0

A widziales kolego na jakim kanale dzisiaj jest transmitowany mecz?

0

Panowie poratujcie dobrym streamem

0

Ja wlasnie mam nadzieje ze nie zagra, jest bez formy od dluzszego czasu a poza tym ledwo biega a w dzisiejszym meczu potrzeba kogos kto nie odstawi nogi i bedzie zapieprzal, Vidal musi byc dzisiaj w wyjsciowym skladzie

0

Taki Frank Fabra bylby idealny

2

PSG wez Ty juz wyp...

0

Na lawce na pewno odzyska forme.. poza tym wczoraj zaliczyl asyste drugiego stopnia, wiec chyba jednak nie gra takiego „totalnego gowna”

0

A np po to ze kolejny mecz tez graja z beniaminkiem? Po co sie maja oszczedzac? Jest poczatek sezonu

3

Kolejny mecz maja z Huesca, na kogo sie maja oszczedzac?

4

Oby w koncu Luisito odpalił, Vamos!

0

Oni juz wydaja sie byc w czarnej dupie przy tych kofliktach w drużynie, na miejsce nurka nikogo sprowadzili zostali z Lucasem i turlajacym Viniciusem :)

1

Jaki smutek? Pozamiatanie bialych w el clasico kibicowi Barcelony przynosi radosc a nie smutek, tak samo w innych okolicznosciach, transfery, porazki, konflikty, zmiany trenera itd. Wolalbys zeby kupili Hazarda, Neymara i Kane’a w tym oknie i to by Ci sprawilo radosc?

0

Bo to nie obronca

1

Troche przykro sie na to patrzy.. Aleix tak bardzo chcial zostac i grac w Barcelonie ale niestety zabraklo dla niego miejsca w druzynie, zachowaniem pokazywal swoje przywiazanie do Barcy ale coz, powodzenia Aleix.

9

Rafinha jest w takim gazie jakiego chyba jego kariera jeszcze nie widziala, powinien zostac w druzynie bo tym co pokazuje na tournee na pewno sobie zasluzyl. Malo tego, swoim stylem gry szuka szybkiej gry kombinacyjnej a tego nam brakowalo w poprzednim sezonie

0

Kazdemu nalezy sie szansa, skreslanie kogos na starcie jest bledem co pokazal przyklad Paulinho

0

Jeszcze tutaj wroce w sezonie by Ci powiedzieć ze w tym momencie nie masz racji. Pozdro

1

Wiec najprawdopodobniej Cucurella zawita w pierwszej druzynie i bedzie zmiennikiem Jordiego. Takie wejscia do druzyny z rezerw potrafia byc mocne, oby i tak bylo tym razem.

6

Denis miewal dobre mecze i widac w nim potencjal, brakuje mu tylko regularnosci

0

Alez mi on stylem poruszania i dryblingiem przypomina Alexisa Sancheza i do tego to kopytko! :)

1

Oby teraz tak szybko sprzedali Gomesa jak kupili Malcoma :)

5

Od samego patrzenia musi go bardzo bolec, pewnie zwija sie z bolu bo umie to robic :D

1

Dajcie juz to fichado!

2

Gomes tez byl przeprowadzany w ciszy, juz bylo ogloszone ze przechodzi do Realu i cyk Barcelona aaa wiemy jak to teraz wyglada.. :P

1

Jakby tak jeszcze klasowego ŚP sprowadzic i w transferach to by bylo juz na tyle.

0

Plus? Wolne miejsce dla zawodnika z Unii.. Minus? Odejscie zawodnika, ktorego trener znal i wiedzial co potrafi.. Minus part 2: Paulinho po roku moze wrocic bez formy i co wtedy?

Chyba ze Yerry Mina wystepami na Mundialu na tyle przekonal sztab ze na chwile obecna Mina > Paulinho, i zarzad stwierdzil ze wiekszy pozytek bedzie z kolumbijczyka..

0

Szkoda strzepic ryja..

0

25goli i 12asysty, no faktycznie zagral padake L. Suarez, wywalic na zbity pysk!

6

Sprzedaz Yerrego to bedzie przestepstwo.. mlody, rozwijajacy sie zawodnik, ktory udowodnil ze posiada umiejetnosci na to by stac sie czolowym ŚO na swiecie, a tak naprawde nie dostal wielu szans zagral 3-4 mecze w Barcelonie i to jeszcze nie w pelnym wymiarze czasowym..

0

Hmm Coutinho? Z tygodnia na tydzien robi sie z niego mega kocur :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?