Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale jakie żale? Naprawdę się żalił? Ja nic nie słyszałam.
1
W sumie nie dziwię się Jamesowi. Jest za dobrym piłkarzem, żeby 3/4 sezonu spędzić na ławce. Marnuje się w tym Realu niesamowicie. Gra od święta a Zidane nawet z jakimś Leganes nie pozwolił mu dograć do końca. Jeśli chce odejść do dużego klubu musi występować częściej.
0
Suarez bez chwili wątpienia.
1
To niesamowite jak szybko się do nas wpasował zważając na to, jak bardzo jest młody i dopiero zaczyna smakować piłki na najwyższym poziomie. Pewnie sam nie przypuszczał, że od razu wskoczy do pierwszego składu. W dodatku fan Barcy od dzieciaka i bardzo sympatyczny i radosny się wydaje, jak oglądam zdjęcia i filmik z treningów to Samu ciągle się uśmiecha.
17
I pomyśleć, że chłopak jest w moim wieku, z mojego rocznika. Ja za miesiąc maturę piszę a on sobie hasa po boisku koło Messiego i Iniesty ;D
0
Lallana wypadł na miesiąc po przerwie reprezentacyjnej.
12
I jeszcze Lallana kontuzjowany na miesiąc.... Mam nadzieję, że utrzymają miejsce dające awans do LM
0
Cóż, w Hiszpanii nie ma dobrych sędziów, ale ten z pewnością nie kojarzy mi się dobrze. Akurat nieuznanie bramki z Betisem nie było jego winą (przynajmniej nie całą), a bocznego. Jednak nabrał się np. na teatrzyk Ramosa z Espanyolem i nie wręczył mu drugiej żółtej kartki za zagranie ręką, w dodatku w poprzednim Klasyku powinien wyrzucić Czerwonego znacznie wcześniej, ponieważ nie gwizdnął ewidentnego faulu ma Messim na żółtą kartkę koło 16 metra.
13
Oj tam zaraz rozłożą nogi. Oni zawsze robią kreatywne plakaty, np. z sylwetką Messiego "niech się dzieje wola Boga" albo przed meczem z Valencią ze śpiącym nietoperzem (nawiązanie do tego, że mecz był o 12, a wtedy prawdziwe nietoperze śpią - mieli nadzieję, że piłkarze Valencii będą spać na boisku ;))
1
To równie dobrze można powiedzieć, że nie dziwota że Lewandowski ma tyle goli skoro jest jedynym egzekutorem w Bayernie. A jakoś nie tylko on tam strzela gole, także asystować by mógł, a w zeszłym sezonie w lidze miał tylko 3 asysty.
5
Moim zdaniem ciężko stwierdzić, kto lepiej wykonuje wolne, skoro Suarez podchodził do.wolnego w tym sezonie może dwa razy, z czym raz zdobył gola.
1
Asystowanie - zdecydowanie Suarez
17
Muller to niezły śmieszek i pozytywny człowiek, tylko dzięki temu czuję do niego jakąś sympatię.
0
Ma rację, ale nie tyle wynika to ze słabości pojedynczych piłkarzy defensywnych, bo tu tylko na prawej obronie mogłoby być lepiej, ile z ustawienia całej drużyny, głównie pomocy.
27
Nie mogę się z tobą zgodzić, tak naprawdę nie mogę się zgodzić się z ani jednym punktem, który napisałeś. To, że nosi koszulkę Barcy nie sprawia, że każdy kibic musi mieć klapki na oczach. Hejt nie wziął się z niczego, a krytyka nie sprawia, że ktoś jest sezonowcem czy złym kibicem.
Real prowadopodobnie "chcial" go kupić żeby podbić cenę. Im zawodnik do środka pola nie był do niczego potrzeby, zresztą Real ma inną politykę transferową.
A co do przystosowania się do naszego stylu.... To już nie jest futbol totalny za Cruyffa czy tki taka za Pepa. Teraz gramy normalnie, jak każda inna drużyna. Nie widać tutaj jakiejś większej filozofii. Mało klepki, gry w trójkątach i z pierwszej piłki. Nie widzę powodów do tego, żeby w tym sezonie byłoby Gomesowi łatwiej przystosować się do gry np. w Bayernie niż w Barcy.
Każdy z tych piłkarzy, których wymieniłeś wcale nie gra nie wiadomo czego. Turan jest dobrym rezerwowym, ale jest za słaby na pierwszy skład a za dobry na ławkę. To nie jest pracuś boiskowy, na dobrą sprawę nic w tym sezonie nie pokazał. Miał dobry sierpień i to by było na tyle. Kilka goli z Herculesem czy Borussią nic nie udowadnia, on mało wnosi na boisko gdy np. nie gra Neymar, a zawalił nam np. gola z Realem i mógł zawalić awans z PSG.
