Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nigdzie ani o grze nami ani o jego wieku nie wspomniałam. W tym momencie dorobiłeś już sobie swoją teorię. Jeśli uważasz, że to nie jest dobry bramkarz, cóż... współczuję podejścia i obyś się z nim męczył jeszcze wiele lat, bo ja mam nadzieję, że zostanie z nami jak najdłużej.
Nie pozdrawiam ślepych hejterów niepotrafiących docenić swoich piłkarzy.
0
"Messi dodatek", jak to okropnie brzmi.... Tragedia.
7
Jakie wpadki? Każdemu, KAŻDEMU bramkarzowi, piłkarzowi się zdarzają, błędy. A to źle poda, a to źle wypiąstkuje, wypadnie mu piłka z rąk, wpuści między nogami, źle wyjdzie z bramki... To jest NIEMOŻLIWE, żeby nie popełnić ani jednego błędu. Buffon, Neuer, De Gea, Courtois każdy zrobi raz na jakiś czas coś bardziej albo mniej głupiego. Każdy kto ogląda mecze inne niż Barcy to wie. Ale tylko ter Stegen musi być perfekcyjny bo inaczej hejerzy się zlecą. Co jest z wami nie tak, no kurcze? Nie wymagajcie od niego, żeby był nieomylny, bo (powtórzę się) to jest niemożliwe. Niemożliwe. Uwypuklacie każdy drobny błąd, tak to nigdy nie będziecie nim usatysfakcjonowani.
0
Maximus! Maximus! Maximus!
I ta końcówka "are you not entertained?!" - jak z koszulką Leo, cudowne to wszystko, ta sytuacja z z wczorajszego meczu! Leo mógł równie dobrze tak krzyknąć jak Maximus.
0
Oczywiście, że nazwisko :)
25
Jedna jaskółka? Oglądałeś mecze? Przecież to jeden z naszych najlepszych piłkarzy w tym sezonie.
1
Miał i to niemały. Wyczekał na idealny moment i świetnie uruchomił Albę.
65
Najbardziej zaimponował mi obroną strzału Kroosa, był to świetny strzał tuż przy słupku. To była jak dla mnie jedna z tych "niemożliwych" do wyciągnięcia piłek. Również ten zabawny pajacyk, przypomina mi trochę paradę "życia" C.Bravo ze styczniowego starcia z Atletico w zeszłym roku, gdzie Chilijczyk rzucił się w inną stronę ale cudem piłka po strzale Griezmanna trafiła w jego nogi. Ten pajacyk MAtSa mi zaimponował, świetnie się zachował.
Dla mnie ter Stegen jest typem zwycięzcy - może mieć trochę słabsze mecze, ale w tych najważniejszych wspina się na niesamowicie wysoki poziom i jest bardzo pewnym punktem drużyny. Zupełnie jak Dani Alves.
0
Nie wydaje ci się. Były przynajmniej dwa takie sytuacje, raz trzech piłkarzy Realu było na spalonym, a akcja zakończyła się strzałem na bramkę bodajże Jamesa, ale na szczęście ter Stegen złapał.
1
Geri od razu dostaje skrzydeł gdy nadarza się okazja strzelenia Realowi ;)
Szacunek wielki dla Sergiego Roberto i Rakiticia za kilometry, Pique też dużo przebiegł.
6
A kto to Guti? ;)
0
No tak. Z pewnością więcej wśród czytelników fanów Realu niż Barcy.
1
To, że Marka jest promadrycka nie oznacza, że jej czytelnicy to sami fani Realu. To gazeta ogólnohiszpańska także czytelnikami mogą być kibice każdego klubu.
6
Zawsze jak ktoś fauluje Leo a ten upada to serce na chwilę zamiera. Ciągle prześladuje mnie okropna myśl, że ktoś kiedyś tak go skosi, że Messiemu pójdą więzadła i wypadnie na rok. Na szczęście jak mówisz Leo jest twardy.
0
Bardzo, bardzo rzadko. Ronaldo daje pokaz aktorstwa co drugi mecz a nasi? Kiedy poza Suarezem z PSG któryś mocno przesadził z reakcją lub udał, że był faulowany i przewrócił się od podmuchu wiatru? Nawet Neymar już nie symuluje.
Zresztą ja nie mówiłam w moim komentarzu o aktorstwie lecz o brutalnym faulowaniu i robieniu krzywdy rywalom. Naszym się to w ogóle nie zdarza.
1
Nie miał więcej, mniej o ok. połowę. Miał chyba 7 interwencji ale nie chcę Cię oklamać bo dokładnie nie pamiętam ilości.
Edit. Według FotMob 6 interwencji.
0
Oczywiście, że tak i nie można tego od niego wymagać. Messi jest Messim, Neymar to Neymar. Ja sama nie lubię porównań tego typu i wymagania od młodszego piłkarza żeby był jak starszy - czy to jeśli chodzi o Neya i Ronniego i Messiego, czy Pique i Puyola. Jednak jeśli Ney chce być w przyszłości najlepszy po erze Leo i liderem Barcelony musi nauczyć się panować nad emocjami i odpowiadać golami a nie prowokacjami. Bez tego może być ciężko, bo rywale nie będą traktować go poważnie.
