Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
UWAGA SPOJLERY z GoT!
Joffrey był wkurzający i to mocno, już sama jego twarz wywoływała niechęć, ale postać, która wywołała u mnie największe przerażenie to Ramsey. Nie ma większego zwyrola niż on. No i w przeciwieństwie do Joffreya był inteligentny, swoje dziwne zapędy wykorzystywał by odnosić sukcesy a nie tylko i wyłącznie się pobawić jak robił to Joffrey. W pewnym momencie zwyczajnie się Ramseya bałam.
Theona nie lubiłam, ale gdy trafił to Ramseya zrobiło mi się go tak niesamowicie szkoda, że zaczęłam mu kibicować. Może i zasłużył na śmierć, ale nie na tak makabryczne tortury.
Littlefinger jest ciekawą postacią. Nje przepadam za nim, ale jest diablenie inteligentny i pociąga za sznurki w całym Westeross. Uważam jednak, że w serialu jest jednym z pierwszych do odstrzału.
No i nie znoszę Cersei. Psychopatyczna, samolubna suka. Oby szybko spotkał ją koniec.
0
Ja kocham GoT! Także długo się nie mogłam przełamać żeby zacząć ją oglądać, ale jak już to zrobiłam, to po prostu nie mogłam przestać. Mój rekord to 11 odcinków jednego dnia, a całe 6 sezonów łyknęłam w trzy tygodnie.
Co do postaci, mój nr jeden to zdecydowanie Jon Snow, ubóstwiam go po prostu. To, jak został wykreowany, jego charakter i system wartości. Mój nr dwa to Tyrion, niestety uważam że twórcy serialu zepsuli jego postać, stracił jaja i zrobił się dość nudną postacią, oby to naprawili. Poza tym Arya i Danearys, chociaż ona też się mocno zmieniła, raczej na minus.
Jeśli chcesz obejrzeć jeszcze jakiś dobry serial to zdecydowanie polecam Dextera ;)
46
Jakoś bardziej wierzę Pique niż jakiejś śmiesznej gazecie.
0
Ej nieładnie tak spojlerować, ostrzega się :(
6
Oj, opłacało się czekać na te karne. Niezły ubaw.
1
O matko, ale śmiechłam! To z Valverde najlepsze, zniszczyło po prostu! Gratuluję pomysłu i wykonania, jesteś El Puto Amo!
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/889245960345399296
To czytałeś czy coś innego?
6
Twoje podium to twoje podium, moje to moje. Młodzi ludzie niech sobie wybierają wzory jakie chcą. Puyol czy Iniesta to zawodnicy wręcz kryształowi. Geri jest kontrowersyjny, ale to nie znaczy że mniej godny do naśladowania, bo moim zdaniem reprezentuje bardzo wartościowe cechy jak przywiązanie, wierność, prawdomówność, szczerość, poświęcenie.
Może i spekuluję ale uważam, że jestem poniekąd bliska prawdy, bo dlaczego o Pique nigdy nie słychać w kontekście podwyżek i wymuszania kontraktów? Nie doi klubu jak Messi, Suarez czy Ney, zarabia "jedynie" 5,6 miliona za sezon, to najmniej z naszych gwiazd.
Co do Tottiego, no właśnie. .. Po tym jak zakończył on karierę pojawiło się wiele komentarzy że kończy się pewna epoka, że już praktycznie nie ma piłkarzy którzy NAPRAWDĘ kochają swój klub. Kochają miłością prawdziwą, kochają jego herb, wartości, jest on dla nich poniekąd sensem życia. I właśnie do tego się w moim komantarzu odniosłam - mimo, że Totti czy Puyol juz nie grają, to są inni piłkarze a wśród nich jest Pique a to, że ma inny charakter nie oznacza wcale, że kocha swój klub mniej. Bo jak dla mnie on całym sobą, całą swoją postawą i stylem bycia aż ocieka miłością do Barcy. Można nie lubić jego charakteru, ale akurat tego o czym pisałam odmówić mu nie można.
7
"Maskerano" wczoraj i tak wygrało.
8
To prawda, Andresa bym złotem obsypała.
0
Wiesz, to niekoniecznie były plotki. Zbyt dużo mediów i dziennikarzy o tym mówiło, a sam Ney i jego ojciec nie mówili zupełnie nic, unikali tematu. Nawet Verratti cośtam mówił, że zostaje w PSG bo chce z nimi wygrywać (oczywiście nikt mu nie wierzy). Możliwe, że Ney był rozdarty między Barcą do której na pewno jest przywiązany i przyjaciółmi a kasą od szejka na którą namawiał go Senior który robi mu papkę z głowy.
A z Suarezem taka afera raczej nie przejdzie, on ma tu jak pączek w maśle, z Messim są "BFF" i mówił, że chciałby tu zakończyć karierę.
35
Za każdym razem jak ktoś pisze, że w dzisiejszych czasach żaden piłkarz nie gra już z miłości do klubu tylko z miłości do pieniędzy które ten klub daje to uśmiecham się pod nosem i myślę o Pique. Jestem przekonana, że byłby piłkarzem Barcy bez względu na wysokość zarobków, a i tak zarabia najmniej z naszych 'gwiazd'. On by nie odszedł za żadne pieniądze. On i Messi to Barca, obydwoje robią dla tego klubu więcej niż ktokolwiek inni.
