Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
"Islandczycy próbowali się tylko bronić, mieli dwie akcje a potem nie chcieli nawet zdobyć gola. Z tego remisu cieszyli się jakby wygrali Euro albo jakieś inne trofeum. To ludzie o małej mentalności, dlatego nic nie osiągną" :v
A tak btw nie to, że bronię Ronaldo, ale te słowa o LM ważniejszej od trypletu są trochę wyrwane z kontekstu - z tego co wiem powiedział, że la Decima czy Undecima jest ważniejsza od trypletu, co zresztą też jest dla mnie absurdalne.
78
A Leo ma 14 :)
16
Miałam duży szacunek do Valenci, ale przez ten mecz i wydarzenia z nim związane wszystko zmieniło się o 180 stopni. To, co się działo podczas spotkania i po nim to wstyd dla tego klubu.
2
Jakoś go nie lubię. Pamiętam jak po tym paskudnym faulu na Leo wyleciał z boiska, a potem mówił, że Barcelona jest chroniona. To samo po pierwszym meczu ćwierćfinałowym gdy wyleciał z kolei Torres. Ostatnie wydarzenia dobitnie pokazują, jak bardzo jest chroniona.
0
Bardzo bym chciała, żeby Suarez dostał Złotą Piłkę. Niestety to niemożliwe.
5
Szkoda trochę, bo na dobrą sprawę Espanyol nic nie grał. No ale niech papugi się cieszą, to jedyne trofeum, które mogą wygrać.
7
Generalnie to, co powiedział ten żałosny człowiek nie jest w całości nieprawdą, ale ta wypowiedź śmierdzi na kilometr hipokryzją. Obawiam się, że głównym rywalem Barcy w tym sezonie w LLidze nie będą inne drużyny, tylko stolica. Niesamowita nagonka powstała, aż ciężko uwierzyć. Wypowiada takie słowa wiedząc kto biega na białym boisku w Madrycie.
2
Mi wszystko działa.
4
Oczywiście nie pochwalam Neymara bo powinien zachować się profesjonalnie i olać prowokujących kibiców, ale jednak uważam, że piłkarzom na boisku powinno się zapewnić bezpieczeństwo. Nawet jeśli Ney pierwszy zaczął coś krzyczeć (co jest niemożliwe, jestem przekonana, że kibice Valencii prowokowali pierwsi wkurzeni najpierw podyktowanem rzutu karnego a później zamienieniem go na gola przez Leo i z pewnością sypały się soczyste przekleństwa) to nie usprawiedliwia to rzucania w piłkarzy butelek i zapalniczek.
0
Poparcie dla Leo ciągle maleje. Jeszcze wczoraj było w okolicach 60%.
1
Brak Pique spowodowany jest względami pozasportowymi. Innego wytłumaczenia nie widzę. Dla mnie również to jest skandal. Ale przecież nie mogło zabraknąć najlepszego obrońcy na świecie i filaru defensywy Hiszpanii Sergio Czerwonego Ramosa który zdobywa prawidłowe bramki w finałach LM.
63
Dziwi mnie niska ocena ter Stegena. Zagrał dobry mecz, przy golach był bez szans, no i gdyby nie on mecz mógłby się dla nas potoczyć jeszcze bardziej niepomyślnie.
0
Nic dziwnego, że nikt z Barcelony nie pojechał na galę. Wiedzieli, że nic nie dostaną :)
2
Niby nic, ale rozdanych zostało już trochę nagród i ani jednej nie otrzymał gracz Barcelony. Oblak najlepszy Bramkarz, Godin najlepszy obrońca, Modric najlepszy pomocnik, Diego Simeone najlepszy trener, Asensio największe odkrycie sezonu. Piłkarze Barcy do niektórych nagród nie zostali nawet nominowani, tak samo jak Lucho - trener, który wygrał ligę drugi raz z rzędu bijąc rekord bez porażek. A wracając do Pique jestem praktycznie przekonana, że nie zostaje wyróżniany ze względów pozasportowych, bo jak z Godinem go jeszcze można porównać, tak w tym sezonie z Ramosem i Marcelo nie za bardzo.
9
Najśmieszniejsze jest to, że Barca wygrała Ligę, a nominowani do nagrody najlepszego obrońcy byli Ramos, Godin i Marcelo xD.
4
Głosujący chyba zapomnieli, kto wygrał Ligę :')
0
Za chwilę podadzą najlepszego obrońcę w LLiga i dowiemy się, czy Pique został okradziony z nagrody.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobrze, ja nie będę kontynuowała tej dyskusji i się tłumaczyła, bo to walka z wiatrakami. Dodam tylko, że napisanie zdania "statystyki nie grają" nie jest podważaniem statystyk przedstawionych przez użytkownika Midast. Nie jest to także argument do tezy, że Griezmann bardziej zasłużył na ZP niż Messi ani, że jest lepszym piłkarzem. Pozdrawiam.
8
Patrzę na pierwszą pozycję i, mimo mojej niewyobrażalnie dużej sympatii do Ikera stwierdzam, że Marka znowu odleciała. Chociaż z niektórymi pozycjami zdecydowanie się zgadzam, zwłaszcza z 7, 11, 14 i oczywiście 21.