0
Jak to jest, że jak w miarę lubię jakiegoś piłkarza Realu to on zawsze musi coś odwalić, np. uderzyć piłkarza Barcy z premedytacją aż zaleje się krwią. Mam nadzieje, że Modriciowi nic głupiego do głowy nie strzeli.
Jakoś dziwnym trafem naszym piłkarzom nie zdarzają się takie brutalne akcje... Równie dobrze Real mógł wczorajszy mecz kończyć bez 3 zawodników.
11
Świetny cytat, dziękuję Ci za niego. Leo jest po prostu wielki, co tu dużo mówić. Z całym szacunkiem i moją sympatią do Neymara, ale to dowód na to, że do poziomu Leo mu jeszcze daleko. Szlag mnie trafiał jak niektórzy pisali tutaj, że jego reakcja i zachowanie w meczu z Malagą było uzasadnione, bo cały mecz go kopali. Nie, nie było uzasadnione. Na chamską grę odpowiada się tak, jak Leo wczoraj. Teraz Marcelo, Casemiro (którzy powinni wylecieć) i Ramos mogą go cmoknąć. Zresztą, odbiegając już od Neymara, praktycznie każdy pilkarz chciałby się zemścić za taki cios, mógł przecież stracić zęba. Messi wolał się zemścić w inny sposób, jest niesamowity.
0
Mi też od razu wpadł w ucho hymn Chelsea, niby taki głupi tekst ale coś w sobie ma i mi się całkiem podoba.
3
Moim zdaniem mocno przeciętny.
125
I tak się właśnie odpowiada na kopanie po kostkach i piszczelach - uciszeniem rywala na boisku pokazując klasę sportową i szczyt możliwości, jakie piłkarz może osiągnąć. Ucz się Ney, tak się ucisza po fulach.
Właściwie to nie wiem, co napisać żeby opisać Leo i to co czuję oglądając go. Czasem naprawdę brak słów.
Ktoś świeżo po meczu porównał go do Maximusa z "Gladiatora" i ja także o tym samym pomyślałam, a tak się składa, że dzień przed meczem po raz kolejny obejrzałam ten świetny film. Piłkarze Realu naprawdę mogli zrobić wczoraj krzywdę Leo, na szczęście skończyło się dobrze a on sam się zemścił.
Ciężko o lepszą końcówkę tego meczu, jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Nie traktowałam tego meczu jako walkę o ligę, tylko jako mecz o honor. O poprawienie nastrojów i fanom i naszym chłopakom. Na szczęście się udało, a Liga dalej otwarta.
Sergi Roberto naprawdę może być zbawieniem dla naszej pomocy. Ten jego rajd... istne cudo, przeleciał przez pół boiska. On się dusi na obronie, grzechem niewybaczalbym było uwięzienie go tam na cały sezon.
1
On jest żałosny, jego wypowiedź jest żałosna tak jak jego postawa. Mógł zrobić krzywdę Messiemu gdyby ten nie podskoczył. To, co powiedział jest po prostu bezczelne i nie ma racji w żadnym swoim zdaniu. Tylko się upokarza z każdą swoją wypowiedzią i tym odbijaniem piłeczki. Może niech jeszcze wróci do meczu na Stamford Bridge w 2009. A to gadanie, że może dzięki sędziom Barca może w końcu coś osiągnie to szczyt bezczelności. Gdyby nie sędziowie, jego klubik nic by w ostatnich latach nie wygrał, a Barca swoje sukcesy osiągnęła bez ich pomocy. Szkoda słów na tę parodię piłkarza. To nie jest kapitan. Cieszę się, że u nas nie ma takiego flustrata. Chciał pewnie dzięki tej wypowiedzi być tym kim Pique jest dla Barcy ale przykro mi... nie te buty panie Czerwony.
1
https://x.com/J_Krecidlo/status/856277826525331457
7
Oczywiście, że zasłużona. Jak można nad tym w ogóle się zastanawiać? Za takie sanki wyjazd pod prysznic od razu. Gdyby Leo nie podskoczył mogłoby się to skończyć naprawdę źle.
2
Jak Samu w domu przeszuka kieszenie to.znajdzie tam Ronaldo. On jest fantastyczny, co za szczęście, że fo mamy.
41
Ta kartka nie była czerwona, ona była ciemnobordowa. Decyzja sędziego prawidłowa, aż byłam w szoku, że nie bał się pokazać czerwonego kartonika na Bernabeu. Niech Ramos siedzi cicho bo tylko się ośmiesza.
Szkoda, że Gerard nie "zabił" meczu na 3-1, ale dzięki temu mogliśmy przeżyć tę epicką końcówkę.
0
Także tego... cóż, ty znasz go lepiej.
0
Co powiedział?
0
O co? :p