2

"Nothing Else Matters" zdecydowanie!

1

Prezydent ma zawsze rację.

0

W tę noc o 3:00 #teamJonSnow ;)

3

Ja też niedawno przeczytałam. Książka w porządku, jest ciekawa i czyta się bardzo szybko, ale rażą mnie w niej dwie rzeczy - po pierwsze Orłowski ewidentnie ma jakiś problem z Messim. Z jednej strony absolutnie nie deprecjonuje jego talentu, podkreśla jego wielkość i to, że wszystkie sukcesy Barcy były możliwe dzięki niemu, ale z drugiej strony wszystko (albo prawie wszystko), co złego spotkało Barcę to również jego wina. Konflikty, zła gra innych piłkarzy, słabe sezony dla klubu- to wszystko przez Messiego, Wiąże się to z drugą wadą "Złotej Dekady" - mianowicie to, że książka ta jest pełna domysłów, nie wierzę do końca w to, że Orłowski ma przecieki z szatni, wie kto z kim miał konflikt i co zobaczył Pique jak rano wstał z łóżka.

0

Red Dead Redemption

0

We Wrocławiu pada, wczoraj cały dzień upał a wieczorem taka ulewa jakich mało. Plus deszczu jest taki, że jest chłodniej i się nie męczę w pracy ;)

5

A owszem ;)

1

Mimo że mam duszę romantyczki w takie rzeczy jak duchy czy zjawiska paranormalne nie wierzę ;)

1

Ja miałam dokładnie tak samo, od tylu lat wszycy o tym gadali a ja się nie mogłam przekonać, może dlatego, że nie lubię fantasy (poza Władcą Pierścieni). Też myślałam, że nie.mój klimat a ludzie to oglądają głównie ze względu na nagie sceny. W końcu miałam trochę więcej czasu i sięgnęłam po GoT.... no i na maksa się wkręciłam. Obejrzałam 6 sezonów w niecałe trzy tygodnie, mój rekord to 11 odcinków jednego dnia. Nie sądziłam, że coś pobije Dextera, a jednak! Nawet z tym umieraniem bohaterów nie jest aż tak źle (choć niektóre śmierci baaardzo mnie zabolały), poza kilkoma wyjątkami można się domyślić, kto zginie, a nagości z sezonu na sezon jest coraz mniej ;)

1

Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie, ale trochę nie rozumiem, jak można słabym nazwać trenera, który od kiedy jest na stanowisku wygrał praktycznie wszystko, co był w stanie, pobił nasz rekord meczów bez porażki, wygrał i zremisował na Camp Nou, obronił jako pierwszy w historii LM a w finale Real zmasakrował Juve strzelając więcej goli niż Juve straciło przez całą edycję. Wiadomo, nie jest innowatorem a styl gry Realu nie zachwyca świata jak robiła to Barca, no ale mówienie, że grają bez trenera.... To GRUBA przesada.

0

Powiem Ci że mnie pierwszy sezon też nie wciągnął, za dużo było dla mnie postaci i powiązań między nimi. Ale oglądałam bo koleżanka mnie namówiła a mi się nudziło na długich wakacjach po maturze. Wkręciłam się na maksa tak naprawdę dopiero gdzieś pod koniec 2 lub na początku 3 sezonu to tego stopnia, że oglądałam po 10 odcinków dziennie i całe 6 sezonów łyknęłam w trzy tygodnie. Oczywiście GoT to nie klimat dla każdego, ale spróbować naprawdę warto.

0

Aaaaa ja na GoT czekam bardziej niż czkałam jeszcze do 30 czerwca na wyniki matur i bardziej niż na to czy mnie przyjmą na uczelnię i na Verrattiego tak jak ty. Ostatnie dwa odcinki 6 sezonu były epickie, Bitwa Bękartów to istne mistrzostwo i tak strasznie nie mogę się doczekać 7 sezonu!

2

Na pewno nie zdecyduję się na jeden jedyny utwór, bo nie zawsze ma się na wszystko ochotę. Ale pierwsze co mi przychodzi do głowy to Metallica "Nothing else matters"

0

Gra o Tron i Dexter ;)

3

Jakbym była kibicem Atletico to bym się załamała nad tym projektem. Moim zdaniem te ukośne paski bardzo nieestetycznie wyglądają, tył koszulki wyjątkowo nieudany.

