0

W obecnej formie on moze byc od kogos lepszy? :D chyba ze mowa o polakach rodakach z ekstraklasy ;) no dramat to co on gra, z Roma i w El clasico bramki padaly po jego slabej grze i bledach, jedna wielka dziura w srodku pola, w ostatnich tygodniach nie daje zupelnie nic druzynie a wrecz zabiera (miejsce komus komu by sie przynajmniej chcialo charowac) a daleko szukac nie trzeba bo Paulinho czy Denis na chwile obecna sa kilka krokow przed Busim, bo czy zagraja od poczatku meczy czy wejda z lawki to im sie chce i walcza. Sama technika juz nie wystarczy, futbol poszedl do przodu i fizycznosc na tej pozycji tez jest potrzebna, w Chelsea Kante, w Romie Nainngolan, w Realu Casemiro, w Porto D. Pereira, w Atletico pozycja Gabiego ale tam kazdy gryzie trawe bo maja to we krwi, w Bayernie Tolisso/Vidal, w Juve Khedira, w Napoli Allan/Jorginho, Arsenal Elneny, Sevilla Nzonzi, O. Marsylia Gustavo, i mozna by tak dalej wymieniac przecinakow z klasowych druzyn, potrzebny jest ktos z pazurem, co nogi nie odstawi, charówa a nie taki ciapciarapcia jak Busquets.. nie umniejszajac tego co druzynie dal ale jego czas chyba powoli sie konczy.. Ostatnio to jemu blizej do Dawidowicza niz Busquetsa, niektore zagrywki wypisz wymaluj, az przykro sie robi jak sie oglada to co on prezentuje..

2

Za taka gre jak ostatnio to Busquets moze co najwyzej stołeczek wedkarski przy ławce dostac a nie lepszy kontrakt, od kilku meczy porusza sie jak mucha w smole.. bledy bledy bledy..

0

Busquets gra w ostatnim czasie taką padake ze nie da sie go oglądac.. zly time’ing, niedokladne podania albo zle decyzje, odbiorami tez nie zachwyca czesto musi bronic sie faulem no dramat.. Najslabszy punkt druzyny i mysle ze Barcelona powinna skupic sie powoli nad obsadzeniem tej pozycji, mowi sie ze ma przyjsc Arthur oby to byl udany transfer bo Busi mlodszy nie bedzie a z kazdym kolejnym sezonem obniza loty. Z Roma, Realem tracone bramki byly glownie przez porazke w srodku pola, po odejsciu Iniesty i slabej formie Busquetsa moga nadejsc nieciekawe czasy mimo kosmicznego ataku po przyjsciu Griezmana

1

Kazesz Rodrygo porownywac z Arthurem? To tak jakby porownywac koparke z motorynką.. Chlopie, oni graja na dwoch roznych pozycjach jak ich mozna porownywac? Inne zadania taktyczne, inna charakterystyka, umiejetnosci.. pomysl zanim wpadniesz kolejnym razem na jakis swietny pomysl..

3

Wez Ty chlopie idz gdzie indziej opowiadac takie glupoty.. reka sama uderza w czolo jak sie to czyta

0

Nie ma sie co wahać brać tego jeźdźca robić przelew, i zapomnieć o nim.

4

O Paco mozna mowic ze jest zawodnikiem 1 skladu a nie zadnym zmiennikiem, daje tyle jakosci ze z niego zaden zmiennik poprostu gra 11 facetow a on jest dwunastym ;)

0

Umtiti kocha Barcelone, nie odejdzie!

0

Kolejny mecz z Valencia gdzie Deulofeu nie potrafi dokladnie podac i minac rywala, ile on ma jeszcze dostac szans? Gdzie dzisiaj jestes? Co dzisiaj powiesz?

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

Kolejny mecz gdzie Deulofeu sam pcha sie na liste transferowa, co dzisiaj powiesz?

1

3pkt na konto i maszyna jedzie dalej :)

1

Dokladnie.. nasz playmaker gra na PO..

0

A Rashford, Sterling, Mbappe, Coman jako gwiazdy zaczynali przygody ze swoimi zespolami? Cofnij sie do ich poczatku zanim zaczniesz zarazac swoimi „xD-ami”, wdarli sie przebojem dostali jedna szanse wykorzystali ja i zostali w dalszych meczach wystawiani

1

MATS

Semedo Mascherano Umtiti Alba

Paulinho Sergio Roberto

Arnaiz Suarez Messi

W 2 polowie zmiany, Paco, D. Suarez i Digne IN

Najlepszy sklad na obecna chwile, szkoda tylko ze na 100% taki nie wyjdzie..

