ElmaXeen
Dołączył/a: kwiecień 2014
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo za spostrzegawczosc :D
0
Zrobili, pomysl o swoich pra pra przodkach z rodziny
0
Ostatnie lata ze zlota pilka to parodia, przyznawanie ZP wlasnie za wygranie jednego turnieju czy drugiego.. kto bardziej ruszy glowa to zrozumie co mialem na mysli, powinien nastapic powrot do poprzednich regul przyznawania ZP jak wygrywal ja np. Ronaldinho to nikt nie patrzyl na Shevczenke ze zostal krolem strzelcow edycji LM tylko oceniano caloksztalt tego co gosc prezentowal na boisku, juz nawet same statystyki nie mialy az takiego wplywu na to, tylko magia ktora tworzyl i ktorej nikt od tamtej pory nie powtorzyl..
0
Nie k..wa bedziemy im i Putinowi do d..y wchodzic bo wygrali z Hiszpaniom, sa rzeczy ktorych sie NIE ZAPOMINA!
1
Zlota piłka jest przyznawana dla najlepszego pilkarza w danym roku a nie najbardziej utytuowanego :) SALAH!
0
a co do tego ma Messi? Mowa byla o Kane’ie.. trzeba byc naprawde slepym zeby nie widziec tych krzywych minek, wymachiwania lapami, tupania, podskakiwania w sytuacjach gdy mecz sedziuje ktorys z lepszych arbitrow i nie odgwizda faulu na BEKSIE I NURKOWI przy kazdej stykowej sytuacji jak sam sie pcha na nogi rywala, albo dostaje strzal z postoletu w kostke z trybun i upada jak razony piorunem
1
A co Ty bekse dopiero dzisiaj poznałes?
2
Barcelona mozna powiedziec ma rozlozone teraz karty i moze sobie jedna wybrac, mianowicie Thiago z Bayernu jest do pozyskania, Pjanic z Juve do wyjecia iii podobno Veratti od Tuchela tez dostal wolna reke na odejscie z PSG, ponadto Radja Nainngolan tez musi odejsc z Romy i jest do zakontraktowania. Ostatnio tez troche pisano na temat Ngolo Kante ze moze odejsc z Chelsea, wiec teraz wszyatko zalezy od Barcelony, dzialanie jest proste, podjac decyzje, pokazac w koncu jaja w biznesie przez zarzad i kupic PŚ.
0
Portugalie, z dwoma pajacami na czele (Ronaldo i Pepe), oba siebie warci.. jeden sam pcha sie na nogi przeciwnika i gwizda mu sie karne, a drugi po dotknieciu w ramie pada jak po postrzale w kostke
12
A mnie bardziej zastanawia czy Krystyna dostanie od niego buziaka po meczu jak wczoraj Lewy od swojej żony :)
0
Kupic Icardiego bo jest do wyjecia, napastnik topowy i na lata, tani nie bylby ale skoro jest nas stac na Griezmanna to stac nas na Icardiego. ŚP? Nainngolan ktory musi odejsc z Romy ze wzgledu na Finansowe Fair Play, wiec tylko kwestia dogadania sie z Roma, cena nie powinna byc jakas zaporowa bo Radja ma juz 30lat, sprzedac niepotrzebnych i kasa bedzie.
2
N jest Paco Alcacer, w ubieglym sezonie 11 meczy 991min 7 goli i 4 asysty co daje 1 udzial przy golu na 1 rozegrany przez niego mecz, prosta matematyka :) i teraz odpowiedz sobie na pytanie czy znajdziesz bardziej efektywnego napastnika ktory zgodzi sie siedziec na lawce.
0
Syn marnotrawny chce powrocic? Mial kaprys zeby wyjsc z cienia Messiego i powalczyc o zlota pilke to niech walczy teraz, 2-3 miesiace temu potrafil upominac sie premie z kontraktu ktorego nie wypelnil. Osobiscie stanowcze nie jesli chodzi o jego powrot, za taka kase ile juniorow z potencjalem mozemy nakupic
1
W pilce noznej gra caly zespol a nie tylko jeden zawodnik ;)
0
Szkoda ze nie dostał u nas szansy po udanym sezonie w OGC.. a moze by sie okazalo ze Mina byl niepotrzebnie kupowany bo Marlon by sobie dawal rade w pierwszej druzynie. Wydaje sie ze jest bardziej zwinny i zdecydowany niz Mina, zobaczymy co czas pokaze.
