0

Yhym... Cześa nie będzie chyba w Dumie Katalonii prędzej niż przed wygaśnięciem jego kontraktu z Arsenalem ;/

0

Haha taa... Villa na sprzedaż ... Angielskie media są THE BEST

Moim skromnym zdaniem tegoroczne transfery

>Bojan Out [z opcją pierwokupu]

>G.Milito Out

0

@zabibarca

łap jego gola coś w stylu Leo Messi`ego :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?