ElmaXeen
Dołączył/a: kwiecień 2014
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A widziales kolego na jakim kanale dzisiaj jest transmitowany mecz?
0
Panowie poratujcie dobrym streamem
1
https://barcelonastream.com/live/barcelona-live-stream-15/channel-1/
0
Ja wlasnie mam nadzieje ze nie zagra, jest bez formy od dluzszego czasu a poza tym ledwo biega a w dzisiejszym meczu potrzeba kogos kto nie odstawi nogi i bedzie zapieprzal, Vidal musi byc dzisiaj w wyjsciowym skladzie
0
Taki Frank Fabra bylby idealny
2
PSG wez Ty juz wyp...
0
Na lawce na pewno odzyska forme.. poza tym wczoraj zaliczyl asyste drugiego stopnia, wiec chyba jednak nie gra takiego „totalnego gowna”
0
A np po to ze kolejny mecz tez graja z beniaminkiem? Po co sie maja oszczedzac? Jest poczatek sezonu
3
Kolejny mecz maja z Huesca, na kogo sie maja oszczedzac?
4
Oby w koncu Luisito odpalił, Vamos!
0
Oni juz wydaja sie byc w czarnej dupie przy tych kofliktach w drużynie, na miejsce nurka nikogo sprowadzili zostali z Lucasem i turlajacym Viniciusem :)
1
Jaki smutek? Pozamiatanie bialych w el clasico kibicowi Barcelony przynosi radosc a nie smutek, tak samo w innych okolicznosciach, transfery, porazki, konflikty, zmiany trenera itd. Wolalbys zeby kupili Hazarda, Neymara i Kane’a w tym oknie i to by Ci sprawilo radosc?
0
Bo to nie obronca
1
Troche przykro sie na to patrzy.. Aleix tak bardzo chcial zostac i grac w Barcelonie ale niestety zabraklo dla niego miejsca w druzynie, zachowaniem pokazywal swoje przywiazanie do Barcy ale coz, powodzenia Aleix.
9
Rafinha jest w takim gazie jakiego chyba jego kariera jeszcze nie widziala, powinien zostac w druzynie bo tym co pokazuje na tournee na pewno sobie zasluzyl. Malo tego, swoim stylem gry szuka szybkiej gry kombinacyjnej a tego nam brakowalo w poprzednim sezonie
0
Kazdemu nalezy sie szansa, skreslanie kogos na starcie jest bledem co pokazal przyklad Paulinho
0
Jeszcze tutaj wroce w sezonie by Ci powiedzieć ze w tym momencie nie masz racji. Pozdro
1
Wiec najprawdopodobniej Cucurella zawita w pierwszej druzynie i bedzie zmiennikiem Jordiego. Takie wejscia do druzyny z rezerw potrafia byc mocne, oby i tak bylo tym razem.
6
Denis miewal dobre mecze i widac w nim potencjal, brakuje mu tylko regularnosci
0
Alez mi on stylem poruszania i dryblingiem przypomina Alexisa Sancheza i do tego to kopytko! :)
1
Oby teraz tak szybko sprzedali Gomesa jak kupili Malcoma :)
5
Od samego patrzenia musi go bardzo bolec, pewnie zwija sie z bolu bo umie to robic :D
1
Dajcie juz to fichado!
2
Gomes tez byl przeprowadzany w ciszy, juz bylo ogloszone ze przechodzi do Realu i cyk Barcelona aaa wiemy jak to teraz wyglada.. :P
1
Jakby tak jeszcze klasowego ŚP sprowadzic i w transferach to by bylo juz na tyle.
0
Plus? Wolne miejsce dla zawodnika z Unii.. Minus? Odejscie zawodnika, ktorego trener znal i wiedzial co potrafi.. Minus part 2: Paulinho po roku moze wrocic bez formy i co wtedy?
Chyba ze Yerry Mina wystepami na Mundialu na tyle przekonal sztab ze na chwile obecna Mina > Paulinho, i zarzad stwierdzil ze wiekszy pozytek bedzie z kolumbijczyka..
0
Szkoda strzepic ryja..
0
25goli i 12asysty, no faktycznie zagral padake L. Suarez, wywalic na zbity pysk!
6
Sprzedaz Yerrego to bedzie przestepstwo.. mlody, rozwijajacy sie zawodnik, ktory udowodnil ze posiada umiejetnosci na to by stac sie czolowym ŚO na swiecie, a tak naprawde nie dostal wielu szans zagral 3-4 mecze w Barcelonie i to jeszcze nie w pelnym wymiarze czasowym..
0
Hmm Coutinho? Z tygodnia na tydzien robi sie z niego mega kocur :D