0

Oczywiście ze Bayern ma szansę. Ale prawda jest taka, że dostali dwie braki u siebie, a to bardzo słabo. Teraz bardziej pachnie golem na 1-3 dla Realu niż na 2-2. Bayern wyjdzie bez obrony na rewanż.

1

Tylko, że my wygraliśmy u siebie nie na wyjeździe jak Real. To znacząca różnica.

0

Przecież Bayern nie będzie miał obrony. A już teraz im ciężko będzie ugrać korzystny wynik na własnym stadionie. Co tu dopiero mówić o Hiszpanii

2

Ale Bayern przewalił ten dwumecz. Najpierw nie strzelili karnego na 2:0 a potem czerwona kartka. A była taka szansa. Jeszcze oczywiście jest, ale będzie im znacznie ciężej.

1

12 marca z Betisem

0

Niech najpierw przejdą Real bo do tego jeszcze daleko.

0

Porówanie ter Stegena do Buffona to nieporozumienie. Włoch jest starszy od Marca o prawie 15 lat, piętnaście! W dodatku jest prawdopodobnie najlepszym bramkarzem XXI wieku i jednym z najlepszych w historii. Nie dość, że ma świetne warunki fizyczne to w dodatku góruje nad każdym doświadczeniem. Młody bramkarz może jedynie polegać na instynkcie i dobrym ustawieniu którego uczy się od trenera bramkarzy. Nie nauczył się jeszcze wszystkich typowych dla piłkarzy ze środka pola zachowań. Gigi na pewno nie był taki dobry jak teraz 15 lat temu. Możliwe, że był gorszy od ter Stegena.

0

Mimo, że nie zgadzam się z tym, co powiedział Gerrard o ter Stegenie i Umtitim to szanuję jego zdanie. Czytałam jego wypowiedź po angielsku i zdaje się, że powiedział jeszcze, że Mathieu nigdy nie powinien był założyć koszulki Barcelony. Połowy piłkarzy z obecnej kadry nie powinno to być i mówię to z wielkim bólem i sympatią do nich.

0

Ten z Messim i Dybalą akurat smutny, przynajmniej dla mnie.

13

Naprawdę, narzekać po wczorajszym meczu na Messiego to już podchodzi pod ignorancję. Jako jako jedyny był wczoraj zaangażowany, jako jedyny zaliczał kluczowe podania i prostopadłe piłki, wystawił kolegom przynajmniej dwie, trzy patelnie. Sam sobie niestety nie poda.

3

A ja się czuję prawdę mówiąc gorzej. Po meczu z PSG byłam wkurzona, ale jakoś bardziej to po mnie spłynęło. Wtedy byłam zła przede wszystkim na piłkarzy, za ich brak zaangażowania. Teraz zaangażowanie było, ale byliśmy po.prostu gorsi. Gdy widziałam jak się starali ale nic nie wychodziło nic to po prostu serce mi się krajało bo generalnie nie zagraliśmy słabego meczu, Juve było po prostu piekielnie skuteczne, szybkie i bezlitosne. Szkoda mi tej remontady, niesamowicie szkoda. Jednak po 8 marca bez względu na końcowy rezultat turnieju dla mne to Barca wygrała tegoroczną LM.

0

Dani to jest klasa i całą swoją postawą pokazuje, że nie każdy Brazylijczyk jest taki sam. Tak strasznie mi go brakuje. Autentycznie popłakałam się gdy zobaczyłam, jak przed meczem ściska się z naszymi piłkarzami. Ciekawe co teraz czuje...? Z jednej strony na pewno cieszy się z wygranej bo to profesjonalista i przyszedł do Juve zdobywać kolejne trofea, ale z drugiej strony Barca to jego dom i on dobrze o tym wie. Z pewnością nie jest mu łatwo bo jest Cule.

0

Nie chodzi o zdobywanie trypletu co tydzień, ale.dostać znowu tyle bramek na wyjeździe to upokorzenie dla takiego klubu jak Barca. W tym sezonie w LM strzeliliśmy na wyjeździe 5 bramek, straciliśmy 11. To straszne.

0

Dostaliśmy szansę od losu i jej nie wykorzystaliśmy. Drugiej szansy nie będzie.

3

Zaangażowanie jest. Ale jesteśmy po prostu słabsi.

1

Naprawdę szkoda Messiego, jako jedyny naprawdę się stara. Reszta tragedia.

0

Łzy w oczach mi się pojawiły gdy zobaczyłam Daniego.

1

Podobno wybuch był przed autokarem, rozsadziło szyby które raniły zawodników. Bartra w drodze do szpitala. Masakra ; (

1

To dobrze, z ty tak nie myślisz. Niestety znaczna część społeczeństwa jest mocno ograniczona. Ludzie nie chcą iść do psychologa bo często wstydzą się przyznać nawet przed samym sobą do swoich problemów.

6

Może nie tyle mieszany z błotem, bo to faktycznie przesada. Ale prawda jest taka, że społeczeństwo trochę krzywo patrzy na ludzi chodzących do psychologa/psychiatry bo to oznacza, że mają jakieś problemy natury psychicznej, a to już automatycznie powoduje przyczepienie łatki dziwaka który sam sobie nie radzi.

7

Bardzo mądra i odpowiedzialna decyzja ze strony Neya. Konsultacje z psychologiem to żaden wstyd, bo każdy zmaga się z jakimiś problemami. Uważam, że osoby, które proszą o pomoc z psychologa są bardzo odważne i inteligentne, ponieważ wiedzą, że z niektórymi rzeczami nie da się poradzić sobie samemu. Bardzo wierzę w Neymara.

