0

Powiem szczerze - ja Real (może poza nielicznymi meczami) oglądam tylko jednym okiem i zerkam w telewizor najczęściej jak coś się dzieje. Nie jestem wiec w stanie super ocenić ogólnego obrazu całej gry. Mogę potwierdzić, że Asensio jest bardzo dobry, ale czy faktycznie aż tak żeby mieć mokre sny? Jakoś nie kojarzę żeby robił coś fenomenalnego poza tym, że na ma świetnie ułożoną lewą nogę. Isco faktycznie, to piłkarz marzenie dla nas.

0

Mówię o typowym pomocniku.

0

Według mnie najlepszy.

0

W tej chwili najlepszy pomocnik na świecie i jeden z najlepszych piłkarzy, jak dla mnie nawet top3. Genialny jest, od zawsze uwielbiałam jego grę. Wiele bym dała by mógł występować w Barcy.

18

Przecież to jest zupełnie inny człowiek, nawet z wyglądu się zmienił, z budowy... Gdzie się podział ten Suarez, tęsknię za nim! Niestety obawiam się, że już nie wróci, a przynajmniej nie w takiej formie.

4

Najważniejsze, że jest wygrana ale zostaje spory niedosyt, bo takie mecze, zwłaszcza po TAKIEJ pierwszej połowie powinniśmy wygrywać spokojnym 3:0. Nie sądziłam, że to spotkanie przysporzy naszym piłkarzom tylu kłopotów a mnie tylu nerwów.
Paco nie jest jakimś bardzo dobrym piłkarzem, ale dziś co by tu dużo mówić, wygrał nam mecz. Potrafił zrobić to, czego od długiego czasu Suarez nie umie. Cieszy powrót do formy Pique (szkoda tej poprzeczki), w końcu bardzo dobry mecz, tak samo Rakitic. Big Sam świetnie jak to on, aczkolwiek ostatnimi czasy zdarzają mu się proste błędy.
Messi dziś dziwny, za dużo się bawił i był niedokładny. Gdyby nie gole Paco, Busi MOTM jak dla mnie.
Luis Suarez to tragedia, w tym momencie parodia piłkarza. Nie można mu odmówić tego, że się stara, ale starania nie wystarczą. Nie przypominam sobie po dzisiaj ani jednego jego dobrego zagrania. Co więcej, gdy piłka zmierza w jego stronę za każdym razem jestem wręcz przekonana, że z akcji nic nie wyjdzie. Wiem, że to jest TEN Suarez, ale jaki jest sens trzymania na boisku piłkarza, który swoją grą po prostu utrudnia wykonanie przez nas zadania? Poza pressingiem i bieganiem nie robi absolutnie nic pozytywnego, a tylko psuje każdą akcję. Jedyne, co dzisiaj mi się podobało w jego wykonaniu to sytuacja, w której wjechał na brzuchu do bramki tuż po drugim golu Paco. Bardzo mnie tym rozśmieszył.

7

Jak patrzę na to zdjęcie, a tym bardziej to Halloweenowe to kojarzy mi się tylko z Cersei i Jaime’m Lannister z GoT.

0

To wyglądało, jakby Ramos specjalnie to zrobił. Niesamowicie bierny. A Casemiro tragedia.

0

Navas jakaś kontuzja?

0

Chyba nie oglądałeś GoT skoro twierdzisz że to tylko smoki, miecze i cycki.

1

Każdy ma prawo do własnej opinii, ale z drugiej strony co budzi w kibicach większą pasję niż sukcesy ukochanego klubu? Czy ten Banan naprawdę by wolał, żeby Real grał ładniej ale nic nie wygrywał? Oczywiście najlepiej połączyć jedno z drugim jak za czasów Pepa u nas, ale my byliśmy wyjątkowi i bardzo wątpię żeby komuś udało się to w podobnym stopniu powtórzyć. Oczywiste jest, że za dzieciaka przeżywało się mecze bardziej, wszystko było magiczne i niesamowite. Taki urok dzieciństwa. Im jesteśmy starsi tym pasja może (ale nie musi) się w nas wypalać. Tak samo jest ze świetami Bożego Narodzenia - gdy byłam dzieckiem był to najbardziej wyczekiwany, magiczny dzień w roku. Teraz praktycznie dzień jak codzień, nie czuć „tego czegoś”. W sumie nie rozumiem trochę jak kibice Realu mogą narzekać po dwóch ostatnich sezonach. I tak dostali więcej niż im się należało.

