5

Zdecydowanie i wiara we wlasne umiejetnosci to sa chyba dwie cechy ktore u napastnikow cenie najbardziej, nie ma kalkulacji, szukania rozwiazan tylko jesli jest okazja zeby uderzyc poprostu to robi podobnie jak nasz polak rodak El Pistolero z Milanu. Mowa oczywiscie o Perezie, z pozostalych zawodnikow Puig na plus i on juz nie puka do pierwszego zespołu bo minuty w pierwszym zespole poprostu mu sie naleza. Araujo w obronie solidnie, Malcom kolejny raz udowadnia ze daje wiecej pozytku niz Dembele, i nie zanosi sie na to zeby francuz mial odpalic w tym sezonie bo jego gra niczym sie nie rozni od poprzedniego..

0

„Suarez wraca silny” (do pierwszego kopnięcia w czoło) i całą siłe szlag trafi..

0

@fenix1983 raczej rezerwowego na dwa sezony max 3 (bo tyle wystarczy by poczul potrzebe gry), Alba nawet z noga w gipsie i tak bedzie pierwszym wyborem..

1

@Chwytliwy Bez przeproszenia, niech WYP.. !!!

8

@szybson26 od kilkunastu miesiecy.. ale i tak bedzie gral w pierwszym skladzie, to jest k.. dramat

0

@Turio i to mnie wlasnie martwi najbardziej, ze Busquets to swieta krowa w zespole a chlop jest cieniem samego siebie, porusza jak wagon wegla.. Vidal moze i ma mniej techniki ale fizycznie, walecznoscia i swoim pazurem nadrabia braki trzykrotnie, obecnie najwieksze serducho do walki w calym zespole

14

@Krzysiek723 Coutinho? A co on wnosi do zespołu? Arthur, Vidal, De Jong

0

@Terapuls w obronie nie ma pożaru, mamy 4 gosci ktorzy to ogarna, wiekszy problem jest wlasnie z przodu zeby ktos wzial na siebie gre i pociagnal wszystkie formacje za soba

1

@Terapuls Niech wraca a magia wraz z nim. Nalezy sie chłopu druga szansa, pod presja pokazania ze mu naprawde zalezy moze dac jeszcze wiecej niz podczas pierwszego pobytu w FCB

2

@skype77 ja jestem jednym z tych dla ktorych rakitic i busquets to podstawa.... do posadzenia na ławce :)

0

@BlAugrAnAPolAnd Busquets to głęboka ława, rusza się jak wóz z węglem.. King Artur w jego miejsce

1

@Czubakos na FB tez Cie widzialem z tym komentarzem :D pozdro

3

@BarcaSupporter To zupelnie tak samo jak z taktyką na mecze :D Ludzie odpowiedzialni za transfer Neymara wzieli widocznie przyklad z naszego wirtuoza ławki trenerskiej Ernescika..

1

@dariooo w pomocy to on sie pląta jak dembele na prezentacji..

3

2 lata pozniej..
Barry ktory nie spełnił pokładanych w nim nadziei odchodzi do Borussi Dortmund, ktora zaplaci Barcelonie 4,5mln euro

4

Swietna wiadomosc, Samu w formie to czolg nie do przejscia! Najlepszy z naszych wszystkich zawodnikow grajacych na pozycji ŚO. Chcialbym widziec go znowu w szczytowej formie kiedy gasil kazdego jak peta na swoim terenie boiskowym.

1

Na LO tylko Cucurella, raz ze praktycznie za darmo a dwa ze mial bardzo udany sezon w ktorym grywal nie tylko na pozycji LO ale tez jako lewy skrzydlowy, w formacji z 3 obroncow bylby w sam raz na skrzydlo a jak wiemy duzo mowi sie o przesyceniu na przodzie jesli przyjdzie Griez i Ney, przy takim obrocie sprawy 3 obroncow z tylu moglibysmy czesciej ogladac

0

@lukas1442 aaa np. po to zeby Barca grala jak Messi ma slabszy dzien, bo jesli Messi gra slabszy mecz to wtedy nie ma Barcy jest za to klepanie od lewego do prawego.. na potwierdzenie moich slow przypomnij sobie remontade z PSG, kto wtedy pociagnal druzyne? Kto byl zawodnikiem meczu? Dziekuje!

0

@sebqPL a powiedz mi po co kupowac kogos na ławke? Nie uwazasz ze w naszej „podstawowej” jedenastce jest kilku kandydatow ktorzy wlasnie w koncu powinni czesciej tam siedziec? (Rakitic, Sergio, Suarez) Jak kupowac to tylko do Once de Gala. Lawka nie bedziemy grali tylko wyjsciowa jedenastka, a powyzej wymienieni z lawki byliby w sam raz

3

@piotr szelest Malcom i Semedo dwoch pierwszych juz masz no i De Jong sie do nich dosiadzie.. Nasz wirtuoz taktyczny bedzie wiedzial co robic..

0

@Sop75 Chlopaki ja Wam bilety kupie :D

0

@Deraxium rynek sie zmienił, nie zauwazyles? To i pensje sie zmieniły popatrz na Atletico ile placi za mlodego śpika.. to nie te czasy kiedy zdobywca zlotej pilki mial wartosc 40-60mln, wystarczy jeden udany sezon i wiek ponizej 20lat zeby kopacz kosztowal od 100mln wzwyż

0

@daff1992 strzał w kolano to on chyba dostaje w rażacej ilosci zepsutych akcji..

0

@YoungMan Zgadza sie to jedyny plus tych minusow ;)

0

@YoungMan Szkoda ze czesto niedokladnoscia podan i stratami przy probie dryblingu, tak zadziwia ze za taka sume tak raża te rzeczy w oczy..

19

@Barca1922 Valverde i magia..

0

@zibiku Druga szansa nalezy sie kazdemu to pierwsza rzecz a druga rzecza jest pytanie czy po odejsciu Neymara do PSG po dzien dzisiejszy zostala zastapiona luka po nim w zespole? Mowa o jakosci, statystykach, wartosciach wnoszonych do gry, fajerwerkach w meczach itd.

0

@fenix1983 Juz zapomniales co Umtiti wyprawial w obronie jak byl w pelni formy? Byl duzo lepszy niz Lenglet w ubieglym sezonie

7

Barca powinna kupic polaka rodaka Pio Pio ma niesamowity pazur do zdobywania goli, on szuka pilki a pilka jego, w Barcelonie lepiej obslugiwany przez kolegow z druzyny niz w Milanoe mialby na koncie jeszcze wiecej bramek. Mozna sie smiac ze Piatek i Barcelona to bedzie dobre polaczenie ale jestem przekonany ze takie wlasnie by bylo. Taka ilosc bramek w pierwszym sezonie Serie A nie wziela sie znikad, czy Real zrobil inaczej z Joviciem? Kupili po pierwszym sezonie. Kto nie ryzykuje ten nie wygrywa

0

Posiada ktos link do meczu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?