0

Nie wiem o który trening ci chodziło - dzieiejszy czy może wczorajszy. Przeczytałam właśnie na polskiej stronie Bayernu że Lewy dzisiaj normalnie trenował i ma być gotowy. Te niepokojące informacje widziałam tylko na stronach typu WP czy sport pl, którym ja w ogóle nie ufam. Zobaczymy jutro, bo jak mówisz może to być tylko mydlenie oczu.

0

Dzisiaj Lewandowski normalnie trenował. Zobaczymy. Ja sądzę, że zagra, bo takie przypuszczenia niczemu nie dowodzą. Z nami dwa lata temu grał z urazem czaszki.

0

Skąd informacja?

0

Zgadzam się w pełni. Moje zdanie jest takie same.

5

Chyba nie mogę się z tobą zgodzić. Porównałeś Andre do Modricia, ale dla mnie to nie do końca argument - Modric to wybitny piłkarz, przyszedł z innej ligi i to oczywiste, że musiał się przystosować. Tak samo Suarez - to pół roku chyba trochę na wyrost, ponieważ Suarez grał bardzo dobrze, zdobywał asysty, tylko nie mógł sam wstrzelić się do siatki. Ale było wiadomo, że kwestią czasu jest, aż odpali. Co da Ardy... Z tego co widzę, to dalej jest to zawodnik "do sprzedania", przez kibiców praktycznie zawsze wymieniany jest jako potencjalny materiał na zarobienie pieniędzy w lecie. Owszem, Turan gra lepiej niż sezon temu i jest niezłym zmiennikiem, ale to wciąż piłkarz, który nie pasuje stylem do Barcelony i który tak naprawdę dał nam bardzo niewiele. Także to moim zdaniem również zły przykład, ponieważ jeśli Gomes ma w przyszłości być takim Ardą, to z pewnością nie opłacało się go kupować.
Umtiti - to jest młody piłkarz na miarę Barcelony. To nie jest jeszcze jakiś kosmiczny poziom, ale widać w nim "to coś". To jest młody, perspektywiczny zawodnik, który może w przyszłości stać się najlepszy na swojej pozycji. Nawet Denis, który gra bardzo mało miał momenty przebłysku, momenty, gdzie pokazywał kunszt na miarę młodziutkiego Iniesty. Gomes niestety nie, mimo rozegrania bodajże 37 meczów. Przecież to bardzo, bardzo dużo. Te minuty mógł otrzymać Alenia czy Samper, który zmarnował sezon w Granadzie. Ogrywać i dawać wiele szans możemy wychowankom, którzy na to zasługują a nie chłopakowi, który był "okazją na rynku" a okazał się kulą u nogi. Umtiti dostał szansę i nawet w źle funkcjonującym cały sezon zespole wykorzystał ją z nawiązką. Andre na pewno w przyszłym sezonie będzie lepiej grał, co do tego nie mam wątpliwości. Ale może być co najwyżej niezły. To zdecydowanie za mało.

0

Powodzenia i życzę w przyszłości mniej nienawiści do własnych piłkarzy i docenieni tego, co masz. Życzę także, aby ter Stegen jak najdłużej grał w Barcelonie i jak najczęściej podnosił ci ciśnienie swoimi świetnymi meczami. A twoich wypocin szkoda komentować, aż żal ludzi z takim podejściem jak twoje.

0

Kontynuowałabym dyskusję, ale to nie ma sensu a dwa ostatnie zdania mnie o tym uświadomiły. Nawet nie wiesz o czym piszesz.

9

Mam duże obawy co do dzisiejszego meczu, ale jak po raz kolejny czytam o "klatce dla Messiego" to przypominam sobie tylko, że za każdym razem, jak jakiś trener to planował kończyło się wielkim meczem Leo.

1

Masz całkowitą rację. Ja generalnie uważam, że kibice Barcy jak i sam klub to ogromni, ogromni szczęściarze. Klub założył człowiek, który nad wszystko cenił sobie uczciwą rywalizację i piękno sportu. Chciał, żeby piłkarze grali nie za pieniądze, ale z miłości do Barcy i do piłki. Stadion był wyjątkowym miejscem dla tysięcy Katalończyków, klub symbolem ich dążenia do niepodległości, wyrósł na historii Katalonii. Trenerem w Barcy był człowiek, który na nowo zdefiniował futbol, a także inny człowiek, który stworzył najwspanialszą drużynę w historii bazując na wychowankach. Jako pierwsi i jak na razie jedyni zdobyliśmy sekstet i dwa razy potrójna koronę, w dodatku dokonaliśmy niemożliwego pokonując PSG 6-1. No i w końcu piłkarze - chyba nie ma klubu, który może poszczycić się aż taką plejadą gwiazd w swojej historii. Naszymi zawodnikami byli piłkarze, którzy należą do najwybitniejszych z najwybitniejszych - Kubala, Maradona, Cruyff, Ronaldo, Ronaldinho, Iniesta, Xavi.. Przecież to są piłkarze wybitni. No i Messi.... To jest tak niesamowite szczęście, wręcz nie do opisania, że gra on akurat w Barcelonie, nie zapłaciliśmy za jego transfer złamanego grosza. Najlepszy piłkarz w historii tego sportu jest nasz i był nasz od początku, a inni mogą nam tylko zazdrościć, bo sami mogą o tym tylko marzyć. Trzeba doceniać to co mamy, a mamy bardzo wiele. Jesteśmy chyba jedyną drużyną, w której od wyników ważniejszy jest (lub równie wazny) styl, jakim gramy. My MUSIMY grać piękna piłkę. Dlatego zrozumiałe jest krytykowanie drużyny, gdy odchodzi ona od najważniejszych wartości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?