0
A cudzysłowu to nie widać? A poza tym z naszej dwojki to chyba ja wiem lepiej co miałem na myśli ;) ale jak juz potrzebujesz wyjasnienia to chodzilo o rozjazd pensji i formy.. a nasz jezyk byc trudna jezyk, przenosnia byc trudna w dzisiejszych czasach. Pozdro
0
Forma Busquetsa w ubieglym sezonie byla niestety „przeciwprostopadla” do zarobkow.. kasa poszla w gore a poziom gry w dol, oby w przyszlym sezonie szlo to conajmniej rownorzednie
26
Rozumiem Gomes, ale wyjasnij mi co chcesz od Paco? Facet wykorzystywal swoje minuty w 150% ktore mial, w tym sezonie przebywal na boisku przez 992min strzelil 7 bramek i zaliczyl 4 asysty co daje nam lacznie 11 udzialow przy golach aaa uzywajac prostej matematyki 992min podzielic przez 11 udzialow daje 90min plus/minus i masz odpowiedz, ze na kazdy mecz mial udzial przy golu. Jak nie masz pojecia na temat gry Paco to nie pisz nic o nim najlepiej, a osobiscie przekonany jestem ze te liczby by wygladaly duzo lepiej gdyby gral wiecej a krotko mowiac tyle ile powinien jako drugi napastnik w hierarchii na pozycji Suareza.
19
Jeden to sie moze nalezec Neuerowi za zaslugi w kadrze niemiec a MATSowi nalezy sie kazdy pozostaly mecz na Mistrzostwach po tak kapitalnym sezonie
0
Mialem na mysli ten sezon, mowa byla o tegorocznym pojedynku RM vs BM przynajmniej tak to odebralem :)
4
Zamieszanie wokół dzieciaka takie chocby nam podkupili conajmniej Salaha/De Bruyne/Griezzmana czy Dybale.. a kto to w ogole jest 17letni Rodrygo w swiecie pilki? Na chwile obecna nikt, rozsadek w tym przypadku zostal po stronie Barcelony tym bardziej ze kraza plotki ze za 5mln wiecej plus Digne’a mozemy miec spowrotem Thiago w szeregach.
1
Chyba kielon trojański :D
0
Noooo to ładny sobie wybrał wzor, szacuneeeeczek..
7
Czekamy na powrot a dla FIFAlców srodkowy palec!
3
Idac tokiem Twojego rozumowania co De Jong pokazal w wielkich meczach? I jakie to byly mecze bo nie przypominam sobie Ajaxu w fazie pucharowej europejskich pucharow..
0
Pique powinien zostac pierwszym kapitanem, jeden z nielicznych w druzynie ktory ma jaja
2
Serce pęka jak sie patrzy na to zdjęcie, pewna era w Barcelonie się skończyła chciałoby sie do niej wrocic i sprawic zeby trwała wiecznie.. Wszystkiego dobrego Don Andres!
0
Czuje sie jakbym czytal swoja wypowiedz, mam to samo zdanie kropka w kropke, piona ;)
0
https://www.m.barca.pl/aktualnosci/46162/ad_n_-nie-zaluje-tego_-co-powiedzialem.html
Prosze przyklad, odszukaj sobie tez wpisy i wypowiedzi Daniego Ceballosa za czasow Betisu na temat Barcelony ;)
Prosze bardzo
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/697621/wielkie-umiejetnosci-i-szczeniackie-zachowanie-daniego-ceballosa
Liżą d**e Realowi i tyle w temacie
0
Betis to niech idzie sobie szukac pilkarzy w Madrycie w druzynie przescieradeł, nie raz dali pokaz tego z ktorym klubem sa zaprzyjaźnieni bardziej, nawet wypowiedzi samych pilkarzy to potwierdzaja a szczegolnie bramkarza Adana ex Madridisty ktory zawsze zle zyczyl Barcelonie a teraz przyszedl czas kiedy zglaszaja sie po naszych zawodnikow lub ex zawodnikow (Bartra), WYPAD