2

Co ten Geri sobie zrobił, tragedia. ...

0

4:2 dla zarostu, Leo broda zdecydowanie służy :D

1

Polecam Dextera i Grę o Tron, moje dwa ulubione. Zwłaszcza GoT, łyknęłam wszystkie 6 sezonów w niecałe trzy tygodnie.

1

Ja piorę w rączkach bo się o nią troszczę, to moja jedyna koszulka. Detergenty jak proszek czy płyn do płukania szkodzą ubraniom przeznaczonym do sportu. Najlepiej jest je prać właśnie ręcznie w płynach do kąpieli dla ludzi ponieważ są delikatniejsze.

10

Neymar chyba go przebił jeżeli chodzi o głupie czerwa :p

14

Pod względem czysto sportowym tak (chociaż Sergi nigdy nie dostał takiej prawdziwej szansy w pomocy), ale generalnie to nigdy. W życiu liczą się też inne wartości, a Sergi kocha Barcę i serce za nią odda.

2

Nie śpię bo czekam na pociąg z Warszawy.

4

Po pierwsze nie powiedziałam że "liczo się tylko bramki" więc nic mi nie wmawiają chłopaku. Ale mogę potwierdzić, że w piłce nożnej bez bramek ani rusz. Chciałabym żeby dla Barcy jakikolwiek piłkarz który strzela tyle goli w najważniejszym momencie sezonu byłby dla niej osłabieniem. Oglądałam większość meczów Realu i nie zgadzam się, że gdyby nie on liga skończyła by się już w kwietniu. To, że był długo bez formy nie oznacza, że był dla nich osłabieniem. Może ty zacznij oglądać mecze, bo chyba przepiłeś końcówkę sezonu.

77

Faktycznie Ronaldo jest osłabieniem dla Realu, strzelił tylko dwa gole w finale LM, trzy w półfinale, pięć w ćwierćfinale i strzelał w praktycznie każdej z ostatnich kolejek LLiga. Niech odejdzie, bo fani Realu widać nie mogą dłużej go znieść.

3

Zarabiają za nic nie robienie - ta strona nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Ciakwe jak ty zarabiasz na życie. Pewnie jakbyś chciał to mógłbyś bez problemu zostać takim Messim albo Ronaldo, ale przecież nie będziesz zarabiał za nic nie robienie, trzeba być uczciwym.

0

Moja mama założyła po 40 i była zachwycona, uwielbiała swój aparat ;) A zgryz jej się baaaaardzo poprawił, przez to też sam wygląd twarzy, także nawet się nie wahaj. Ja też niedługo będę miała, też późno.

1

Oddałabym wszystkich pomocników świata żeby tylko móc jeszcze jakiś czas oglądać Andresa takiego jak kilka lat temu. Musimy się jednak pogodzić z faktem, że jego rola w zespole będzie już tylko coraz mniejsza. W zeszłym sezonie mimo, że w najważniejszych meczach wychodził w pierwszej 11 to jednak większość sezonu spędził na ławce. Meczów w których grał onieśmielająco i olśniewająco było może kilka. Iniesta juz nam niestety pucharów nie wygra. Obecna sytuacja z kraterem w środku wynika m.in. z tego, że w odpowiednim czasie nie postawiliśmy na młodszych tylko graliśmy Xavim i Iniestą licząc, że będą wiecznie młodzi. Nie można doprowadzić do tego, co stało się po odejściu Xaviego i Alvesa. Andres zapewni nam już tylko stabilizację, olśniewający juz niestety nie jest.

1

Na alltube i na filmy.to są wszystkie odcinki GoT. Polecam bardziej tę drugą stronę bo na alltube więcej reklam.

1

Zgadzam się. Prawdę mówiąc jak przyszedł do Realu to od razu miałam przeczucie, że wyjdzie z tego coś dobrego chociaż wielu się z niego śmiało. ZZ to bardzo dobry strateg.

1

To naprawdę robi wrażenie. Gratuluję ZZ i jemu sztabowi, że potrafią być elastyczni i dostosować się do przeciwnika. Widać nie tylko wrzutki są ich bronią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?