Eleri
Dołączył/a: styczeń 2016
Wrocław
17 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca się obsrała, Real zmobilizowany? Wiesz w ogóle o czym ty mówisz? To był okres reżimu w Hiszpanii i nienawiści do Katalonii. Żołnierze Franco najprawdopodobniej grozili śmiercią piłkarzom Barcy w przypadku ich wygranej. Do każdego biletu dla.kibiców Realu dołączony był gwizdek, trybuny zgotowały przyjezdnym prawdziwe piekło. Sędzia był przekupiony, nie gwizdał fauli na piłkarzach Barcy w dodatku pod wpływem presji z trybun wyrzucił jednego z jej piłkarzy. Kibice za bramką ciągle rzucali w bramkarza Barcy petradami, przez co ten musiał większość meczu spędzić w okolicy połowy boiska co wykorzystywali oczywiście gracze Realu. Nie ma co, uczciwa rywalizacja, Barca się obsrała.
7
11-1, serio? Przecież ten mecz był ustawiony, co do tego nie ma wątpliwości. Real może sobie robić remontady z Wolfsburgiem który przegrał mecz już przed wejściem na boisko.
77
Co za bełkot, co za bełkot. .. Jak jeszcze o aspekcie środka pola Barcy można się zgodzić, to mówiąc o Messim po prostu się ośmieszył, inaczej tego ująć nie można. Szkoda słów na tego pana.
1
Jedyne co mi się podoba na jego kanale to dwie legendarne piosenki - Wina Sędziego (hit) i Czerwony Ramos. Poza tym go nie oglądam, denerwują mnie jego poglądy.
0
Monaco za słabiutkie w obronie. Połowę bramek traci po rzutach różnych, idealny przeciwnik dla Realu. Nawet City które generalnie w ogóle nie strzela goli po różnych strzeliło im po bezpośrednich dośrodkowaniach dwa o ile się nie mylę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A moim zdaniem to przesada. Oczywiście to indywidualna spawa jak kto myśli, ale dla mnie to nie do pomyślenia, żeby jakiś wielki sukces lub spektakularną porażkę uznawać za zasługę/winę jednej osoby. Oczywiście to trener odpowiada za drużynę, a pojedynczy mecz można wygrać głównie przez jednego piłkarza (w naszym wypadku jest to oczywiście najczęściej Leo), ale jeśli wygrywamy trofea czy odrabiamy 4-0 to dzięki postawie KAŻDEGO.
A to, że Messi jest lepszym piłkarzem niż Lucho trenerem jest oczywiste i to normalne, że największe nadzieje pokładamy w nim.
11
Udział przy pięciu golach, w tym dwa trafienia i dwie asysty. Dla innego piłkarza to mógłby być jeden z najlepszych występów w życiu, dla Leo dzień jak codzień.
3
Mi się wydaje, że ten ma najwięcej :
http://www.fcbarca.com/66798-wielka-barcelona-gromi-real-na-bernabeu,dyskusja-4102995.html#comment-4102995
1
Wiesz, ja generalnie nie mam nic do Szejków i bogatych sponsorów ponieważ obecnie bez pieniędzy nie zbuduje się potężnej drużyny, ale.. no właśnie. Obecnie - to ważne słowo. Ci "szejkowie" zepsuli rynek transferowy wydając niebotyczne sumy na piłkarzy tego nie wartych i to oni doprowadzili do tego, że obecnie bez porządnego sponsora ani rusz. Barca to klub, który na swoją opinię pracował od swojego powstania. Założyciel klubu wierzył w uczciwość rywalizacji, uprawiał każdy możliwy sport, chciał, żeby w klubie grali piłkarze nie oczekujący wynagrodzenia a grający z pasją i z miłości do klubu. Pewnie Gamper się w grobie przewraca widząc co się obecnie w piłce dzieje. Barca zbudowała najlepszą drużynę w historii praktyczne tylko na wychowankach, trenerem był wychowanek który jeszcze jako piłkarz uczył się od człowieka, który oddychał piłką i zrewolucjonizował światowy futbol. To znaczna różnica między PSG, które, z całym moim szacunkiem, całą swoją historię buduje na pieniądzach.
0
Twój wybór. Ma dużo świeżych informacji na temat Barcy. Nikt ci czytać nie każe, także ta opinia jest zbędna.
0
Jakub Kręcidło, Gary Lineker, Tomasz Ćwiąkała, Gerard Romero, Papers of Barca, Barcastuff, Mirelll2, Leo Messi (nasz Leo nie ma oficjalnego konta), Daniel Kowalewski (Kowal__30), ADIL (barzaboy), Józek Guardiola, MateoVeb, Guardiolatweets, Diana Kristinne, MessiWorld, DavtyanR2, Zajac_FCB, jakubigla.
7
Słyszałam że ma być. Tekst w stylu "wszyscy jesteśmy z zespołem" i barwy Barcy i Katalonii.
0
Będziesz się mógł wybrać z FCBP ale będziesz musiał dopłacić 100 zł za to, że nie jesteś członkiem.
2
Może być 3-4-3
1
Wiesz nie chodziło mi o to, że ty tak uważasz. Po prostu Karim jest tutaj bardzo często wyśmiewany moim zdaniem dość niesłusznie.
A co do Ronaldo to prawda. Z jednej strony chcę, żeby nie grał bo nie lubię go oglądać, ale z drugiej jak mówisz jest kulą u nogi Realu w najlepszym tego słowa znaczeniu.
