0

Zdecydowanie wole Mertensa z Napoli, mega kocur! Technika pasuje do Barcy jak najbardziej ;)

2

Bo Ronaldo jest tylko jeden - ten brazylijski :)

0

Ja z kolei "przyjalbym" z otwartymi rekami Otamendiego albo Godina ;)

0

Sandro z Munirem graja kaszane to prawda, ale Bartra!? Zawsze kiedy dostanie szanse w pelni ja wykorzystuje. Osobiscie Jose Gimenez wydaje mi sie lepsza opcja niz Laporte, ma ten zadzior w sobie

1

Na filmiku wypada bardzo obiecująco ;) kupić wyszkolić i z Haliloviciem do srodka stworza nowy duet jak przez lata Xavi & Iniesta :)

0

i tak tez gra w reprezentacji ;)

0

Strasznie przypomina swoim stylem poruszania Edena Hazarda ;)

0

W Sportingu robi wszystko wbrew Twojej wypowiedzi ;) ciagnie ten wozek, rozrzuca pilki na prawo i lewo otwierajac wolne przestrzenie kolegom, asystuje i mowisz ze sie nie nadaje na rozgrywajacego?

2

Powrot Halilovicia z wypozyczenia i bedziemy mieli dyrygenta w srodku pola ;)

0

Odegaard nie dorasta do piet naszemu Alenowi ;)

0

faktycznie, bramki z połowy boisko w meczu z Athleticiem i AS Roma to wina obroncow.. Rozumiem ze kazdemu bramkarzowi w karierze moze sie zdarzyc taki "klops" ale dwa razy w ciagu miesiaca? to nie jest przypadek.. Ewidentny brak formy/koncentracji

0

AT7 jak to swietnie wyglada :D

1

A ja mam nadzieje ze Arda nie zmieni swojego stylu i bedzie w druzynie troche tej agresji, w naszych zawodnikow wjezdzaja az milo czy to w Busiego, Neymara, Inieste, Alvesa, Albe.. Przyda nam sie tez taki agresor ktory bedzie potrafil sie odegrac za takie wlasnie faule i pokazac ze my tez mozemy ;)

0

Nie ma Puyola ale jest Arda! W koncu jakiś mocny charakter w naszej szatni ;)

0

Paul Pogba no prosze :D

2

Byłem również, DLA TAKICH CHWIL WARTO ŻYĆ! Coś pięknego nie do opisania, atmosfera wyjątkowa. Jadąc w metrze z grupką znajomych napotkaliśmy grupke kibiców Juve usiedli naprzeciwko nas, zadawali pytania, robili z nami zdjecia, cudowne przeżycie!

0

TRANSMISJA Z PREZENTACJI :)

1

Ivan Rakieta'ić ;)

0

oby powtórzyli wynik z pierwszej rundy :)

1

z pierwszej okladki gazety najbardziej chciałbym Auriera, swietnie sie prezentował na mundialu, jest szybki, silny i dobry technicznie

2

Albo w lipie ;)

0

pierwsza litera nazwiska to I jak Igła, nie daj sie wciągać w te gierki ;) zatem prawidłowo Ie

0

Adam Nawałka! Facet pokonał mistrzów świata i zaczyna budzić strach w całej Europie :D a tak powaznie Unai Emery facet wie czego chce i potrafi dobrac odpowiednich zawodnikow do swojej wizji gry, sprowadzil Krychowiaka i kto by pomyslal ze zostanie liderem formacji defensywnej, nasz mlody Denis Suarez kolejny, ktory mial zalatac dziure po Rakiticiu, swietny trener! Nuno Espirito Santo (trener Valenci) kolejny trener, ktory stawia twarde warunki swoim pilkarza i graja mily dla oka futbol a przede wszystkim waleczny, moze zabraknac im techniki, szybkosci czy doswiadczenia bo grajaczasami bardzo mlod skladem ale nie brakuje im walki.

1

Gdy druzyna przegrywa w sytuacji w takiej jak dzisiaj znalazła sie Barca to nie ma prawa zdobyc mistrzostwa! Nadarzyła sie szansa na odrobienie punktow a dwoch naszych kluczowych zawodnikow zasiadło na ławce, trener sie zbłaźnił a druzyna osmieszyła. Jestem cholernie wsciekły na to co dzisiaj pokazali a Enrique zasadziłbym takiego kopa w dupsko i zatrudnił kogoś z głową na ławke trenerska.

1

Valencia 2 - 1 Panienki z Madrytu !!!

Vamos Barca !!!!!!

0

Douglas w meczu z Huesca pokazal probke swoich mozliwosci, nawet popisal sie efektownym dryblingiem osmieszajac jednego obronce. Wierze w niego, ze za jakis czas dolaczy poziomem do druzyny ale potrzeba CZASU! Ma najbardziej pod gorke po zmianie druzyny jak to tylko mozliwe, niedosc ze przyszedl do Europy to do druzyny, ktora ma swoj styl od lat, ktory trzeba poznac i zrozumiec!

0

Nie chciałem słabego rywala bo jesli mamy wygrać to nie powinno byc dla nas tych silnych :) ale nie chcialem tez Manchesteru City.. niedawno z nimi sie mierzylismy, zdecydowanie wolałbym Juventus ;) aaaale jak sie nie ma co sie lubi to sie ogrywa co sie ma :D

3

Czułem, że Zubi nie dopuści do transferu Montoyi bez jakiegoś cyrku :) Ale trzeba przyznać, że szwajcar jest świetny ale raczej mało przyszłościowy bo wiek swoj juz ma..

0

Na tym etapie i z aspiracjami Barcy nie powinno byc mowy o "wygodnym" przeciwniku. Celem jest wygranie LM a zeby to osiagnac trzeba wygrac z kazdym wiec ja licze na Juventus, widowisko bedzie swietne :)

0

Chcialbym bardzo Juve ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?