6
Bayern, Juve, Atleti to nie leszcze.
1
To, jak Valverde chce rozdzielić minuty między bramkarzami wie tylko on. Wczoraj to pewnie nawet Masip by źle nie wypadł.
Jeśli według ciebie ter Stegen rozegrał tylko kilkanaście dobrych meczów to ciężko tutaj dyskutować, ale kiedy od października rozegrał naprawdę słaby mecz? Naprawdę jestem ciekawa, bo ja takowego nie pamiętam.
Każdy piłkarz na świecie który wypowiada się o ter Stegenie mówi, że świetnie gra nogami, prawdopodobnie najlepiej na świecie. Tylko ty wiesz jaka jest prawda?
A co do statystyk celności podań.... Miałam niedawno dwa wykresy na telefonie niestety oba usunęłam. Jak je znajdę to ci podeślę. Powiem tylko, że na obu wykresach zdecydowanie wyprzedził czołówkę.
0
Zdecydowanie Gra o Tron! (Jakbyś zapytał Sergiego Roberto to by powiedział to samo, też jest fanem ;p) Polecam jeszcze bardzo gorąco Dextera.
2
Neymar zasługuje na podwyżkę? Po tak słabym sezonie? Nie powinien dostawać podwyżek za sam fakt nazywania się Neymar. I tak zarabia za dużo.
2
Każda konferencja taka jest, Lucho tez takie były (czasem zdarzały się perełki), więc nie rozumiem skąd to narzekanie.
18
Jeszcze bym Sampera dodała.
1
Ja mam wrażenie że na Wojtku każdy strój dla bramkarza wygląda jakby był za duży :p
0
To prawda. Może Valverde wprowadzi podobny system jak Zidane w Realu. Wtedy drugi bramkarz poczuje, że miał wpływ na sukcesy drużyny.
0
Uważam, że hipoteczne zachowanie któregoś z "płaczków" z naszej strony w zamian za grube miliony i zachowanie kogoś, kto już te miliony posiada i chce jeszcze więcej i porzuca jak to określiłeś, swoje ideały, to zupełnie inne sytuacje.
0
No dobra, ale przecież musimy mieć kogoś na drugiego bramkarza. Gdy odszedł Bravo to Jasper chyba nie myślał, że przyjdzie do Barcy I wygryzie Marca z pierwszego składu. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo go lubię i szkoda by było, gdyby się zawiódł.
4
Myślę, że ma zagwarantowane miejsce.
0
Pewnie tak, ale co z tego? Przecież to jest zupełnie inna sytuacja.
0
Przede wszystkim poczuję się zawiedziona i to bardzo mocno, poniekąd także zdradzona bo zawsze w niego wierzyłam i broniłam przed tymi, którzy mówili, że nie jest przywiązany do barw. Ale jeśli jest kolejnym, któremu zależy tylko na kasie to..... niech idzie. Będę miała mu to za złe, i to bardzo.
3
Mam wrażenie, że każde słowo, które wychodzi z ust tego pana to kłamstwo. Mimo, iż chciałabym, żeby nie była to prawda, mam wrażenie, że teraz też kłamie. Odpowiednie pieniądze + chęć do odejścia samego Neya załatwią sprawę.
1
Jeśli faktycznie Barca wie, że Ney chce na 100% odejść to najlepiej, żeby klepnęli jakieś fajne transfery przed oficjalką z Neyem, bo jeśli inne kluby się dowiedzą, że dostaliśmy takiego zastrzyku gotówki, to za te 200 milionów kupimy jednego piłkarza.
0
Ja aż tak daleko nie wybiegałam myślami w przyszłość, nie zastanawiałam się nad tym, co będzie za te, dajmy na to, 5-6 lat jak Leo już nie będzie, ale jak często krytykowałam Neya za grę, zwłaszcza przez ostatni rok, tak zawsze starałam się go bronić przed osobami mówiącymi, że to nie jest piłkarz jednego klubu, że nie jest przywiązany do barw itp... Uważam (jak pewnie wszyscy albo większość), że jeśli Neymar odejdzie do PSG to tylko i wyłącznie za kasą, nowe wyzwania ani uwolnienie się z cienie Messiego mnie nijak nie przekonują, bo to tylko PSG. Piłkarze grają tam dla kasy, tylko. Chyba, że niektórych satysfakcjonuje mistrzostwo Francji, choć ostatnio nawet to im się nie udaje.
0
Ja podobnie, nigdy nie sądziłam, że Ney odejdzie, byłam wręcz przekonana. Jednak teraz jestem naprawdę zmartwiona i zaczęłam wierzyć, że to naprawdę się stanie. Co więcej naszła mnie myśl (może kuriozalna) ze ta cała akcja została zaplanowana w zeszłym roku, jeszcze przed podpisaniem przez Neya nowego kontraktu, żeby zarobić na nim jak najwięcej jeśli na 100% chce odejść.
0
Messi I Pique. Nie wiem czy 'najbardziej', ale patrząc na ich umiejętności z pewnością poza Barcą są za mało doceniani.