0

Jak juz taki czepialski jestes to ustalmy ze Athletico nie ogladam ale Atletico juz mi sie zdarza ;) i cudzysłów przy "popierdółka" nie był bez powodu tylko wlasnie miedzy innymi kierowany do tego typu ludzi jakim jestes, chodzilo mi o to ze Griezmann jest tu i tam, czasami nawet na 16m pod swoja bramka a w ataku "szwęda" sie po calej szerokosci i ciezko mu przypisac jakas pozycje, dokladnie takim samym "popierdółką" w naszym zespole jest Messi, juz kumasz?

0

Barca przespala sytuacje z Gabrielem Jesusem, on by pasowal do zespolu niesamowicie, ma ten instynkt i ciąg na bramke a przy tym ogrom trchniki, wielka szkoda ze go odpuscili. Griezmann to taka „popierdólka” z talentem, ani to skrzydlowy ani typowa 9ka ani cofniety napastnik, ciezko mu przypisac jakas pozycje, taki uniwersalny zawodnik wysokiej klasy

0

Tak sie sklada ze Paco przez caly pobyt w Barcelonie nie zrobil nic po czym by go mozna bylo krytykowac, poczatek mial troche nerwowy kiedy nie mogl nawet z patelni strzelic gola ale pozniej odplacal sie trenerowi w 200% za to ile dostawal szans, czy to gral od poczatku czy wchodzil z lawki zawsze konczyl z asysta albo golem i jestem mega przeciwny pozbywaniu sie go. Roberto to na chwile obecna najwiekszy motor napedowy srodka pola zaraz obok Paulinho i Iniesty. Rakiticia tez zawsze staralem sie bronic, ale w obecnej sytuacji raczej powinna spotkac go lawka bo mamy wiecej wnoszacych zawodnikow w srodku pola. Dziwisz sie ze Gomesa kazdy krytykuje? Ile on jeszcze potrzebuje szans? Testow? Sprawdzianow? Gosc sie kopie po czole, porusza sie jak mucha w smole.. a Deulofeu sprawia mieszane uczucia, niby chce, niby probuje ale 80% jego prob konczy sie strata, nieudanym dryblingiem ktory polega jedynie na szybkim zrywie w prawo lub lewo, niedokladnym podaniu i tak mozna wymieniac.. Dla Gomesa i Deulofeu nie ma miejsca w Barcelonie, poki ich sprzedaz moze przyniesc jakis zysk albo przynajmniej nie przyniesie straty obowiazkiem jest sie ich pozbyc, poza tym kadre mamy za szeroka co sam trener powtarza i ciecia kadrowe musza byc. Pozdrawienia od „eksperta” :)

2

Czy Deulofeu mial w calym sezonie jeden mecz lepszy od tego ktory dzisiaj zagral Arnaiz? Chlopakowi wystarczyl tak JEDEN mecz zeby wiecej pokazac od kilkunastu juz meczy Deulofeu

45

Arnaiz > Deulofeu
Gerard jest tak niedojrzaly, nieuksztaltowany pilkarsko ze to co on wyprawia nie nadaje sie nawet do Barcy B.. sprzedac i zarobic, najlepsze wyjscie. A z Arnaiza beda ludzie, wiecej wnosi od Deulofeu, gra na takim luzie, nie musi myslec jak Deulo co zrobic tylko poprostu to robi

0

Sam sobie przeczysz.. goscia bez formy wpychasz do pierwszego skladu :) (Tak wyczulem ze to ironia)

0

To prawda ze Ivan obnizyl loty, ale w jego wieku takie wahania formy to norma, wierzmy ze znowu odpali. Dobry przyklad Falcao, opuscil Atletico wiekszy klub, kontuzje i zgasl, wracal 2-3 lata i dzisiaj znowu sieje postrach, z Ivanem moze byc podobnie - teraz gra bezbarwnie ale przyjdzie taki dzien ze odpali i bedzie krolem srodka pola ;)

26

Remis to zawsze punkt dodatni, nie da sie wygrac 38meczy w sezonie, trzeba szanowac +1 i isc do przodu :)

11

Gomesa nie na lawke tylko od razu na liste transferowa wyrzucic z tego meczu!

6

I wyjść z tego meczu bez kontuzji.. bo kazdy zna styl Rzeźnico Madryt

12

I wlasnie takiej lawki brakowalo w poprzednim sezonie, podczas klopotow zeby ktos weszedl i pociagnal do przodu, dzisiaj to bylo az chce sie powiedziec "wisienka na torcie" :D

0

A Deulofeu podobno dalej goni pilke.. typowy jezdziec..

27

Ochłoń, Messiego tez przehandluj bo dzisiaj nie strzelił..

0

Czy ktos jeszcze uwaza ze Paulinho to transfer posmiewisko i bedzie nam zbedny? :)

6

j... ich obu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?