostw świata oddał Rakiticiowi karnego, który był jedynym golem Chorwatów w tym meczu mimo, że jak mówił w pomeczowym wywiadzie, w szatni ustalili że to on będzie wykonywał ewentualną 11. Nie wiem, dlaczego to zrobił, może uznał, że Ivan zasłużył swoją grą. Niby nic, niby mała rzecz ale takie coś się szanuje, bo Ramos na Euro to zabrał Inieście karnego mimo że Andres miał podejść do 11. Oczywiście gola nie było.

0

Dziękuję bardzo :)

0

Opis Messiego to mistrzostwo, nic dodać nic ująć. Ocena Neymara jak dla mnie za wysoka. Liczby liczbami, ale one nie grają. Dalej się zastanawiam, co on w tym meczu uskuteczniał.

3

Mam fatalny dzień, cały czas chodzę z posępną miną, w dodatku jestem chora, ale jak widzi się takie informacje to od razu uśmiech na twarzy się pojawia i bardzo długo nie schodzi. Pique i Alba mają jeszcze dość dużo czasu żeby dojść do pełnej sprawności, a są nam, zwłaszcza Gerard, bardzo potrzebni.

5

Napisałam: on jest JAK wychowanek, nie że jest wychowankiem.

7

Denis nasz człowiek, on jest jak wychowanek. Mam nadzieję, że kiedyś wjedzie w buty Iniesty i godnie go zastąpi.

0

Może i dobrze, że Ronaldo dostał tę nagrodę - ona tylko połechta jego ego, dalej będzie myślał że jest najlepszy, nawet gdy nic nie robi. Będzie trwał w tym samozachwycie.

2

No co ty - przecież Barcelona grała z beniaminkiem Sevillą która od początku sezonu nie może złapać rytmu, a Real przeciwko jednej z najbardziej solidnych drużyn La Liga i należało się jego piłkarzom takie wyróżnienie.

1

Tymczasem tak wygląda "najlepsza" XI kolejki według WhoScored ;)

https://mobile.twitter.com/WhoScored/status/795649941628665856

3

Mi również jest przykro, że czytam coś takiego. Wiesz, ja ogólnie zgadzam się z tym, co napisałeś, jednak nie rozumiem i nie zrozumiem dorabiania sobie jakichś dziwnych teorii na temat tego, że Ter Stegen ma za duże ego na postawie jego rzekomo złych reakcji po wpuszczonych bramkach i szukaniu winnych wśród innych piłkarzy. Wiadomo, jak ktoś nie lubi danego zawodnika to zawsze znajdzie argumenty przeciw niemu, nawet naciągane.

2

Teraz to się trochę załamałam... A co on takiego robi po udanej interwencji? Każe innym padać do swoich stóp? Co ma robić po wpuszczonej bramce? Zacząć się biczować? Naprawdę nie rozumiem o co ci chodzi, to już chyba jest jakaś wyższa odmiana hejtu, bo nie podoba ci się jego reakcja po wpuszczonych golach/interwencjach to przypinasz mu łatkę zaufanego w sobie. Ciekawe co on w takim razie ma według ciebie robić i czym się różni w tym od innych bramkarzy.

2

Naprawdę? Zadufany w sobie? A co on takiego robi na tej bramce, że możesz poznać że jest zadufany w sobie? Sama jestem jego zwolenniczką, ale niezbyt podoba mi się jego obecna dyspozycja, ma u mnie żółtą kartę. Jednak nie przyjmuję takich argumentów jak twój, że po jego postawie na boisku można stwierdzić, że jest zadufany w sobie. Bo co, bo jest Niemcem to od razu znaczy, że ma duże ego a piłkarz z Ameryki Południowej to z założenia ktoś pracowity, znający swoje miejsce w szeregu? Ja właśnie odnoszę inne wrażenie, że chłopak jest trochę zagubiony i nie czuje się pewny siebie, za to chce pokazać całemu światu, że jest lepszy niż wszystkim się wydaje i chce się zrehabilitować, co niestety czasem działa na jego niekorzyść. Pewny siebie bramkarz nie popełnia głupich błędów bo jest skoncentrowany i skupiony na robocie.

7

Pominę to, czy zgadzam się z Twoją wypowiedzią czy nie, ale mam pytanie - na jakiej podstawie stwierdzasz, że Mats uważa sam siebie za świetnego a jego ego nie pozwala mu być podporą drużyny? Skąd ty możesz wiedzieć co on myśli i jakie ma ego?!

0

Dla mnie najlepsza bramka Bale'a.

7

Haha, fajny filmik :D Najlepszy Pazdan jak krzyczy "Ej! Dawaj tu jeden, bo mam trzech!" A potem jak padł na kolana po trzecim golu dla Legii tuż obok sflustrowanego Ronaldo. Piękne.

1

Obejrzę niedługo sobie ten mecz jeszcze raz i ocenię tę sytuację na chłodno, ale na ten moment powiem tak - ja go nie obwiniam, ale jako wielka fanka ter Stegena który jest jednym z moich ulubionych piłkarzy uważam, że powinien zachować się lepiej - nie koniecznie wybronić strzał, w końcu jak mówisz to było 1 na 1, ale mam wrażenie, że Mats zupełnie nie wie, kiedy należy wyjść z bramki a kiedy nie. W drugiej połowie także źle ocenił sytuację i wyszedł do dosrodkowana co było wielkim błędem i mieliśmy dużo szczęścia, że Sevilla nie zdobyła gola.

0

Pewnie niedługo obejrzę powtórkę meczu i będę mogła wszystko na chłodno zweryfikować, ale nie przypominam sobie naprawdę dogodnych sytuacji dla Malagi, może poza jedną z pierwszej połowy gdzie jeden z piłkarzy był sam na sam i z powodów znanych tylko jemu zamiast strzelać na bramkę odegrał do tyłu. Jednak z przebiegu całego spotkania to Barca miała więcej świetnych sytuacji, Messi powinien skończyć z z trzema golami, Suarez z przynajmniej dwoma, Rakitić mógł mieć swoje trafienie już nie wspominając o Neymarze który dostał chyba zakaz strzelania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?