1

Ciężko mi jest cokolwiek na ten temat powiedzieć ale wiem, że potrzebujemy konkretnego wzmocnienia w środku pola. Ja wolę nie rzucać swoimi kandydatami, bo nie ma to żadnego wpływu na to, co w rzeczywistości się wydarzy. Jeśli nowy trener uzna, że Couthino będzie mu potrzebny, to mu zaufam. Mam nadzieję tylko, że nie będzie kolejnych transferów na siłę, byleby tylko były jak okienko temu.

1

Z pewnością Thiago bardziej do nas pasuje, jednak pytanie, czy on w ogóle chce wracać? Gdyby mu zależało na grze w Barcy to by nie uciekał, a teraz przedłuża kontrakt z Bayernem i mówi, że będzie tam grał tak długo, aż nie wygra LM. Cou wygląda na bardziej chętnego do gry u nas, w dodatku ma tu Neymara i Suareza.

0

Parafrazując słowa Pepa, największym wrogiem Barcy są osiągnięcia z ostatnich 10 lat.
Zatrudnienie Valverde to nie jest opcja, która powala na kolana ale jest rozsądna i pozwala mieć nadzieję, że będzie dobrze. Ernesto był już brany pod uwagę przed zatrudnieniem Pepa, a sam Johan Cruyff dobrze się o nim wypowiadał.

2

Cóż, kwestia gustu. Na pewno w tym sezonie grają przyjemniej niż Barca, która przynudza. Real może nie gra maestrii jak my w 2015 a zwłaszcza za Pepa, ale potrafią płynnie przechodzić z obrony do ataku kilkoma podaniami, grają szybko i konkretnie, a to się dobrze ogląda. Jeżeli żartem jest mówienie, że Real gra atrakcyjnie dla oka to co dopiero powiedzieć o nas? A to jednak w Barcy piękna gra powinna być na pierwszym miejscu, ponad trofeami.

7

Oj nie zgadzam się. Gdybyśmy byli teraz na pierwszym miejscu w lidze to moglibyśmy mówić o wielkim farcie w naszym przypadku biorąc pod uwagę naszą grę na przestrzeni sezonu. Nie ma co się oszukiwać, Real był znacznie lepszy. Nie dość, że gra atrakcyjnej dla oka to wygrywa, jest skuteczny i waleczny. My tę waleczność pokazaliśmy tylko z PSG i może z Valencią na wyjeździe. Błędy sędziowskie błędami sędziowskimi, ale nasza postawa w niektórych meczach była skandaliczna o czym mówił np. Suarez w ostatnim wywiadzie. Nie da się wygrać mistrzostwa oddając punkty za darmo i zaczynając grać od stanu 1-0 dla przeciwnika. Real jest obecnie najlepszą drużyną obok Juventusu i moim zdaniem Chelsea, a Barca to największe rozczarowanie tego sezonu obok PSG, a goni ją Man Utd. Madryt na swoje triumfy zasługuje bardziej niż w zeszłym roku, bo LM 15/16 to była kpina i kpiną pozostanie.

0

Oj wesoły będzie meczyk z tą obroną, wesoły.

0

Świetna, "soczysta" wrzutka. Szkoda, że u nas praktycznie nikt tak nie potrafi.

3

"Dumni, że nie jesteśmy tacy jak wy"
Taki transparent przed meczem z Realem mogą wywieszać nie tylko kibice Atletico, ale i Barcy.

1

Może nie najbardziej, bo takich ciężko wybrać, ale w moich oczach mocno przeceniani są;
Bramkarz: Oblak - jest bardzo dobry, ale dla mnie nie należy do topu.
Obrońca: mimo wszystko Ramos (bramki to nie wszystko), no i dorzucę jeszcze może Godina
Pomocnik - Pogba, James, Rakitić - :'(((
Napastnik - Aguero
Piłkarz - Bale, Dybala i mimo wszystko przez ostatni rok (ponad) Neymar
Trener - Mourinho
(Głównie la Liga bo ją najczęściej oglądam i najlepiej znam piłkarzy)

54

Otruli go w Madrycie na tym meczu tenisowym pewnie ;)

0

Ciekawe co się dokładnie z Gerardem dzieje, że nie trenował aż cały tydzień, czy to faktycznie jakieś problemy żołądkowe bo aż nie chce mi się w to wierzyć.

0

A jednak gol :p

0

A powiem ci że też mi to przyszło do głowy i jest to wielce prawdopodobne.

0

A dzięki dzięki, staram się ;D

0

Co sądzę? Nic nie sądzę. Miło że tak mówią ale to normalne. Tak samo normalne jest to, co mówi Jese. Mimo to Sandro i Munir potrafili strzelić Barcy a Jese na Bernabeu grał jakby ktoś mu związał sznurówki. Ot, różnica. W dodatku nie podobało mi się jego gadanie o tym, że Barca nie jest zdolna do remontady, jedynie Real mógłby to zrobić. Przeliczył się chłopczek.

