0

filmy.to, alltube ;)

0

Nikt ci nie zabroni ;) Trzeba tylko pościelić kocem czy prześcieradłem bo skóra jest zimna.

2

Powiem wam, że obecnie wolę, żeby to Deulofeu grał w podstawie zamiast Dembele. Oczywiście Francuz niech się ogrywa, a Gerard co prawda nie jest crackiem, ale podoba mi się to, że dla niego żadna piłka nie jest stracona. Strzelilimy w tym sezonie dwie ważne bramki dzięki jego determinacji - z Betisem i dzisiaj z Getafe. Brawa dla niego za to.

1

Dla mnie najlepsze z Coutinho, dla kibiców Live chyba naprawdę powinien odbyć taki marsz pokutny :D

0

Naprawdę? A to nie wiedziałam tego. Myślałam, że messenger i fb są ze sobą ściśle połączone i trzeba mieć konto na fb żeby zarejestrować się na messengerze i mieć tam znajomych z którymi się pisze.

5

Cóż, ja takich rzeczy na fb zupełnie nie mam, dlatego zawsze się dziwię gdy ludzie tak piszą. Nie mówię oczywiście, że piszesz nieprawdę. Ja na fb praktycznie w ogóle nie przesiaduje, czasami wejdę żeby się pośmiać np z memów, ale nie usuwam konta bo jest potrzebne do Messengera, a to bardzo wygodna i przydatna aplikacja.

0

Zależy jakie klimaty lubisz, jeśli chcesz "tasiemca" to polecam Pieśń Lodu i Ognia. We wtorek skończyłam drugą część i czytam pierwszy tom trzeciej części. Książki są bardzo długie (pierwsza i druga część to łącznie prawie 2 tys stron), w dodatku napisane w ciekawy, inny sposób. Jeśli się komuś uniwersum spodoba to taka ilość książek i ich długość to sama radość.

0

Będzie problem, mi nie chciał pójść. Ale na internecie są sposoby, żeby zadział na W10, wiec możesz spróbować.

4

Ja widziałam krytykę Neymara za to, że nie chciał zbić piątki po meczu z jakimś piłkarzem dlatego, że wcześniej miał z nim spięcie na boisku. Nikt nic o koszulkach nie wspominał.

4

Cóż, o marzenia trzeba walczyć. Co w tym momencie interesuje Dembele zdanie jakiegośtam agenta, skoro spełnił się jego sen i gra w drużynie z Messim? Możliwe, że gdyby nie postawił się Niemcom, dalej byłby piłkarzem Borussi bo Barca sama by nic nie wynegocjowała.

0

Dlaczego? Przecież wynik 2-0 można odrobić ;) Jak by nie było, ilość przebiegniętych kilometrów wcale nie jest taka ważna jak wielu się wydaje.

21

I to właśnie pokazuje, że wcale nie trzeba dużo biegać żeby wygrywać. To piłka ma pokonywać duży dystans, piłkarze muszą odpowiednio wykorzystywać przestrzeń na boisku.

1

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony kto inny ma błyszczeć i wygrywać mecze skoro w drużynie jest Messi ;)? Messi wbrew pozorom nie zagrał wczoraj jakiegoś wybitnego meczu, zwłaszcza w pierwszej połowie, w drugiej cała drużyna grała swobodniej. Moim zdaniem cała Barca stanęła wczoraj na wysokości zadania. Trzeba pamiętać też, że Suarez jest wybitnie bez formy no i nie ma Neymara, który też w pojedynkę potrafił wygrać mecz, a w jego miejsce jest kompletnie niezgrany młodziutki Dembele, który w dodatku nie zna języka. W ofensywie zawsze polegaliśmy głównie na Leo, ale teraz dużym plusem jest to, że w ostatnich dwóch meczach pomocnicy zanotowali asysty! W ostatnim sezonie ostatnie podania wykonywała w zdecydowanej większości trójka z przodu.

0

Prawdę mówiąc sądziłam (a może raczej łudziłam się), że w obecnej sytuacji te 16,5 tys podpisów to może nie formalność, ale też nie jakaś duża liczba i uda się je spokojnie zebrać. A tu się okazuje, że to nie takie hop-siup. Biorąc pod uwagę, że derby czy mecz z Juve to najlepsze okazje dla Benedito, to nie wygląda to optymistycznie.

