1

Tu nie chodzi o to, że chcemy, aby odszedł, bo chyba każdy z nas uważa Bravo za wielkiego profesjonalistę, pewnego bramkarza i miłego faceta, ale wiele osób woli, żeby odszedł on niż Mats, gdyż Niemiec już jest świetny i zatrzymując go nie obudzimy się za parę lat z ręką w nocniku bo nie będziemy mieć bramkarza.

0

Bardzo dobrze :) Ale te gazety się biją między sobą.

7

Oby ta rozmowa zakończyła się korzystnie dla obu stron i tym, że Mats wskoczy do podstawowego składu.

0

Pique jest baaardzo długonogi, ale też szczupły, podczas meczu tak tego nie widać, bo ma getry i zawsze długi rękaw. Myślę, że ma wszystko, czego potrzeba stoperowi, jak jest w formie nie ma sobie równych.

0

No Pique przecież :D

19

Tu nie chodzi o chwalenie się, po prostu z ciekawości pytam. Zastanawiam się, skąd ludzie biorą takie rzeczy, dostają od piłkarzy, kupują na aukcjach?

1

A co masz bardziej wartościowego jeśli można wiedzieć? :)

7

Też mam taką nadzieję, MŚ 2018 muszą należeć do Argentyny i Messiego.

0

Ja osobiście żałuję, że Rakitić spełnia w Barcy taką a nie inną rolę. To zawodnik o bardzo dużym potencjale ofensywnym. Szkoda, że nie może bardziej rozwinąć skrzydeł.

0

Podczas sezonu pewnie będzie lepiej. Wtedy ludzie będą pisali o Barcy, piłce, będą hejtowali Real i sprzedawali zawodników. Teraz wielu osobom się nudzi, w końcu jak napisałeś - wakacje. Faktycznie niesamowity śmietnik się tutaj ostatnio zrobił.

18

Mam nadzieje, że walkę o miejsce w bramce wygra Ter Stegen.

0

Bardzo dobry komentarz, zgadzam się w pełni. Niby oczywiste, ale jak widać nie dla wszystkich. Messi ciągnie Argentyne, często ciągnie Barcelonę, gdyby w reprezentacji miał trochę skuteczniejszych kolegów trzy ostatnie finały mogły zakończyć się zupełnie inaczej i nawet jeśli Leo byłby najgorszy na boisku, zostałby okrzyknięty najlepszym piłkarzem w historii, nikt by nie mógł zaprzeczyć. Błyszczy w fazie pucharowej turnieju, cały kraj skanduje jego imię, w finale idzie mu gorzej i jakby wszyscy zapominają, że na boisku jest też 10 innych piłkarzy, którzy powinni mu pomóc, ale tego nie robią. Oddają mu piłkę i czekają aż Leo, otaczany przez połowę zawodników drużyny przeciwnej, coś wykreuje. Cała krytyka spada na niego, bo w końcu w najważniejszym momencie nie dał drużynie wszystkiego. Messi nie miał takich luksusów jak Ronaldo czy Maradona - skutecznych kolegów z chłodną głową. Ciekawe czy pan Diego byłby tak krytykowany gdyby jakiś Higuain jego czasów nie wykorzystał 'setki' na wagę pucharu.

0

Chodzi o to, że czasami jak się odpowiada to komentarz przeskakuje pod inny wątek, taki błąd. Chester zapewne zedytował swój komentarz, bo przeskoczył pod twój wątek, a miał być odpowiedzią do użytkownika Katalonbar.

0

Na początku hymn Barcy wydawał mi się dziwny, ale z czasem zaczęłam się do niego coraz bardziej przekonywać. Może nie jest najpiękniejszym hymnem klubu na świecie (tu zdecydowanie wygrywa YNWA) ale jest bardzo charakterystyczny, dla mnie hymn Barcy wcale nie musi być majestatyczny.

1

Naprawdę piękna wypowiedź, Aleix ma w pełni rację i zyskał mój wielki szacunek po tych słowach.

0

Każdy ma prawo do własnego zdania i ja to szanuję, ale osoby stawiające innych piłkarzy ponad Messim mnie zawsze irytują i jednocześnie trochę śmieszą. Osoby które tak mówią tracą w moich oczach.

1

Chelsea

7

Masip :D

0

Teraz już nie będzie miał niestety okazji, ale ja się akurat o jego formę nie martwię :D

0

Za Messiego :(

3

Suarez jaka siata! Brawo za asystę, no i ten fenomenalny przerzut Messiego!

0

Arda

1

Barco więcej takich strzałów z dystansu w tym sezonie proszę! Bez wchodzenia z piłką do bramki żeby zdobyć gola.

0

Ale akcja :D

9

Realowi to się podkładają, a z nami zawsze gryzą trawę :D

0

Dzięki :)

0

Też chcę jechać na ten mecz. Gdzie kupiłeś bilet?

0

Ja jestem jak najbardziej za!

0

Ja nie będę oryginalna i powiem Xavi i Puyol.

19

Suarez też tak ma. Potrafi cały mecz kopać się po czole i nie trafiać w piłkę, ale mimo to zdobyć bramkę czy dwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?