1

Atak mamy, obronę mamy, gdybyśmy mieli tylko takie skrzydła i pomoc jak Real... gdyby Leo mógł sam sobie podawać. Czuję taki żal że Barca tak zmarnowała ten sezon :(

0

Tyle osób od lat o tym pisze. Czy tylko ja tego nie chcę?

0

A ja będę mówiła, że najlepszy w historii jest Leo, nieważne ile ma złotych piłek ;) Teraz ta nagroda to konkurs piękności.

0

A ja jestem najpierw kibicem Barcy, dopiero potem piłki nożnej. Mimo to staram się być obiektywna na tyle, ile jestem w stanie.

3

Nie. Dotyczy to tylko tego sezonu. Jakoś nie przypominam sobie, żeby w innych był decydujący w ważnych momentach.

3

Tryplet, a tym bardziej wygrany dwa razy.

0

Oj nie. PSG zdecydowanie nie zostało bardziej upokorzenie niż Atleti w ostatnich latach. Oni po prostu sfrajerzyli a my to wykorzystaliśmy.

2

Jakiś czas temu myślałam, że dwa dni przed maturą nie będę mogła usiedzieć w miejscu z nerwów. Teraz stwierdzam, że bardziej stresuję się meczami Barcy niż maturką.

0

Gdyby taki dwumecz był sezon temu to jestem praktycznie pewna, że Atletico by przeszło. Byli zmotywowani, przeszli obrońcę tytułu i bardzo silny i również zmotywowany Bayern grając bardzo konsekwentnie. Real rok temu był średni, ale teraz jest mocniejszy a Atletico moim zdaniem słabsze niż w 15/16. Obyś się nie rozczarował.

0

Haha mam dokładnie tak samo! Podczas sezonu sobie myślę - całkiem fajne to Atletico, żadnej wybitnej jednostki poza Griezmannem tam nie mają, a mimo to są zgrani, mają swój styl i utrzymują się w czołówce. Nawet sympatyczni są. Gdy urywają punkty Realowi - Atleti = miłość. Ale gdy już grają z nami albo dają ciała z Realem, nagle ich nie znoszę, zwłaszcza po takich akcjach jak z Filipe Luisem, który płakał na Instagramie że Suarez mu na stopę nadepnął, a sam sezon wcześniej mógł zakończyć Messiemu karierę. No i nie lubię, gdy Barca z nimi gra. Te mecze to prawdziwa męczarnia.

1

Luis Suarez nie pomaga w obronie? ;o

0

Widziałam już to wczoraj wieczorem i bardzo mi się spodobało. Lubię takie przeróbki ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Nie hejtuję całe życie Neymara, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora. Jak ciągnięciem akcji są dla ciebie bezsensowne dryblingi, które nic nie dają i kończą się stratą albo podaniem do boku. ... to ok, ciągnął akcje. W dodatku jego dośrodkowania czasem są naprawdę fatalne.
A niemiłe uwagi zachowaj dla siebie, bo to świadczy tylko o tobie. Mogę mieć swoje zdanie, ja ciebie nigdzie nie obrażam.

4

Neymar był w tym meczu tragiczny. Zupełnie nie rozumiem tej oceny. Najlepsi byli Leo, Umtiti i Pique, który znowu został oceniony nisko.

1

Faktycznie niesamowite. Ależ ja doceniam każdy sport i każdego sportowca. Sama kiedyś planowałam uprawiać sport zawodowo, niestety coś mi przeszkodziło i dlatego wiem, jak niesamowici są ci wszycy ludzie, którzy osiągnęli tak wysoki poziom w robieniu tego, co kochają. Zazdroszczę im. Jednak nie czerpię przyjemności z oglądania futbolu amerykańskiego, podobnie jak baseballu na przykład. Mogę obejrzeć mecz jak leci w TV, ale raczej z chęci poznania czegoś nowego. Jakiś czas temu czytałam nawet dokładnie o różnicach między futbolem a rugby (najbardziej generalne różnice znałam, chciałam się dowiedzieć o szczegółach)

1

Oj nie. Kilka razy próbowałam przekonać się do futbolu amerykańskiego, ale nic z tego. Ja i sporty amerykańskie się nie lubimy. Taktyka mnie nie przekonuje, bo jest w każdym sporcie, nawet w wyścigach konnych gdzie odgrywa bardzo duże znaczenie.

1

Na żywo wyścigi konne. W telewizji to, co leci, poza golfem, snookerem, sportami walki itp. Niezbyt lubię koszykówkę choć czasem zerknę, a fenomenu futbolu amerykańskiego totalnie nie rozumiem i trzymam się od niego z daleka.

0

Zgadzam się. Mnie bardzo ujmuje całowanie herbu. Dlatego cieszę się, że Leo po pokazaniu koszulki na Bernabeu nie zapomniał o tym i ucałował herb Barcy. Coś pięknego. To najwspanialsze, co kibic może zobaczyć.

