Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mówię - nie chcę nic ujmować Claudio. Jest fantastyczny, jeden z moich ulubionych piłkarzy, wielki profesjonalista. W meczu z Realem zagrał świetnie, ale wtedy nam wszystko wychodziło, Real też był bardzo nieskuteczny. Obronę Bravo twarzą zapamiętam chyba do końca życia, to było dla mnie mistrzostwo i fantastyczne wyjście, ale z drugiej strony inni mogą uznać, że to Ronaldo trafił w bramkarza. Tak można powiedzieć w każdą stronę i w kierunku każdego piłkarza - spotkałam się z głosami, jakoby interwencja Matsa po strzale Lewandowskiego w LM14/15 nie była taka fenomenalna, Niemiec po prostu naprawił co zepsuł, bo najpierw źle obronił strzał jedną ręką i piłka toczyła się do bramki, co dla mnie jest absurdalne, w kocu strzał był bardzo mocny i wykonany z bliska, o ile się nie mylę to z okolic piątego metra i Mats wykazał się świetnym refleksem. Myślę, że problemem ter Stegena była zbytnia chęć do pokazania się z jak najlepszej strony podczas nieobecności Bravo, za bardo się spinał i cudował, ale w drugiej części sezonu był bardzo pewny w swoich interwencjach. Gdy pod koniec Claudio doznał kontuzji to Marc spisał się bez zarzutu, być może wcześniej dostał cynk, że w przyszłym sezonie będzie grał więcej, zeszło z niego ciśnienie i był solidnym elementem zespołu. Oczywiście może też być tak, że w przypadku braku poważnego konkurenta Niemiec nam się rozleniwi i spocznie na laurach, ale pożyjemy zobaczymy.
1
Jak dla mnie nie jesteś zacofany, moim zdaniem ten kolor też źle wygląda. Ostatnio na kasie w H&M'ie obsługiwał mnie chłopak który miał właśnie tak pomalowane włosy. Wyglądało to moim zdaniem bardzo nieładnie w połączeniu z naprawdę ciemnymi oczami, a sam chłopak przypominał Di Marie z twarzy i wyglądał przez to jak elf :p Oczywiście to ich sprawa co mają na głowie, ale chciałabym żeby Messi wrócił do naturalnego koloru, bo jego brąz jest ładny, a w tej platyne wygląda niepoważne.
0
Ja bym się nawet pokusiła o stwierdzenie, że Mats w ogóle nie jest gorszy od Bravo. Oczywiście, w pewnych elementach mu ustępuje, przede wszystkim jest mniej doświadczony, przez co czasem podejmuje złe decyzje, a także nie raz chciał się pokazać od jak najlepszej strony, starał się, ale pewnie brakło mu tego luzu ze względu na stres przed złą grą, przez co dostał parę głupich bramek, za bardzo brał przykład z Neuera, ale nie wiedział w których momentach może wyjść z bramki a w których nie, przez co dostał bramkę za kołnierz jak z Romą. Ale widać chłopak dostał po uszach i potem nie można było już mu nic zarzucić. Bravo gorzej gra nogami i nie broni strzałów z kategorii tych niemożliwych, a ostatnio to praktycznie co strzał to gol. Niemiec jest zwinniejszy, ma świetny refleks i wiele strzałów broni bardzo instynktownie, często broni dobitki, wyciąga okienka. W tym na pewno jest lepszy od Claudio. Oczywiście ja Bravo nic nie ujmuję, jest mi bardzo szkoda że odchodzi, ale niektórzy tutaj trochę jednak go przeceniają. Zagrał sezon życia jakim był 14/15, ale drugiego takiego raczej nie będzie miał.
0
Samuraj jest tylko jeden! Te wszystkie Bejle i Firmina to podróbki Zlatana ;p A jeszcze co do Balea to on w ogóle cały źle wygląda, a ten tłusty kucyk i broda mu nie pomagają :)
2
Szczerze, to jakkolwiek dobry by nie był, to bym go w Barcy nie chciała :p
4
Dla mnie ta moda na blond włosy jest okropna. Do tego, że Neymar cuduje ze swoimi włosami już się przyzwyczaiłam, ale coraz bardziej cierpię jak patrzę na Messiego ;p
1
Nie zgodzę się z tym, że to krok w tył. Bravo nie jest już młodym piłkarzem, w Barcelonie wygrał wszystko co mógł , a skoro od tego sezonu miał grać mniej, City to dla niego dobra opcja na końcówkę kariery, będzie wciąż zawodnikiem pierwszego składu, będzie mógł w końcu grać w Lidze Mistrzów no i jest to okazja do zapewnienia sobie lepszych zarobków w tym wieku. Krokiem w tył mogłoby być dla niego grzanie ławy w Barcelonie, a tak odchodzi w chwale, a nie jako rezerwowy.
