Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgadzam się. Nie chcę zbyt krytykować Bravo, ale trochę podobna stacja jak w ostatnim meczu na Anoeta o ile dobrze pamiętam tego gola - główka pod poprzeczkę, niby trudna piłka, ale mam wrażenie, że Mats jest bardziej giętki i lepiej się wyciąga, dlatego mu taki strzał sprawiłby mniejszy problem.
3
I Sergi Roberto. Naprawdę zrobił się z niego kawał zawodnika.
2
Mi się nie podoba. Dla mnie nieczytelne.
0
Iniesta, Pique i Diń się szykują!
0
Broniłam Mathieu, chciałam go jako zmiennika, ale gra naprawdę fatalnie w całym turnieju, dzisiaj zwłaszcza.
0
Owszem, stroje z flagą Katalonii są piękne, ale nie takie jak w zeszłym sezonie. Podobały mi się z sezonu 13/14.
0
Aha, ok. No to pograne :p Szczerze mówiąc to tego się nie spodziewałam.
0
Naprawdę? Po co ta złośliwość?
0
Te żółte z zeszłego były gorsze.
0
Tak
0
Barcelono proszę zacznij grać.
0
Ale mam ciarki jak słyszę YNWA
1
Myślę, że Bravo go na pewno zmieni w drugiej połowie.
0
Nie mogę
0
Próba
4
Ja interesuję się Barcą, oglądam mecze obu tych piłkarzy i nie przyznaję ci racji, dla mnie Mats zdecydowanie jest materiałem na pierwszego bramkarza.
4
Bardzo lubię Kloppa, jest charyzmatyczny i pełen pasji, życzę mu sukcesów w Liverpoolu. Nie podoba mi się jednak to, co powiedział o Barcelonie, dla mnie ona gra najpiękniejszą piłkę.
16
Nie sądzę, żeby Mats odszedł, jest idealnym bramkarzem dla Barcy. Klub raczej go nie wypuści. Pamiętam jak w okolicach grudnia była informacja, że jak któryś z nich odejdzie, będzie to Bravo.
1
Tu masz ciekawy artykuł, jest też m.in. o tej kamizelce
http://m.przegladsportowy.pl/magazyn-przegladu-sportowego,pilka-nozna-coraz-bardziej-szokuje-wprowadzanymi-technologiami,artykul,649681,1,13283.html
8
Antek proszę wygraj tę nagrodę, byłeś najlepszy z finałowej trójki.
1
I ten tytuł - powrót króla. Masz rację, ludźmi teraz niezwykle łatwo manipulować.
2
To jest niesamowite, dla mnie to jest po prostu niesamowite. Nie wiem jak ktokolwiek w jakikolwiek sposób może go podważać. On jest jedynym piłkarzem, przy którym każda pochwała wydaje się zbyt banalna, nawet jak ktoś używa najbardziej wyszukanych słów, brzmią tak prosto gdy opisują Messiego. Szczerze to nie wyobrażam sobie piłki nożnej bez niego, kiedyś będzie taka bezbarwna.
0
Akurat Griezmann był fenomenalny, nie bądźmy aż tak zapatrzeni w naszych piłkarzy.
0
To zdjęcie niszczy! A co do artykułu to indywidualnie Suarez zostawił wszystkich w tyle w tym roku, co nie zmienia faktu, że głosujący brali pod uwagę rozgrywki LM i Euro, to nie ulega wątpliwości. Pokazuje to jednak, jak wciąż niedocenianym zawodnikiem jest nasz napastnik, w sumie to każdy pilkarz w erze Ronaldo i Messiego będzie niedoceniany we wszystkich plebiscytach w których głosy oddają 'obiektywni' dziennikarze.
1
Ode mnie też niedawno odszedł zwierzak, bardzo niespodziewanie, także wiem co czujesz. Dla mnie zwierzęta są dla mnie niezwykle ważne, nie wyobrażam sobie bez nich życia, nawet jeśli wiąże się to z bolesnym pożegnaniem.
1
Haha no nieźle. Mam nadzieje, że Griezmann ją dostanie, choć to niemożliwe.
0
To było do przewidzenia i bardzo się z tego cieszę. Wolałabym tylko, żeby wrócił dopiero na same MŚ, albo chociaż nie w tym roku. Będzie głodny gry dla reprezentacji i tak będzie też lepiej dla Barcelony, bez wyjazdów najlepszego piłkarza na drugi koniec świata.
0
Była jakiś czas temu informacja, że podobno przybrał parę kg masy mięśniowej.
0
Zapomniałam o przypadku Masche i wydaje mi się, że faktycznie masz rację.
0
Oczywiście, że tak. Co do tego nie ma wątpliwości, ale na razie w Barcy chyba z żadnym zawodnikiem nie przedłużono kontraktu bo straszył odejściem.