Z nazywaniem Vidala kozakiem bym się jeszcze wstrzymała, za mało grał i ze zbyt słabymi rywalami (a i tak coś pokazał, mimo, że nie grał na dobrą sprawę 1,5 roku - w przeciwieństwie do Andre)
Paco akurat nigdy nie był wyśmiewany. Był uważany na transfer na minus, ponieważ daliśmy za niego 30 mln a grał za mało i nic przez to wartościowego nie wnosił.
Roberto, mimo że strzelenia jednego z najważniejszych goli w historii klubu nie zrobił się z niego od razu gracz z topu. Dalej brakuje mu pewnej przebojowości i choć z reguły nie schodzi poniżej pewnego poziomu w tym sezonie prezentuje się raczej średnio. Przede wszystkim dusi się na obronie.
Gomes gra co najwyżej poprawnie. To za mało, jeśli ma aspirować na gracza z topu. A jeśli nie aspiruje, to pytanie po co nam taki piłkarz? Nie nadaje się do nas nawet patrząc na jego warunki fizyczne, w Barcy od lat grają piłkarze innego pokroju a taki ktoś burzy naszą filozofię. Jestem Cruyffistką i mi osobiście się to nie podoba. Mimo to cieszyłam się, gdy dołączył i na siłę szukałam potencjału w jego grze. Teraz jestem zła, ponieważ blokuje rozwój piłkarzy ze szkółki czy chociażby Denisa, który od lat robił wszystko, by u nas grać.
8
Mam inne zdanie, do przyzwoitego poziomu to jednak sporo brakowało. Zawinił także przy golu dla Granady.
3
Od czegoś trzeba zacząć. Szkoda jednak, że tak mało czasu dostał. Śmiem twierdzić, że gorzej niż Andre Gomes by nie zagrał, a przynajmniej by się starał. Liczę na więcej szans dla Alenii.
2
Leo ma zespół aspargera, najłagodniejsze spektrum autyzmu.
0
Skład wygląda moim zdaniem średnio, gramy bez żadnego podstawowego stopera, w dodatku z Mathieu który był kontuzjowany. Masche powinien ogrywać się w pomocy przed Juve. Oby znowu nie było tak, że kiepsko nam idzie i po przerwie musimy się ratować wpuszczeniem na boisko Iniesty. Mocno liczę dzisiaj na Neymara.
15
Moim zdaniem bardzo przeciętny. Mi się średnio podoba.
0
Nie moje, ale proszę :)
10
I ten komantarz pod spodem: Real zdobył 450 tysięcy polubień w dwie godziny, od kiedy Cristiano wezwał do śledzenia tej strony. Teraz nie muszę już mówić kto jest najlepszym piłkarzem na świecie. - Ta logika mnie rozbraja
0
Dlaczego nie nauczymy? Ja się cały czas uczę i mam zamiar wykorzystać ten miesiąc maksymalnie. A na dzień wagarowicza akurat byłam chora ;D
1
Ja to klasa maturalna, u mnie nie bawią się w takie rzeczy bo za miesiąc maturka ; (
1
Jedym z warunków sprawnego korzystania z internetu bez szkody na zdrowiu i umyśle jest nie czytanie komentarzy pod artykułami na portalach informacyjnych i sportowych. Trzeba się tego nauczyć, bo to korci. Przykro mi, ale nie skorzystam z twojej propozycji ;D
69
Przecież jemu własne o to chodzi ;D Gorszą karą by było, jakby na niego nie gwizdali.
0
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Dla was to ferment, dla nas fakty i radość, że w końcu ktoś z klubu powiedział to na głos. Zresztą nawet Ramos potraktował to z humorem. Weź przykład ze swojego kapitana.
0
Gdyby powiedział to na konferencji własnej drużyny zostałby ukarany.
3
Skoro im się to nie podoba, to po co zadają mu takie pytania? Wiedzą, jaki jest Pique to skoro nie chcą słyszeć o pewnych rzeczach, to po co pytają go o Raula, o Real? Zawsze, ale to absolutnie zawsze pytają o Real a potem się dziwią, że odpowie nie tak, jak sobie tego życzą. Dlaczego dziennikarze zadają prowokacyjne pytania o to, dlaczego nie krytykuje sędziów gdy pamagają oni Barcy? Pique jest piłkarzem, ale jest także fanem jak my wszyscy, widzi pewne rzeczy i gdy mu się one nie podobają to o nich mówi. Jest jak każdy Cule, a ci, którym się to nie podoba mogą go tylko cmoknąć.
1
To prawda, ale najgorszy jest moim zdaniem AS.