Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję, że Valencia zaprezentuje się równie słabo jak w meczu z Realem.
75
Bezsensowna statystyka. Po pierwsze na ilość straconych goli przez Atletico większy wpływ miała obrona niż bramkarz, po drugie Oblak dołączył do Atleti jako ukształtowany piłkarz, Casillas był młody, nieograny na wysokim poziomie i mógł popełniać błędy typowe dla młodych bramkarzy.
1
To chyba było trochę inaczej: w jakim mieście znajduje się stadion Santiago Bernabeu, i odpowiedź - w Barcelonie :p
52
Ręka była ewidentna, karny słusznie niepodyktowany. Jednak jak powiedział Ernesto, każdy rozpatruję tę sytuację z punktu widzenia interesu swojej drużyny.
0
Do najgorszych bym dodała dziwny pomysł Valverde na taktykę w pierwszej połowie. Całkowite odebranie największych atutów piłkarzom, zwłaszcza temu nowemu, w którym pokładamy tak duże nadzieje.
0
W zeszłym sezonie był hejt na Neymara że w ogóle nie chce grać z biednym Lucasem i pewnie go nie lubi. Jednak nawet po jego odejściu nic się nie zmieniło. Z jakiegoś powodu nasi piłkarze nie współpracują z nim dobrze.
2
Boki słabo. Digne jak dla mnie nie pasuje do nas, piłkarze nie chcą z nim grać, on sam też nic nie pokazuje, nie wystawia się do gry. Między nim a Albą jest przepaść. Semedo zagubiony, mało pewności siebie i sprawia wrażenie, jakby nie do końca wiedział, co się dzieje. Cośtam próbował grać z Coutinho ale zdecydowanie nie nadaje się na razie do pierwszego składu. Dwie kontry Alaves były (po jednej padł gol) i z jednej strony tylko on wtedy zabezpieczał tył, ale z drugiej strony krył na radar i nie zrobił zupełnie nic żeby nie stracić bramki. Sergi obecnie zjada go doświadczeniem w lidze, przebojowością i wyrachowaniem, jest bardziej solidy.
0
To jaki był według ciebie słabszy mecz w tym sezonie? Napisz, chętnie przeczytam :) Mecz był słaby bo graliśmy po prostu słabo, nie z powodu wyniku.
0
To jest tylko kwestia tego, że Messi przyzwyczaił nas do bardzo wysokich standardów. Ronaldo z niewiadomych przyczyn od kilku lat wciąż jest umieszczany w topce najlepszych piłkarzy, więc mimo miernej gry gdy strzeli gola czy dwa to są zachwyty. On albo jest beznadziejny i bezużyteczny, albo beznadziejny ale z golem.
8
Zdecydowanie najsłabszy mecz od SPH z Realem. Na szczęście udało się wygrać, jednak obydwie połowy bardzo ciężko się oglądało. Tyle tu się komentarzy przed spotkaniem pojawiło, w których wszyscy typowali 5-0 i masę 'ciasteczek' (nie lubię tego określenia) od Messiego, Iniesty i Cou. A wszyscy trzej zagrali mocno przeciętnie żeby nie powiedzieć słabo. Messi najgorszy mecz w sezonie, masa strat i niedokładności, gol dla Alaves po jego stracie i o ile się nie mylę poprzednia groźna kontra także. Wolny ładniutki, jednak tu pomógł mu trochę bramkarz i (możliwe) Munir który nie podskoczył w murze (hmmm).
Coutinho przeciętnie, mocno zagubiony, nerwowy i trochę nie wiedział, co się dzieje. Na pewno na jego niekorzyść działała pozycja na której ustawił go Ernesto, totalnie nie widzę tego piłkarza na prawej stronie, jego wręcz jak magnesem ściągało na lewo. Z Espanyolem Filip mocno pobudził moją wyobraźnię jak będzie wyglądała jego gra w przyszłości, teraz mimo wszystko słabiej, ale nie pomagali mu też koledzy. Mimo wszystko widać, że jest to piłkarz wysokiej klasy i uważam, że zamiast niego Valverde powinien był zdjąć Paulinho.
