FCB-Anek
Dołączył/a: czerwiec 2011
Czestochowa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yhym... Cześa nie będzie chyba w Dumie Katalonii prędzej niż przed wygaśnięciem jego kontraktu z Arsenalem ;/
0
Haha taa... Villa na sprzedaż ... Angielskie media są THE BEST
Moim skromnym zdaniem tegoroczne transfery
>Bojan Out [z opcją pierwokupu]
>G.Milito Out
0
@zabibarca
łap jego gola coś w stylu Leo Messi`ego :