4

Nie nazywalbym nowych zawodnikow ogorkami bo moze sie okazac po sezonie ze Dembele bedzie mial wiecej bramek od Neymara a Paulinho asyst od Iniesty :) poczekaj z wnioskami do konca sezonu, nie do stycznia bo wtedy dopiero oboje zalapia o co chodzi w tej druzynie ale fakt faktem nie bylo wzmocnien w tym okienku a takie bylo zalozenie

0

Daj sie kolego wyszalec Hala dzieciom :)

0

Leo to nie jest skrzydlowy, Suarez rowniez, a czegos takiego jak od biedy w tak wielkim klubie nie powinno byc, skrzydlowy ma byc i juz. Od biedy to mozna kopac w Ekstraklasie a nie w LM

0

A wśród skrzydlowych mamy taki poblem bogactwa?
Odstukac kontuzja jednego skrzydlowego a drugi w tym czasie bedzie pauzował za kartki, chyba Valverde wejdzie kopac na skrzydle..
Poza tym juz nie chodzi o sama jego uzytecznosc, nastały takie czasy ze po roku i rozegranych 10 meczach u nas byłby wart ok 70mln

0

A ja sie tylko zapytam co Barcelona robila ze pozwolila AS Monaco kupic Keite Balde Diao za 30mln ...

4

Ile ja bym dał zeby nasz rodak Piotrek Zielinski przyszedl i byl dyrygentem srodka pola, niektorzy moze sie usmiechna ale chlop naprawde wyrasta na wielka gwiazde, w poruszaniu i tych koleczkach w stylu Xaviego ma cos z Barcy

2

Real, Porto, Olympiacos, Qarabağ
Oficjalka o 18.00 :)

0

Jest worek kasy po Neymarze, dac te 125milionow za Coutinho i zostaje jeszcze seta, sprowadzic 2-3 mlodych za pozostala czesc bo takich nie brakuje, Balde Diao, Oyarzabal, Musonda, I Williams i wielu innych

15

Az ciezko uwierzyc ze ten "zarzad" sciagnal takiego grajka :) Semedo > Bellerin
NIE NIE MOWIE TEGO NA PODSTAWIE JEDNEGO MECZU. Bellerin jest przereklamowany, jezdziec z szybkoscia a nasz Nelson w porownaniu do tego pierwszego potrafi zaskoczyc jakas sztuczka, czy zastosowac jakis pozyteczny drybling ;)

0

Keita Balde Diao! Zawodnik do wyjecia za duzo mniejsza kase od Dembele czy Coutinho, rozumne i myslace zarzady wlasnie takie transfery przeprowadzaja zeby pozniej wolac po roku za tego samego zawodnika 60-80mln wiecej

2

Mi tez ten tatusiek Neymara tak dziala na nerwy..

0

Dzisiaj liczy sie efekt a nie styl w jakim wygrywasz, piekna grą nie zdobedziesz LM czy innego trofeum, zwyciestwami masz w 100% pewnosc ze tak ;)

0

A na ktore? Bo nie przypominam sobie żebym o cos pytał :P

0

Nie ja odpowiadam za transfery Barcelony wiec nie do mnie to pytanie, poza tym czy kazdy samochod to osobowka? Co z tego wynika? Nie kazdy uczestnik LM powinien przyjsc do Barcelony :)

1

Dlaczego kolego przestales czytac? A co jesli ominelo Cie info ze Messi nadaje sie na ŚO? :D

11

Przypomnij sobie ostatni wynik Barcelony na Santiago Bernabeu ;)

0

Sprzedac do Ajaxu za 7mln euro i patrzec jak za dwa sezony Ajax sprzedaje go za 30-40mln... Alez by to bylo w stylu Barcy.. alez mnie to wk...

1

Kto to jest Semedo? Ubiegloroczny uczestnik 1/8 Ligi Mistrzow :)

0

Podobno juz maja plan B gdyby sie nie udało sprowadzic Palenci, interesują sie jakims zawodnikiem z Juvenilu A

2

To teraz tylko czekac na oficjalke ze do kasy klubowej wpadło 3mln euro

0

Coutinho rozgrywajacy? To jest skrzydlowy

0

Zdolności nie graja, potrzeba zespolu do sukcesow i tez nie ma co sie spuszczac nad mlodymi bo ilu juz takich grajkow bylo? Mistrze jednego sezonu, Januzaj, Bojan przyklady pierwsze z brzegu

0

Ja nie mowie ze on miał u nas grac, opcja wypozeczenia

0

Ręce opadają.. pozbyc sie wychowanka by teraz sprowadzac go za minimum 30mln.. Barca..

14

Jesli nasz potencjalny nabytek mysli racjonalnie to dojdzie do wniosku ze do Realu nie ma po co isc, Kroos, Modric, Casemiro, Isco, Asensio, Kovacic przy takiej obsadzie srodka pola jego minuty maleja przy czym w Barcelonie po wykorzystaniu swojej szansy moze grac pierwsze skrzypce.

3

Obejrzałbym takiego Verrattiego z Saulem w takiej koszulce Barcelony..

0

Tak to wlasnie ten ;)

8

Wie co pisze i ma racje, jest szybki i to w zasadzie tyle. Bellerin jest przereklamowany

1

I bardzo dobrze, jestem przeciwny sprowadzeniu tego popychadła

2

Nam potrzeba kreatora, playmakera z krwi i kosci a nie troche wiatru i zamieszania.. Coutinho i Verratti to dwa rozne typy zawodnikow, Verratti to instruktor srodka pola a Coutinho drybler z uderzeniem, oczywiscie tez by sie przydal ale w pierwszej kolejnosci trzeba zbudowac srodek pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?