0

To prawda, Suarez zagrał wyjątkowo słabo. Przynajmniej się starał, ja to szczerze doceniam.

10

Wielki szacunek dla Gerarda za dzisiejszy mecz, 10/10. Wszycy zagrali bardzo dobrze. Jestem dumna z całej drużyny, z niego szczególnie.

6

Gwizdy były, bo zwijał się po boisku pół minuty a jak piłka podturlała się pod jego nogi to błyskawicznie wstał i pobiegł z nią. Camp Nou nie jest zawistne żeby gwizdać na kogoś bo strzelił nam bramkę. ..

0

To trochę słabe wypominać pierwszy mecz świeżo po spotkaniu w którym oddali serce. Wiadomo, że w Turynie się nie popisali, ale to było wiadome od tygodnia. Teraz zostało ich wspierać a nie krytykować.

4

Ależ ty jesteś niewdzięczny. Ja czuję niesamowitą dumę, że mogę im kibicować.

0

A co tam, ja także!

0

Co ma Barcelona do wygranej Realu? A to, że przy ostatnim pamiętnym wywiadzie Pique zapytany o "pomyłki" sędziowskie na korzyść Barcy w meczu z PSG odpowiedział dlaczego jest o to pytany akurat po naszym meczu, a gdy Real wygrywa LM po golu ze spalonego to wszyscy siedzą cicho. Robi show bo ludzie to lubią, media to lubią, jest o czym rozmiar i o czym dyskutować. Jeśli ci się to nie podoba to cóż. .. twoja sprawa, trochę szkoda tylko, że masz takie podejście do własnego piłkarza i to w dodatku takiego, któremu najbardziej ze wszystkich zależy na dobru klubu.
Tak, jestem fanem Pique, podobne jak jestem fanem każdego innego piłkarza Barcy, od Puyola po Rakiticia. Nie lubię ich wybiórczo jak ty najwyraźniej. Cenię i szanuję podejście zarówno Carlesa jak i Gerarda tylko nie rozumiem, dlaczego ludzie ich ciągle porównują? Przecież to są zupełnie inni ludzie!

3

Pique zawsze wie, jak trafić w czuły punkt. Zadziwiające, że jego najbardziej znany i kontrowersyjny tweet to kilka emotikon wrzuconych w odpowiednim momencie, a teraz oburzenie Ramosa wzbudzają trzy kropki. Czasem słowa nie są potrzebne.
Cóż, najwyraźniej ktoś tu czuje się winny skoro musi uciekać się do utarczek słownych. Zresztą, Ramos to zwykły hipokryta, już nie pamięta co mówił świeżo po meczu z PSG. Co zyskam do niego trochę szacunku to zaraz go tracę.

2

Czy niektórzy mogą się w końcu pogodzić z tym, że nie każdy jest taki jak Puyol i niektórym gdy coś nie pasuje wolą to mówić głośno?

0

Po co wy tego hipokryte ciągle cytujecie?

1

Cóż, ja postrzegałam to nieco inaczej. To Bayern mimo, że grał w 10 i uczestniczył w nierównej walce o czym mówili także piłkarze Bayernu, przeważał w dogrywce do momentu straty gola, a kibice Realu nawet gwizdali na swoją drużynę bo nie chciała grać w piłkę tylko grała na uwolnienie.
Nie wypowiadam się o tym, czy sędzia zrobił coś celowo czy nie (poza drugim faulem Casemiro na kartkę - widać było, że Kassai leci do niego sięgając do kieszeni, ale po chwili zrezygnował. Zapewne przypomniał sobie, że Brazylijczyk już jedną kartkę na koncie ma), bo nikt z nas nie ma na tyle informacji by przypuścić, czy sędziowie są przekupywani (choć już widziałam zdjęcia jak wczorajsza ekipa sędziowska udała się do tej samej restauracji co ekipa z Realu). Napisanie, że liniowy nie zauważył metrowego spalonego którego zobaczyłby ślepieć to celowa hiperbolizacja z mojej strony mająca na celu pokazać, jak kuriozalna była to sytuacja.
Nigdzie nie napisałam, że można się pomylić tylko na korzyść Barcelony. Czytaj ze zrozumieniem i nie dopowiadaj sobie.

1

To, że Vidal prędzej czy później wyleci z boiska było wiadome. Ancelotti popełnił błąd, że go nie zmienił. Oczywiste było, że nie wytrzyma i coś odwali bo to pajac, ale akurat w tej sytuacji faulu nie było. Może nie był to perfekcyjny ślizg, ale kilo wszystko dość czysty, raczej sędzia nie powinien nawet faulu odgwizdać.