Iniesta był mocno aktywny jednak dzisiejszy mecz to był festiwal niedokładności. Ciągle za wysoko, za nisko, za bardzo w lewo albo w prawo - to jednak dotyczyło praktycznie każdego, bardzo rozkojarzeni i niechlujni nasi piłkarze dziś byli, przynajmniej takie są moje wnioski na świeżo po meczu.
Obrona mocno na minus, dwie kontry Alaves 2 na 1, raz uratował nas Marc, za drugim razem nie zdołał.
Paulinho po mocnym wejściu w sezon gra coraz słabiej, nie nadaje się do gry pozycyjnej i dla mnie to nie jest zawodnik na pierwszy skład. Rakitić bardzo pozytywnie mnie zaskakuje, gra naprawdę bardzo dobrze. Do Digne już drugi sezon nie jestem przekonana, niby jako zmiennik może być ale w ogóle nic od siebie nie wnosi, inni piłkarze z jakichś powodów też nie chcą z nim grać.
Czerwona dla Wakaso, spalony Paco i tym samym nieprawidłowo przyznany rzut wolny, karnego na Umtitim nie było, bramka Suareza po rykoszecie od Pique prawidłowa.
0
Nie pamiętam kiedy ostatnio moje oceny by się tak zgadzały z ocenami redakcji. Niektórym dałam tylko 0,5 mniej lub więcej.
0
Moim zdaniem ten karny jest bardzo mocno naciągany, przypomina mi to te dziwne karne dla Bary w meczu ze Sportingiem w 15/16.
0
Co jest dziwne, bo wydaje mi się że awans do LM powinien być dla nich bardziej wartościowy.
0
W tej sytuacji z Benzemą VAR to niewiele by zmienił.
2
Moim zdaniem ten drugi karny to żart. Jak ktoś niżej napisał, gdyby gwizdać takie coś to w każdym meczu byłoby po minimum 5 karnych.
1
Przypomina mi to słynną wypowiedź 'najlepszego piłkarza w historii' po meczu z Islandią na Euro 2016, też mówił, że przyjechali się tylko bronić i cieszyli się, jakby wygrali cały turniej :p Oczywiście tutaj wydźwięk jest inny.
1
1. Barca
2. Real
3. Bayern
4. Juve
5. City
6. Liverpool
7. Roma
8. Man Utd
0
Oczywiście że to pierwsze.
1
iPhone. Miałam wiele ale ajfony najlepsze.
3
Przecież to samo można powiedzieć o Messim w finałach z Argentyną. Ciekawe kto Francje i Atleti wprowadził do finału LM i Euro. W finałach nie można liczyć na jednego piłkarza.
4
Chyba urodzinach syna Pique.
11
To dziecko Andresa Guardado.
2
To Ronaldo w meczu z Depor miał aż trzy udane dryblingi?
10
Oglądam La Liga Loca i Pol sam się tam przyznaje, że nie ogląda meczów. Jak tacy 'eksperci' głosują w większości krajów to o czym tu mówić?
7
Nie widziałam zachwytów nad grą PSG. Raczej śmieszki, że grali z musztardą.
1
To prawda. Nie bez powodu Pique w ostatnim wywiadzie z Suarezem powiedział mu, że jest jedną z najlepszych osób jakie poznał.
0
Zgadzam się z Quique Setien'em jeśli chodzi o opinię na temat Pique, ale jeśli chodzi o wynik meczu niekoniecznie. Jeśli bym była widzem neutralnym to faktycznie chciałabym zobaczyć dużo bramek, ale jako kibic nie chcę, żeby Barca straciła tyle goli, nie psujmy statystyk ter Stegenowi ;)
2
Suarez to jest dobry: ,,To kłamstwo, Busi zmienił prędkość!"
0
Gra o tron zdecydowanie.
2
Możesz sobie zobaczyć jak postrzegany był przez Hiszpanów Johan Cruyff gdy kupiono go do Barcy, jako taki symbol nowego, nowoczesnego świata, ludzie ubierali się i czesali jak on, postrzegali go jak gwiazdę rocka. Zobacz sobie w filmie "Prawdziwa historia FCB" i autobiografii Cruyffa.