0
Moim zdaniem Benzema to wcale nie jest zły napastnik, w zeszłym sezonie o ile się nie mylę miał średnią 1 bramkę na mecz. Nic dziwnego, że ciężko mu się gra i strzela mało goli skoro Ronaldo ciągle dubluje jego pozycję.
1
Antonio Conte, jednak to niemożliwe, tak więc Sampaoli.
6
Leo w tym sezonie to pobije chyba rekord w ilości bycia zawodnikiem meczu.
6
Niesamowicie się ciszę, że akurat Luis do nas trafił, a nie żaden inny napastnik. Nie tylko ze względu na kosmiczny poziom jego gry. Cieszę się, ponieważ naprawdę jest wyjątkowy, wniósł do drużyny dużo ciepła, ambicji i głodu gry. Mało jest piłkarzy, którym zawsze tak bardzo zależy, którzy tak się cieszą z każdego gola kolegów. Nie interesowałam się jakoś szczególnie tym piłkarzem wcześniej, ale po tym incydencie z ostatnim ugryzieniem nie śmiałam się z tego, nie poczułam nawet cienia pogardy jaką poczuło pewne wiele osób ponieważ wiedziałam, z czym to się będzie wiązało i mu współczułam - z licznymi sankcjami, problemami i łatką psychola. Teraz o niczym nie pamiętam, Barca dała mu szansę pokazania się na nowo a on to wykorzystał z nawiązką.
2
Jak dla mnie to lepiej że stracił przytomność przed upadkiem, bo upadł na głowę. Dzięki temu, że był nieprzytomny był bezwładny i przez to obyło się bez ewentualnego urazu kręgosłupa. Ja od razu się przeraziłam, że mogło mu się coś stać z kręgami w szyi.
31
Cała się trzęsę po tej sytuacji z Torresem. Już sobie wyobrażałam najgorsze, oby nic mu się ni stało.
0
Zarówno Barca jak i Real zależą od siebie. Liga w tym roku jest niezwykle ciekawa.
A co do jednego z bohaterów okładki Mundo... Ramos zagrał wczoraj po prostu fatalnie. Zawinił przy każdym golu dla Las Palmas, już pomijając to, jak został objechany i zablokował piłkę rękami, zachowane przy trzeciej bramce było tak niesamowicie bezmyślne, co w ogóle nim kierowało? Zawalił Realowi mecz po całości.
0
A moim zdaniem nie mamy co narzekać na wczorajsze sędziowanie. Co prawda gol Isco był ze spalonego, ale potem kilka razy nieprawidłowo odgwizdano spalonego Realowi, m.in. jak Morata strzelił gola i gdy wychodził sam na sam (było 1-1) i w drugiej połowie przy stanie 1-3 odgwizdano spalonego Ronaldo w akcji, w której padła bramka. Sędzia główny dobrze prowadził spotkanie, liniowi to tragedia
2
Paskudne zachowanie Bale'a. Co jak co, ale po nim się tego nie spodziewałam.
261
Niby wiedziałam, niby nawet tego chciałam, ale jakoś tak smutno mi się zrobiło, nawet bardzo. Mimo wszystko lubię Lucho i jestem niesamowicie wdzięczna za motywację naszych piłkarzy zwłaszcza w pierwszym sezonie.
0
Na Celte?
1
Porówanie do Mou mocno, mocno na wyrost. Zwrócenie uwagi na kilka aspektów, kilka dość rażących aspektów to jedno, a zrzucanie całej winy za niepowodzenia na sędziego i gadanie o tym non stop to drugie.
Pique nigdy nie był i nigdy nie będzie taki jak Puyol. Uświadomcie sobie co niektórzy, że to dwie zupełnie inne osoby i nie wymagajcie od Gerarda żeby zachowywał się jak Carles. A młodzi ludzie niech wybierają sobie autorytet jaki chcą.
0
Prawdę mówiąc denerwuje mnie trochę to Atletico. Przed meczem zawsze mówią jaka to Barcelona jest potężna i wspaniała, a potem płaczą jak przegrali. Może my nie zagraliśmy wielkiego spotkania ale uważam, że byliśmy lepsi. Atleti cisnęło nas tylko przez niecałą pierwszą połowę, już pod koniec pierwszych 45 minut to Barca narzuciła rytm i kontynuowała w kolejnej połowie. Wygraliśmy zasłużenie i piłkarze Atletico mogą mieć pretensje tylko do siebie, że zagrali mniej intensywnie niż w CdR na Camp Nou a Simone może sobie płuc w brodę że nie wystawił Torresa od początku bo jest groźniejszy niż Gameiro i lubi grać przeciwko Barcelonie.
2
Czemu wszyscy porównują Pique do Puyola? Bo obaj to obrońcy? Przecież to zupełnie różne charaktery, oba bardzo doceniam. Carlesa nie da się nie szanować, ale prawda jest taka, że Pique jako jedyny potrafi powiedzieć to, czego boi się każdy inny - od zarządu, przez trenera aż po piłkarzy którzy pieprzą tylko "praca sędziego jest trudna". A mówi tak nie dlatego, że ma ból dupy, tylko dlatego, że zależy mu na tym klubie i swojej drużynie. To jest taki typ, ciężko mu przemilczeć pewne sprawy - ja to rozumiem i popieram. Trzeba takie rzeczy nagłaśniać.