12

Mam wnioskować ze powinien ubierać się w garnitur gdy spotyka się z kolegą? Messi tak samo jak Beckham ma pozowane zdjęcia w garniturach, całą masę.

0

Nie wiem, czy już oglądałeś czy nie, ale na wszelki wypadek powiem: bierz się OD RAZU ZA 6 sezon, chociaż dwa odcinki, jak piszą wyżej - nie potrzebujesz snu. Uwierz mi, nie pożałujesz, a jak już będzie po to napisz swoje wrażenia ;)

8

A ja jestem zła na Neymara i nie będę mu życzyła sukcesów sportowych. Mógł odejść z klubu, każdy może odjeść jeśli takie jest jego życzenie i wpłaci klauzulę. Ale liczy się tez klasa z jaką się to zrobi zwłaszcza, jeśli jest się zawodnikiem tego kalibru. Zawsze Neya darzyłam sympatią i jak często denerwowałam się za jego grę tak od kiedy pamietam broniłam go przed tymi którzy mówili, że to najemnik i nie pogra tu długo. Jednak byłam w błędzie. Zdenerwowało mnie to, że wyszedł z klubu tylnymi drzwiami, wręcz z niego uciekł, rok wcześniej decydując się na zostanie w Barcy prawdopodobnie tylko z powodu przyszłej premii za podpisanie kontraktu. Pożegnał się z kibicami bez emocji, wrzucając filmik na Instagrama na którym czyta wypowiedź z telefonu, którą pewnie napisał mu ktoś inny. Ze sprowadzeniem go do siebie Barca miała ogromny problem a wałki i Neymargate ciągnęło się latami, jego ojciec wykorzystywał klub i sprowadzał jakieś Douglasy, podczas gdy syn odszedł gdy Barca mu się po prostu znudziła, bo chyba inaczej tego nazwać nie można.

Jestem zła za to, że działał na niekorzyść klubu wiedząc, że odchodzi a nie mówiąc nic. Na to, że perfidnie kłamał publicznie mówiąc na konferencji w Paryżu, że na transfer zdecydował się kilka dni temu podczas gdy Alves po jakimś czasie przyznał, że już w czerwcu ustalili, że razem zagrają w PSG. Że mówi, że nie w decyzji nie brał pod uwagę pieniędzy szejka. Że publicznie krytukuje Barce i jej zarząd (nasz zarząd jest jaki jest, ale jeśli by Neymarowi na Barcy trochę zależało, nie zniesławiałby jej)
Ten transfer mnie nie boli, bolało trochę na początku, teraz jest mi obojętny a nawet czuję ulgę, że nie ma z nami tego, który wprowadza zamęt i woli imprezę od meczu.

3

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, bo początek zeszłego sezonu tez miał bardzo słaby a potem strzelił dużo goli zwłaszcza w LM. Nie sądzę zresztą, żeby Real chciał się go pozbyć a sam Cristiano raczej tez nie odejdzie bo po co?

0

Z reguły tak nie mam, ale jak go widzę to aż mnie skręca. Dwa mecze i powinny być dwa karne po jego faulach. To jest coś naprawdę przedziwnego.

2

Freddie z pewnością.

0

Zapewne właśnie tak jest. Martin pewnie ma umowę z twórcami serialu żeby wydał ostatnie książki po zakończeniu serialu. W końcu zakończenia maką być takie same. Miejmy tylko nadzieję, że Wichry Zimy i Sen o Wiośnie faktycznie się ukażą.