32

To trzeba być bezczelnym żeby jeszcze po wczorajszym meczu pisać, że sędzia w meczu z PSG ustalił wynik. Pomoc sędziego polegała tam tylko na interpretowaniu kontrowersyjnych sytuacji na korzyść Barcy. Faule można różnie interpretować, zwłaszcza w takich okolicznościach, jakie miały miejcie wtedy. Spalone nie - tutaj albo był spalony albo nie. To, jak sędzia był ustawiony przy drugim golu w dogrywce (metrowy spalony) to dramat, a tego pierwszego, jeszcze większego, to wydaje się, że nie zauważył specjalnie, bo ślepy by go dostrzegł.

1

Wiem ile ma lat. Mam nadzieję, że będzie grał więcej niż obecnie, bo 33 lata to nie emeryt. A jego brak formy to moim zdaniem bardziej efekt dwóch kontuzji i braku rytmu meczowego niż wieku. Facet chyba co 4 mecz zaczyna w podstawie. Ciężko, że dobrze grał.

3

Nie sądzę. Andres od dawna powtarzał, że chce przedłużyć kontrakt i zakończyć karierę w Barcy. Zresztą od nowego sezonu nowy trener i nie wiadomo, ile będzie u niego grał. Oby więcej, znaczne więcej.

1

Fakt, że z Vidala jest niezły pajac, ale został wyrzucony niesłuszne. Czyściutka interwencja.

26

Tak sobie przypomniałam - Masche po meczu z PSG przyznał się, że faulował di Marie w polu karnym. Casemiro zgrywa głupa. To jest właśnie różnica między naszymi piłkarzami, a piłkarzami Realu.

73

Arturo Vidal:

"Kiedy Real był już przestraszony, sędzia rozpoczął swoje show. To była kradzież. Kiedy dwie wielkie drużyny mierzą się ze sobą w Lidze Mistrzów, nie powinno dochodzić do kradzieży takich, jak ta.
Mam nadzieje ze to, co nas dotknęło, nie dotknie żadnej innej drużyny w tych rozgrywkach.
Komentarze Pique odnośnie Realu i sędziów? Nie tylko Pique ma rację. Każdy, kto zna się na piłce wie, że to była kradzież"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Porównywanie błędów z meczu z PSG a dzisiejszego (wczorajszego w sumie) to nieporozumienie. Też uważam, że Real był lepszy w tym dwumeczu, ale kaliber błędów sędziowskich jest ogromny! Po pierwsze sędzia ewidentnie ulegał trybunom, co nie powinno mieć miejsca na takim poziomie rozgrywek - zaowocowało to brakiem czerwa dla Casemiro i niesłusznym wyrzuceniem Vidala. A te dwa spalone Ronaldo... to już nawet szkoda wspominać, one były metrowe. W meczu z PSG błędy (o ile były, raczej sytuacje sporne) można było dostrzec dopiero po wielu powtórkach z kilku ujęć. Sędzia faul może różnie interpretować, spalony albo jest albo nie.

0

Powodzonka ;) Ja pamiętam stresowałam się przed pierwszym dniem ale potem już z górki, to tylko trzy dni. Mnie to dopiero za dwa tygodnie czeka - maturka!

0

Prawidłowo, o ile.to nie plotka. Ciężko mi jest to sobie mimo wszystko wyobrazić. Vidala jeszcze, bo to pajac, ale Lewy to profesjonalista

0

Nie wypowiadaj się za innych, nie wiesz co zrobią. Akurat Seba lubię i chętnie czytam jego komentarze

0

Zaraz mu przypomną mecz z Chelsea w 2009. A nie, czekaj! Może w 1992 biedna Sampdoria też została okradziona? Trzeba szybko zajrzeć do archiwum...

0

Na moje oko jakoś tak dziwnie ta linia namalowana, Marcelo ma jednak dalej wysuniętą stopę. Nawet jeśli to okej, może spalony był, ale minimalny. To jest błąd, ale nie wielbłąd bo to jednak ciężko dostrzec gdy Marcelo był w biegu. Ale nie dostrzec metrowego spalonego... to już trzeba naprawdę się postarać.

4

Kiedy tam był spalony? Jakiś screen/wideo? Przecież to był swojak Ramosa

0

Właśnie o tym mówię. Po naszym meczu milion ludzi robiło milion powtórek żeby sprawdzić, czy faul był czy nie. Tutaj sytuacja prosta - dwa gole z metrowych spalonych. Brrrrr

0

Czemu mi o nim piszesz?

1

Przepraszam bardzo - u nas każda sporna sytuacja była kontrowersyjna tak, że można ją było rozstrzygnąć na korzyść nasza albo psg. Tutaj błędy są obrzydliwe i aż rażą po oczach. Fuj. ..

0

Real gra bardzo dobrze. Są lepsi w każdej formacji,świetnie przechodzą z obrony do ataku. Zasłużenie awansują.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?