0

Myślisz, że jak będziesz się tak podlizywał to kiedyś do nich wrócisz?
Nie lubię typa.

8

Jest w miarę podobny, ale bez przesady. Broda robi różnicę, gdyby nie ona to nie byłoby żadnego podobieństwa.

14

Ja czegoś tu nie rozumiem... Barwy Barcelony to cztery granatowe i trzy bordowe pasy równej szerokości. Zamiast robić takie koszulki, to oni cudują raz z pasami poziomymi, raz z jednym pasem z gradientem, raz za dużo niebieskiego. Jakoś Atletico zawsze ma koszulki w biało-czerwone paski, Real ma zawsze białe, City błękitne, nic nie cudują. Teraz Barca będzie miała kod kreskowy. Dla mnie nie dość, że jest to nieszanowanie tradycji to wzór w ogóle nie pasuje do naszego klubu.

16

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zresztą - Marca

0

Wczoraj przeczytałam na twitterowym profilu pewnego fana Liverpoolu, że akcja Benzemy była lepsza niż akcja Messiego z finału CdR z Bilbao 2015. Stwierdziłam, że to najlepsza pora aby wyłączyć internet i pójść spać.

17

Ale w oczach wielu innych kibiców zmalał, w moich również. Zresztą co, to kibice Torino chcą, żeby innym piłkarzom działa się krzywda i popierają bandyckie zachowania?

20

Gdyby nie zrobił tego specjalnie to za wszelką cenę chciałby uniknąć kontaktu a on przerzucił cały ciężar ciała na nogę, którą nadepnął Higuaina. Powinien dostać duże zawieszenie. Jeszcze po meczu powiedział coś w stylu: "Może zasłużyłem na czerwoną kartkę, ale zawodnicy Juventusu w przeszłości również unikali czerwonych kartek. W ostatnich derbach Turynu mieliśmy taki przypadek." Kompromitacja.

1

No Diego, w takim razie czas odejść z Atletico bo w pierwszym meczu twoi piłkarze nie wyglądali ani na zmotywowanych ani na dobrze przygotowanych.

16

Dlaczego ciągle oskarżasz nasz klub? Podaj cytat ze źródłem kiedy włodarze Barcelony wyglosili uszczypliwe uwagi w kierunku Realu po czym z uśmiechami na ustach pojechali na kolację.
Cóż mogę ci powiedzieć... kibicowanie Barcelone wiąże się z "nienawiścią" do Realu i na odwrót. Kto tego nie czuje to uważam, że nie utożsamia się ze swoim klubem. A że cules mają więcej powodów do niechęci w stosunku do Realu niż na odwrót to z twojej perspektywy faktycznie może ci się wydawać, że z naszej strony więcej twgo jadu wychodzi.
A zakodowane w genach to chyba mają kibice Realu żeby wchodzić tutaj, bronić swoich i nadawać na Barcę.

29

Strasznie nie lubię jak kibice Realu kogoś pouczają wskazując swój klub jako wzór. Nazywasz Atletico prowincjonalnym klubem z Madrytu i im coś wytykasz podczas gdy Perez przygotowuje na mecz z nimi kartoniade przypominającą o przegranych finałach. To jest klasa? To jest żałosne.
Podejście kibiców Barcy do kibiców Realu jest inne niż w drugą stronę. Niechęć wzięła się głównie stąd, że Katalończycy byli piętnowani za swoje ruchy niepodległościowe i za to znienawidzili stolicę. Mam wrażenie, że nienawiść kibiców Realu do Cule jest taka "dla zasady", nienawiść cules jest nieco bardziej uzasadniona. Jednak nie zauważyłam, żeby któraś strona bardziej się z tym obnosiła.

0

Dość smutna, ale pomysł bardzo dobry.

0

Słabsze mecze się zdarzają każdemu. Co innego brak rozumu, gwałtowne odcinanie prądu, podpalanie się, prowokowanie wielu rzutów karnych. Ramos popełnia zbyt wiele indywidualnych błędów żeby zaliczyć go do top3 czy top5 indywidualnie (jeśli chodzi o pracę w defensywie, w ofensywie z pewnością jeden z najlepiej grających głową piłkarzy, a na pewno wśród obrońców).

0

Umiejętności tylko w ofensywie chyba. W obronie Ramos to tykająca bomba.

9

Ładny i bardzo dobrze wykonany, ale moim zdaniem tatuaże z twarzami to zdecydowana przesada. Trochę nie rozumiem co kieruje ludźmi którzy się na takie decydują.

7

Chelsea wygrała u siebie 3-0 z Middlesbrough, Conte najpierw pogratulował swoim piłkarzom i piłkarzom drużyny przeciwnej a następnie podszedł pod sektor kibiców gości, podziękował i bił im brawo. Potem przybijał piątki, podpisywał się i robił zdjęcia z fanami Chelsea. Coś pięknego! Wielka klasa Włocha. Ileż ja bym dała żeby poprowadził Barcę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?