7

"Drugi gol powinien wykorzystać co drugi pilkarz grajacy w LM" - przecież on nie miał wystawionej piłki na tacy. Dostał podanie od Iniesty i sam wyszedł na pozycję, znalazł odpowiednie miejsce do strzału. Nie czekał z założonymi rękoma.

15

W porównaniu do zeszłego sezonu Iniesta wygląda naprawdę imponująco pod względem formy fizycznej. W ciągu trzech dni zagrał prawie dwa pełne mecze i to nie truchtając, tylko pokazując się do gry, piłka go szukała.

5

Dwie rzeczy mi nie pasują - po pierwsze Suarez z kością. Te żarty juz dawno nie są zabawne. Po drugie Messi z łezką w oku odwrócony od radosnego Neymara. Jeśli ktoś tu powinien być smutny, że nie gra z tym drugim to tylko Ney. Leo go nie potrzebuje.

0

Zależy. Jak chodziłam do gimnazjum i liceum nie było obowiązku tańczyć poloneza na balu/studniówce, ale był obowiązek uczestniczenia w zajęciach, czyli nauki tańca na lekcjach. Chodząc na WF musisz ćwiczyć, a nie szukać wymówek.

0

Są naprawdę piękne. Mam nadzieję, że uda mi się kupić takę koszulkę.

4

Cóż moje oczy widzą - Rakitić z oceną 9! Niecodzienny to widok, cieszy mnie on jednak bardzo mocno.

0

Ramos? Higuain?

0

To już inna sprawa.

0

Oczywiście niesamowicie ciężko jest dostać się na medycynę nie wspominając już o ukończeniu studiów, ale jeśli by się naprawdę postarać, wiele ludzi jest w stanie to osiągnąć (nawet pewnie ja bym dała radę, a z chemii i przedmiotów ścisłych zawsze byłam noga ;)). Zależy też o jakim lekarzu mówimy, wiadomo, że np. chirurg robiący operacje na otwartym sercu to zupełnie inna liga nz lekarz w przychodni na osiedlu.

2

Hmmm a ja się nie do końca zgadzam z Kubą. Oczywiście takie zawody jak lekarz czy policjant są nieporównywalnie ważniejsze, jednak nimi może zostać praktycznie każdy. Wybitnych piłkarzy jest garstka na świecie.

0

Też tak sądzę, ale w tej sytuacji akurat uważam, że ma rację.

1

Zagraliśmy naprawdę BARDZO dobry mecz. Nic dziwnego, że kibice się cieszą. Nie możemy przecież ciągle się smucić (chyba że jesteś zwolennikiem zachowania "złotego środka", ja częściej przeżywam raczej skrajne emocje ;) )
W tamtym sezonie na tym etapie my straciliśmy prawie tyle punktów co Real teraz (trzy) i odbijało nam się to do końca sezonu. Z Realem zapewne będzie tak samo, dlatego strata przez nich czterech punktów na starcie ligi to naprawdę świetna wiadomość dla nas.

0

Nie jestem pewna czy to dobrze zarówno dla niego jak i dla klubu, no ale jak chce to niech siedzi.

1

No właśnie, tak myślałam. Trochę czasu minęło.

3

Rzutami karnymi się nie przejmuję, bo przez ostatni rok zmarnował tylko dwa a troszku ich było. Ale rzuty wolne faktycznie budzą pewnien niepokój. Jeszcze niedawno Leo sypał bramkami z rzutów wolnych jak z rękawa, a teraz w ogóle nie strzela. Kiedy on ostatnio trafił do bramki ze stojącej piłki, bo nie pamiętam? To nie było gdzieś w okolicach początku roku? Athletic Bilbao w lidze 3-0? To był luty.

0

Mi emocje towarzyszą, nawet tydzień przed meczem, ale obok tych meczów w SPH przeszłam praktycznie obojętnie. I nie mówię tak dlatego, że przegraliśmy. Nie, już przed meczami był praktycznie zerowy stres, stream mi się ścinał a mi się średnio chciało szukać innych, bramki i wygrane Realu mnie nie bolały. Gorsza była nasza fatalna forma tym bardziej, że presezon zostawił dobre wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?