0

Ale niestety nie jest zawodnikiem wiodącym na tej pozycji w porownaniu np. do Gameiro, Bacci, Aduriza, M. Gomeza czy Chicharito ;) Moze odpali, oby..

0

Rzekomo tak.. Ale jak wyglada na tej pozycji widzimy

0

Jesli dobrze licze mamy nadal 48mln do wydania :) Czekam na glosny transfer w lini ataku, i chciałbym by to była typowa 9 bo poza Luisito nikogo na tą pozycje nie mamy.. a na skrzydlach moga zagrac D. Suarez, Rafinha, Munir, Aleix, Arda

0

Mozesz jasniej o co Ci chodzi?

0

To miała byc odpowiedz na jeden z komentarzy gdzie ktos spuszczał sie nad Stones'em z Evertonu ;) pisałem z tel i cos poszlo nie tak jak widac :P

0

Zadnego angola w Barcelonie! To sa drewna, ktore na arenie miedzynarodowej nie potrafia nic osiagnac.. W pucharach od paru lat same porazki z hiszpanskimi zespolami, a na narodowych imprezach nawet z grupy nie wychodza (ostatni mecz z Rosja 1-1 to apogeum wszystkiego)

0

W meczu z Barca błądził jak dziecko we mgle ;)

0

Jestem tego samego zdania, Messi w koncu zagral "swoj" mecz! ;)

5

W artykule jest wyraznie napisane ze Vidal nie jest powolany do 18ki meczowej! ;)

0

Wypada ale wiesz jak to bywa w zachowaniu kierowanym nerwami i emocjami ;)

0

co prawda zachowanie brzydkie ale kierowane tym ze bardzo chce i mu zalezy a to jest bardzo wazne, jest ambicja w druzynie!

0

A ja bym chetnie Alena widzial w Valencii, nowy trener nowy szkielet druzyny, swoja szanse by na 100% dostał a jesli by ja wykorzystał w 200% grałby w podstawowej 11 a jak wiemy w Valencii lubia stawiac na młodych - Andre Gomes, Paco Alcacer, Santi Mina, Mustafi czy Jose Gaya ;)

1

Brak Suareza miał swoj wplyw, nawet jak nie idzie to Luisito jest naszym talizmanem :) Vamos!

1

Gerard czekamy na Twoja odpowiedz :)

2

a Ty kolego powinenes zostac zesłany na rm.pl dziekuje !

0

Gdyby chodziło o same interesy i ekonomie klubu należałoby Arde za taka sume sprzedac ale Barca to Més que un club i sprzedaz nie wchodzi w gre :)

0

Kto jak kto ale Sergi Roberto mogl rozpoczac mecz w wyjsciowym skladzie za np. Alvesa ktory miał za soba pelne 90min na reprezentacji, Sergi pokazał w pierwszym klasyku ze potrafi stanac na wysokosci zadania ;) Alves mogl rozpoczac boj np. w 70min

0

Spadek formy rozumiem ale nie do tego stopnia, trzeba prezentować jakis poziom Hummels w Borussii tez mial spadek ale poziom trzymał

1

To obejrzyj ostatnie mecze Barcy przeciwko Valencii i Twoje zdanie sie zmieni :) Mustafi był wkrecany rowno z ziemia, prokurował karne był kilka poziomow od przyzwoitosci.

0

A dlaczego by nie? Czy w Barcelonie zawodzi? Zawsze kiedy dostawał szanse grał na 110%, ciezko mi sie pogodzic z mysla ze pilkarz tak kochajacy swoj klub zmuszony jest odejsc..

0

Pachnie mi to Manchesterem United :)

0

Oglądałem transmisje, Arsenal męczył sie cały mecz a zwyciestwo w ostatnich sekundach przy malej dawce szczescia..

1

normalnie, Vidal zagra na pozycji Messiego (prawy atak) ;)

0

Smieszny ten cały Real :)

0

Tak jest :D moglibysmy jeszcze podzielic polkule na płaty (Neymar, Suarez, Bravo i spółka) ale sobie odpuscimy :P

0

Mozg jest jeden ale polkule sa dwie :P

0

Lewandowski w kadrze tez kiedys nie strzelał a miesiac temu masa społeczenstwa była zawiedziona jego brakiem w top 3 ZP :)

6

Munir chyba sie odblokował na dobre :) Niewazne w jaki sposob padła bramka wazne ze wpadla, taki gol w kolejnym meczu z rzedu na pewno buduje i dodaje pewnosci siebie, VAMOS!

0

Co Munir pograł i ta podcinka na wykonczenie - znak firmowy :D

0

Nie mam przekonania do Anglikow.. Niczym nie zadziwiają a na arenie europejskiej wydaja sie byc strasznymi drewniakami.. Zdecydowanie lepsza opcja twardy Gimenez, walczacy Marquinhos, dojrzały Laporte :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?