ElmaXeen
Dołączył/a: kwiecień 2014
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To wyjatkowy mecz tutaj o tym kto w jakiej jest formie sie zapomina, motywacja kazdego jednego zawodnika na boisku jest niesamowita, jeden dyryguje drugim, opieprzy jak trzeba, asekuruje! O forme sie nawet nie martwie bo wiem ze chlopaki zagraja na 110% tym bardziej ze tabela ich do tego poprostu zmusza, nie bedzie oszczedzania
0
Nasz dyrygent powraca! Niech to bedzie mocny powrot, po 3pkt!
0
Musze Ci przypomniec co sie dzialo w koncowce poprzedniego sezonu :p 3 mecze wystarcza i moze sie bardzo wiele pozmieniac ;)
0
Osobiscie stylem poruszania baaardzo mi przypomina Inieste :)
0
A czy ja gdzies wspomnialem o trofeach Messiego? Przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz i sie zastanow nad tym co piszesz :) Swoja wypowiedzia nawiazalem do autora powyzszego komentarza A NA MYSLI MIALEM kwalifikacje kanadyjska w ktorej Messiego z CR7 nie ma nawet co porownywac a Ty mi wyjezdzasz z trofeami. Rozumujac tak jak Ty Messi grajacy w Termalice Bruk Bet Nieciecza posiadajacy narodowosc San Marino nie dostałby w zyciu ZP :D
4
Moim zdaniem on poprostu nie ma prawa dostac ZP uparcie kolejny raz powtorze ze LM i ME to sa nagrody druzynowe, sam ich nie osiagnal a ZP jest dla indywidualnosci jak nazwa wskazuje dla najlepszego zawodnika.
0
Panowie nasze obawy obawami ale chyba trzeba sobie powiedziec wprost to sa niestety wiezadla.. ten przeprost daje to tak jasno do zrozumienia co sie stalo ze chyba nie da sie tego inaczej tlumaczyc :(
0
Tak samo to widze, jednak nie jestem sam :)
0
*Pereza, Garay to Suareza skrobie..
1
W tym meczu zagral jak polaczenie Pique z Pique :D
0
Dziwny to byl mecz, dwie zmiany wymuszone, dwie czerwienie, hattrick Messiego, niewykorzystay karny brakowalo chyba tylko samoboja
0
Wyglad jeszcze wygladem, mozna jakos na to przymknac oko ale to jego irytujace zachowanie, (wymachiwanie rekami, niezadowolenie z kolegow z druzyny, gestykulacja, i w ostatnim czasie nurkowanie..) Lata plyna a ja nie umiem na niego spojrzec inaczej niz "wzrokiem nienawiści" ;)
3
I gdzie sa Ci co kilka tygodni temu sie ze mna pod innym artykulem sprzeczali ze w tym roku ZP tylko dla Ronaldo bo wygral LM i Euro... to sa nagrody DRUZYNOWE nie indywidualne, w indywidualnych osiagnieciach widac powyzej kto jest najlepszy ;)
0
Nie sraj zarem
0
Patrzac na Samuela przed oczami mam Liliana Thurama, strasznie mi go przypomina :)
3
Mascherano wyjdzie zmobilizowany na 110% bo na takie mecze tylko z takim nastawieniem sie wychodzi, przy boku bedzie miał Pique i bedzie mur nie do przejscia ;) Vamos !
0
Ten rok bedzie inny, tam juz Legia czyha :D
3
A w 1/16 juz PSG na nas czeka, podobno zarezerwowane mamy.. :)
0
No to zbieraj chusteczki na styczeń :)
0
reprze dał triumf.. przestan byc smieszny, byly reprezentacje ktore duzo bardziej zasluzyly na to mistrzostwo a portugalia po najnizszej linii oporu poszła ;)
0
Widze ze przerosl Cie poziom interpretacji powyzszego komentarza, no coz kazdy rozumie jak moze ;)
0
A czy Cannavaro ciagnal zespol Juventusu albo rep. Włoch do zwyciestw, ze dostał ZP? Przy wyborze najlepszego pod uwage powinny byc brane umiejetnosci zawodnika w danym roku, gdzie odbiega nimi od reszty, to co prezentuje samym soba a nie to co wygrał czy kogo pociagnal..
4
Tak naprawdę to za co? za LM? za Mistrzostwo Europy? To jest sukces druzynowy a nie indywidualny, w ZP ocenie POWINNA PODLEGAC indywidualnosc, a w 2016 roku w klasyfikacji kanadyjskiej to Messi zajmuje pierwsze miejsce.. Gdyby Messi był obywatelem Fidżi czy San Marino musiałby zadnej ZP nie otrzymac, za brak sukcesu druzynowego.. Jesli To Ronaldo dostanie za 2016 ZP to bedzie to chyba jakies wielkie nieporozumienie
1
No i jest jeszcze Andre Gomes oraz Sergi Roberto ktory w srodku tez moze grac :)
4
Niezła opcja, szkoda ze Barca nie postarala sie o Williamsa z Athleticu B. mlody, silny, wysoki i przede wszystkim dojrzaly w swojej postawie pod bramka przeciwnika ;)
0
No to juz jest druga sprawa :P
0
I pomyslec ze za taka kase Legia by go mogła sprowadzić z utargu po Dudzie :)
6
Ależ weszła świeżość do szatni Barcy! Oby była w parze z jakościa :)
0
Lepiej niech sie Barcelona Dybala zainteresuje ;)
0
w CdR jak najbardziej :) ale w meczach LM nie wniesie takiej jakosci jak kazdy z wyzej wymienionych zawodnikow