0

Mówimy tak jako fani Barcy, ale bez przesady. Owszem, mi historia Realu także lekko mówiąc bardzo się nie podoba, ale przecież jaki człowiek zaczynający kibicować w XXI wieku się tym przejmuje? Ktoś obejrzał jakiś mecz, spodobał mu się jakiś gracz, poleciał do Madrytu i spodobało mu się miasto, może u niego w rodzinie kibicowanio, może dobrze mu się tym klubem grało w Fife, różne są sposoby żeby zacząć kibicować. Obecna drużyna nie ma nic wspólnego z tą opisywą przez ciebie. Dopiero gdy się w to wszystko wsiąknie zaczyna się poznawać pewne "smaczki" z przeszłości. Chociaż jest to pewnego radzaju hipokryzja, gdy chwalą się pięcioma pucharami przy jednoczesnym wypieraniu tego, co działo się wtedy w Madrycie.

12

Dzień 19 - dalej ich piecze.

0

A ja czytałam.

4

To z zeszłego sezonu z Malagą bodajże. I to na górze "strzelec był na metrowym spalonym! Arbiter gola jednak uznał".

0

Ale odpadli, bo wyszli na boisko w pełnych majtkach i bardzo pomogli nam w awansie. PSG stać co najwyżej na puchar Francji. Z całym szacunkiem do tej drużyny, ale nie widzę ich w następnych latach wygrywajacycj Ligę Mistrzów. Jeden dobry mecz niczego nie zmiana.

0

Specjalnie weszłam na artykuł z października przedstawiający 10 najlepiej zarabiających piłkarzy Barcy - Pique 5,8 a Iniesta 8. http://www.fcbarca.com/72882-dziesieciu-najlepiej-zarabiajacych-pilkarzy-w-barcelonie.html

2

Pamiętam, że jak do nas dołączył to w jednej ze swoich pierwszych wypowiedzi powiedział, że nawet sobie nie wyobraża sytuacji, w której przychodzi do drużyny i od razu gra w pierwszym składzie. Wie, że przyszedł na razie głównie na ławkę, żeby się uczyć. Sam chyba się nie spodziewał, że tak szybko się wpasuje. Wybrał sobie świetny wzór, Pique jest idealnym obrońcą dla Barcy, niech się od niego uczy a daję sobie rękę uciąć, że kiedyś także taki będzie. Już jest fenomenalny.

1

Oj tam, zdarza się ;)

0

Ronaldo wczoraj strzelił gola z wolnego ;(

1

Ronaldo wczoraj także strzelił gola z wolnego.

1

W zeszłym sezonie Suarez miał w lidze 16 asyst, Lewandowski tylko 3. To jest bardzo duża różnica. Można wymienić wiele aspektów w których ktoś jest d kogoś lepszy. Suarez wykręcał statystyki nawet jak grał w Liverpoolu. Bayern to ta sama półka co Barca, a w dodatku liga znaczne, znacznie słabsza. Bayern na każdej pozycji ma klasowego piłkarza, każdy gra pod niego.

2

Lewandowski jest mimo wszystko mniej kompletny od Suareza, gole to nie wszystko. Lewy chociażby mało asystuje.

3

Gdzie napisałam, że w Barcelonie grosze się zarabia? Owszem, Barca wydaje najwięcej na pensje dla zawodników, ale to z powodu MSN, bo tylko ta trójka zarabia nie wiadomo jakie kokosy. Pensja Pique to trochę ponad 5 mln, Iniesty 8, także oni nas nie doją, wręcz przeciwnie. Nie wiem ile zarabia Verratti w PSG, ale do nas raczej piłkarze nie przychodzą, żeby dostać wyższy kontrakt, a często nawet wręcz przeciwnie.

0

W którym meczu? Jak w dzisiejszym to nie wiem, nie oglądałam.

1

Leno z Azerbejdżanem - jeden celny strzał na bramkę i jeden gol, ter Stegen z Anglią czyste konto i nie raz ratował Niemców.

0

Głupoty. Jest w ścisłej topce i to, że go nie lubisz niczego nie zmieni. Wnioskuję, że go nie lubisz, ponieważ nazwać go bramkarzem na średnim poziomie może tylko ktoś, kto ewidentnie lekko mówiąc za nim nie przepada.

11

To już nawet nie chodzi o rywalizację z Messim, ale jak w ogóle w ostatnim czasie można powiedzieć, że Ronaldo jest najlepszy na świecie? To jest już jakiś wyższy poziom zaślepienia. Oni chyba naprawdę oglądają tylko memy.

0

Nie patrzę w ten sposób. Oczywiście chciałabym żeby Marc często grał, ale nie dla zasady. Uważam, że na to zasługuje. Ter Stegen to ścisły top, Leno to po prostu dobry bramkarz.

3

Właśnie to zobaczyłam i jestem bardzo zawiedziona. Naprawdę Loew wolał postawić na Marca w meczu towarzyskim a na Leno w meczu o punkty? To tylko potwierdzenie moich słów ze środy, że Ter Stegen nie jest traktowany jak poważny bramkarz, nawet przez selekcjonera. Wiem, że pewnie Loew chce dać im obu szanse, ale Marc jest nieporównywalnie lepszy od Leno. Wszycy tu mówiliśmy że za kilka lat przejmie miejsce w bramce po Neuerze, a tu trener nie daje mu regularnie grać nawet jak Manuela nie ma.

61

Czyli Marco wybrał pieniądze a nie trofea. Szkoda, ale jego strata. Niech kontynuuje ten "wspaniały projekt" w wiecznie przegranym PSG które stać co najwyżej na puchar ogórka Francji.

0

Kopiec kreta i karpatka ;)

1

Wątpię. Barcelona nie miałaby żadnego zysku ma sprzedaży Neya, jak dla mnie nawet za te 180 baniek. To kosmicznie duże pieniądze, ale utrata tego piłkarza to byłaby ogromna strata przede wszystkim pod względem sportowym, bo drugiego takiego nie znajdziemy, ale nie tylko. Zresztą jak dla mnie Neymar jest mocno przywiązany do twgo klubu.

0

No Luis Luis ;)

0

Busi, Suarez, a oni gdzie? Chyba nie w Chinach.

0

Może wielu bardzo dobrych okazji nie mieli, ale ich gra naprawdę cieszy oko. Bardzo mi się podobają, zwłaszcza w porównaniu do bezbarwnego Euro.

2

Więc wolisz, żeby Hiszpania zajęła drugie miejsce w grupie, wzięła udział w barażach i nasi piłkarze grali nadprogramowe mecze?

2

Po pierwsze mecz jest dzisiaj, a po drugie nasi piłkarze sami chcą grać dla Hiszpanii i z pewnością każdy z nich czuje się Hiszpanem. Ja tam życzę Hiszpanii jak najlepiej, chcę szczęścia naszych piłkarzy.

0

Polsat Sport News

0

"Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana." Napoleon. Bardzo prawdziwe.

10

I ten Neymar w koszulce Urugwaju... Niecodzienny widok :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?