0

Cóż, ja mam inne zdanie. Średnio możliwe jest, żeby piłkarz przez cały sezon miał równą formę (chyba, że cały czas słabą). Z mojego punktu widzenia jest po Leo naszym najlepszym piłkarzem w tym sezonie. Umtiti także miał okres dość słabej gry, o czym widzę wielu tutaj zapomina. Popełnia także sporo indywidualnych błędów - sporo oczywiście w porównaniu do Pique, który indywidualnych błędów nie popełnia w ogóle, albo w bardzo małych ilościach. Ciężko, żeby zdobywał bramki, skoro stałe fragmenty i dośrodkowania są u nas na żałośnie niskim poziomie. To nie wina strzelców, tylko organizacji stałych fragmentów i ich wykonawców.

3

Popieram zdanie Homeopaty. Sergi jest świetny, ale to nie jest rozgrywający, a kogoś takiego nam właśnie potrzeba bo krater po Xavim robi się coraz większy i większy. Obecnie naszej pomocy brakuje treści i wyrazu - obecni pomocnicy (poza Roberto i Busim) są tylko wypelniaczami. Iniesta zapewnia pewną stabilność, ale to nie jest już piłkarz, który wygrywa mecze jednym zagraniem. Denis, Gomes, Rafinha... ok, tylko czy chcemy poświęcać kolejny, cenny rok piłkarzy takich jak Pique, Suarez, Busi, Iniesta a zwłaszcza Messi na ogrywanie piłkarzy, którzy MOŻE kiedyś będą dobrzy? Nie, a przynajmniej takie jest moje zdanie. Ja bardzo ubolewam nad tym, że praktycznie zmarnowaliśmy sezon genialnej gry Messiego i Pique. Ich niedługo zabraknie, trzeba z ich karier wycisnąć jak najwięcej, a do tego trzeba klasowych zawodników.
A co do obrońcy.... Na jakie licho nam środkowy obrońca? Jest genialny środek Pique-Umtiti, do tego Masche i być może do pierwszej drużyny dołączy obiecujący Marlon. W końcu po co oni go sprowadzali jak nie na wzmocnienie pierwszej drużyny? Transfer pomocnika to mus.

2

Oczywiście, że nie, to tylko moja propozycja. Liczba rozegranych spotkań wymaganych do zdobycia trofeum powinna zostać. Nie mów, że nie wiesz o co chodzi.

34

Ta nagroda jest bezsensowna - niby dla najlepszego bramkarza, a tak naprawdę dla najlepszej defensywy. Powinna być przyznawana za stosunek interwencji skutecznych do strzałów na bramkę albo coś takiego. Szkoda Marca.

2

Nie jesteś dziwny, mnie zachwyca wszystko, co robi Leo. Jest taki filmik sponsorowany przez Audi, gdzie Messi i Ney rywalizują kto bodajże więcej razy odbije piłkę przez minutę. Oglądałam ten filmik kilka razy i za każdym razem zachwycam się tym, jak Leo... podbija piłkę stopą. Przecież to takie... zwyczajne, każdy piłkarz to umie. Ale ja w ogóle nie patrzę na Neya, tylko zachwycam się jak Leo cudownie odbija piłkę. Może i ty i ja jesteśmy trochę dziwni ;p

7

Busi i rakieta... hmmm to chyba ironia ze strony Marca ;)

0

Masche - policjant, Arda - telefon. To już tradycja ;)

1

Zawsze myślałam, że kibic Juventusu. Nawet ma Dybale na zdjęciu w tle. Zresztą nawet jeśli - niczego to nie zmienia.

13

Tak, przecież to samo powiedział Pique po meczu - Gratulacje dla Juventusu, byli od nas lepsi.

1

Szacunek do Espanyolu bo jest kataloński? Tylko leży w Katalonii, cały klub mentalnie należy do stolicy, nie ukrywają tego, nie ukrywali podczas i po wojnie domowej, od zawsze są promadryccy. Za to właśnie nie ma najmniejszego szacunku. To jest madrycka cześć Barcelony.
Chyba, że chodzi co o szacunek w związku z tym, że nikt inny z Katalonii nie gra w La Lidze..... ale to nie ma znaczenia i nie powoduje automatycznie szacunku.

1

Ale ja nie mam myślenia "nie lubisz Barcy - ja nie lubię ciebie" . Święcicki zachowywał się właśnie jak jakiś el Jarek a jego wpisy były poniżej poziomu.
Niech sobie pisze co chce, ale uważam, że na oficjalnym koncie powinien trochę przyhamować. Zresztą, co ja będę ci się tłumaczyła - zdania nie zmienię, może być obiektywny podczas meczu ale już raz wyszedł z niego flustrat i antybarcelonista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?