0
Bravo jak Bravo, ale że nie ma Pique a jest Ramos to już podchodzi pod zbrodnię xD
0
Cóż, ja również nie dałabym Pepe do grona nominowanych, ale jeśli miałabym wziąć kogoś z dwójki podstawowych stoperów Realu wybrałabym, mimo całej mojej niechęci, właśnie jego. Ramos przeplata dobre mecze z naprawdę fatalnymi, w dodatku jest elektryczny i nieprzewidywalny. Jednak, o zgrozo, nominowano ich obu. Oczywiście zarówno Patricio jak i Godin nie powinni się znaleźć na tej liście zamiast najlepszych na świecie na swoich pozycjach Pique i Busiego, co nie zmienia faktu, że bardziej zasłużyli niż nafaszerowani przez media pan Sargio R. czy pan PogBOOM. Zresztą te nagrody co rok to śmiech na sali, mnóstwo kontrowersji i nieuzasadnionych niczym nominacji. No ale przecież nie damy wśród kandydatów Pique i Busquetsa, w końcu ten pierwszy ma "niewyparzony pysk'' a drugi nie ma, ale Instagrama i Twittera.
2
Godin i Pepe jeszcze, Urugwajczyk jest obecnie jednym z najlepszych stoperów na świecie a Portugalczyk był liderem defensywy w Realu i swojej reprezentacji, a Patricio czołowym bramkarzem na Euro. Śmiechem na sali jest obecność Ramosa za gola ze spalonego w finale LM i jego medialność czy Pogby za zmienianie fryzury co tydzień.
93
To ciągłe pomijanie genialnego Pique na koszt wciskanego wszędzie Ramosa jest wręcz żałosne. To było wiadome od początku, tak samo jak miejsce czerwonego w 'najlepszej' XI roku.
3
Mało tych zawodników Barcy. Osobiście uważam, że więcej naszych piłkarzy zasłużyło na nominację. Zresztą nieważne, i tak bitwa o ZP rozstrzygnie się jak zwykle między dwoma zawodnikami, niewiadome jest tylko trzecie miejsce.
6
Mam takie same odczucia. Również wierzę w Paco, nawet bardzo, ale dla mnie ta wymiana także była bez korzyści dla Barcelony. Munir jest dwa lata młodszy, zna styl Barcy bo uczył się go od dziecka i moim zdaniem jest bardziej utalentowany od Alcacera, który musi się do naszej gry dostosować i który w dodatku był dość drogi. Munirek nam na początku sezonu odpalił i widać było, że się stara o zaufanie klubu. Wcześniej był mi dość obojętny, ale żal mi się go zrobiło jak odchodził i teraz na niego patrzę z wielkim sentymentem. Chociaż jemu może to wyjść na dobre - ma szansę na bardziej regularną grę niż w Barcy, rozwinie się i mam nadzieję, że za sezon do nas wróci, a kiedyś będzie najlepszym napastnikiem na świecie.
0
Człowieku czy ty w ogóle rozumiesz co ja piszę? Ja nic nie zanegowałam! Czy Leo ma dwa razy więcej punktów w kanadyjce niż Griezmann? Tak. Czy jest lepszym piłkarzem? Oczywiście, że tak, zdecydowanie. Czy najbardziej ze wszytkich zasłużył na ZP - tak, powinien ją dostawać co roku, jest najlepszy na świecie. Nigdzie NIE NAPISAŁAM, że Francuz bardziej zasługuje na Złotego Balona niż Messi, nigdzie. Jeśli uważasz, że Bale jest lepszym i bardziej decydującym piłkarzem niż Antoine - nic do tego nie mam, przecież masz pełne prawo do własnego zdania. Ja napisałam tylko, że rozumiem stawianie Griezmanna wysoko w różnych plebiscytach w tym roku, ponieważ grał bardzo dobrze i był decydujący zarówno w klubie jak i w reprezentacji a nie, że powinien być przed Messim.
0
Czy ja w którymś miejscu napisałam, że Griezmann powinien być w klasyfikacji ZP przez Messim? Nie wydaje mi się.
0
A gdzie ja napisałam, że Griezmann jest lepszy od Messiego? W którym miejscu podkreśliłam fakt, że Antoine ma jakąś przewagę nad Leo, bo nie rozumiem?
0
A grają? Jak Ronaldo ma w danym roku więcej goli niż Leo to wszyscy mówią, że to nie ma znaczenia bo Messi miał większy wpływ na drużynę i nie strzelał 5 bramek Espanyolowi i Getafe w jednym meczu. To samo tyczy się bramkarzy, jak jakiś ma dużo wpuszczonych goli nie znaczy od razu, że to tylko jego wina i w drugą stronę - dużo czystych kont Oblaka nie czyni go od razu najlepszym bramkarzem na świecie. Zresztą, co to za bezsensowna dyskusja? Nigdzie nie napisałam, że Griezmann powinien być przed Messim w ZP tylko rozumiem tych, którzy stawiają Francuza wysoko bo należy mu się jakieś wyróżnienie. Nie zaczy to od razu, że jest lepszy od Leo.