7

Hahaha :D Pique zaltwia sponsorow a Umtiti zaklepuje transfery i po co nam zarzad? :P

0

Bellerin to popychadlo, glownym jego atutem jest szybkosc przy tym troche techniki i robi wiatr na skrzydle. Tego typu zawodnikiem jest Alba warto by drugi boczny byl nieco bardziej fizycznym zawodnikiem biorac pod uwage kogo chca sprowadzic do srodka pola (veratti czy coutinho). Przy stalych fragmentach fizycznosc bedzie pomocna

1

I co ma wniesc ten transfer? jak dla mnie kasa wysypana w błoto, Vitolo mozna porownac 1 do 1 z Pedro jak grał jeszcze w Barcelonie, grał bo grał, czasem cos podał, czasem cos strzelił. Jedyny plus z tego transferu to szersza ławka rezerwowych

0

A czy Ty potrafisz czytac ze zrozumieniem? Wyraznie napisalem ze na chwile obecna wyglada to cieniutko co wyrazilem zdaniem "a ze wyglada to jak wyglada to inna sprawa.." aaa czy w calej wypowiedzi powiedzialem ze oni stanowia nasza sile? "Człowieku.."

2

A Ci ktorzy przyszli do Barcy to jacys staruszkowie? Umtiti 22, Alcacer 22, Gomes 22, D. Suarez 22, Digne 22 (wiek w momencie przyjscia do klubu) Barca tez postawila na mlodych, a ze wyglada to jak wyglada to inna sprawa..

0

Nie mowmy o Mathieu ze nie powinien grac w Barcelonie bo swoje do niej wniosl, chocby gol przeciwko Realowi

0

A co Ci nie odpowiada w Paco? Dostal wczoraj szanse? Albo inaczej popatrz na jego ostatnie mecze ile minut w nich zagral i jaki mial dorobek :)

0

Przeciez mamy Pique :D

9

Neymar ostatnio rozgrywa maestrie, jesli utrzyma taka forme do konca roku jest szansa ze zobaczymy nowego zdobywce Zlotej Piłki :)

0

Gdyby tak zamienic w meczu PSG dryblingi Neymara na skutecznosc Ardy, sytuacja by byla jakze inna czy w ligowym meczu z Betisem :) oczywiscie ja nie sugeruje ze Arda by w obu meczach strzelil gola, mam na mysli raczej sama akutecznosc ktora duzo wiecej przynosi niz drybling..

2

Z Iniesty zaden kapitan.. w chwili obecnej poza Gerardem dlugo dlugo nikogo innego nie widze na pozycje kapitana, prawdziwy lider jesli chodzi o charyzme, on ma poprostu jaja! Jesli potrzeba dopingu wzbudza go gestem rak, pokrzykuje, przyklaskuje na boisku, szkoda ze opaska jest za zaslugi w szatni Barcy

0

Ja to tutaj tylko zostawie
http://cdn26.se.smcloud.net/t/photos/t/287455/liga-mistrzow-memy_19846659.jpg

Z posiadania nic nie wynika, ile było meczy, tych przegranych meczy..

8

Żeby jeszcze ze złością Messiego w parze poszła złość całego zespołu, wtedy moze być gorąco :)

0

Komentarz taki trochę bezsensu ale jak mnie rozbawił :D (to nie hejt, moja wypowiedz to pozytywne emocje) :P

3

Nie ponioslo kolegi wyzej, a dlaczego Korona by miala nie wygrac? Samym bieganiem by mieli przewage bo nasi stali :)

1

Z ta 1 dla Messiego to nie szalejmy, mocne 0 mu sie nalezy, ciezka walka poprzez straty, stanie, i bramki po jego bledach sobie zasluzyl

0

Najsmutniejsze jest to ze przegrali mecz nie przez to ze PSG bylo mocne bo NIE BYLO! PSG bylo cieniutkie w tym meczu o czym swiadcza same statystyki chocby oddanych strzalow.. Jakby dzisiaj druzyna grajaca z sercem tj. Takie Atletico, Sevilla czy Athletic Bilbao zlapalo dzisiaj PSG to wynik bylby taki sam tylko ze w druga strone. Przegrali bo stali, taka prawda nie zrobili NIC, gole wpadaly a z ich strony zero konsekwencji zeby zaczac w koncu grac, z serduchem zapierniczac po tym boisku! Najwiekszy problem lezy w tym ze ta ekipa nie ma wodza, kapitana kogos kto nimi wstrzasnie. Wystarczy spojrzec na Diego Simeone i jego przebojowosc a Enrique? 1 2 3 4 gole wpadaly a on stal z zalozonymi rekami i teraz kroluje w internetach wsrod memow.. Iniesta? Kapitan? W ktorym momencie krzyknal, klasnal w rece? Podyrygowal jak sie maja ustawic? Szkoda slow na ten cyrk co sie dzisiaj odegral..

2

Jak mozna byc tak niekonsekwentnym !!!!? Przegrywaja 2-0 i dalej ta sama "gra" ... ruszyc te dupska i gryzc trawe !!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W srodku pola troche juz tam tlocznie sie zrobilo, ja bym go jednak zostawil na PO ;)

0

Na zastepstwie widzialbym dwie osoby, Digne z wiadomych wzgledow - boczny obronca, kwestia przerzucenia go na druga strone boiska iii Rafinha, ktory jak pamietam w poszukiwaniach LE prawego obroncy wystapil na tej pozycji 1-3 razy. Istnieje rowniez szansa dla kogos z Barcy B :)

0

W momencie kiedy jest nam tak bardzo potrzebny, tak bardzo motor napedowy, tak bardzo wystrzal formy, tak bardzo wracaj do zdrowia !!!

41

Największy magik w historii futbolu jakiego moje oczy od urodzenia widziały, nie ma i podejrzewam ze długo nie bedzie kogos takiego był NIEPRAWDOPODOBNY

1

Heh kto jak kto ale on nie daje o sobie zapomniec :P

0

I oczywiscie Piquenbauer trzymal nas na tylach

4

To byl mecz z tych w ktorych sie cierpi, ale wychodzi sie z niego zwyciezko! Tak Barcelona wygrala ale zostala skandalicznie okradziona bo inaczej tego sie nazwac nie da!!! A Ci amatorzy prowadzacy mecze w La Liga to chyba w zyciu kolo SEDZIEGO nie stali

0

Ja bym predzej tam wrzucil Messiego, bo Ney nie ma takiej wizji gry jak Leo, Neymara na miejsce Messiego i Arde na miejsce Neya :P

2

Alez on jest w gazie! Tak mowa o Aleix'ie :)

0

Straszne..

0

Nie mowmy za szybko ze transfer jest pomylka, bo Rakitic w swoim pierwszym sezonie tez nie mogl sie odnalezc a co bylo dalej wiemy ;) Gomes wbrew pozorom jest solidny, nie zalicza strat i czesto przydatny w obronie. Poczekajmy, predzej o Paco Alcacerze bym powiedzial ze jest pomylka i jego wchodzenie do zespolu wyglada gorzej jak Andre Gomesa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?