0
Ja bym wzięła Tomb Raider :)
0
Ktoś tu niedawno mądrze zauważył, że jak jakiś klub przekona się do Polaka to z reguły na jednym się nie kończy :) Miło by było Grosika w Sevilli oglądać, ale obawiam się, że to plota, a nawet jeśli tam trafi to może nie przebić się do pierwszego składu.
0
Podobno mają już być obecni na następnym treningu Barcelony, który będzie w środę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że może chodzić o pokazywanie chyba z 10 powtórek jednej bramki czy jednej akcji od każdej możliwej strony, Ćwiąkała ciągle się z tego śmiał i liczył te powtórki, a także o te jakże profesjonalne analizy goli, których nie powstydziliby się nawet w studiu Polsatu podczas Euro.
13
Skąd taka pewność? Uważasz że ter Stegen sobie nie poradzi?
7
Źle słyszałeś, Neymar strzelił świetnego gola z rzutu wolnego i powinien skończyć z przynajmniej trzema asystami bo popisał się fantastycznymi podaniami w tempo do napastników, ale te ''młode brazylijskie talenty o które biją się największe europejskie kluby'' nie potrafią trafić w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Nie, nie wyglądało to jak finał LM w wykonaniu Ronaldo, ponieważ on w tym finale na boisku był tylko ciałem, nie był decydujący, strzelił ostatniego karnego żeby na niego spadła chwała. Neymar był decydujący na boisku, robił różnicę, strzelił gola który decydował o dogrywce i rzutach karnych, ciągnął ofensywę bo Gabigol i Gabriel Jesus byli najgorsi na boisku, nie dało się patrzeć na to, co robili, potem trener dokonał zmian i na szczęście zeszli z boiska. Ney zasłużył na strzelenie decydującego karnego, poradził sobie z presją.
11
Ciekawe co teraz myślą ci, którzy skreślali nazwisko Neymara z koszulek i pisali na nich 'Marta'?
5
Niemcy-Brazylia, bez chwili zastanowienia
12
Myślę, że nawet ci najwierniejsi i najbardziej fanatyczni kibice Realu gdzieś w głębi serca wiedzą, że Messi jest lepszy od Ronaldo, albo przynajmniej mają wątpliwości i ciągle ich to gryzie. My mamy taki komfort, że nie musimy się nad wyższością jednego z nich zastanawiać, gdyż jest to oczywiste.
2
Nie sądzę. On jest nietykalny, w poprzednim sezonie przez pół roku był jednym z najgorszych jak nie najgorszy, a ławki ani razu nie powąchał, nawet za karę po marnowanych na potęgę setkach czy żeby odpocząć w meczach z ogórkami.
1
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
1
Tak, gra była piękna w ofensywie, ale jest rysa na tym występie Barcy. Jednak nie powinniśmy stracić dwóch bramek przeciwko Betisowi.
0
Też tak uważam, jednak powinni moim zdaniem grać w czerwonych getrach, jak w pierwszym meczu z Sevillą, ponieważ jest za dużo niebieskiego.
1
Dziękuję, głupi błąd.
0
Ale ja uwielbiam jak kibice śpiewają O le le o la la. Ciarki od razu, szkoda tylko że tak rzadko i tak cicho.
0
Doczekałam się doczekałam gola Suareza z wolnego!
0
Fantastycznie Messi tą kontrę wyprowadził
1
No nie wierzę, po prostu nie :D
7
Cotygodniowy stresik czas zacząć!
1
W sumie bez zaskoczenia, szkoda tylko, że Digne nie zagra a Alba który jest bez rytmu meczowego.
0
Gdy Bravo grał w RSSS to z tego co pamiętam był bramkarzem z największym odsetkiem puszczonych goli po indywidualnych błędach w LLidze. Pal licho z Cillessenem, ale dużo ludzi tu płacze, że będziemy szlochac za Claudio bo Mats puszcza babole. Ale który bramkarz tego nie robi? Więcej zaufania do naszych piłkarzy, on nas nie zawiedzie. Jest gotowy na pierwszy skład a będzie tylko lepiej.
2
Ale ja się wcale ekspercie nie spinam, nie wiem gdzie to dostrzegłeś ;) Napisałam po prostu co o tym sądzę bo wiem, że rotacji na pozycji bramkarza się nie stosuje z pewnych oczywistych względów.