0

Żebym tylko to wiedziała.... Możliwe, że sam Martin nawet nie wie, bo żadnego terminu jeszcze nie podał i nikt go nie zna. Zakładam, że wyda Wichry Zimy i Sen o Wiośnie po zakończeniu serialu,

0

Co prawda rzadko się zdarza, żebym nie oglądnęła meczu, ale jeśli już sprawdzam wynik tak często, jak to możliwe a potem oglądam powtórkę. Za bardzo się stresuję żeby czekać do następnego dnia.

4

Bez chwalenia się czy coś (bo dla mnie dobry telefon to żaden szpan) - całe życie miałam Samsungi i każdy, słownie każdy (także u członków mojej rodziny) po tych 2 latach - 1,5 roku bardzo się zacinał pomimo czyszczenia, programów antywirusowych itp. Dlatego teraz, pomimo ze zastanawiałam się nad Samsungiem s8, wzięłam właśnie iPhone 7 i jestem więcej niż baaaardzo zadowolona. Jabłka to naprawdę bardzo porządna firma, od 6 lat mamy iPada i pomimo braku czyszczenia działa jak nowy, co u urządzeń z Androidem jest niemożliwe.

1

Słabe dwa miesiące i już się okazuje, ze nie powinno go być w klubie. Pewnie w ogóle najlepiej by było, jakby Barca go z Man Utd nie wykupiła. Ludzie święci...

0

Jeśli mam porównywać Pique w formie z Boatengiem w formie to zdecydowanie Pique. W tej chwili jednak ciężko nie być lepszym od Gerarda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ban transferowy na pewno się na nich odbija, ale moim zdaniem także fakt, że Simeone za długo u nich siedzi. Moim zdaniem powinien był już odejść po sezonie 15/16 bo wiadome było (przynajmniej dla mnie) że więcej z tą drużyną nie osiągnie. Dwa finały LM, liga i jakiś tam SP to i tak dużo, a w decydujących momentach temu zespołowi brakowało „tego czegoś”. Druzyna zwyczajnie się wypaliła, Griezmann zresztą też już na wylocie.

2

Masz rację, i tak samo to działa z krytyką. Valverde jeszcze niedawno świetnie zarządzał kadrą i robił genialne zmiany, wystarczył jeden mecz, żeby jego decyzje okazały się dziwne i niezrozumiałe, żeby broniły go tylko wyniki. Suarez wszystkich denerwuje a gra tak samo jak zawsze (fatalny drybling, dużo niecelnych podań itp) tyle, ze strzela mniej goli i już trzeba szukać jego następcy. Okazało się także, że Pique od 2011 nie grał na wysokim poziomie, nie zalicza się do czołówki najlepszych obrońców w historii klubu, a w klasyfikacji tej wyprzedził go Umtiti po jednym sezonie w Barcy, w dodatku zawsze był idiotą i kretynem. Paulinho nagle jest bóstwem. Ale cóż zrobić? Takie realia internetu.

1

Na plastikowych są najlepsze nadruki ale silikonowe najlepiej amortyzują, także polecam te drugie.

2

A jaki to ma związek? Nie kibicuję Barcy żeby oglądać mecze Las Palmas, Villarrealu czy Valencii tylko żeby oglądać mecze Barcelony.

5

A ja właśnie bardzo lubię oglądać PR. Mecze La Liga z reguły mnie nudzą, są niezwykle usypiające. W Anglii zwykle więcej się dzieje, polski komentarz też mi się podoba, w Eleven często są drętwi.

2

Moim zdaniem nic nie ma. Jesteśmy organizmem jak każdy inny, gdy nasze życie się kończy kończy się pewien cykl, tak samo jak umiera inne zwierzę czy obumiera roślina. Nasza zdolność do odczuwania uczuć wyższych i abstrakcyjnego myślenia nic nie zmienia. Chciałabym, żeby było inaczej, jednak staram się postrzelać świat realistycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?