3

Zamówiłam wczoraj i od razu mogłam oglądać.

0

Tez nie rozumiem tego optymizmu, większość obstawia nasze zwycięstwo i to często gładkie. Mi coś mówi że wynik będzie raczej w stronę, a jak na razie intuicja mnie w tym sezonie nie zawodziła.

0

Może być problem, ja chyba dość długo czekałam. Choć nie mam CP.

0

Ja wiem. Takie moje czepialstwo, czasem mi się to włącza.

0

Zdaję sobie z tego sprawę. Kościół może sobie ustalać zasady jakie chce. Co by nie mówili, ryba to mięso.

0

Zgadzam się. Jednak chodziło mi nie o samego karpia jak o to, że Wigili bez mięsa to Wigilia bez ryb, bo ryba to mięso.

2

A karp to warzywo? To zwierze, a zwierzę ma mięso.

0

Pierwszo słyszę, przecież karp i inne ryby to obowiązek na każdym stole wigilijnym.

2

https://mobile.twitter.com/COPA90/status/943515974388649984/video/1
Tu masz chyba wszystkie na jednym filmiku, albo większość.

0

Najbardziej chyba podoba mi się to z myciem zębów. Duży dystans i poczucie humoru mają ci piłkarze.

2

Ja tam się cieszę bardziej ze zwycięstwa Bristol, ten klub absolutnie pobił moje serce tymi twitterowym gifami pokazującymi kto strzelił gola.

3

Zgadzam się, a to działa także w drugą stronę. W Anglii piłkarze i trenerzy są bardziej zżyci z kibicami, dziękują im po meczach. Ile razy to widziałam takie obrazki jak Klopp czy Conte dosłownie wbiegają na trybuny by cieszyć się z fanami, czy Guardiola każący piłkarzom podziękować po meczu kibicom zwłaszcza na wyjazdach. W Hiszpanii co najwyżej jest klasku klasku po ostatnim gwizdku i do szatni. Bardzo rzadkie są takie sytuacje jak ostatnio Messi rzucający kibicom swoje buty czy Santi Mina cieszący się z kibicami po golu w ostatnim meczu.

0

To akurat prawda. Ten Amor czy jak mu tam mówiąc, że obowiązkiem klubu jest kontaktowanie się z zawodnikami dał zapewne Atleti dowód.

1

Kto jest dzbanem? Chyba Atletico.

1

A mnie wkurza to, że Atletico, które samo dopiero co miało bana transferowego i to za wykroczenia o znacznie większej skali niż Barca czy Real, się teraz skarży. Rozmowy z zawodnikami, którzy mają obowiązujący kontrakt przeprowadza chyba każdy klub. Nie wierzę, żeby było inaczej. Atletico również - przecież każdy chyba zna tę szopkę z Vitolo i wysłanie go do Las Palmas żeby móc go zarejestrować w zimowym okienku. Przecież to kombinowanie na maksa. Dużo się teraz także mówi o przejściu Rodriego do Atleti - on też ma zapewne ważny kontrakt, a jest już umówiony z Atletico.

1

Jednak oryginalne Vival la Vida by tu znacznie bardziej pasowało, a nie muzyka a reszta to składanka zupełnie innych piosenkek.

2

Chciałabym zobaczyć Mundial wygrany może nie tyle przez samą Argentynę ile przez Messiego, a takiego finału LM bym nie chciała bo chyba bym z nerwów zmarła przedwcześnie.

0

Lewandowski oczywiście świetnie wykonuje karne to fakt, w ogóle nie patrzy się na piłkę, ale wciąż mam wrażenie, że większość tych rzutów karnych wykonuje po prostu niezgodnie z przepisami.

7

Zimno, szaro, ponuro i w dodatku smog. Zdecydowanie wolę lato.

17

Dla mnie to był bardzo fajny i śmieszny post. Tragedia co się dzieje z tym światem.

1

Z jakiego powodu wlasciwie spadła na niego fala krytyki?

0

Czy mi się wydaje czy w tym sezonie jest tragiczna frekwencja? Bez względu na dzień i porę trybuny są częściowo puste.

1

To dziwne ale też byłabym usatysfakcjonowana z remisu. Valencia już puchnie, tylko Atletico goni ale i tak zapewne nie da rady. Liczę na podobny przebieg jak grudniowe Clasico z zeszłego sezonu tyle, że w drugą stronę. Wtedy to my traciliśmy mniej więcej podobną ilość punktów co Real teraz i potrzebowaliśmy zwycięstwa jak tlenu. Skończyło się jak się skończyło i pomimo remisu, Real wygrał tamten mecz, bo dla nas remis był jak porażka.

1

Może pójdź do jakiegoś marketu, tam czasem są stoiska z używanymi telefonami i często mają różne iPhony. Poproś żeby ci pokazali. Raczej nie uda się go włączyć, ale żeby tak chociaż do ręki wziąć.

1

Mój kolega z kierunku ma chyba 5 i jak dla mnie jest za mały i zbyt "gruby". Sama mam 7 i jest w sam raz, bo zbyt dużych telefonów też nie lubię. Jeśli ma ci to przeszkadzać to nie ma co się męczyć dla samego posiadania ajfona. Najlepiej jeśli poszukasz kogoś kto ma taki telefon, weźmiesz do ręki, zobaczysz jak się z nim czujesz. Ja przed kupnem swojego zrobiłam tak samo. Mimo wszystko Apple są bardzo dobre, nie psują się, nie wieszają po roku jak lubią to robić Samsungi czy inne Androidy. Mam iPada jakieś 6-7 lat i jest jak nowy, a nie był ani razu czyszczony.

0

Ja jakieś dwa lata temu używałam 5% i pomógł (choć mogła być to też zasługa innych preparatów które wtedy stosowałam - przerzedziły mi się włosy). Ale słyszałam, że to przestarzały produkt i lepiej go nie używać. Jeśli masz jakiś problem najlepiej udaj się na badania do trychologa.

2

Ja również we wrześniu przesiadłam się z Androida na iOS i jestem bardzo zadowolona. Jeśli nie przeszkadza ci dość mały ekran (z tego co pamiętam 5 jest dość niewielka) to na twoim miejscu bym się nie zastanawiała.

6

Jak dla mnie rola Poulinho powinna się ograniczyć tylko i wyłącznie do jokera gdy gra nie idzie i potrzeba jakichś radykalnych zmian na boisku, ewentualnie na typowe ogórki do pierwszego skłądu. Do podstawowego składu na co dzień za bardzo się nie nadaje, nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Idealny Paulinho to taki wchodzący na podmęczone trochę Getafe żeby strzelić pięć minut przed końcem meczu zwycięskiego gola. Teraz Brazylijczyk jest non stop wstawiany do pierwszego składu i trochę zgasł, piłka już go tak nie szuka. Ale w sumie nie ma co się dziwić Valverde skoro w składzie nie ma wartościowych pomocników poza Iniestą.

1

Niestety śmierdzi kolejną stratą punktów. Nasza indolencja strzelecka jest niesamowita. W ataku nie istniejemy, Messi jest sam w pomocy i w ataku a nie gra jakiegoś świetnego meczu. Paulinho nie nadaje się do pierwszego składu. Może i dobrze gra fizycznie i jest przydatny jako joker, ale w ataku pozycyjnym leży.

3

Tywin to była postać, której zarówno w książce jak i w serialu szczerze nie cierpiałam, a z drugiej strony miałam szacunek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?